Elamus Spa pääsmed kuni -38%
Pakkumine sisaldab valitud pääset Elamus Spaasse või SPA21+
Tingimused
- Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.08.2026
- Džungliteemaline lasteala on avatud! 3 mutlimeediast pakatavat soojendusega veetoru, eksootiline džunglikeskkond ja unikaalsed õhus hõljuvad linnupesad kus mõnusalt keha kinnitada
- Müstiline Rituaalisaun on avatud! Põhja-Euroopa unikaalseim saun mahutab kuni 90 saunalist. Maailmatasemel saunateatri eriseansid igapäevaselt
- Märka, et pakkumine ei kehti riigipühadel
- Pakkumine kehtib ühele (v.a perepääse) ja sisaldab valitud pääset Mustamäe Elamus Spaasse. Tee oma valik soetamisel:
- Elamus Spa perepääse – 48€ (tavahind 72€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-N kõikidel kellaaegadel)
– pääse kehtib kahele lapsevanemale ja kuni kolmele lapsele vanuses 2-18
– valik ei sisalda pääset SPA21+ alale - Elamus Spa piiramatu perepääse – 82€ (tavahind 89€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-P kõikidel kellaaegadel)
– pääse kehtib kahele lapsevanemale ja kuni kolmele lapsele vanuses 2-18
– valik ei sisalda pääset SPA21+ alale - Elamus Spa hommikune lõõgastuja – 15€ (tavahind 24€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-R 10.00-13.00). Sisenemine spaasse hiljemalt kell 12.59, külastuse kestvusel piirangut pole
– valik ei sisalda pääset SPA21+ alale - Elamus Spa õhtune lõõgastuja – 25€ (tavahind 31€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-N kõikidel kellaaegadel)
– valik ei sisalda pääset SPA21+ alale - Elamus Spa 10-korra kaart – 185€ (tavahind kuni 250€)
– 10-korra kaart kehtib kasutamiseks E-N kõikidel külastusaegadel
– 10-korra kaarti võib kasutada korraga ka kaks inimest, juhul kui kaardi omanik on külastajate seas
– 10-korra kaart vormistatakse ID-kaardile ja kehtib 1-aasta alates esimesest külastusest (kehtivusaeg ei kuulu pikendamisele)
– 10x kaarti muudel aegadel kasutada pole võimalik - SPA21+ hommikune lõõgastuja – 27€ (tavahind 34€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-R 10.00-13.00). Sisenemine spaasse hiljemalt kell 12.59, külastuse kestvusel piirangut pole
– sissepääs SPA21+ saunakeskusesse on alates 18. eluaastast
– valik sisaldab ka pääsu Elamus Spa alale - SPA21+ 10-korra kaart – 285€ (tavahind 345€)
– pääse kehtib kasutamiseks (E-N)
– 10-korra kaart vormistatakse ID-kaardile ja kehtib 1-aasta alates esimesest külastusest (kehtivusaeg ei kuulu pikendamisele)
– 10-korra kaarti võib kasutada korraga ka kaks inimest, juhul kui kaardi omanik on külastajate seas
– 10x kaarti muudel aegadel kasutada pole võimalik
- Elamus Spa perepääse – 48€ (tavahind 72€)
- Märka, et pakkumine ei kehti Mustamäe Elamus Spa privaatruumide, sünnipäevaruumi kasutamiseks
- Elamus Spa pääse sisaldab sissepääsu Elamus Spa spaa- ja saunakeskusesse ja lisaks:
- 13 erilahendusega sauna, basseinid, avar väliterrass
- 3 multimeediast pakatavat soojendusega veetoru, kus sõpradega saab ka aja peale võidu teha!
- tasuta saunarituaalidel osalemist
- sportujula külastamise võimalust (4 sportrada + 2 suplusrada) ja ujula vesiaeroobika tunde (vajalik eelnev broneerimine)
- sõiduki registreerimisel parkimiskioskis on parkimine TASUTA
- Elamus Spa terrassil avatud paadisaun ja kümblustünn
- kõhutäited ja karastavad eliksiirid saunabaarist lisatasu eest, mida saad nautida ka tõelises linnupesas lasteala kohal!
- rätiku ja hommikumantli saab rentida kohapeal lisatasu eest
- SPA21+ pääse sisaldab sissepääsu nii SPA21+ kui ka Elamus Spa alale ja lisaks:
- 22 erilahendusega sauna koos huvitavate saunarituaalide ja saunameistritega
- lõõgastusbasseine, 25 meetrist sportbasseini ja ujula vesiaeroobika tunde (vajalik eelnev broneerimine)
- kahte liivavaba terrassi, kus on rippkiiged, lamamis- ja kotttoolid ning lebolad. Lisaks mullivann ja külmaveebassein
- Elamus Spa terrassil avatud paadisaun ja kümblustünn
- sõiduki registreerimisel parkimiskioskis on parkimine TASUTA
- rätiku ja hommikumantli kasutust
- võimalus tellida lisatasu eest: privaatseid saunarituaale ja massaaže. Hoolitsustega saab lähemalt tutvuda kodulehel – soovist palume teada anda (elamused@elamusspa.ee)
Mida kliendid arvavad?
Tagasiside Chilli klientidelt antud pakkuja kohta
Vaga vinge
Suurepärane uus lastetsoon! Söök hea, rituaalid mõnus!
Väga meeldis.
Super !!!!! Super !!!! Super !!!!!
Kõik ok,soovitan!5+
Käin pidevalt. Kuid ei meeldi, et paljud käivad duši all peake, mitte enne spad. Mesine koorimine peaks olema viimane protseduur, rituaalide järjekord võiks seda soisida
super
Elamus Spas on alati meeldiv viibida. Olen osalenud ka saunarituaalidel ja kogemus on väga positiivne. meeldibki vaheldusrikkus saunade osas.
Uuenenud laste- ja kohvikuteala on väga hubane ja mõnus.
Parim Spa Eestis....
We spend great time. Only that it was more expensive the voucher than the price they asked.
Meid üllatas heas mõttes see, et uus ära remonditud lasteala on nii hubaseks muudetud, lisaks on sinna tekkinud liutorud. Toiduvalikuga olen täiesti rahul, menüüs on peale kiirtoidu ka tervislikke toite, jookide valik on suur. Kingin edaspidi ka sõpradele Elamus Spa kinkekaarte.
Superkoht!
Super
Väga meeldis Elamus spaas lõõgastuda. Eriti meeldisid saunarituaalid.
super
Väga väga äge, me lemmik chilliga veidike soodsam! Aitäh!
väga meeldis see 21+ pool spaast
Kasutan saunakompleksi. Mulle meeldib. Väga hea, et on bassein.
Mustamäe ELamus Spa on ainulaadne ja äga hubane.
Mega tore personal, ja uus ala on vaga huvitaval lastele:) Aitah !
Jäin rahule. Minule oli kõik meeldiv.
Mõnus
Võimas !
Super!
Mulle ja mu perele meeldib väga Mustamäe Elamus Spa
Väga hea!
Supper!!!
seal ma naudin elu!
Väga toredad saunarituaalid, soovitan!
Mõnus?
Lihtsalt mu lemmik SPA Tallinnas ja ilmselt terve Eestis :)
super
ok
Jätkuvalt parim spa Eestis! Saunahooliku lemmik :).
Väga mõnus! Tõeline minipuhkus! Söök hea! Saunad mõnusad!
Vaga meldib
Tore koht lõõgastuda.
Väga meeldis. Tähelepanu soovin juhtida õue alale seal mega libe nii sillad kui õues oleva sauna ja välibasseini ees.
Parim SPA linnas.
Vàga ilus ja hubane uus lastenurk ning see ülisuur saun, mida pole varem külastanud. Lastealal meeldis vàga ka see, et olid esimesel korrusel ekraanid jàlgimiseks, kas laps on üleval vòi ei. Ja et tóôtajad toruse juures ohutust tagasid. Kòik oli vàga puhas ja jàin vàga rahule!
Olen vaid nädala sees hommiku-lõuna paiku käinud, on olnud rahulik ja mitte liialt rahvast. Spa ja saunad meeldivad, vesi on õige temperatuuriga ja uus lasteala on ka väga laheda väljanägemisega.
Tublid! Inimlikud, asjalikud, lahked, pädevad. Kas oskate öelda mitu korda olen teie juures veemõnusid nautinud? Hetkel oma arust alla saja. Edu!
Täitsa tore kena kohake
Kõige parem päevaspaa Eestis. Avar ja ruumikas, palju saunasid ja basseine, ägedad rituaalid.
Tiptop koht. Soovitan :)
Sooviksin,et oleks võimalik püsikliendi soodustust.
Super!!!
Mõnus ja hubane spa, palju saunasi.
Tänan, mulle meeldivad vesi, rituaalid ja vesiaeroobika, olen väga rahul! Ainult kahju, et kümnekorra kaart on kallimaks läinud!
Aurusaun oli seekord külmavõitu.
väga tore koht ! total relax!
Super.
Kõik oli viimase peal
mõnus. peale renoveerimist on veel ägedam
Hea koht
väga ilus ja hubane spa.
Väga äge ja vahva koht!
Mega mõnusa atmosfääriga spaa
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
Kõik oli suurepärane
Väga mõnus paik. Tulen kindlasti veel. Siiralt soovitan
Uus jungle zoon on väga hea!
Kõik on meeldiv
Alati väga mõnus ja lõõgastav.
Väga mõnus Spa. Külastan meelsasti uuesti.
Garderoobis tunnen puudust tsentrifuugist mis aitaks trikoost vee välja väänata.
Väga mõnus keha ja hinge kosutus, 21+ hommikupoolikul keskmise täituvusega ja hubane koht
Minule ja Mu perele väga sobib lihtsalt super
Mõnus ja seda mõnusam mida rohkem ja soodsamaid pakkumisi
Väga mõnus koht! Noormees tegi ka väga hea saunarituaali:)
???
Väga rahul.
Kaunis sisekujundus, vägevad saunavanad ja rituaalid, mis on ainulaadne ja mõnus kogemus!Tänud!
Super hea koht lõõgastuseks, Eesti parim.
Elamus spa meeldib mulle juba selle pärast, et siin koguaeg toimivad uuendused! Personaal on väga meeldiv aga kurb on jätkuvalt, et kõik inimesed ei oska silti lugeda ja hõivavad oma hommikumantlitega kõik voodid ja lebamistoolid ära (spa 21 poole peal) tava spaa peal oli sellega kõik väga hästi
Väga mõnus lõõgastus, head saunad, huvitavad rituaalid, head söögid suhteliselt mõistliku hinnaga. Ettepanek: ujula naiste riietusruumis võiks olla mõni tualettruum rohkem.
Superkoht lõõgastumiseks! Üks mu lemmikuid ❤️
Väga meeldiv,vaikne,parajalt ruumi,meeldiv teenindus.Jäin väga rahule.
Super lux koht
Meeldiv kogemus, hea teenindus, super lõõgastus.
Väga hea
Super!
Väga hubane,puhas korralik ! Teenindus hea ?
Rahvast mõõdukalt, kõik hästi.
Super!
Väga tore oli.
Kõik läks väga ladusalt.
Päev ei olnud sobiv (laupäev peale lõunat), palju inimesi. Aga muidu OK!
Väga mõnus spa.
Väga hea.
Väga 5+
Olen varemgi Chilli pakkumisi kasutanud ja alati väga rahul. Mugav ostuvõjmalus, kasutan kindlasti veel.
Super spa
Väga monus_ mulle meeldib seal käia_ palju sauni, ja väikest sporti on võimalik teha
Väga meeldis
Väga mõnus koht ja lastel ka tore olla oma ala peal.
Väga mõnus, tulge kindlasti kõik kaema!
Rahvast oli küll liiga palju aga lastel oli tore.
meeldis:)
Kõik endiselt tore, täna veel vedas, et vähe rahvast.
Soovitan
Kõik oli ilus ja mõnus. Kindlasti lähen veel.
Kõik oli hea :)
Suurepärane võimalus päevaseks lõõgastuseks
Tore koht,tulen jälle.
SUPER SPAA JA TEENINDUS
Aitäh, väga mõnus Spa- armsad saunad ja kosutav bassein
Super.5+,lähen kindlasti veel
super
Suurepärane!!!!!?
Kõige parem spa eestis, meeldib, et ruumid on liigendatud ja basseinid-saunad in üheskoos. Pidevalt tehakse täiustusi ja hubasust juurde
Parim Spa Tallinnas
Väga meeldiv oli
Väga nauditavad saunarituaalid
Hetkel on kõige parem SPA Tallinnas. Kõik on puhas ja ilus. Kuid hind on normaalne ainult voucheriga, ilma selleta on liiga kõrge.
Külastan ka edaspidi.
Vaga meeldib.
uus saun äge
Super ???
Lasteala on liiga hämar, ei tundu turvaline.
Kõik oli hästi meeldis?
Tore Koht!l Uus saun-uus šhow???
Parim spa universumis:-)
Väga mõnus lõõgastus oli ja jäime väga rahule
Meile tütrega meeldis väga. Külastame kindlasti veel.
Super on see uuenud spa. Ainult koolivaheaega tuleb vältida?
Super!
Jäin väga rahule!
Siiani olen kõigega rahul
Võiks olla ka laupaevane pakkumine
Ma kõige rohkem käinud klient 6 aasta jooksul
Väga hea teenusepakkuja!
Kōige mōnusam spa
Jäin väga rahule. Rituaalid toredad. Tänud.
Tere. Väga tore ja kaunis . Võiks olla ujumisriiete kuivataja?
Ootame lasteala valmimist!!!
Aroomi saunas väga halb lõhn,nii et ei saanud minutitki olla ! Väga kahju
Auperkoht! Julgen soovitada kõigile!
Saunad - super! Uus saun imeline! Basseinid imemõnusad ! Kuid kui on raske lavale minna ja alla tulla, siis oleks normaalne,et ka mõni käsipuu oleks ( uskumatu,et keegi pole alla kukkunud või siis need inimesed ei saagi lavale minna ). Ja need kaldu sillakesed ( ainult aeg-luubis saab neid ületada,et ei libiseks , aga võib-olla ongi see SPA ainult tervetele noortele). Vastuvõtus imetore noormees ( abivalmis, heatujuline, väga viisakas ).
Võiks pakkuda eraldi ruum pidude jaoks
Hea koht lõõgastuda, rohkem võiks olla nädalavahetuseks pakkumisi
Tänan! Olen väga rahul.
Väga rahul,mä'ö vä mmmmmm Mõnus koht puhkuseks.
Väga meeldis. Külastan kindlasti veel :)
Suur saun on võimas, ilusa ekraani ja hea ventilatsiooniga. Naiste riitusruumis haiseb (solgitoru lõhn) juba mitmendat külastuskorda, tundub, et peale remonti pidevalt.
Hea,kodu lähedal.
Väga tip top, aga õlu võiks veidi odavam olla :)
Laste ala uuendus oli väga äge. Lastel lõbus ja vanematel väga hubane samaaegselt lõõgastuda ja lapsi jälgida. Muu osa endiselt oma headuses.
Mõnus spa, eriti lasteala - see on lahe džungel!
Olen rahul. Mugav, kiire, usaldusväärne!
Väga kohe väga mõnus koht, kuid kohati liiga ülerahvastatud ja eks aru saada ka. Paistab, et tallinna üks kõige populaarseimaid kohti.
Äitah
Super! Aga rahvast palju :/
Väga super!
Väga mônus puhkus! Soovitan!
Tore oli
Superlux päev oli ja Junk ja Alex teevad ikka väga hästi rätikuga rituaali :D võimas vaatemäng!
Meeldis Lähen veel
Väga rahul.
tore koht, vahva teenindus ja atmosfäär
Tore ja meeldiv teenindus.
Super
parim
Väga meeldis
Mulle väga meeldib Elamus SPA .
Hea variant kui vòimalik minna tööpäevadel ja varasemal ajal, rahvast ka siis vähem
Lastehommik oli tore, 1,5a sai ka palle korjata. Toidud olid supermaitsvad - kiidan kokka. Teenindajad väga abivalmid
Kõik oli hästi!
Koik on OK.
Ainult head kogemused! Ootan taas allahindluseid!
ok
Mulle meeldis ,super teenus
Väga mõnus töönädalasisene lõõgastus.
Koht ise suurepärane, mõnus hubane, saunad suurepärased. Ainult rahvast oli liiga palju :)
Super!
soolasaunas rituaalis noormehe jutt puudulik,
Ok
Väga hea!
Väga lahe ja iga asi omal kohal. Jäime väga rahule.
Hea paik vee ja sauna mõnude nautimiseks☀️Soe
Sobis
Kõik oli väga mõnus ainult saunarituaali tegija eile jäi kuidagi lahjaks. Olen käinud eelnevalt kus üks tavapärasest turskem ja suurem mees teeb seda ja tema rituaal oli väga mõnus. Peale seda andis ikka ka tunda, et tervise poole pealt oli parem kohe olla.
väga meeldib
Võiks veel olla need 10 korra piletid soodus hinnaga
Super hea kogemus!
Super koht!!!Meie Lemmik spa!
It's super nice to have a voucher from Chilli and attend spa for a reasonable price.
Suur valik saunu, mullivannid, basseinid, baar - kõik vajalik olemas ja heal tasemel
Sel korral jagasime SPApäeva kaheks 10:30-14:45 lapselapsega ja al 15 nautisime saunarituaale 21+ Kiidan väga Teie vesiaeroobika treenereid ja saunarituaalide juhendajat Karl Peetrit. Kui millegiga nuriseda siis juhime tähelepanu, et ka friikartuleid serveerides tuleb neile pilk peale visata - idudega koos ei ole apetiitne neid manustada. Muidu oli väga mõnus ja rõõmus reede. Aitäh, eriti uuenduste ja stiilse sisekujunduse eest
Kõik hästi, puhas ja soe
Väga hubane ja mõnus. Eriti meeldisid serinevad aunarituaalid
Käime seal lastelastega, juba suuremad 12 a +. Meile kõigile väga meeldib!!
4 tundi laste nimel.
Väga meeldib
Muusika võiks saunades vaiksem ja eestimaisem olla.
Alguses oli väga palju rahvast aga prst rahulikum. Peale spas käiku tekkis tugev kurguvalu ja neelamisraskus aga ei tea kas on sellest
Suurepärane kogemus!
Väga hubane ja mõnus koht lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Kõik oli väga tore ja mõnus. Külastan jälle.
Kena koht, aga veidi ülerahvastatud aegajalt.
avastamist jätkub veel järgmisteks kordadekski.
Suur aitäh, väga hea oli lõdvestuda): suve ajal eriti...
Tänane saunavana Karl Peeter oli väga rore
Väga meeldis.
Kvaliteedi ja hinna suhe super
Kõik oli OK!
Kena koht!
mõnus paik väikelastele ja täiskasvanutele, sest tsoonid on eraldatud. Kohvikus kiire ja meeldiv teenindus.
Lemmik spa ( rituaale võiks olla sagedasemalt, eriti neid kuhu mahub korraga vähe inimesi, kuna ruumi ei ole)
Suurepärane saunaseltsis koos vihtlemine ? Seest puhas,söögid ja joogid on maitsvad muidu megakallid ja tuli meelde eks lasteeine oleks mõistlik mõelda ja joogi üass : maksad mingi summa joo mittu jooke ..karastuspass alkoholi pass . Sõbralik meeskond,
See SPA mulle rohkem meeldib kui teised^^^)))
Liiga palju valjuhäälseid vene rahvusest ebakaines olekus külastajaid, kes segavad teiste külastajate lõõgastumist ja saunarituaalidel osalemist.
Tore koht !
Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Jätkuvalt on kõik puhas, isegi kui rahvast on väga palju.
10 korra kaart on väga mugav ja soodne.
Tore koht
Väga hubane,õdus,meeldiv teenindus,riietusruumi kahekordsed kapid ei meeldinud.
Kvaliteetne personal. Ruumid/saunad uued, puhtad. Kõik saunad on tööl ning on ka 100°C. Väga meeldis.
Olen väga väga rahul
Mõnus lõõgastus?
Kõik oli super hästi!
Väga meeldiv külastus. Väga värviküllane koht. Meeldivalt vähe rahvast oli hommikupoolikul. Meeldisid saunarituaalid.
Väga SUPPER saunavana oli .Aurusaunas võiks natuke tugavam aroom olla. Soolasaunas võiks võimaluse korral olla veel sool meega. Jäin ikkagi väga rahule .Suured tänud SAUNAVANALE.!!!
Oli meeldiv
Liiga Palju rahvast.
Super koht väikeste lastega puhkamiseks
Väga meeldis. Spa on hingega disainitud, väga hubane, õhk on soe, bassein on pikk, mullivannid, massaazhi basseinid, saunad... kõik on väga hea. Väga armas ja päris suur ala väikelastele, mis on ka ereldatud saunadest. Suur tänu!
Külastasin eile teie spaad 21+ .probleem on hommikumantlitega ,nimelt lähevad ühevärvislised mantlid segamini ja taskutes olevad asjad satuvad tahtmatult võõraste inimeste kätte.minu ujumiseprillid nimelt läksid rändama koos mantliga ja ujumistreening jäigi ära.teeks ettepaneku mantlid nummerdada klepsuga nagu kunstimuuseumis tehakse näiteks nipukas riputusaasa külge .Selline märgistus väldiks lisa probleemide lahendamist ja ebamugavust klientidel.
Meeldis väga.
proovime kuidagi hommikumantlid äramärgistada siis ei lähe segamini -muidu kõik sobravad seal taskuid kellel mis kadunud on jne.tänades vello siidar
Ise olen käinud, aga praegu haiglas ja saatsin enda asemel täiskasvanud poja- tema polnud seal käinud. Ta kutsus veel oma sõpruskonna kaasa ja nautisid täiega
Super elamus. Vesi soe, koht puhas ja korralik. Väga positiivne elamus!
Kõik oli ok. Rahvast oli väga palju
Väga ilus ja puhas koht. Esmakordne kogemus oli väga hea.
Väga tore koht puhkuseks ja lõõgastuseks. Ja hea, et ajapiirangut peale ei ole.
Väga mõnus koht lõõgastumiseks. Lahedad saunad.
Olen väga rahul.Baari teenindus oli supper sel päeval.
Palju saunasid. Hea enesetunne.
super
5+
Super koht
Super Elamus!!!
Super.
Meeldis varane kellaaeg, sest siis vähem rahvast ja eriti rahuline õhkkond. Teenindus väga hea- vastutulelikud ja naeratavad noored inimesed.
Väga ilus ja mõnus spa.
Super!
Timmu ja Sander olid super ägedad.
Eesti parim SPA!?
Mõnus lõõgastus töönadala sees.
suurepärane, et saab olla piiramatult sees. Väga mõnus ajaveetmise koht.
Esimene kogemus uuel lastealal oli positiivne - eriti meeldisid pesad ja suured skulptuurid. Järgmine külastus lasteta ja siis 21+ jõudu soovides
Väga mõnus koht , 5 +
Jäin väga,väga rahule, Aitäh ka personalile,kes juba uksest tulles,juhendasid mind vanainimest.
Väga tore seal
Eriti ilus oli lastespaa osa. Muidu ka rahul ja meeldis?
Spa21 on mugavam, uus kogemus. Igati rauhul
Super koht
Tere. Oleme abikaasaga väga rahul. Praegu on koolivaheaeg ja palju lapsi, aga lapsed ei seganud, sai käidud mitmes saunas ja aroomirituaalil, külastame uuesti!
??? hea koht
OK
Kena koht, ilus kujundus. Hea meel on sellest, et on mitmed külma veega basseinid, mitte vaid üks ja väike.
Aroomirituaal oli võrratu:-)
Väga suur SPA Palju ruumi
Kahjuks saunarituaalid järjest kesisemaks muutuvad. Viimasel korral piirdus mõnes saunas rituaal ainult ritaali läbi viinud noorhärra enda tutvustamisega, et minu nimi on.... ja mina olen teie tänane saunavana ning paari lausega rituaalist. Kestvus 10-15 min ikka kordades ülehinnatud, mõni rituaal oli läbi 5-6 minutiga.
Super spa!
Infrapuna sauna tahaks spa-21 poolele juurde. Saunavanad võiksid rahulikumalt ja pikemalt rääkida, hetkel käiks nagu võistlus, et kes kiiremini tehtud saab ja võiks mingi vaheldus olla, mitte ei kõik teevad täpselt ühte moodi. Leilisaunas liiga tugev mentool, silmad jooksevad hiljem rääma ning see karjumine ei meeldi ka sugugi seal.
Kõik sobib!!!
suurepärane!
Väga mõnus on SPA 21. Kui sügis käes, on hea suve pikendus.
Väga ilus, puhas ja suurepärase teenindusega
Parimaid kohti, kus tõesti aeg maha võtta ja nautida seda atmosfääri.
Kuna ajad on rasked, siis seekord seal veedetud pika päeva jooksul märga ja rasket hommikumantlit kuiva vastu vahetada ei saanud, aga see on arusaadav ja igati ok. Kõik sujus hästi, rituaalid algasid õigel ajal ja toidud olid endiselt maitsvad. Meeldiv üllatus oli, et üldise suure hinnatõusu taustal oli Spa 21+ pileti täishind võrreldes aasta taguse ajaga samaks jäänud! Söökide jookide hinnad olid muidugi kerkinud, aga see kõik mõistetav. Oli meeldiv päev sõpradega!
Esmakordselt külastasin Spa21+, E’amus Spas olen korduvalt käinud. Meeldivad mõlemad väga!
Ochen vse krasivo. Chisto I teplo
Super pakkumine
kõik, mis on, meeldib. ainuke asi - muusika saunades võiks tasemini mängida
Meeldiv keskkond, teenindus ja vahvad saunarituaalid
Super elamus.Kõige rohkem meeldib suur saun,saunarituaalid ja muusika
Väga hea,imeline puhkus!!!!
Mõnus lõõgastus
Meeldib väga!
Meeldis väga!
Hommikul käies oli natuke vähem rahvast kui tavaliselt. Kindlasti külastan uuesti.
Väga meeldib
Aitäh, meeldis väga ?
Aitäh. Kõik oli hästi.
Kõige mõnusam SPA Tallinnas ?
Aitäh, väga mõnus oli.?? Väike soov on küll, et muusika saunades võiks vaiksem ja mõnes ka rahulikum olla. Oleks parem lõõgastuda, müra on mujal niigi palju. Teile kõike head soovides, ? Juta
Super!
SPA21 olin 1.korda aga Elamus Spad külastan päris palju. Mulle meeldiks kui seal oleks rohkem erinevaid massazijugasid. Head saunad,puhas,asukoht mulle sobiv.
meeldis, et oli uusi saunu ka juurde tehtud/avatud
Mustamäe Elamus Spa on üks Eesti parimaid spaasid (top 5-s koos Nooruse, Estonia Resorti, Viimsi 18+ ja V Spaga) ning kindlasti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega kaasaegne spaa Tallinnas. Erinevalt mõnest teised on nad spaad edasi arendanud ka koroonakriisi kiuste ning tore on näha, kuidas toredaid detaile tekib spaasse pidevalt juurde. Aitäh Andres Tiik ja meeskond jätkuvalt hea töö eest!
Super koht. Mitu erinevat sauna, mullivann jne. Saab tellida sööke lausa vees olles leti äärde. Pärastlõunast alates erinevad protseduurid. Tellida saab ka nt massaaži, siis on külastus tasuta.
Meeldis, et paketil ei olnud ajalist piirangut, et sai pikalt lõõgastuda. Ja tore, et on saunarituaalid millest osa võtta ning meeldis ka vesiaeroobika trenn.
väga hea kogemus
Igati korralik tervise turgutamise koht parimate saunadega
Parim SPA Eestis!!!
Ilus ja mõnus ka Roosi saun:))
Super mõnus!
mõnus spaa ja hea teenindus.
Meeldis väga
Olen väga rahul!
21+ poole türgi saun haises päris rõvedalt higi järgi. 8.02.22
Enam vähem elamus võiks parem olla
Nagu alati on văga mõnus ja lõdvustav puhkus keset nădalat
Olen käinud 2019 a algusest palju kordi, sageli 1 kord nädalas. Väga meeldib, minu jaoks parim spa. Kahjuks viimased 2 kuud olen saanud kopsupõletiku ja COVID pärast ainult 2 korda käia ja ilmselt ei jõuagi kõike kasutada..
väga meeldis
Kõige parem spaa Tallinnas. Mega mega rahul.
Väga meeldiv kogemus. Üldujumisala vee temperatuur oleks võinud natuke soojem olla. Baariteenindus meeldiv, toit väga maitsev.
Soovitan panna auru sauna ette libisemist takistavad kleebised, põrandal olev veekile on muutnud selle ülilibedaks. Tänan.
Kindlasti soovitan Elamus Spa külastust. Mul oli päevapilet. 10 korra kaart oleks ka mõistlik valik. Väga meeldisid Elamus Spa
OK
Väga hea teenindus ja lõõgastust pakkuvad valikud! Kõik on supet pluss ?
Väga hea teenindus, hea saunarituaal
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus :)
Võib rahule jääda ja teistele soovitada. Tavahindadega ehk kallivõitu.
Väga rahul olen.Kasutan edaspidigi seda teenusepakkujat koos chilli soodsa pakkumisega.
Tõden et saunad olid mõnusad ja ning spa külastus oli suures plaanis meeldiv. Miinuseks võib välja tuua rahvarohkuse. Saunad olid kohati üle rahvastatud, nii et mõnelgi tuli püsti seista. Ja muidugi õlle hind baaris on taunimist väärt! Sest juba vahva sõdur Šveik manitses, et kes õlle hinda tõstab, see kaua ei püsi! ;)
väga soovitan
15 euroga ostaks Chilli kaudu hommikuse pääsme ka järgmine kord, AITÄH
Kõik oli tore!
uus dušši ruum, tehti mugavad riiulid ja kabiinid, uus saun on lahe, suur ja mõnus
Kodu lähedal
Meeldib.Tallinna parim.
Väga mõnus koht!
Väga mõnus koht!
Suurepärane! Väga-väga meeldib uuenenud lasteala, linnupesad ja toidud on ka maitsvad nagu alati. Juba ootame oma järgmist külastust :)
Meri kogemus, aitäh!
Mõnus spaa, kena sisekujundus, head saunad/basseinid, lõõgastusalad, maitsev toit.
Kokkovõttes hästi mõnus
Olen väga rahul, kõik oli supper ja lapsed olid võga õnnelikud.
Hea asukoht
Spbos väga, meeldiv kogemus, kvaliteetne geenus. Võtaks veel :-)
Mõnus atmosfääriga spa ja hea pakkumine Chilli poolt
Väga meeldib, kodu lähedal, hea puhkuseks ja lõõgastuseks
mugav koht, sõbralik personal
Mõnusad rituaalid ning visuaalselt väga kena ja huvitav erinevaid saunu nautida.
Kõik oli Supper??
21 elamus - alati vahva koht
Kahjuks 28.04 kui ma käisin 21+ spaas rituaalid ei ole toimunud, sellest ei ol kaasas ete teavitatud, samuti ka ei teatanud kohapeal. Kuid personaal on viisakas ja tähelepanelik. Sissenemisel spaasse kassas seisin järjekorras ja seetõttu jäin hiljaks 3 min peale ning minu vautsher enam ei sobinud (sissepääs 10-14), teenindaja ütles, et tal kassa enam ei lase läbi minu vautsher ning hakkas nõudma 20 euri juurdemaksmist, see summa isegi ületab vautsheri hinda. Suhtumine võis ka paindlikum olla.
Minule väga meeldivad saunarituaalid.
Rahvast on palju, aga ikka koik mahume, vaga hea ja lemmik koht teil!
väga mõnus lõõgastus
Kõik väga meeldiv!
Köik oli vàga tore.
Väga meeldiv ja lõõgastuv SPA? Kindlasti tulen veel ?? tul
Edu!
Väga väga positiivne üllatus! Jäime kaaslasega väga rahule ja nautisime täiel rinnal kogu Elamus Spas veedetud tunde :) Aitäh!
Super
5+++++
Mônus ja puhas?
???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️????❤️❤️?????????
Mõnus koht.
Jäime rahule. Aitäh!
??
Väga meeldis ja väga hea pakkumine. Kuna kunagi pole enne kasutanud chilli.ee pakkumisi, siis nüüd sain julgust edaspidigi kasutada?
Kahjuks ei olnud saunade osas nagu ennem peale mudasauna vahet kas oled tavalises või 21+ ning 21+ osa oli ikka väga rahvast täis ka neljapäeva päeval
5+
hubane ja mõnus veekeskus.
Väga mõnus koht!
Väga soodne ja mõnus
Väga korralik ja mitmekesine koht
Teie juures on Alati meeldiv ja tore :)
Väga mõnus puhkus
SUPER!!!
Mõnus, rahulik, sõbralikud teenindajad. Väga hea koht lõõgastumiseks.
Toredad töötajad , tore koht
Minu arvates parim spa, mida külastanud olen.
Oli tore!
Väga hubane
Jäin väga rahule,
väga soovitan, super koht
Väga tore lõõgastuskeskus!
Super!
Rohkem niii häid pakkumisi :)
Super, super super aga ju koroona on teinud oma töö ja enam maitseveedele ei ole puuviljalõike vahepalaks
Oli väga meeldiv ja lõõgastav. Veetsin seal arvatust 2 h kauem.
Väga armas koht! Tuleme kindlasti veel )
Vàga ilus ja hea koht. Hetkl vàhe rahvast ka
kõik oli ok
Suuper!
Väga meeldis, soovitan!
Suurepärane teenindus ja õhkkond. Aitäh, puhkuse eest!
Väga hea valik.
Väga hea koht lõdvestuseks
Väga meeldis, tänud!
Pole enne käinud SPA21-s ja jäin rahule. AITÄH!
Oleme rahul teenusega
Väga rahul
Väga meeldis, surepärane !!! Loodan, et varsti on jälle CHILLI jaoks häid pakkumisi.
Suurepärane kogemus. Lahke pererahvas. Tegevust jätkus igale maitsele.
Vaga chill!
Väga hea privaatne koht,mõnusad saunad,toredad rituaalid!! Super koht lõõgastuseks ja puhkamiseks!!
Väga meeldis, hea et saab mõlemasse Spaasse ja ujulasse.
väga meeldis!!!
Täna õnneks rahvast vähe.
Mõnus puhkus 21Spa´s, kõik mis vaja lõõgastumiseks. Regulaarselt külastame koos sõbrannaga.
OLEME VÄGA HÄSTI PUHANUD. TÄNAME!
Vaikus ja rahu, mõnus!
super spa ! väga meeldib. rahulik, ilus.
Väga suurepärane koht, parim üldse!
Kõik super!
Pole paremat saanud. Edu teile!
Aitäh!
Meeldis väga.
Suuuuper SPA! Oootan veel kampaaaniat 21+ jaoks
Super. Võimalusel alati.
väga hea spa
Väga meeldis spaas. Soovitan.
Kõik oli suurepärane, puhas, korras, hea soe vesi, mõnusad saunad ja suurepärane teenindus
super
Köik oli väga tore ja mönus. Mina jäin väga rahule ning tulen kindlasti veel.
❤️surepärane
Väga hea on alati seal käia. Super-koht!
Suurepärane elamus
5
Spa 21+ on hea rahulik oaas ja imeilus lisaks. Tunnen seal ennast alati hästi,sest see pole ülerahvastatud. Kaks külastust on mul veel broneeritud ja need ootavad peatset tulemist. Rõõmsat taaskohtumist! Edu Teile edaspidiseks!
väga meeldiv
Olen väga rahul!
Alati naudime. Kui on võimalik, siis oleks tore ka muusikat vahetada, eriti müztilises kõesängis - Tätte laulud on ilusad, aga juba liiga tihti ja kaua kuuleme neid. Ka õue paadisaunas võiks muusikat vahetada. Aitähh!!
21+ käisin esimest korda.Super kogemus? Puudu jääb veel infrapunasaunast?
super
Täna hästi rahvast vähe!
Oli külm vesi
Väga hubane
Spasibo,vse ponravilos!
Väga tore koht! Tuleme jälle
kohvikus krõbedad krabisabad-korvis võiks olla 10 tk. 8 jääb natuke väheks :)
Lihtsalt mõnus,meeldiv spa,hubane,mulle väga meeldib.
Väga mõnus koht, kus lõõgastuda
Super mõnna!
Super
Kõik korras, vaid kallis:(
Super koht! Meeldib, et on palju saunasid ja erinevaid valikuid. Ainult dušigeeli võiks ikka jaguda , viimati olid kõik potsikud otsakorral. Kui veel midagi tahta, siis oleks veelgi super kui juurde ehitataks ka hotelli osa, siis saaks ka mitu päeva veeta, a la spa puhkus
Väga mõnusad saunad, hea teenindus, hubane.
Mõnus koht kus lõõgastuda!
Suurepärane kogemus. Mulle väga meeldib Mustamäe Elamus Spa
Kui purjus külastajad välja arvata, oli väg tore külaskäik.
Aitäh! Väga mugav ja praktiline!
Väga hea koht lõõgastamiseks
21+ ala on jätkuvalt super! Täna oli kolmas kord, kuid panime tähele et teenindajad vaesekesed on väsinud ja närtsinud olekuga. Andke neile puhkust või suuremat töötasu, et nad jaksaks ka naeratada.
Hubane spa
Hea pakett, just mulle sobiv, suur aitäh!
Väga mõnus koht lastega käimiseks. Parkimiskohta peab aga viimasel ajal tükk aega otsima.
Ääretult mônus puhkuseks ja lôôgastumiseks!
Väga dope
Väga mõnus spa, ainult väga purjus inimesed võiks sealt ära saata.See häiris seekord.
Väga mõnus spa lastega käimiseks. Õhk on soe ja vesi on ka mõnusalt soe. :)
Soovin eriliselt tänada SPA administraatorit, kes aitas üli-kiirelt leida kaduma läinud Chilli vautšerit. Kuna nende kasutusaeg aina pikeneb siis tundub, et sellise nn abiteenuse vajalikkus üsna täenäosusega ka kasvab. Kasutan antud soodustust kindlasti ka tulevikus. Täname!
Väga hea oli?
Tere! Elamus Spa - see on tõesti hea koht! Soovitan kõigile! Natalja
Hea koht lôôgastumiseks
Väga mõnusad saunad olid, tore külastus, soovitan!
Saunarituaalid olid super
Väga meeldiv lihtne ja kiire. Õhtul sai voucher ostetud ja järgmine hommik läks juba kasutusse.
Suurepärane! Tänud teie meeskonnale ja eriti naiskonnale! Olete tublid!
Super!
Suurepärane saunade ja lõõgastumiste võimalustega, ja veel väga soodne perehind on sobiv ka ebatraditsioonilise "pere" puhul.
Jàin spa21 külastusega vàga rahule, meeldisid ka riietusruum ja pesuruum, elamusspa jâäb selles osas kôvasti maha.
Hea ja soodne argipäeva hind.
Suurepärane!!!!
Tore nagu alati! On meeldiv, et spa ka uuendatakse.
Täna oli supper
Soodsa hinnaga saab suure valiku, piiramatu külastusajaga
Väga lahe oli . Eriti meeldisid saunarituaalid .
Parim Spa Eestis. Mõnus atmosfäär ning saab spa mõnusid piiramatu ajaga nautida. Lisaks tehakse seal vapustavaid vaarika mojitosid ;)
Väga mõnus, rahulik, meeldiv taustamuusika erinevates saunades.Võrratu koht lõõgastumiseks!
Väga hea Spa
Sooduspakkumisega soetatud piletid on hea hinnaga.
tanan saatke millal tulevad soodustused .head paeva
Väga mõnus koht
Tõeliselt elamust pakkuv. Ei jõudnudki esimrsel korral kõiki münusid proovida. Jääb järgmisteks kordadeks ka avastamist. Suur tänu!?
Oli väga mõnus!
Kenad ruumid, toredad rituaalud. Viisakas teenindus. Maitsvad toidud joogid.
Super mõnus lõõgastus! Väga andekas sisekujundus!Parim maailmas!
Väga tore, soe, palju erinevaid võimalusi, head saunad, väga maitsvad toidud. Ainuke asi, mis ei meeldi, lastealal suur ämber mis täitub ja paiskab vett alla, 3-aastane ehmatab ja kardab. Lisaks teeb trepi väga märjaks, väikestel libe, oht kukkuda.
Väga mtmekesine, hubane. Mõnus söögikoht
Perfect place to relax and have good time. Very well designed, clean place with great staff.
Väga mugav kasutada chilli pakkumist, mõnus spa, super rituaalid.Kasutan ka edaspidi pakkumisi.
Väga meeldib külastada Elamus Spad
Tänan, olen väga rahul! Mõnus lõõgastus eriti koleda ilmaga!
Väga mõnus.
Esmaspäeval, Esimene kord peale avamist sattusin saunavana otsa kes teadis ka mida teha. VÄga äge oli. Sellised vanad võikisid igapäev tööl olla olla.
Parim spa
kahjuks,vesi oli külm
Lahe koht :)
Jätkuvalt hea?
Super tore koht!
väga meldiv
Väga super!
Supper mugav ja hea hind
Lõõgastus igale maitsele.
Meile väga meeldib seal spaas. Hea teenindus, puhtus. Kindlasti läheme veel, kui saab soodukaid.
soola rituaal võiks olla natukene pikem , mitte nii et lihtsalt tuled ja jagad soola
Kôik on super peale hinna...see võiks soodsam olla.
Hea valik basseine ja saunasid. Ruumid olid korras ja puhtad.
Meeldis väga.Mõnusad saunarituaalid.
Soovitan
Vaga meeildib
Kõik hästi. Oleks kena ka puuvilju pakkuda nagu see Viimsi Spa-s
Kõik on parem ja parem.
Olen rahul.
Vesi basseinis oli oodatust jahedam ning mudasaunas oli keegi kõik muda ära varastanud :D Aga muidu spaa on super nagu alati. Ma püsiklient.
Väga hubane ja mõnus koht. Meeldis väga, tuleme tagasi.
Väga mõnus tõesti. Soovitaksin kõigile❤️
-
Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Palju mõnusaid saunu ja elavad küünlad. Hiljuti on tehtud ka uuendusi interjööris.
Oli väga mõnus elamus! Saunarituaalid võiksid varemgi alata kui 16.00, siis saavad hommikused mõnulejad ka nendest osa. Kevadrullid, mozzarellapulgad ja jäätisekokteil - väga maitsvad ja isuäratavad :) Tulen kindlasti veel! :)
Super mõnus !
Kõik oli suurepärane.
Vaucher tuli koheselt peale ostu meilile ja seda sai koheselt ka kasutada. Elamus apas skänniti vaid QR kood - kõik sujus uskumatult kiiresti ja probleemideta. Me jäime Chilli ja Elamus spaga väga, väga rahule. Kiidame teenust ja soovitame 100% teistelegi. Suured tänud!
Mõnus koht!
Väga hea oli! Võiks veel tulla soodus pakkumisi
väga hea lõõgastus ja saunakompleks
soovitan kindlasti ka teistele.
Väga mõnus on iga kord kui seal käin!
Mõnusad saunad ja lihtne parkimine.
Liiga palju rahvast juba hommikul - ärge müüge nii palju soodukaid :)
Väga meeldis. Head saunad ja teenindus.
Mõnus
Maailma parim SPA
super
Meeldis väga!
Meeldiv teenindus, puhas keskkond, mõnus atmosfäär. Aitäh!
Väga tore oli, aga päris palju rahvast oli kolmapäeva õhtu kohta:)
Super!
Väga hea koht
the best spa in Tallinn, hands down!
Olen jätkuval väga rahul Mustamäe Elamus Spa teenustega. Kõik on väga puhas, saunad mugavad ja hästi läbi mõeldud. Ka Chilli pakkumised on olnud soodsad ja ja soodustanud SPA kasutamist.
Nädalavahetuse hommikul oli järjekord päris pikk. Avamise ajal oleks ehk hea, kui oleks kaks kassat avatud.
Ainuke asi, oli liiga palju inimesi ja seega oli raske mõmikord leida kohta
Häiris, et enda joogipudeliga ei või vett juua. Kummaline keeld, mida mujal pole esinenud. Muus osas oli kõik hea.
Rohkem kui oskasin oodata!
Õuealal asuvas mullivannis oli vesi liiga jahe ja ei mullitanud piisavalt, aga muus osas oli elamus positiivne.
Rituaalid väga head.
Kõik oli tore ja toimiv - nii Chilli kui ka Mustamäe Elamus Spa poolt :)) Võib mulle uue analoogse pakkumise teha :))
Lasteala oli jahe. Fôönid on kehvakesed. Rituaalid meeldisid väga, aga ei meeldinud, et enne rituaali saunaruumi kett ette pannakse. Nagu loomakarja taltsutamine. Varem sai enne rituaali juba siseneda.
Väga tore.
Super
Teenus on alla käinud. Rituaalidel saunad ülerahvastatud. Aroomirituaalil veevihma asendamine jääkuubikuga polnud nauditav. Samas kolm aroomipalli oli hea uudis. Kokkuvõttes väga hea spa, aga vajaks pisut organiseeritust rohkem
Väga meeldiv üllatus, et nii lähedal on nii hubane koht lõõgastumiseks. Eriti kiidan rõõmsameelseid ja viisakaid noori teenindajaid. Parkla oli täis ja lumega polnud veel jõutud tegeleda, kuid see on mõistetav.
Mõnus spa ja eriti meeleolukad on saunavana Carl Peetri saunarituaalid.
Super lahe!?
Saunarituaalid on mõnusad, kuigi saunamees Alex räägib tutvustusi nii ruttu, nagu ravimireklaamides on lõpus see hoiatus. Raske oli jälgida. Aga nahk on nii pehme peale sheavõi rituaali :)
Suurepärane ELAMUS! Ma ei oodanud, et siin Mustamäel on loodud nii hästi läbi mõeldud, tõesti lõdvestamiseks, inimeste nautimiseks ja nende hoolitsemiseks SPA. Tänan kõike, kes on seotud selle ettevõttega: proekteeriajaid, disainereid, ehitajaid, teenindamispersonali! See oli üks parimatest hetkedest :)
Super!
Oli tore :)
Väga mõnus koht ja hea teenindus
Suurepärane päev spaas. Mõnusad rituaalid, hea söök ja tore päev lõõgastumiseks.
Very good
ostsin vale pileti ja pidin jurde maksma seega maksin ikkagi täishinna :(
SUPER
Hea oli lõõgastuda piiramatu külastusajaga, ei pidanud kella jälgima.
Super koht
Väga hea ja tore oli.
Suured tänud pakkumise eest. Väga meeldib seal!!!
Super
kogemus oli väga meeldiv
Tõesti suurepärane spaa, vaimustav sisekujundus ja imelised detailid: hubane, mitmekülgne, ilus, heade hindadega söögid-joogid, vaheldusrikkad saunad. Super!
Suurepärane pakkumine! Väga kosutav lõõgastus ajalimiidita.
Saab elamuse saunarituaalidelt
Käisin tööpäeva õhtul.Oli vaikne,mõnus.Aitäh!
Väga mõnus, nagu ikka ja piiramatu külastusaeg on ka väga suur boonus :)
Aitäh, tšilli, võimaluse eest lõõgastuda mõistliku hinnaga. Elamus spaa on suurepärane koht keha ja hinge lõõgastumiseks.
seal olen pidevalt käinud perega ,ta on tõesti üle Tallinna parim SPA ja nüüd veelgi võimsam ,saunad ,laste ala ,meeldivad toidud ja kõige põnevamad on rituaalid. Kõik lihtsalt super.
Väga mõnus paik aja mahavõtmiseks
Väga hea diil.
Ylihea hinnaga, toeliselt sydamega tehtud spa. Vâgev interjoor mis teeb silmad ette paljudele suurlinna spadele. Meie pere lemmik spa nyyd kuhu tuleme isegi kui vaja tund aega soita.
Jäime väga rahule
Mõnus ja väga super
Väikese lapsega käimiseks kõige mugavam ja mitmekülgsem SPA.
Mulle meeldib Elamus Spa. Seal on suur valik erinevaid saunasid ja erinevaid basseine. Käisime esimest korda peale lasteala uuendamist. See ala meeldis ka väga.
Uus lasteala meeldis lapsele väga.
Mõnus lõõgastus, soovitan!
Väga tore, lastele meeldis
Sobib
Seekord õnnestus ajaliselt SPA21+ külastada kui spa polnud veel ülerahvastatud.
Väga meeldis
Supper toredad teenindajad ja spa puhtus. Väga vägevad sauna rituaalid, soovitan minna
No megalahe. Detailidele on palju rõhku pandud ja sopiline kujundus pakub avastust ja üllatusi
Hea
klass
Väga meeldib. TÄIESTI nuti ja sotsmeedia vaba päev. Keha ja meeled puhkasid. Isegi silmad nägid selgemalt. 8 tundi saunatada pole mingi probleem Teie spaas.
Väga mõnus ja tore oli kõik. Osalesin lausa seitsmes saunarituaalis. Väga meeldis! Teenindus oli lahke ja sõbralik.
Tore
Mõnus ja tore
Väga mõnus spa
Parim Spa
Töötajad väga sõbralikud ja liutorud väga ägedad!
Muidu tore aga saunades liiga tugevad lõhmad
Tere. Käisime eile 14.03.2025 kallimaga. Meile väga meeldis. Oleme nagu uued inimesed peale Elamus spa külastust.
Ootan uut korda.
Meeldis väga!
Ost kiire ja teenus meeldis väga! Külastan kindlalt veel ;) Aitäh!
Hea koht spa mõnede nautimiseks Tallinnas
Väga mõnus oli aastaid pole käinud ja nii rahulik kui soovid taieliku vaikust siis tõesti 21+ valida
Hea, nagu ikka.
Meeldis väga
vàga puhas, meeldiv, kaunis ja hubane interjöör
Uus pardirinna salat on võrratu!
Oli mõnus
Olin meeldivalt üllatunud,et kõik nii puhas ja ilus peale remonti.Suur pluss ,et enam pole seda kemikaalihaisu,mis enne silmad kipitama ajas.Tulen jälle .
Iseteeninduskassas vautsheriga sisenemine kerge ja kiire.
Oli tore.
Olen väga rahul.
Mugav, soodne! Aitähh!
Väga mõnus. Lihtne osta ja soodne.
Spa osa võiks olla ka avatud varem kui kella 10st alles. Muidu väga äge koht igas vanuses inimestele. Soovitan kindlasti külastada ????
Endiselt kõik väga mõnus!
Väga meeldiv meile väga meeldib see spa Eesti parim
Supper positiivne üllatus, kena koht, palju toredaid saunasid ja supper toredad saunarituaalid????
Avar ja mitmekülgne päevaspaa, head toidud ja suupisted, hubane atmosfäär.
Mulle meeldib Elamusspaa. Hea asukoht, mõnusad saunad ja basseinid. Meeldib toiduvalik, mida on natuke tehtud ka tervislikumaks. Külastan ka edaspidi.
Ilus ja puhas koht. Hea teenindus.
Ilus, mugav, soe! Soovitan!
Super koht puhkamiseks perega.
Suurepärane
Oli tore, uued rajad.
Väga tore.Meeldiv personal.
Kõik ok
Olen väga rahul teenusega!
Väga mõnus elamus. Aitäh!
Super!
See hind oli okei.
Total relax!
See oli kurb, et laste mõõt liutoru kasutamiseks on 120 cm, 1 lapselaps on suurem ja sai torudesse, teine kahjuks lühem ja ei saanud, ja ei saanud ka täiskasvanuga. Aga teised liulaskmiskohad olid väga titekad peaaegu 6 aastasele.
Ilus, puhas, hubane atmosfäär.
Väga mõnus koht
Väga hubane ja kift kujundus sauna rituaalid toredad, väga mõnus spa
Kõik oli vastas ootustele.
Väga hea!!!
head saunad, mõnus muusika, soe vesi...kõik lõõgastumiseks suurepärane
Kohati ülerahvastatud.
Leilisauna keris on nõrk selle suure ruumi jaoks. Leilisauna muusika võiks veidi mahedam olla kui madala häälega jorisev mees. Muidu nii enamvähem :)
Ülimõnus koht, saime suurepärase elamuse. Soovitan soojalt, Eestis kõige ägedam Spa.
Kõik super,vaid 1 pretensioon-peaaegu täis pokaal lihtsalt oli ära koristatud ,kuigi riuded,mantel olid ka seal☹️v pettumus
Alari tore koht puhkamseks
Super koht, hea kõigest eemale saada
Väga mõnus puhkus.
Väga rahul
Mulle väga meeldis.
Teenus on jätkuvalt väga kvaliteetne. Ulula ja spa on puhtad ja mugavad kasutada. Olen rahul, et saab spa-d külastada ka veidi soodsama hinnaga.
Kõige parem spa Tallinnas soovitan kõigile mõbikord palju inimesi aga noh mis teha parem spa ju linnas ???❤️
Väga ladus klienditeenindus - Chilli saadetud ostukupongi lisa (pdf) miskipärast ei avanenud mobiilis , teenindaja leidis, et saadan e-posti talle, avas pdf ja andis lubas spa-sse. Väga meeldiv teenindus.
jah väga tore
Väga lahe koht.Soovitan kõigile tuttavatele.
Nice, joogi hind võiks olla mõistlikum
Kōik meldis super jain rahuöe ja soovin teistele ka sijä tulla
Kõik OK!
Väga positiivne ja meeldiv kogemus!
Hea pakkumine, mis paraku on toonud spaasse liiva palju rahvast! Aga mis teha, tuleb leppida ?
Kõik oli hästi-
Äge! Meeldis väga!
Kuigi ma ei ole püsiklient, vaid 10-korra kaartide kasutaja (abikaasa muretses õhtupooliku sisustamiseks 10-korra kaardi) olen korduvalt nautinud seda ilu, mida pakuvad stiilselt sisustatud saunad, üldruumid, mõnus muusika jne. ja seda kõike alates Mustamäe Elamus Keskuse avamisest alates. Tore on näha, kuidas hoolitsetakse puhtuse ja korra eest. Suur tänu.
Väga mõnus oli! ? Aitäh, et olete muusika vaiksemaks keeranud ja tore, et vähemalt ühes saunas kuuleb ka klassikalist muusikat.
Super! Teine kordki tuleme!
Parim kiirpuhkus hallis eestimaa talves
Kõik sobis. Aitäh.
Teenus toimib.
Väga ilus koht! Romantiline ka
Suurepärane elamuskeskus igas vanuses külastajale, lisaks saunaetendused ??
Super
Suurepärane! Kõik saunad väga head ja vesi väga soe??? Kindlasti veel tuleksin!
Väga tore ja mõnus keskus vaba aja veetmiseks. Soovitan kõikidele, eriti mulle meerdis see, et pärast rituaalist leilisaunas oli võimalus nautida puuvilju.
Ok
Saunarituaal oli väga äge! Komplimendid Karlile??
Mõnus, puhas, palju tegemist tervele perele ja sees on toiduhinnad väga mõistlikud
5+
Kõik on suurepärane. Ostsin kogemata valed piletid. Ja kõik asjad laabusid suurepäraselt.
Laupäeva õhtul, kui rahvast vähemaks jäi - oli väga chill :D
Suurepärane
Meile väga meeldib Mustamäe Elamus Spa, seal on puhas, mitmeid saunu, lastele palju tegevust, toidud ja kokteilid on maitsvad - ühesõnaga - super!
Mulle meeldib ja soovitan ka teistele.
Parim spa, parimad saunameistrid ja saunarituaalid
Väga mõnus ainult kui tahtsid saunarituaalidel osaleda just tipp hetkel siis ei saanud kuna rahvast on siis palju ja saunad ei ole nii suured.
uskumatu ???
suurepärane
Elamus spa on parim. Üllatusime uute saunade üle. Väga hea teenindus.
Alati mõnus olla, palju valikuid ja kehale kasulik
Suurepärane saunakompleks, väga vahvad leilirituaalid
super
Mulle ei meeldi teenusepakkuja puhul see, et see telefoni nr , mis on neil pakutud, seal ei võta keegi kunagi vastu . Mul oli vaja tühistada ost ja ma ei saanud kontakti teenusepakkujaga. Kui teate, et nr ei toimi,siis pole vaja klienti petta.
Rahul.Kõik oli ok.
Alati super!
Meile väga meeldib!
Väga meeldis vesiaeroobika ekraani vahendusel, saab igal ajal sobivuse korral seda harrastada. Meistrivõistluste eel oli võimalus osa saada mitmest showst. Aitäh!
Väga mõnus koht perega aja veetmiseks. Lastele meeldisid eelkõige liutorud, täiskasvanutele äge saunaetendus suures saunas.
tavahind on liiga kallis. Meile meeldis,et on voimalik soodsama hinnaga voucheriga kulastada. Aitah chilli.
Väga meeldis, saab olla nii üksinda kui perega ja lastega, tegevust on kõikidele?
Väga äge oli!
Kellad seintel võiksid suured ja selged olla, et kergesti aega lugeda.
Mõnus nagu alati?
Tänane kogemus oli suurepärane. Eriline tänu vastuvõtu leti teenindajale, meeldiv ja professionaalne teenindus. Tänan!
Tore kogemus jälle. Kahjuks sai päev vale valitud ning ootejärjekord oli pikk. Enne pühi ja vaheajal pole soovitatud kui tahad rahulikult käia.
Peale väikest pausi külastasin jälle Elamus SPA. Lasteala muudatus on vahva. Tore, et Tarkade Kivi on endise headuses.
Väga meeldiv koht ajaveetmiseks.
Olen varem ka käinud ja minule meeldib ning ikka külastan .Väga armas koht .
Väga ilus ,puhas ,avar - laia valikuga spa. Mulle väga meeldisid erinevad saunad ja mullivann. Hommiku poole oli väga rahulik olla ja vähe rahvast sai kõike kasutada ja avastada. Sünnipäev läks korda ,oli väga tore päev nautisime elukaaslasega. ??
Meeldis
Poleks arvanud, et 4 tundi seal aega veedan :) Saunarituaalid omaette kogemus, nagu oleks mingi näidendiga tegemist.
Tänan, väga meeldis ja olen rahul.
Chilli pakkumistel tasub silma peal hoida. Kui soovid elu nautida aga mitte üle maksta, siis Chilli on koht kust saab inimeste hinnaga elu täiel rinnal nautida.
Üks mõnusamaid spaasid Eestis
Kogu perekond väga tänulik,et olemas selline võimalus,kasutame pidevalt!Kõige parim võimalus lõõgastada talvel!Armastame Elamuste SPA,ja südamlikult täname CHILLY antud pakkumise eest!
Väga lahe oli
ok
Vâga meeldis. Soovitasin juba mitmele sõbrale ja perele. Töötajad olid ka väga toredad. Respa inimesed oleksid võinud kúsida,kas oleme enne spad külastanud või mitte. Ja teha kiire ülevaate,kus mis on. Kadunud 14 aastase poisi leidsime ka kiiresti ,kui kogu spa töölised aitasid otsida❤️ 10/10:)
Such a beautiful place and the staff went above and beyond!! The rituals were beautiful and the performers were fantastic!!
Võiks olla ka värskendavad puuviljad 21+ poole peal
Saun oli vahepeal välimuselt uuenenud, väga meeldis.
Tip-top spaa lastele.
Meelids, ilus atmosfäär
Mulle väga meeldib teie spaa, aga mis kõige rohkem häirib, on basseini kasutamise pakkumise muudatused. Varem said vautšerid sisse kuni kella 15-ni, siis kuni kella 14-ni ja nüüd kuni kella 13-ni. Varsti pole enam mõtet sinu juurde tulla; pean teisi otsima. Kahju, sest sinu oma on väga mõnus ja hubane.
Elamus Spa on väga hea koht sellele, kes tahab ennast jõukohaselt liigutada, saada veemassaazhi ja nautida saunasid.
Olen väga rahul, sojad saunad, hea teenindamine,maitsvad toidud. Suured tänud kôikidele kes teeb meile mugavust ja hinge rahu .❤️
Kõik oli suurepärane. Mul oli imeline aeg ja ma lõõgastusin. Seal on palju saunasid ja suur bassein.
Suurepärane koht lõgastamiseks, kõige parimad saunad, ja muidugi suured tänud kokkadele maitsva toidu eest. Alati olen õnnelik veeta vaba aeg teie spa 21+ .
Väga rahul
Soovin südamest tänada kogu Mustamäe Elamus Spa meeskonda suurepärase töö eest! Iga külastus on olnud väga positiivne kogemus ning tunnen end alati oodatuna ja hoituna. Teenindus on professionaalne, sõbralik ja tähelepanelik – personal teeb oma tööd südamega ning see on igas detailis tunda. Eriti hindan seda, kui abivalmilt ja naeratusega külaliste küsimustele vastatakse ning kuidas luuakse rahulik ja meeldiv õhkkond juba esimesest hetkest alates. Puhtus on laitmatu nii saunades, basseinialal kui ka riietusruumides. Kõik on korras, hoolitsetud ja läbimõeldud. Üldine keskkond on hubane, kaasaegne ja tõeliselt lõõgastav – ideaalne koht, kus igapäevaelust välja lülituda ja end päriselt välja puhata. Olen püsiklient ning tulen alati hea meelega tagasi. Teie spaakeskus on koht, kus kvaliteet ja kliendikogemus on selgelt esikohal. Soovitan teid soojalt kõigile, kes hindavad head teenindust, puhtust ja tõeliselt mõnusat saunakogemust. Suur tänu kogu tiimile – jätkake samas vaimus! ?
Suurepärased rituaalid Spa21+ osakonnas, saunameister Heidi juhtimisel.
Väga mõnus
Mõnus külmal ajal
Mulle väga meeldis.
Eesti parimate saunadega spa.Kahjuks alati väga palju rahvast.Kindlasti parim spa.Olen käinud väga paljudes.
Kõik oli hästi!
Võiks olla võimalus nn enda järjekord ette broneerida, ca 1 h või rohkem ootasime sisse pääsu, see veidi nihutas ka kliendikogemust sel korral. Aga muidu oli kõik tavapärasele super. Üks mõte siiski on, et nende lodzadele pikali saada on alati veidi nagu kes ees see mees, varaint, vb võiks seda ala suurendada või üldse mõelda laienemise plaanidele kuna see on tõesti hetkel parim Spa minu jaoks Eestis ja tundub et mitte ainult minu jaoks, seda siis järjekorra järgi otsustades.... siis võimalusel vb kaalute seda mõtet... Edu ja kohtumisteni!
5+
Hea koht
Jäin väga rahule ja soovitan! :)
Spa 21+ on väga mõnus koht lõõgastumiseks. Seal on palju erinevaid saunasid ning soojad basseinid ja mullivannid. Ennem seda ma arvasin, et ma lihtsalt pole "spa inimene", aga see koht muutis mu arvamust :D Kui hinnad oleksid sellised nagu Cilli see kord pakkus, käiksin vist iga nädal ;)
Põrandaid tõmmati küll ilusasti tihti kuivemaks aga naiste WC põrand ujus kogu viibitud 5 tunni vältel. Ettepanek : tore oleks mõni amps puuvilju juures saada ( nagu Viimsi 18+Spas)
Väga meeldis.
Oli väga tore. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli tegevust küllaga. Lasteala oli väga huvitavalt tehtud, nagu džungel (linnupesad jne). Spale lisasid vürtsi saunarituaalid. Osad olid nagu täitsa show omaette. Tore, et Kaupo sai miljonäriks :)
Olen väga rahul! Aitäh!
Väga mõnus kogemus ja palju häid võimalusi. Ideaalne puhkuseks ja lõbusaks nautimiseks.
Mulle väga meeldis lõõgastuda Elamus Spa 21+s. Kiidan interjööri ja hubasust. Osalesin saunarituaalides Aufgussi saunas, showd olid ülilahedad. Teenindajad toredad, kiired, sõbralikud. Külastan kindlasti seda kohta veel.
Teenindus oli vastutulelik ja sõbralik. Olen spaad kiitnud mitmele sõbrale ja nad on ka seda juba ka külastanud. Lootsime, et paadisaun on juba avatud, aga ei olnud. Aga külastame teid ka edaspidi. Mõnusad on mullivannid. Eriti meeldivad Tätte-, aroomi- ja soolasaun. Väga hea on ka, et dušširuumis on saun.
Olen väga rahul. Interjöör ja tausta muusika on rahustav.
Väga tore, kuinon vewl häid pakkumisi siia kindlasti kasutan.
Väga ilus ja mõnus koht lõõgastumiseks.
Super!!!
Suurepärane!
Super
Super
Saunad on väga mõnusad.
Mullle väga meeldiv seal ķõike
Väga tore ja lõõgastav!
Hetkel lähen alles ostu realiseerima, aga olles ka varem chilli kaudu teenust ostnud ja olles väga rahul Elamus Spa pakettidega siis kiidan väga kohta ning soovitan soodustusi kasutada.
Mulle meeldis väga. Täielik lõõgastus.
Kõik oli OK! Kui midagi paremaks teha, siis Chilli.ee keskkonnast ostetud vaucheril on liiga palju infot, mis viib segadusse. Et kui ostad 49€ eest paketi, siis seletuses võiks olla ainult sellele hinnatasemele mõeldud hüved (eraldi hinna sees ja eraldi lisatasu eest). Päikest! Aivar.
Elamus Spa on meie pere lemmik! Vanematele hea sauna valik, lastele torud ja mõnus lasteala ja toit on samuti väga hea!
kõik ok
Super!!!
Väga äge, mõnus
väga hea saunade valik, suurepärane ujula; lisaks meeldis paindlik ajalimiit-ei pidanud kiirustama väljumisega ega kella jälgima; kindlasti soovin korrata
Super hubane atmosfäär, mitmekesine saunavalik ja saunarituaalid - ülimõnus! Olen käinud varem ja lähen veel.
Väga hea
Suurepärane koht lõõgastumiseks! Veetsime perega imelise päeva. Tuleme kindlasti veel ja veel tagasi!
tiptop
Kõige parem ja luksuslikum spaakogemus mu elus. Sõprade seltskond ja saunarituaalid lisasid punkte.
Kavatsesin olla 3 tundi, kuid lõpuks olin 6 ja kogu aeg oli midagi avastada ning olin emotsioonide jahist sõltuvuses. Üks paremaid kohti puhkepäeva veetmiseks.
Kõik meeldis
Tore ja lõbus koht lastele
Jäin väga rahule ja kindlasti olen varsti jälle platsis.
alati meeldiv.
Parim spa!
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus. Suur saun oli lemmik ning jäin saunarituaalidega väga rahule. Ainult see nukumaja rituaal oli veidi kahtlane - muusika vali, valgus nagu reivil. Kahjuks puudus ka aurisaunas aur. Muidu üli chill
Sauna rituaalid meeldisid väga
Laste sõbralik. Meeldis ujula , saunad ja spa pool. Eriti meeldis Spa 21+ mida külastasime detsembris 2025.
Uueneneud lasteala on täitsa tore, natuke tundsime puudust veidi sügavamast vannilaadsest asjast, sest külm hakkab seal, kui laps möllab ja ise nt ei viitsi seal kaasa hullata, vaid tahaks lihtsalt olla. Torudes oli vesi jube külm, torud ise muidu toredad. Aga laias laastus oli siiski väga tore, kuna tulime ka suhteliselt vara, siis saime nautida seda aega, kus massiivselt rahvast igal pool ei olnud. Üldmulje puhas ja viisakas. Menüüs võiks midagi tervislikku ka olla. :) Pubisse ja bowlingusse see kord ei jõudnud, aga väga lahe uuendus. Kindlasti soovitaks tuttavatele ja ise tuleme ka kindlasti uuesti. Ainus asi, mis häiris, mis otseselt küll pole Elamuste süü, on suured paksud tädid, kes end lihtsalt mullivanni suruvad, kus on juba maks arv inimesi. Me lapsega just istusime vanni, mis siis peale meid suhteliselt täis juba oli, päris kaissu nagu ei taha endale võõrast inimest, ja siis mingi tädi tuli ja hea, et mu lapsele sülle ei istunud. Väga veider käitumine. Ehk aitaks mingi piirangu panemine, palju vannis inimesi korraga olla võiks ja meeldetuletus seinale vms, et palun oota, kuni teised on lõpetanud. Tegevust on ju küll ja veel seal.
Olen kõigera rahul.❤️
Vaga hea!
30.01 oli liiga palju rahvast. Muidu kõik ok. Teenindajad väga sõbralikud ja viisakad. Mõnusad saunarituaalid.
Sõbralik ja abivalmis teenindus. Suur kompleks, puhas, piisavalt istumiskohti, mõnusad basseinid. Erilised ja ägedad on muidugi saunarituaalid. Respect saunameistritele.
Kõik oli okei????
Jäin väga rahule. Veetsin spaas 9 tundi. Lõpetasin suitsusaunarituaaliga - väga äge kogemus.
Kõik oli suurepärane!
Mõnus atmosfäär ja suurepärane laste ala. Soojad ruumid, ei pea hommikumantlit kogu aeg peal hoidma. Maitsev ja hea valikuga toit, vesi kogu aeg saadaval. Mõnusad saunad, äge saunarituaal ja toredad läbiviijad. Super töötajad - rõõmsad, lahked, hoolivad.
Kõik on kaunis ja maitsekalt kujundatud ja kaasajastatud
Väga super teenindus, söögid on väga head, saunad veelgi paremad ♥️
Super!
Väga mõnus spaa,oleks tahtnud kauemakski jääda. Super teenindajad leti taga ????
vahva atmosfäär! super teenus
armastan vett????
Väga mugav ja kindlasti kasutan veel!
Hubane, mõnus disain, palju erinevaid, võimalusi, meeldiv teenindus. Aitäh!
Väga okei.super
Vägev ja kompaktne spa kompleks. Mõned saunarituaalid olid natukene lõdvad, aga igatepidi tore külastus.
Väga tore ja lõõgastav elamus
Mulle väga meeldis kõik. Aitäh.
Mõnus lõõgastav olemine. Täna oli kahjuks mullivannis külm vesi.
Soodne ja kvaliteetne teenus.
Teenindus on ülimalt muhe, saunad mõnusad ja saunarituaalid ägedad.
Oli väga meeldiv kogemus
Kõik super, õnneks rahvast vähe!
????????????
Tore oli
SUPER
Väga ilus ja mõnus spa.
Spa rohkem ikkagi mitme inimesega ettevõtmine. Üksinda minnes peale saunade külastuste ei oskagi otseselt midagi teha. Sellegi poolest oli kvaliteetne klienditeenindus ja kogemus.
Oli väga hea!
Väga meeldiv ja tasemel teenindus. Olen palju seda kohta külastanud ja alati hea kogemus.
Väga hea atmosfäär ja kiire meeldiv teenindus?
Teenus on väga hea,eriti kui aegajalt tulevad -10% sooduskoodid:Kasutan jätkuvalt.
Kõik toimis hästi ja lubatud soodustused sain kasutatud.
Suurepäraselt
Spa väga meeldib, mitmekesine, hubane, lähen kindlasti veel.
Uuenenud lasteala on väga ilus! Argipäeval enne lõunat oli piisavalt ruumi ja privaatsust. Rätikud võiksid olla piletihinna sees.
Parim spa Eestis
Väga meeldib chilli pakkumised
Super ?
Super
Jäin väga rahule,käisin koos sõbrannaga,kellele ka väga meeldis
See oli kingitus vennale,tal väga meldinud
Kõik on super! Altäh!!!
Tore oli!
Väga okei
Olin kõigega väga rahul
Väga rahul
Parim spa, üle 10 korra kindlalt käinud. Kõik meeldib.
Hubane,puhas ja eriti hea,kui vähem rahvast.
Suurepärane koht, kus saab lõõgastuda.
Jäime väga rahule. Aitäh!
Üldiselt rahul aga esines probleeme tualetides kus ei olnud vett ,et peale lasta. Ja kuum saun on veidi kitsaks jäänud. Samuti veesurve probleemid basseinides.
Väga rahul
Väga supper,Olen teie püsiklient ,mulle väga meeldib. Kokkadele suured tänud,väga maitsvad road. Igal vôimalusel tulen jälle.Aitäh!!!
Äge!
Kõige parim ja lemmik spa21+
teenindaja oli vastutulelik ja kompetentne
väga super koht, ilusad saunad ja mõnus spa.
Imeline koht sünnipäeva pidamiseks.
SAUNAVANA SUPPER!
Olen väga rahul , väga kohe meeldis, tänan,et teil on head pakkumised.
Käisin oma tütre perega, kes elavad Inglismaal. Meile kõigile oli see väga suur elamus. Suvel 3-aastaseks saav lapselaps, kes kartis varem vett, sai lastealas sõbraks veega ja nautis liumäel alla laskmist. Toitlustuse osas oli teenindus super! Aitäh!
Parim spa parima personaaliga
Kõik oli väga tore, aga föön riietusruumis oli aeglane ja halva kvaliteediga, juukseid täiesti kuivaks ei saanudki.
Mulle ja mu perele meeldib seal väga käia
Mulle meeldib väga Mustamäe Elamus Spas käia!
Väga hea keskus ja hea pakkumine, tänud !
Väga meeldiv koht, lisaks uuele lastealale on seal ka uus äge saun uue ägeda rituaaliga.
Suurepärane on alati!
Koht spa-tamiseks hea, saunad mõnusad ja baarist saab ka kõhutäidet. Kohapeal hoopis odavamad hinnad, kui siin Chilli pakkumises (ei ole 335 eurost hinda 10 korra piletile, soodustanud vaid 142)
Kassas teenindati kiiresti vaatamata rahvarohkusele- oli palju lapsi ja väjumisel ei töötanud väravasüsteem. Eriti meeldiv oli õhtu lõpuks, et mul jäi tähelepanuta parkimise registreerimine, sest oli rahvatohke ja sebimine, liikusin oma rätiku ja mantliga võimalikult ruttu riietusruumi, kuigi olin parkimiskella fikseerinud. Õhtul ootas ebameeldiv üllatus trahvikviitungi näol. Läksin tagasi kassase ja selgitasin olukorda, noormees oli mõistev- oli ju arusaadav märgade juuste tõttu, et ma olin äsja spaast tulnud, mitte suvaline parkija, trahvi ta tühistas, järgmine kord pean kindlasti meeles. Minule on nüüd üks jõulukingitus käes, soovin kogu spaa kollektiivile töist, aga ikka meeldivat jõuluaga ja aastavahetust!
Suurepärane spa, soovitan!
Kõik oli sujuv ja hubane
Rituaalid tõmbavad olukorra välja
väga mõnus, uus suur saun oli väga hea ja saunameister Ksenja tubli
Väga meeldis. Mõnus interjöör
Suured tänud kogu tiimile. AITÄH
Meelib
Naudin üxinda ta hetke seal
Super nagu alati ja meeldivad rituaalid, ning uued torud ka nüüd lahedad
Väga meeldiv spa , palju saunu ja lastel erinevaid tegevusi☺️
Suurepärane
Mõnusad saunad
Kõik on OK !
Sin saab korralikult puhata, väga head saunarituaalid. Suur pluss et ei pea aja pärast muretseda
mulle meldib
Kõik oli OK.
Kõik oli super.
Super
Väga lahe õhtu sai
Mõnus kodulähedane koht lõõgastumiseks
Käisin oma emaga, ta pole elu sees sellistes kohtades käinud. Lihtsalt pole sellise tasemega kohti varem olnud. Väga kõrgelt hindan võimaluse andmise eest ka pensionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele, et ka need saavad end kasvõi mõnikord inimesena tunda. Tänud! õ
Mulle meeldib seda teenust kasutada.
Väga hea koht kuhu perekonnaga tulla!!
Alati tore. Mõnus, mugav. Kõik vajalik olemas :)
Kõik oli super
Head saunad, piiramatu ajakasutus.
väga hubane ja mõnus koht.
Teie teenindaja leidis ülesse minu “internetiavarustesse” kadunud vautšerid. Olen Juliale südamest tänulik ?
Puhas ja lõõgastav.
Väga meeldib see teenus
Väga rahul. Väga ilus ja tore spa. Rõõmsameelsed teenindajad. Supper head ja ilusad kokteilid.
Meeldis
Väga hea, rahulik, mugav koht, et ennast välja puhata
Alati lahe elamus
Väga hea teenindus ning kindlasti külastab uuesti
Parim Spa Tallinnas, vbl kogu Eestis. Loodan, et nad suudavad oma taset hoida.
Eile oli basseini äär väga must, äkki aitaks pesu, muidu norm!
Käisin spasse tütraga, kõik meeldis meile. Soovitan ka teistele.
väga meeldiv
Olin varem saunakeskuses Elamus Spa's käinud, kuid SPAs21+ olin täna esimene kord
Külastasid peaaegu täisealised lapsed, neile väga meeldis.
Ennelõunat on nii mõnusalt vähe rahvast ja saunad ägedalt kuumad. Soovitan
Aitäh, mõnus oli! Tore, et selliseid pakkumisi on, muidu pensionärina polekski võimalik tulla, liiga kallis. Head pühade teist päeva! Rahu ja päikest! Juta
Kõik on tore. Eriti meeldisid liumäed lapselapsele.
Kõik on väga hea. Puhas,mugav ja kõik töötab.Käisin tööpäeval,rahvast oli vähe.
Mõnus, nagu alati!
Täitsa mõnus oli, väga meeldis muda.
Hirmus palju rahvast
Väga, väga meeldib seal puhata ???
Väga meeldiv ja lõõgastav õhtu, hea teenindus, toredad saunarituaalid.
Ei meeldinud. Seepi ei olnud, mett soola ei lisanud, muusikat eukalupt-saunas polnud ka. Liiga palju inimest… tekkis olukord, et mõned inimesed ootasid järjekorras vaba kappi. Halb reede kogemus.
Parim spa Eestis!!!
Suurepärane koht lõõgastumiseks ja mõnus ujula - aitäh!
5+
Elamus Spa on tõesti kõige parem spa ja seal on alati midagi uuendatud-parendatud. Seekord käisin ka pubi poolel ja sõin suppi, hea võimalus
Puhas kuld koht Mustakal ja eepiliselt head rituaalid! Saab alati tervise korda kui nädalavahyetus on pikale veninud :D püsiklient Jaanus
tore koht, sain lõdvestus ja buster edasi tööd teha
See on Minu lemmik SPa Tallinnas.
Väga mõnus ja soe oli!
Väga Tore Koht!
Väga tore ja ilus koht...aga tükati väga palju rahvast...Peab valima aega...Aitäh! Edu edaspidiseks!
Natuke üle rahvastatud, kuid üks mõnusamaid SPAsid üldse!
Parim spa Tallinnas
Thank you very much for your attentive, professional service. The party room was beautiful and your food delicious!
Tore uus lasteala, lihtne toitu ja jooke tellida
Uue laste alaga on Mustamäe spa täielik maagia maailm. Aitäh, et sellest osa saame. Ülisuured tänud ka Mustamäe Spale, et kohvikus toit on imeline. Valik on üle ootuste suur nii, et päriselt saab igaüks midagi meeldivat. Toit on imeline ja serveeritud ilusates nõudes. Mind tohutult häirib spades pakutav toidukvaliteet mis on nagu kehvas sööklas. Kuna me oleme perega pikki tunde spas mõnulejad, siis toit on ülioluline minu jaoks. Sageli on see suur mure allikas. Mitte aga teie juures. Eriti tänulik olen tervislike salatite eest. Samuti selle eest, et toidu hind on väga mõistlik. See hakkab haruldaseks jääma Tallinnas. Mustamäe Spas on tänaseks kõik täiesti ideaalne igas osas. Sauna osa oli juba ammu meie pere lemmik. Aitäh!
Kõik toimib
mõnus
Elamus Spa 21+ on mu lemmikspa Tallinnas. Ainuke arenduskoht oleks tõhusamad föönid naiste riietusruumis. Aitäh!
Minu külastus Mustamäe Elamus Spaasse sõpradega Hiljuti käisin koos oma sõpradega Mustamäe Elamus Spaas ning see oli väga meeldejääv kogemus. Ootasime seda päeva juba pikalt, sest tahtsime pärast kooli ja trenne veidi lõõgastuda ning koos aega veeta. Kui kohale jõudsime, avaldas spaakeskus kohe muljet oma moodsa välimuse ja suure territooriumiga. Pärast riietusruumidesse minekut suundusime kohe veekeskusesse. Seal oli palju erinevaid basseine, mullivanne ja saunu. Kõige rohkem meeldisid meile erinevad liutorud, kus saime mitu korda järjest alla lasta. Mõned liutorud olid kiired ja põnevad, teised aga pikemad ning rahulikumad. Veetsime palju aega ka lainete basseinis, kus oli lõbus koos sõpradega ujuda ja lainetes hüpata. Mullivannides saime vahepeal puhata ning lihtsalt juttu rääkida. Spaas oli väga mõnus atmosfäär ning kõik tundsid end hästi. Külastasime ka mitmeid saunu. Mõned saunad olid väga kuumad, teised aga leebema temperatuuriga. Huvitav oli proovida erinevaid saunatüüpe ja võrrelda nende eripärasid. Pärast sauna oli värskendav minna jahedamasse basseini või duši alla. Päeva jooksul tegime palju nalja, rääkisime juttu ja veetsime kvaliteetaega koos. Kõige tähtsam ei olnudki ainult atraktsioonid, vaid võimalus sõpradega koos olla ja uusi mälestusi luua. Aeg möödus väga kiiresti ning enne kui arugi saime, oli juba aeg koju minna. Kokkuvõttes oli Mustamäe Elamus Spa külastus väga lõbus, lõõgastav ja meeldejääv. Sain veeta suurepärase päeva oma sõpradega ning kogeda palju põnevaid tegevusi. Kindlasti sooviksin sinna tulevikus veel tagasi minna.
Kiitus
Ruumid ja rajad on ilusad, toidud maitsvad, teenindus kiire ja meeldiv. Kõik läks väga hästi. Aitäh!
Hubane ja mõnus soovitan käija
Väga head saunad ja hea miljöö. Kuna olen suur sauna fänn, siis olen ka ise kasevihtade valmistaja ja need on väga kvaliteetsed. (kiletatud ja jääkülmas). Kahjuks ei lubata enda vihta kasutada ehk siis PEAN OSTMA MINGI viha, mis pole just kõige kvaliteetsem.. aga samas ..nojah...ajab asja ära. Minu jaoks on see teadmine on väga halb, Eestis on väga palju spaasid, kus võib oma viht kaasas olla,,kui on vastav saun. Olen Eestimaal nende aastate jooksul pea kõik !!! spaad puhtast entusiasmist läbinud ja seega on kellega/millega võrrelda. Lõppkokkuvõtteks Mustamäe Elamusspaa 21+ on igati kaasaegne ja soovitan ka teistele. Samas teavitan, et kahjuks kui oma viht on keelatud.. ja seega ise vihtlemise eesmärgil oma vihaga ei kõlasta edaspidi Teie spaad. Ainult erand juhul,,NB! Saunarituaal oli väga huvitav ja mõnus saunamees! Edu Teiule!
Meeldib ja ubane
Garderoobis võiks olla veel prügikaste, pidin otsima... Muidu kõik väga meeldis.
Menüüs võiks olla köögiviljavaagen dipiga.
Väga põnev ja meeldiv koht. Väga meeldis uuendused, milleks on siis all sõitmise torud ja mõnus suur 4 aasta ajaga sauna rituaal. Soovitan soojalt :)Aitäh!
Mulle väga meeldib ja kui on edaspidi veel hommikusi soodustusi siis käin edasi. :)
Suurepärane koht lõõgastumiseks .Kui väike vahe jääb külastuste vahele ,siis alati on jälle avastamiseks midagi juurde ehitatud.Seekord oli väga huvitav Roosisaun .Ja märkasin et kõrvale kerkib juba midagi erilist :) Teisele poole võiks veidi suurematele lastele ka olla mänguala,liutorud .Praegune ala on vaid lasteaia lastele.
Täiesti meeldivad muudatused. Uuendatud spaa on parem kui varem :)
Super
Super äge oli ja käisime mehe ja 4 kuuse tibuga seal ujumas
Super äge oli!
Parimast parim koht! Klienditeenindus ka üliviisakas ja teenindajad on rõõmsad, teeb kohe endalgi tuju heaks ja kisub naeratuse suule!
Väga meeldiv kogemus, jätkake samas vaimus!
Väga meeldis
Parim spa
väga hea, uued saunad on ehitatud
Väga tore kogemus nagu väike reis või suure sünnipäeva külastus. Väga meeldis ülimugav maksmise viis kiibiga kohvikus. Ainuke üllatus oli see, et meid ei istrueeritud sisenemisel, et kingad tuleb kindlasti ette ukse juurde jätta. See tekitas olukorra, kus ilmselt koristaja oli mu jalanõud viinud ette ning konfiskeerinud minu plätude kilekoti. Mis tekitas esialgu ehmatuse, et keegi on mu jalanõud varastanud ning pärast tuli leiutada, kuhu märjad plätud panna.
Väga hea teenindus, sõbralik ja kiire. Spa21+ oli natuke ületäitunud esmaspäeva jaoks, aga ikka võimalus rituaale kogeda oli. Meeldib käia nii sõpradega, kui ka üksinda. Väga head uued 2 sauna tehtud lahti aurusauna juures, tublid!
meeldiv vaheldus, normaalne hulk rahvast tööpäeva keskel
Väga meeldiv oli
Soovitan.
Väga viisakas koht ning teenindus väga hea.
Meeldib. vahel puhub külm tuul kohviku koridoris
Supper
Väga meeldib
Väga lahe spaa
Seal oli väga mõnus olla
Väga meeldis! Suur saunate valik, väga hea lasteala. Lai toiduvalik hea hinnaga.
7 tundi 4 lapsega
Super uuendus lastealal!
Super super!!! Olin spas 7 tundi! Suurepärane päev!!!
Suurepärane koht, lähen sinna kindlasti veel
Kõik meeldib ?
Soe ja meeldiv kliima, vaheldusrikas ja põnev ruum. Uuendused on head. Hea teenindus.
Puhas ja ilus.
Olen varem käinud Mustamäe Elamus SPAs. 21+ osas esimest korda ja väga meeldis. Super teenindus baaris, kõik oli väga puhas, saunavalik väga hea. Eriti meeldis roosisaun, turbasuitsusaun, võlusaun ja mudasaun.
Kõik oli super!!! Miinus üks ainuke- liiga palju rahvast ja me ei mahtunud sauna rituaalidele
Väga hea oli.
Hubane ülemine kohvikuosa!
Väga hubane SPA ja mõnus ujula!
Mõnus koht molutamiseks, hinge ja ihu hellitamiseks.
Jäin väga rahule
Tere, naudin väga Teie SPA rituaale, kahjuks muudeti taas neid minu arvates vales järjekorras 21+ sheavõi peaks kõige lõpus olema21:30 varem oli koorimine 17:30 nüüd 21:00, määrid hea kraami peale ja enne koju minekut koorid selle kenasti maha ... kurb kuidagi ?! Või tundub see vaid mulle nii ?! Samal ajal kaks head rituaali ?! 19:00 ainulaadne saunaetendus ja Helirännak (19:00) saan aru, et elu on valikutes AGA kui soovin tutvustada inimestele kes 1x Elamus SPAs siis ei tundu rituaalid 100% läbimõeldud. Kiidan väga teenindajaid - nii vastuvõtus kui 21+ baaris - üli positiivsed ja abivalmid ? Täna siis selline sünnipäevapidu, Tänan et olemas olete ?
Uuendused on super.
Meie pere veedab seal tavaliselt vähemalt 4-5 tundi :). Uuendatud ElamusSpa on tõesti maailmatasemel! Tunda on, et see koht on südamega loodud!
Saunamehed super!!!
Mustamäe Spa 21+ külastajateks on ainult täiskasvanud. Saab baarist jooki osta, saab saunades käia ja erinevates basseinides aega veeta.
Kõik on super!
Tõeliselt toredada elamused nii suuretele kui väikestele. Torude lisamine spa alale oli ainuõige otsus. Väga super koht kus aega veeta.
Mõnus lõõgastimis koht
Väga mõnus elamus
Väga meeldis tantsuetendus Ksenjaga, kõik muu samuti
Super head ja asjalikud saunameistrid baari ja info inimesed. Edu ja palju palju toredaid kliente.
Käisin koos sõbradega ning oli väga tore meelelahutus. Kindlasti igat seda senti sellest 15€ väärt!!
Väga meeldib elamus spa
Tänane saunaetendus kell 19 oli super!!!
Väga hea lõõgastumas käia.
Oli meeldiv üllatus et Spaas on vahepaeal uuendusi tehtud,iśisustuse osas. Tundub palju hubasem. Ilusat sügist!
Väga hea Spa, hea teenindus, head saunad.
Väga ok oli, esmakordselt osalesin ka ühel saunarituaalil - väga mõnus! Aga mudasaunas võiks küll helilinti vahetada, see nn mereäärne lindude kisa on häiriv, sest meenutab pigem mingit kilgilaulu ja käib kõrvadele. Pigem peaks seal ju mingi rahulik muusika olema, kasvõi vaalade laul vms.
Hullult Syper SPA Keskus- tänu Kuule ja tagasi kolm korda :) Olge terved :)
Hea koht mitmete erinevate spaade ja saunadega. Kahjuks inimesi oli palju.
Vaga meldis
Meeldib
Tore
Spa oli suur ja vaheldusrikas. Sai nautida nii rahulikke saunasid kui ka meeleolukat baariala. Siiski oli veidi lärmakama kui oleksin lootnud.
Ikka kalli võitu!
Väga tore ja uhke !
Kõik oli nii ilus,mõnus koht lõõgastumiseks,aja maha võtmiseks.Teenindajad sõbralikud,abivalmid.Väga meeldis.Kindlasti tulen veel mõnulema.Aitäh Teile!
Väga hea koht!
Vaga meeldib
Kõik oli väga hea!
Jäime vága rahule. Eriti meelis šou afguss saunas. Ja muidugi rituaalid ka.
Käisin koos lastelastega ja me kõik nautisime väga. Nii vett sauna toitu kui õhkkonda
Väga tore oli
mulle meeldivad saunad ja kõik on hästi
Järgmise korrani?
Lastele meeldis väga ja oli tore
Võiks olla soodus pakkumine 10 korra kaart.
Super mõnus koht lõõgastumiseks.
Kõik oli super! Tänan puhkuse eest!)
Väga mõnus, nagu teises maailmas;))
kõik OK. Ujulas võiksid vesivõimlejad teha omi harjutusi ühes ujumisrajas terves ulatuses, mitte ujula radade lõpus kogu radade alas. Selliselt ei ole võmalik harrastusujujatel kogu ujula pikkust kasutada ja pool basseini eespoolt on tühi.
Arvan, et parim spa Tallinnas.
Väga mõnus!!!Kindlasti külastanveel.
Väga mõnus olemine. Erinevad saunad aitavad mõnusalt lõõgastuda.
Hea koht kus nautida ja olla
Tore koht, palju erinevaid saunasid. Lastealal ehmatas last suur ämber mis veega täitudes kallutab vee suure müraga välja.
Kõik oli jätkuvalt hea.
Väga tore koht ja väga positiivne kogemus.
Vinge SPA. Soovitan.
Kõik ok, kuid oht liigsele rahvamassile tuntav. Ări on mõistetav, kuid liiga palju rahvast, siis ei ole kellelgi enam privaatsust. Viimasel külastusel näit. kohvik ülerahvastatud, leti juures järjekord juba istuvate klientide seljas.
Mulle väga meeldib see keskkond. Ka teenindus on paremaks muutunud. Tänan.
väga tore!
Super, meeldivad rituaalid, vesiaeroobika, hea toit ja üleüldiselt mõnus!
Seal on see kõige parem et ei ole ajapiirangut
Mugav ja odavam, tänan!
Meeldib, et Spa on avatud südaööni. Mulle meeldib kuum saun, ja ka teiste erinevate temperatuuridega saunad.
Väga hubane keskkond, pakkus palju avastamisrõõmu. Tõeline meelerahu meka. Meeldisid erinevad rituaalid.
Ma pühkasin fantastiline.
super kogemus
Väga kena
Mõnusalt hubane ja suurepärase teenindusega
Kõik meeldis nagu alati. Ainus mis häiris oli ebakvaliteetne föön...ka teised kliendid kurtsid,et töötab halvasti. Tänud!
Suurepärane kogemus, kõik meeldis, oli mugav teenust kasutada, eriti meeldiv on piiramatu külastuse aeg. Miinuseid ei tuvastanud.
Saunameiter Oliver super pluss, teeb igast rituaalist etenduse ja valdab suurepäraslt šamaani laulu. Mulle meeldis ja Oliverile palun kindlasti anda ka tagasiside
Külastasime 03.08.2023. Rituaalid olid fantastilised! Kella 22:00-ne rituaal oli tõeliselt lõõgastav ja meeldiv. Aitäh!
Oli hea! Kuid liiga palju inimesi selle väikse koha jaoks.
Selle kupongiga on sissepääs tõesti soodsam kui kassas. Aga jarjekorras tuleb ikka seista!
Super!
Meeldib, et palju erinevaid saunasid. Naiste riietusruumis vähe nagisid, polnudki enne kuskile asju riputada, kui üks inimene ära läks.
Meeldivaks üllatuseks oli uus Roosiaia saun!
Väga mõnus, nagu alati.
Väga hea Spa. Soovitan.
Super
Siiani väga hea koht.
Minu sünnipäev pereringis oli väga elamuslik. Eriti kiidan vastuvõtu leti töötajat!
Kõik on korras
Super!
Olen ostnud chilli läbi Kokku 8 piletit.... Kes minuga on käinud või Kellele kinkinud.. Kõgile väga meeldinud Rahu,vaikus,hea teenindus..
väga meeldib,aga liiga palju rahvast.Hea aeg on hommikul kohe
Väga mõnus lõõgastus , kindlasti külastame uuesti
SUPER
Väga mõnus! Soovitan!
Super
Mõnus, oivaline ning värskendav
Kõik oli super, soovitan sõbrale ka.
Kõik ok
SPA21+ külastades saunalina ja hommikumantlil võiks mingi eraldusmärk olla. Keegi oli minu kasutuses olnud hommikumantli kogemata ära võtnud seinal oleva konksu pealt. Piinlik oli võtta kellegi teise hommikumantli asemele.
Kohati oli kitsas. Rahvast oli minu jaoks palju aga saunasid oli piisavalt. Tundsin puudust infrapuna-saunast. Aga tegelikult oli ju mõnus!
Fantastiline elamus! Suurepärased rituaalid, väga hästi läbi viidud! Kõik oli super! Ülivõrdes kiiduavaldused!
Nagu alati, kõrgel tasemel!!! Tulen lastega veel, veel ja veel!!!
Super! Väga hea! Toit oli ka maitsev. Hommikuti on vähem rahvast. Saab mõnuleda.
Väga hea kogemus igal ajal.
Best of the best!
Väga meeldisid rituaalid
Alati väga lõõgastav kogemus. Eriti meeldib Spa 21+ hubane keskkond, erinev (kuid rahustav) muusika igas saunas/ruumis ning väga maitsvad toidud ja joogid.
Saunad igale maitsele, mitu erinevat "vesimassaazi", suur pesuruum ja garderoob - kõik on OK.
Mõnus koht saunatamiseks.
meeldib mulle väga
Väga meeldib, korra kuus ikka külastan ja siis kohe 4-5 tundi:))
Väga meeldis
Kogemus oli mega
Igati rahul pakutavate teenustega.
super
Meeldis, oli palju rahvast, kuid igale oli ruumi, mulli ja auru.
Väga mõnusad saunad, basseinid ja mullivannid. Saime ja 2 rituaali (vihtlemise ja shea või), jäime väga rahule! Pole kunagi üheski spas veetnud aefa 6 tundi.
Gut sehr gut!!!!!
Mulle väga meeldib elamusspa21+.Jaks se oli esimene kogemus. Seal oli vaikne ja mugav.Melle meeldib vel, seal andsid rätiku ja hommikumantli
Püsiklientidele ehk spa fännidele võiks veelgi paremaid pakkumisi olla :)
Väga hea on see et pole ajapiirangut ! Super elamus - täielik lõõgastus, ei pidanud vahtima kella:)
kõik väga tore
Väga väga,väga meeldis.Käisin esimest korda ja kõik oli lihtsalt super lux. Tulen kindlasti uuesti. ?Aitähh? Maile
Mina olen väga rahul. Olen spaad aastaid külastanud ja külastan ka edaspidi.
super 5++
Väga hea lõõgastav koht
Väga mõnus päev puhkuseks. Palju erinevaid saunasid, hea toit, mõnusad saunarituaalid.
Oli tore, natuke ülerahvastatud.
Kõik oli super!
Vaga meeldis
Väga rahul ?
Mõnus ja hubane koht
Mõnus?
Hea tase
Super
Meeldiv kogemus korduvalt.
A beautiful place, peaceful and clean ! Food is good. ? stuff members are wonderful - customer service at the top! Even though I got a fine for parking, they said to bring the paper and they’d sort it out.
Kõik meeldis üldiselt. Ka parima tahtmise korral pole millegi üle nuriseda.
Soovitan kõigile.
Alati rahul!
Väga tore kogemus, soovitan teistelegi! Sauna valikud-super lahe!
прекрасное место для отдыха . рекомендую
На высшем уровне.
Очень поноавилось!
все было супер
Первый раз покупала билет через приложение. Всё прошло очень хорошо . Быстро,понятно, просто. Времени заняло буквально 3 минуты, никаких очередей .Придя в заведение, плюс ещё 2 минуты времени. Сканируешь qr-код, получаешь свой браслетик ,и вау. Ты уже наслаждаешься процедурами Спа .Спасибо за предоставленный сервис.
Все было очень круто
Мне очень нравится этот водный центр. Здесь есть всё для счастья, отдыха для души и тела! Всем советую. Обновлённый детский уголок приятно порадовал своим дизайном, горками и впечатлениями.
Чисто, уютно, расслабляющая обстановка, очень приятно проведённое время. Спасибо.
Мне всё понравилось
Уже третий раз отдыхаю в этом спа.Тихая расслабляющая обстановка,хорошие бани,внимательный персонал.
Очень хороший СПА!
Очень хорошие бани
Здравствуйте. На террасе покрытой льдом очень скользко. Я поскользнулся два раза и один раз упала очень сильно ударившсь. Необходимо выставить предупреждающие знаки. С уважением. Инеса Литовченко.
Спасибо, всё хорошо
Аболденное место,люблю в этот Спа захаживать,рекомкндую. Особенно,что мне лично нравится нету ограничении по времени и ритуалы в цене❤️
Замечательный отдых! Спасибо!
СУПЕР
Оценка ОТЛИЧНО
Ходили 29.03. В целом все понравилось, но обслуживание на баре в 21+ оставляет желать лучшего(парни молодцы, а вот девушка со светлыми волосам, явно не желает работать с клиентами)
Суппер, очень хорошие услуги, всё хорошо.
превосходно отдохнули с мужем!прекрасная романтическая атмосфера!
Очень нравится, и бани и бассейн
Очень понравилось. От души
всё отлично
Очень хорошее обслуживание все понравилось как всегда
При любой возможности я всегда посещаю спа центр. Спасибо
Очень уютное место с разнообразным выбором бань, процедур ухода за телом, приветливыц персонал. Все очень понравилось!
Можно было бы и подешевле сделать акции
Хороший отдых
Хороший спа. Много бань,мест отдыха. Все нравится отличный ,вежливый персонал .быстрый и профессиональный
Отлично!
Всё очень хорошо всем всё понравилось
Все было отлично!
приятно, качественно, современно, спасибо
Посещаю с открытия, очень нравится, хотелось бы чтоб добавили сушку для купальников.Спасибо.
Услуга понравилась. Спасибо!
Очень нравится этот спа и через Chilli преложение всегда выходить дешевле! Всегда пользуюсь вашеми предложениями.Спасибо большое!
По чаще выгодных предложений
Красиво, уютно . Доброжилательный персонал. Ритуал..... посетите и узнаете
Обожаю фирмуChilli.ee быстро, чётко, ясно. Рекомендую. Спасибо вашей команде
Все ок ,спасибо
Прекрасное место где можно отбросить всю суету и просто расслабится. Очень поноавился ритуал в аромабане
Mulle väga meeldib, vapustavad saunad, imeline atmosfäär. Очень нравится, потрясающие бани, замечательная атмосфера
Отличный спа, за отличную цену! Всегда радуют сервисом, чистотой, интересными банными ритуалами и вкусной кухней. В общем всем рекомендую!
Лучший спа !
Всё супер!
Прекрасная услуга Осталась рчень довольна ?
Потрясающий спа! Буду приходить ещё, очень вкусная еда, спасибо вам огромное!
Все очень понравилось, новая зона с детскими горками ! А также ритуалы, как в театре побывали ! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым.
Очень хорошо отдохнули, замечательный сервис. Рекомендуем всем желающим.
Всё отлично!!
Всё хорошо,народу конечно многовато,но в общем хорошая обстановка! Спасибо
Понравилось. но в женской раздевалке можно добавить еще хотя бы 1 фен.
интерьер стал еще более уютным! благодарим. баня и бочка на улице - прям особый колорит! рекомендуем к посещению настоятельно!
Очень круто, но есть парочка нюансов, которые следует доработать. 1 WC на детской зоне вход слишком близко к ступеням, можно ногу подвернуть, рекомендую поставить дверь чтобы открывалась влево. 2 Это гнездо со столиком, которое находится прямо над лестницей, с которой стекает вода на стол, туда мало кто захочет сесть. Рекомендую сделать купол в виде какого-то декоративного зонта. А вообще нам очень понравилось, особенно то что есть касса самообслуживания.
Всё очень понравилось!!!
спасибо, мне понравилось
В 21+ есть такая сушилка для купальников это очень хорошо и удобно . хотелось бы чтоб такую поставили и в эламус спа.. в остальном все отлично спасибо огромное за отдых.
Самый лучший спа не только в Эстонии, но и пожалуй по всей Европе. После ремонта стал ещё лучше. хочется бывать там снова и снова.
Я всем очень довольна. Благодарю Вас за представленные мне - пожилому человеку (9 ноября 2024 г мне исполнится 78 лет) такие положительные эмоции. Удачи Вам в Вашей работе
Всё хорошо,только тесновато.Много народу одновременно.?
Пользуюсь давно,можно экономить.
Замечательное место , чтоб провести время с друзьями. Были в 21+ Очень уютно , комфортно , красиво! Придём обязательно ещё не один раз ???
Как всегда всё супер!!! Мы постоянные клиенты Elamus Spa???
Обслуживание на 10 из 10!
Очень хорошо, если хотите расслабиться, только ELAMUS SPA+21, 9 разных саун, массажи, банные ритуалы, если не хотите присоединяться ко всем, можно заказать индивидуально или с компанией, бассейн, джакузи, кафе , бесплатный вход в детскую зону ELAMUS SPA (еще 10 саун, водные аттракционы и т.д.). Приезжаю специально из Риги Very good if you want to relax, only ELAMUS SPA+21, 9 different saunas, sauna, massages, bath rituals, if you don’t want to join everyone, you can order individually or with a group, swimming pool, jacuzzi, cafe, free entry to the ELAMUS children’s area SPA (10 more saunas, water attractions, etc.). I came specially from Riga Ļoti labi, ja vēlies atpūsties, tikai ELAMUS SPA+21, 9 dažādas pirtis, sauna, masāžas, pirts rituāli, ja nevēlies pievienoties visiem, var pasūtīt individuāli vai ar grupu, baseins, džakuzi, kafejnīca , bezmaksas ieeja ELAMUS bērnu zonas SPA (vēl 10 pirtis, ūdens atrakcijas u.c.). Atbraucu speciāli no Rīgas
Все супер, спасибо ?
Всё чётко, услуга такая и есть, как о ней заявлено в предложении! Очень понравилось.
Отлично
Elamus Spa хорошее место для отдыха
Все отлично! Спасибо!
мне очень нравится
немного прохладно было в Spa21+ и вода и возду...в целом впечатление хорошее.
Здравствуйте! Меня полностью устраивает ваш спа-центр, но испорченное настроение посещением тоже бывает. Но это бывает исключительно редко, поэтому претензий не высказываю. Обслуживающий персонал у вас тоже на должном уровне, жалоб и претензий нет. Спасибо всем.
Спа отличное! Проводят церемонии. Единственный минус - это очень жирная кухня... В спа приходишь оздоровиться, а получаешь калорийную бомбу на обед..
Всё очень понравилось
все на высшем уровне
все классно!
Всё прекрасно! Персонал вежливый,чисто и интересно. Спасибо.
Обслуживание отличное,
Очень все хорошо! Молодцы! Замечательные ритуалы! Браво, Elamus Spa!
Очень понравилось. Буду рекомендовать друзьям!! И еще прийду обязательно.
Отличная работа! Всё быстро и чётко, мне очень нравится!
Все очень продумано и отлично организованно
Очень нравится.Рекомендую!!!
Все отлично , удобно и с маленьким ребенком и для родителей в 21+
Все отлично, но на баре девочки не справляются с количеством заказов напитков. В коктейлях очень много льда, по напиткам минус (для цены 9,50 коктейль весь и до льда)
Всё очень нравится!
Супер
Каждый раз , когда прихожу в elamus spa,очень довольна.и летом приходила и зимой всегда прекрасно.
C удовольствием бы купила такой же пакет, по данной цене ещё несколько раз. Ранее уже пользовались подобными пакетами.
Спасибо отлично.
Спасибо, все понравилось
Великолепно отдохнули, благодарим желаем процветания!
Очень хорошее ценовое предложение. Оформление ваучера очень понятно. Спасибо!
Супер
ТОП
Всё очень хорошо,придём ещё раз!!!
Спасибо большое. Мы в восторге.
Отлично
Очень понравилось!!!
Супер-пупер
Прекрасный SPA в Таллине, все для комфортного отдыха и релакса!
Все понравилось, только некоторые бани были совсем холодные (турецкая например)
Отличное место, чтобы отдохнуть и расслабиться. Отличный комплекс бань и бассейнов на любой вкус. Персонал приветливый и доброжелательный. Рекомендую всем, кто хочет забыть о проблемах и сбросить накопившуюся усталость.
Большая территория комплекса: басейны, джакузи, сауны. Свободного места достаточно для комфортного отдыха, даже при большом количестве людей.
Всё отлично,нареканий нет.
Мне очень понравилось
Как всегда ВСЁ СУПЕР!!!!
Самое лучшее приобретение в CHILLI - 10-кратная карта в Elamus Spa (Пн-Чт) . Каждый раз ELAMUS SPA вызывает восторг : новая зона с 3 горками, банный ритуал на 100 человек - настоящий спектакль , новые места-гнезда для отдыха и перекуса! Провели с детьми 5 часов ! 100/10 - Супер место для активного отдыха и новых впечатлений ! Спасибо !!!
Все было хорошо. Только мало где можно полежать на лежаках. Пока мы заказывали еду в баре, наши полотенца и халат выкинули другие посетители и сказали нечего здесь лежать
Всё понравилось, спасибо! Очень вкусный бургер ?
Мне очень понравилось.Буду в сегда пользоваться этой услугой.
Все супер
Супер
Самый лучший спа в Таллинне,жаль, что в районе Ласнамяэ нет такого спа.
Очень хорошо
Всё нравиться
Приветливый персонал, чисто, красиво, удобно.
Чисто тепло,атмосферно,красивово
Самый лучший спа в Эстонии! Самая уютная атмосфера??
Посещение СПА прошло превосходно! Буду продолжать заплывы и пропарки.
Очень нравится! Всегда рекомендуем этот отдых своим знакомым и друзьям!
очень понравилось . Посещаю часто и другим советую.
Как всегда всё отлично ? хорошое место и супер персонал ?
это очень хороший отдых, а если с компанией, то можно быть весь день!
Всё было превосходно.
были до обновления. тогда не произвело впечатление. Сейчас это суперское времепревождение. хочу обратно!
Всё очень нравится! Банщик весёлый с чувством юмора, провёл прекрасный ритуал! Мы остались позитивными и радостными. За барной стойкой нас тоже обслуживали отлично, парнишка там молодой всё понял и сделал наивкуснейший коктейль, мы провели там много времени, еще играл диджей очень крутую музыку. Мы с удовольствием еще вернёмся! Единственное в парилках уж очень завывающая музыка, как в деревне эстонской, не расслабляла ,а наоборот напрягала. А так супер!
После очередного посещения Н2О в Ростове на Дону 4 балла для Эстонии 5 баллов.
Периодически пользуюсь Вашими предложениями.Мне это нравится. Ваучеры в СПА беру уже не первый раз. Хожу с удовольствием.
Как всегда супер! Ходим сами и всех своих гостей из разных стран обязательно продим в Elamus spa! Все в восторге, особенно наши американцы из Лас Вегаса ( у них там есть все, но таких спа, как Elamus 21+ НЕТ!!! Спасибо вам!!!
Спасибо большое, мне нравится у вас всё и бани и бассейн и всё устроено очень удобно для комфорта
Огромное удовольствие получили во время презентации горячей сауны с вениками, которую проводили Александр и Андрей. Молодцы ребята, с душой попарили и со знанием дела !
Очень здорово !
все супер
Постоянно пользуюсь вашей услугой.
спасибо, очень довольна
Очень ,все ноавитснравится ,ретуалы ,выход на улицу,
Ходить можно только на неделе или когда на улице жарко,потому что в это время мало народу,а в выходные или в праздники как селёдки в банке и это при цене 45 евро на человека,я думаю надо делать ограничения по количеству людей, все шкафчики которые там есть уменьшить как минимум на треть,но ясно что никто этого делать не будет,это бизнес,так что надо ловить удачный момент чтобы реально отдахнуть.
Отлично
все круто, а главное чисто и аккуратно) Спасибо придем еще )
Как всегда отлично!!! Спасибо!!
Отличное спа , вкусная еда , прекрасные бани, веселые горки , все замечательно !
Очинь хорошая спа мне понравилась и вернусь не один ещо рас.
Очень понравилось:современный дизайн, хорошее обслуживание, разнообразные сауны. Рекомендую
Была в спа21+. Понравилось. Довольно тихо и чистенько. Есть питьевая вода. Хотелось бы написать какие то указатели, чтобы посетители не открывали двери бань без особой надобность. Можно же сначало заглянуть через стекло есть там места или нет, а не напускать воздуха. Показалось странным то, что вода в бассейне с белыми камешками( +8) теплее чем в холодном (+12) бассейне у бани в 100 .градусов. Это пожалуй единственная странность. А так всё понравилось. ..
Очень нравится и часто ходим... ждём ещё ваши скидки ,ваучеры на спа.
Всё было супер! Мы были в Спа 21+. Самое главное для нас, что не было детей и ни кто не прыгал в воду. Но есть один не большой минус, который мы пережили ? Грязевую глину принесли после 14.30. А мы уходили в 15.20 уже. Поэтому этим мы насладились только 5 минут ? Ещё было бы не плохо поставить функцию чаевых девочкам в баре. Чтоб каждый желающий мог оставить им чаевые которые они бы 100% получили ? К примеру табличку, что каждый может к своему счёту добавить любую сумму чаевых, которую гость сам пожелает ?
Лучшее СПА в Таллинне. ???? Являюсь клиентом с 2017года,с первого дня открытия!!!???????? Хожу каждую среду???? Советую всем своим знакомым!????????????
Всё великолепно!!!
Mulle väga meeldib teie asutus! Ma saan alati rõõmu ja täielikku taastumist. Tahaksin ära märkida töötajate tööd vastuvõtus ja kohvikus (ma ei tea nende nimesid, aga tegemist on noorte inimestega), nad on väga sõbralikud ja abivalmid ning ma tunnen kliendist hoolimist, mis on väga kena. Mulle väga meeldivad rituaalid, samuti saunameistrite töö. Viimasel ajal olen märganud, et rituaalid on muutunud rahvarohkeks, mistõttu soovitan rituaale teha korraga kahes väikeses saunas, et kõik saaksid rituaale nautida. Soovin teile jätkuvat õitsengut ja jään ootama lasteala avamist. Очень нравится ваше заведение! Всегда получаю удовольствие и полноценное восстановление. Хочется отметить работу персонала на регистратуре и в кафе (не знаю имен, но это молодые люди), очень приветливы и доброжелательны помогают и чувствуется забота о клиенте, что очень приятно. Очень нравятся ритуалы, а также работа мастеров сауны. В последнее время замечаю, что в на ритуалах стало тесно, поэтому предлагаю делать ритуалы одновременно в двух маленьких саунах, чтобы все желающие могли насладится ритуалами. Желаю дальнейшего процветания, с нетерпением жду открытия детской зоны.
Всё супер.Было бы ещё круче если можно было с ночёвкой в номер ?
Отлично провели время с семьей.
Много места,чисто, красиво и хлоркой не пахнет.
Замечательно. Рекомендую.
Очень хорошо.
Всё очень понравилось спасибо. Главное что очень дружелюбно.
самый хороший спа в Таллинне но грязновато.
Супер, спасибо
Замечательное место, обязательно вернусь сюда ещё.
Жаль ,что теперь вместо 10-разового (165.-) надо покупать одноразовые по 15.- (выгоднее ,но не удобно). Продумайте пожалуйста , почему бы не за 150.-
Было круто. Расслабились, отдохнули и вышли свежими
Идеальная обстановка и красота
Нравится
Всё замечательно!
Доступно, дёшево, удобно.
Все очень удобно и быстро. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
Очень приятная атмосфера. Чисто. Разные развлечения. Вкусная еда
Хорошо.
Мне у вас нравиться одыхать с семьёй,поэтому мы ходим к вам постоянно.Спасибо вам!
Прекрасный СПА, возвращаемся к вам снова и снова!
Прекрасный спать, ходим всей семьей с удовольствием и вернемся снова! Благодарим за теплый прием!
Ходили небольшой компанией,правда очень много посетителей было,но всё понравилось!
Супер
Всё очень хорошо, как всегда! Очень любим это место!
Посещаю spa elamus два раза в месяц. Я постоянный клиент. Очень довольна этим центром. Живу рядом, поэтому хожу часто. Рекомендую всем друзьям. Чисто, уютно,красиво.развлечения есть для каждого возраста.спасибо за такой чудесный spa elamus.
Семейный билет можно сделать дешевле.
Очень быстро и качественно оказана услуга. Как интернет магазином, так и поставщиком услуг. Мгновенная покупка и шикарнейший спа цент, всегда свежий и чистый , приятный и отзывчивый персонал. Всегда рекомендую друзьям.
Все замечательно! Полное расслабление!
Очень нравится Elamus Spa . Хотелось бы посещать чаще.?
Мне очень понравилось ваше прежложение!!! Я уже порекомендовала его своим друзьям и коллегам.
Прекрасный, удобный SPA, где есть место каждому. Отдельное спасибо за все банные ритуалы!
Иногда прохладно в помещении общего СПА
Всё отлично!
Всё нравится ,спасибо за такую услугу,после тяжёлой работы это настоящий релакс
Все очень хорошо, обязательно еще прийду !
Замечательно
Буду и в дальнейшем пользоваться chilli.
Очень понравилось! Вернёмся!
Все отлично! Всем очень рекомендую. Приветливый, отзывчивый и профессиональный персонал. Приятно, когда тебя встречают искренней доброжелательной улыбкой. Спасибо им! Пожелания: в раздевалке хорошо-бы поставить сушилку для купальников. С уважением, Ольга.
Vaata videot
Lisainfo
Elamus Spa asub Männi pargi vahetus läheduses Mustamäe Elamuste Keskuse esimesel korrusel.
UUS LASTEALA ON AVATUD ja seal ootab kõiki väikeseid spaafänne:
- 3 soojustusega veetoru, mis on varustatud heli- ja valgusefektidega
- eksootiline džunglikeskkond, mis viib lapsed ja nende pered põnevale seiklusele
- unikaalsed linnupesades asuvad toidukohad, kus saab nautida maitsvaid suupisteid ja jooke ainulaadses atmosfääris, mis paneb tundma nagu oleksite tõelises linnupesas







Elamus Spa's on värskelt avatud ka kogu Põhja-Euroopa unikaalseim uus müstiline Rituaalisaun, mis mahutab tervelt 90 inimest ja kus toimusid ka Eesti esimesed saunameistrite Aufgussi meistrivõistlused! Selles kinosaali meenutavas leilinaudingute paradiisis on seninägematu multimeedialahendus ning kui seni võis öelda, et linna parimad saunarituaalid on Elamus Spa's, siis nüüd tasub olla ise tunnistajaks, kui palju kõrgemale suutsid Elamus Spa saunameistrid enda seatud latti veelgi kergitada.



Eesti suurimas spaa- ja saunakeskuses on 22 erilahendusega sauna, 6 rajaga ujula (4 sportrada + 2 suplusrada), lastebassein, lasteala, täiskasvanutele mõeldud SPA 21+ areaal.
Lisaks sünnipäeva- ja seminariruumid, saunabaarid ja võimalus nautida hulgaliselt erinevaid hoolitsusi ja teenuseid oma ala professionaalidelt (s.h tasuta saunarituaalid ja vesiaeroobika). Muuda nahk siidpehmeks uute värskendavate hoolitsustega, valikus sheavõi ja greibi-surnumeresoola kehakoorimine.

Täisealistele külastajatele suunatud SPA 21+ pakub lõõgastumist võimaldavat vaikust, rahu ja personaalset teenindust luues omaette elamuse detailide ja teeninduse näol


Ole kursis ka Elamus Spa Facebooki tegemistega.
Aadress:
Akadeemia tee 30, Tallinn (vaata kaarti)
Elamus Spa (perespaa)
E-P 10:00-00:00
SPA21+ (täiskasvanute spaa)
E-P 10:00-00:00
Ujula
E-R 07:30-23:00
L-P 10:00-23:00
