Эламус Спa пропуска до -38%
Предложение включает выбранный пропуск в Эламус Спу или SPA21+
Условия
- Предложение действует сразу после приобретения и до 31.08.2026
- Джунглиный детский уголок открыт! 3 мультимедийных обогреваемых водопровода, экзотическая джунглевая среда и уникальные õсупи, которые дарят удовольствию
- Мистическая Ритуальная баня открыта! Самая уникальная сауна Северной Европы вмещает до 90 человек. Специальные сеансы сауны мирового уровня ежедневно
- Обратите внимание, что предложение не действует в государственные праздники
- Предложение действует на одного человека (исключая семейный пропуск) и включает выбранный вход в Mustamäe Elamus Spa. Сделайте свой выбор при покупке:
- Семейный пропуск Elamus Spa – 48€ (обычная цена 72€)
– билет действителен для использования (с чт по сб в любое время)
– билет действителен для двух родителей и до трех детей в возрасте от 2 до 18 лет
– выбор не включает вход на территорию SPA21+ - Безлимитный семейный пропуск Elamus Spa – 82€ (обычная цена 89€)
– билет действителен для использования (с пн по вс в любое время)
– билет действителен для двух родителей и до трех детей в возрасте от 2 до 18 лет
– выбор не включает вход на территорию SPA21+ - Утренняя релаксация Elamus Spa – 15€ (обычная цена 24€)
– билет действителен для использования (с пн по пт 10.00-13.00). Вход в спа не позднее 12.59, ограничений по времени посещения нет
– выбор не включает вход на территорию SPA21+ - Вечерняя релаксация Elamus Spa – 25€ (обычная цена 31€)
– билет действителен для использования (с вт по пт в любое время)
– выбор не включает вход на территорию SPA21+ - 10-проходная карта Elamus Spa – 185€ (обычная цена до 250€)
– 10-проходная карта действительна для использования в рабочие дни с понедельника по четверг
– 10-проходную карту могут использовать два человека одновременно, если владелец карты среди посетителей
– 10-проходная карта оформляется на ID-карте и действительна в течение 1 года с момента первого посещения (срок действия не подлежит продлению)
– 10-проходную карту нельзя использовать в другое время - Утренняя релаксация SPA21+ – 27€ (обычная цена 34€)
– билет действителен для использования (с пн по пт 10.00-13.00). Вход в спа не позднее 12.59, ограничений по времени посещения нет
– вход в центр сауны SPA21+ разрешен с 18 лет
– выбор также включает вход в зону Elamus Spa - 10-проходная карта SPA21+ – 285€ (обычная цена 345€)
– билет действителен для использования (с пн по чет)
– 10-проходная карта оформляется на ID-карте и действительна 1 год с момента первого посещения (срок действия не подлежит продлению)
– 10-проходную карту могут использовать два человека одновременно, если владелец карты среди посетителей
– 10x карту нельзя использовать в другое время
- Семейный пропуск Elamus Spa – 48€ (обычная цена 72€)
- Обратите внимание, что предложение не действует для частных помещений Mustamäe Elamus Spa, для дней рождения
- Вход в Elamus Spa включает вход в спа и саунный центр и дополнительно:
- 13 уникальных саун, бассейны, просторная терраса
- 3 мультимедийных обогреваемых водопровода, где с друзьями можно также устроить гонки!
- бесплатное участие в саунных ритуалах
- спортивный бассейн возможность посещения (4 спортивные дорожки + 2 купальные дорожки) и занятия водной аэробикой (необходимо предварительное бронирование)
- при регистрации транспортного средства в парковом киоске парковка БЕСПЛАТНА
- На террасе Elamus Spa открыта баня на лодке и джакузи
- коктейли и освежающие эликсиры из сауны за дополнительную плату, которые можно наслаждаться и в настоящем гнезде над детским уголком!
- Полотенце и халат можно арендовать на месте за дополнительную плату
- Вход в SPA21+ включает доступ как к SPA21+, так и к Elamus Spa и дополнительно:
- 22 уникальных сауны с интересными саунными ритуалами и мастерами сауны
- релаксационные бассейны, 25-метровый спортивный бассейн и занятия по водной аэробике (необходимо предварительное бронирование)
- две песчаные террасы, с гамачками, лежаками и подушками и локанд. Также джакузи и холодный бассейн
- На террасе Elamus Spa открыта баня на лодке и джакузи
- при регистрации транспортного средства в парковом киоске парковка БЕСПЛАТНА
- использование полотенца и халата
- возможность заказать за дополнительную плату:приватные сауны и массаж. С процедурами можно ознакомиться на сайте – пожалуйста, сообщите о своих пожеланиях (elamused@elamusspa.ee)
Отзывы клиентов
Отзывы клиентов Chilli об этом поставщике
Буду и в дальнейшем пользоваться chilli.
Elamus Spa хорошее место для отдыха
Всё замечательно!
Всё было превосходно.
Здравствуйте. На террасе покрытой льдом очень скользко. Я поскользнулся два раза и один раз упала очень сильно ударившсь. Необходимо выставить предупреждающие знаки. С уважением. Инеса Литовченко.
Хороший спа. Много бань,мест отдыха. Все нравится отличный ,вежливый персонал .быстрый и профессиональный
Оценка ОТЛИЧНО
Ходили 29.03. В целом все понравилось, но обслуживание на баре в 21+ оставляет желать лучшего(парни молодцы, а вот девушка со светлыми волосам, явно не желает работать с клиентами)
Как всегда всё отлично ? хорошое место и супер персонал ?
очень понравилось . Посещаю часто и другим советую.
Нравится
Все отлично, но на баре девочки не справляются с количеством заказов напитков. В коктейлях очень много льда, по напиткам минус (для цены 9,50 коктейль весь и до льда)
приятно, качественно, современно, спасибо
все круто, а главное чисто и аккуратно) Спасибо придем еще )
Всё очень нравится! Банщик весёлый с чувством юмора, провёл прекрасный ритуал! Мы остались позитивными и радостными. За барной стойкой нас тоже обслуживали отлично, парнишка там молодой всё понял и сделал наивкуснейший коктейль, мы провели там много времени, еще играл диджей очень крутую музыку. Мы с удовольствием еще вернёмся! Единственное в парилках уж очень завывающая музыка, как в деревне эстонской, не расслабляла ,а наоборот напрягала. А так супер!
Очень нравится! Всегда рекомендуем этот отдых своим знакомым и друзьям!
Было круто. Расслабились, отдохнули и вышли свежими
Замечательное место, обязательно вернусь сюда ещё.
Всё супер.Было бы ещё круче если можно было с ночёвкой в номер ?
Идеальная обстановка и красота
Очень нравится.Рекомендую!!!
Все очень понравилось, новая зона с детскими горками ! А также ритуалы, как в театре побывали ! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым.
Все ок ,спасибо
Отлично!
Все очень продумано и отлично организованно
Отличная работа! Всё быстро и чётко, мне очень нравится!
Всё очень нравится!
Доступно, дёшево, удобно.
Огромное удовольствие получили во время презентации горячей сауны с вениками, которую проводили Александр и Андрей. Молодцы ребята, с душой попарили и со знанием дела !
Всё отлично!!
Очень хорошо.
Очень нравится, и бани и бассейн
Ходили небольшой компанией,правда очень много посетителей было,но всё понравилось!
Всё очень понравилось спасибо. Главное что очень дружелюбно.
прекрасное место для отдыха . рекомендую
Красиво, уютно . Доброжилательный персонал. Ритуал..... посетите и узнаете
По чаще выгодных предложений
Прекрасный СПА, возвращаемся к вам снова и снова!
Все отлично , удобно и с маленьким ребенком и для родителей в 21+
Всё великолепно!!!
Все замечательно! Полное расслабление!
самый хороший спа в Таллинне но грязновато.
Все было хорошо. Только мало где можно полежать на лежаках. Пока мы заказывали еду в баре, наши полотенца и халат выкинули другие посетители и сказали нечего здесь лежать
Постоянно пользуюсь вашей услугой.
спасибо, очень довольна
Все очень удобно и быстро. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
Услуга понравилась. Спасибо!
Спасибо большое, мне нравится у вас всё и бани и бассейн и всё устроено очень удобно для комфорта
Супер, спасибо
Как всегда отлично!!! Спасибо!!
Отличное спа , вкусная еда , прекрасные бани, веселые горки , все замечательно !
Всё понравилось, спасибо! Очень вкусный бургер ?
Самый лучший спа в Таллинне,жаль, что в районе Ласнамяэ нет такого спа.
На высшем уровне.
В 21+ есть такая сушилка для купальников это очень хорошо и удобно . хотелось бы чтоб такую поставили и в эламус спа.. в остальном все отлично спасибо огромное за отдых.
Как всегда супер! Ходим сами и всех своих гостей из разных стран обязательно продим в Elamus spa! Все в восторге, особенно наши американцы из Лас Вегаса ( у них там есть все, но таких спа, как Elamus 21+ НЕТ!!! Спасибо вам!!!
Я всем очень довольна. Благодарю Вас за представленные мне - пожилому человеку (9 ноября 2024 г мне исполнится 78 лет) такие положительные эмоции. Удачи Вам в Вашей работе
Была в спа21+. Понравилось. Довольно тихо и чистенько. Есть питьевая вода. Хотелось бы написать какие то указатели, чтобы посетители не открывали двери бань без особой надобность. Можно же сначало заглянуть через стекло есть там места или нет, а не напускать воздуха. Показалось странным то, что вода в бассейне с белыми камешками( +8) теплее чем в холодном (+12) бассейне у бани в 100 .градусов. Это пожалуй единственная странность. А так всё понравилось. ..
Все понравилось, только некоторые бани были совсем холодные (турецкая например)
Всё хорошо,народу конечно многовато,но в общем хорошая обстановка! Спасибо
Очень нравится и часто ходим... ждём ещё ваши скидки ,ваучеры на спа.
Жаль ,что теперь вместо 10-разового (165.-) надо покупать одноразовые по 15.- (выгоднее ,но не удобно). Продумайте пожалуйста , почему бы не за 150.-
Самый лучший спа не только в Эстонии, но и пожалуй по всей Европе. После ремонта стал ещё лучше. хочется бывать там снова и снова.
Отличное место, чтобы отдохнуть и расслабиться. Отличный комплекс бань и бассейнов на любой вкус. Персонал приветливый и доброжелательный. Рекомендую всем, кто хочет забыть о проблемах и сбросить накопившуюся усталость.
Мне очень понравилось ваше прежложение!!! Я уже порекомендовала его своим друзьям и коллегам.
Большая территория комплекса: басейны, джакузи, сауны. Свободного места достаточно для комфортного отдыха, даже при большом количестве людей.
Очень приятная атмосфера. Чисто. Разные развлечения. Вкусная еда
Всё очень понравилось
Каждый раз , когда прихожу в elamus spa,очень довольна.и летом приходила и зимой всегда прекрасно.
Всё было супер! Мы были в Спа 21+. Самое главное для нас, что не было детей и ни кто не прыгал в воду. Но есть один не большой минус, который мы пережили ? Грязевую глину принесли после 14.30. А мы уходили в 15.20 уже. Поэтому этим мы насладились только 5 минут ? Ещё было бы не плохо поставить функцию чаевых девочкам в баре. Чтоб каждый желающий мог оставить им чаевые которые они бы 100% получили ? К примеру табличку, что каждый может к своему счёту добавить любую сумму чаевых, которую гость сам пожелает ?
Очень круто, но есть парочка нюансов, которые следует доработать. 1 WC на детской зоне вход слишком близко к ступеням, можно ногу подвернуть, рекомендую поставить дверь чтобы открывалась влево. 2 Это гнездо со столиком, которое находится прямо над лестницей, с которой стекает вода на стол, туда мало кто захочет сесть. Рекомендую сделать купол в виде какого-то декоративного зонта. А вообще нам очень понравилось, особенно то что есть касса самообслуживания.
Mulle väga meeldib teie asutus! Ma saan alati rõõmu ja täielikku taastumist. Tahaksin ära märkida töötajate tööd vastuvõtus ja kohvikus (ma ei tea nende nimesid, aga tegemist on noorte inimestega), nad on väga sõbralikud ja abivalmid ning ma tunnen kliendist hoolimist, mis on väga kena. Mulle väga meeldivad rituaalid, samuti saunameistrite töö. Viimasel ajal olen märganud, et rituaalid on muutunud rahvarohkeks, mistõttu soovitan rituaale teha korraga kahes väikeses saunas, et kõik saaksid rituaale nautida. Soovin teile jätkuvat õitsengut ja jään ootama lasteala avamist. Очень нравится ваше заведение! Всегда получаю удовольствие и полноценное восстановление. Хочется отметить работу персонала на регистратуре и в кафе (не знаю имен, но это молодые люди), очень приветливы и доброжелательны помогают и чувствуется забота о клиенте, что очень приятно. Очень нравятся ритуалы, а также работа мастеров сауны. В последнее время замечаю, что в на ритуалах стало тесно, поэтому предлагаю делать ритуалы одновременно в двух маленьких саунах, чтобы все желающие могли насладится ритуалами. Желаю дальнейшего процветания, с нетерпением жду открытия детской зоны.
Периодически пользуюсь Вашими предложениями.Мне это нравится. Ваучеры в СПА беру уже не первый раз. Хожу с удовольствием.
Все отлично! Спасибо!
Самое лучшее приобретение в CHILLI - 10-кратная карта в Elamus Spa (Пн-Чт) . Каждый раз ELAMUS SPA вызывает восторг : новая зона с 3 горками, банный ритуал на 100 человек - настоящий спектакль , новые места-гнезда для отдыха и перекуса! Провели с детьми 5 часов ! 100/10 - Супер место для активного отдыха и новых впечатлений ! Спасибо !!!
Всё отлично!
Посещение СПА прошло превосходно! Буду продолжать заплывы и пропарки.
После очередного посещения Н2О в Ростове на Дону 4 балла для Эстонии 5 баллов.
Иногда прохладно в помещении общего СПА
Все супер
Лучшее СПА в Таллинне. ???? Являюсь клиентом с 2017года,с первого дня открытия!!!???????? Хожу каждую среду???? Советую всем своим знакомым!????????????
Очень понравилось:современный дизайн, хорошее обслуживание, разнообразные сауны. Рекомендую
Очень хорошо отдохнули, замечательный сервис. Рекомендуем всем желающим.
Спасибо большое. Мы в восторге.
Самый лучший спа в Эстонии! Самая уютная атмосфера??
Мне очень понравилось.Буду в сегда пользоваться этой услугой.
ТОП
Очень здорово !
Замечательно. Рекомендую.
Очень понравилось. Буду рекомендовать друзьям!! И еще прийду обязательно.
все супер
Очень хорошо
мне очень нравится
Чисто тепло,атмосферно,красивово
Всё чётко, услуга такая и есть, как о ней заявлено в предложении! Очень понравилось.
Приветливый персонал, чисто, красиво, удобно.
Как всегда всё супер!!! Мы постоянные клиенты Elamus Spa???
Очень ,все ноавитснравится ,ретуалы ,выход на улицу,
Всё прекрасно! Персонал вежливый,чисто и интересно. Спасибо.
Ходить можно только на неделе или когда на улице жарко,потому что в это время мало народу,а в выходные или в праздники как селёдки в банке и это при цене 45 евро на человека,я думаю надо делать ограничения по количеству людей, все шкафчики которые там есть уменьшить как минимум на треть,но ясно что никто этого делать не будет,это бизнес,так что надо ловить удачный момент чтобы реально отдахнуть.
Очень хорошо, если хотите расслабиться, только ELAMUS SPA+21, 9 разных саун, массажи, банные ритуалы, если не хотите присоединяться ко всем, можно заказать индивидуально или с компанией, бассейн, джакузи, кафе , бесплатный вход в детскую зону ELAMUS SPA (еще 10 саун, водные аттракционы и т.д.). Приезжаю специально из Риги Very good if you want to relax, only ELAMUS SPA+21, 9 different saunas, sauna, massages, bath rituals, if you don’t want to join everyone, you can order individually or with a group, swimming pool, jacuzzi, cafe, free entry to the ELAMUS children’s area SPA (10 more saunas, water attractions, etc.). I came specially from Riga Ļoti labi, ja vēlies atpūsties, tikai ELAMUS SPA+21, 9 dažādas pirtis, sauna, masāžas, pirts rituāli, ja nevēlies pievienoties visiem, var pasūtīt individuāli vai ar grupu, baseins, džakuzi, kafejnīca , bezmaksas ieeja ELAMUS bērnu zonas SPA (vēl 10 pirtis, ūdens atrakcijas u.c.). Atbraucu speciāli no Rīgas
Отлично
Обслуживание на 10 из 10!
все классно!
Отлично провели время с семьей.
Всё нравиться
Очинь хорошая спа мне понравилась и вернусь не один ещо рас.
это очень хороший отдых, а если с компанией, то можно быть весь день!
были до обновления. тогда не произвело впечатление. Сейчас это суперское времепревождение. хочу обратно!
Понравилось. но в женской раздевалке можно добавить еще хотя бы 1 фен.
Очень нравится этот спа и через Chilli преложение всегда выходить дешевле! Всегда пользуюсь вашеми предложениями.Спасибо большое!
Очень хороший СПА!
Суппер, очень хорошие услуги, всё хорошо.
Очень понравилось!!!
C удовольствием бы купила такой же пакет, по данной цене ещё несколько раз. Ранее уже пользовались подобными пакетами.
Всё очень хорошо всем всё понравилось
Все было отлично!
Обожаю фирмуChilli.ee быстро, чётко, ясно. Рекомендую. Спасибо вашей команде
Все было очень круто
Хорошо.
все было супер
Очень быстро и качественно оказана услуга. Как интернет магазином, так и поставщиком услуг. Мгновенная покупка и шикарнейший спа цент, всегда свежий и чистый , приятный и отзывчивый персонал. Всегда рекомендую друзьям.
Очень все хорошо! Молодцы! Замечательные ритуалы! Браво, Elamus Spa!
Прекрасное место где можно отбросить всю суету и просто расслабится. Очень поноавился ритуал в аромабане
Аболденное место,люблю в этот Спа захаживать,рекомкндую. Особенно,что мне лично нравится нету ограничении по времени и ритуалы в цене❤️
Супер-пупер
Супер
Семейный билет можно сделать дешевле.
Можно было бы и подешевле сделать акции
Всё хорошо,только тесновато.Много народу одновременно.?
Хороший отдых
Много места,чисто, красиво и хлоркой не пахнет.
Все супер, спасибо ?
Спасибо, все понравилось
Великолепно отдохнули, благодарим желаем процветания!
СУПЕР
При любой возможности я всегда посещаю спа центр. Спасибо
Все отлично! Всем очень рекомендую. Приветливый, отзывчивый и профессиональный персонал. Приятно, когда тебя встречают искренней доброжелательной улыбкой. Спасибо им! Пожелания: в раздевалке хорошо-бы поставить сушилку для купальников. С уважением, Ольга.
Отлично
Спасибо, всё хорошо
Спасибо отлично.
Прекрасный SPA в Таллине, все для комфортного отдыха и релакса!
Мне всё понравилось
Посещаю с открытия, очень нравится, хотелось бы чтоб добавили сушку для купальников.Спасибо.
Замечательно
Очень понравилось. От души
Всё очень хорошо,придём ещё раз!!!
Все очень хорошо, обязательно еще прийду !
Всё нравится ,спасибо за такую услугу,после тяжёлой работы это настоящий релакс
Как всегда ВСЁ СУПЕР!!!!
Первый раз покупала билет через приложение. Всё прошло очень хорошо . Быстро,понятно, просто. Времени заняло буквально 3 минуты, никаких очередей .Придя в заведение, плюс ещё 2 минуты времени. Сканируешь qr-код, получаешь свой браслетик ,и вау. Ты уже наслаждаешься процедурами Спа .Спасибо за предоставленный сервис.
Всё отлично,нареканий нет.
Мне очень нравится этот водный центр. Здесь есть всё для счастья, отдыха для души и тела! Всем советую. Обновлённый детский уголок приятно порадовал своим дизайном, горками и впечатлениями.
Супер
Очень понравилось! Вернёмся!
Мне очень понравилось
Мне у вас нравиться одыхать с семьёй,поэтому мы ходим к вам постоянно.Спасибо вам!
Прекрасный, удобный SPA, где есть место каждому. Отдельное спасибо за все банные ритуалы!
Очень нравится Elamus Spa . Хотелось бы посещать чаще.?
Прекрасный спать, ходим всей семьей с удовольствием и вернемся снова! Благодарим за теплый прием!
Очень хорошее ценовое предложение. Оформление ваучера очень понятно. Спасибо!
Супер
Прекрасная услуга Осталась рчень довольна ?
Всё очень понравилось!!!
Отлично
Потрясающий спа! Буду приходить ещё, очень вкусная еда, спасибо вам огромное!
Замечательный отдых! Спасибо!
Обслуживание отличное,
Лучший спа !
Очень хорошее обслуживание все понравилось как всегда
Замечательное место , чтоб провести время с друзьями. Были в 21+ Очень уютно , комфортно , красиво! Придём обязательно ещё не один раз ???
все на высшем уровне
Всё очень хорошо, как всегда! Очень любим это место!
Очень хорошие бани
Супер
Очень уютное место с разнообразным выбором бань, процедур ухода за телом, приветливыц персонал. Все очень понравилось!
всё отлично
Всё супер!
интерьер стал еще более уютным! благодарим. баня и бочка на улице - прям особый колорит! рекомендуем к посещению настоятельно!
Посещаю spa elamus два раза в месяц. Я постоянный клиент. Очень довольна этим центром. Живу рядом, поэтому хожу часто. Рекомендую всем друзьям. Чисто, уютно,красиво.развлечения есть для каждого возраста.спасибо за такой чудесный spa elamus.
Спа отличное! Проводят церемонии. Единственный минус - это очень жирная кухня... В спа приходишь оздоровиться, а получаешь калорийную бомбу на обед..
Чисто, уютно, расслабляющая обстановка, очень приятно проведённое время. Спасибо.
Очень поноавилось!
Здравствуйте! Меня полностью устраивает ваш спа-центр, но испорченное настроение посещением тоже бывает. Но это бывает исключительно редко, поэтому претензий не высказываю. Обслуживающий персонал у вас тоже на должном уровне, жалоб и претензий нет. Спасибо всем.
Отличный спа, за отличную цену! Всегда радуют сервисом, чистотой, интересными банными ритуалами и вкусной кухней. В общем всем рекомендую!
Mulle väga meeldib, vapustavad saunad, imeline atmosfäär. Очень нравится, потрясающие бани, замечательная атмосфера
спасибо, мне понравилось
немного прохладно было в Spa21+ и вода и возду...в целом впечатление хорошее.
превосходно отдохнули с мужем!прекрасная романтическая атмосфера!
Уже третий раз отдыхаю в этом спа.Тихая расслабляющая обстановка,хорошие бани,внимательный персонал.
Пользуюсь давно,можно экономить.
Kõik läks väga ladusalt.
Parim Spa Eestis. Mõnus atmosfäär ning saab spa mõnusid piiramatu ajaga nautida. Lisaks tehakse seal vapustavaid vaarika mojitosid ;)
Väga hea on alati seal käia. Super-koht!
Superkoht lõõgastumiseks! Üks mu lemmikuid ❤️
Hea koht lõõgastuda, rohkem võiks olla nädalavahetuseks pakkumisi
Väga mõnus, rahulik, meeldiv taustamuusika erinevates saunades.Võrratu koht lõõgastumiseks!
Väga meeldis. Külastan kindlasti veel :)
Väga lahe oli . Eriti meeldisid saunarituaalid .
Täna oli supper
Rahvast mõõdukalt, kõik hästi.
Kõik oli hästi meeldis?
Võiks olla ka laupaevane pakkumine
Võiks pakkuda eraldi ruum pidude jaoks
Olen varemgi Chilli pakkumisi kasutanud ja alati väga rahul. Mugav ostuvõjmalus, kasutan kindlasti veel.
Kõik oli ilus ja mõnus. Kindlasti lähen veel.
Väga tip top, aga õlu võiks veidi odavam olla :)
Tänan! Olen väga rahul.
Hea,kodu lähedal.
Soodsa hinnaga saab suure valiku, piiramatu külastusajaga
Suur saun on võimas, ilusa ekraani ja hea ventilatsiooniga. Naiste riitusruumis haiseb (solgitoru lõhn) juba mitmendat külastuskorda, tundub, et peale remonti pidevalt.
super
Väga 5+
Väga rahul,mä'ö vä mmmmmm Mõnus koht puhkuseks.
Saunad - super! Uus saun imeline! Basseinid imemõnusad ! Kuid kui on raske lavale minna ja alla tulla, siis oleks normaalne,et ka mõni käsipuu oleks ( uskumatu,et keegi pole alla kukkunud või siis need inimesed ei saagi lavale minna ). Ja need kaldu sillakesed ( ainult aeg-luubis saab neid ületada,et ei libiseks , aga võib-olla ongi see SPA ainult tervetele noortele). Vastuvõtus imetore noormees ( abivalmis, heatujuline, väga viisakas ).
Meeldiv kogemus, hea teenindus, super lõõgastus.
Väga meeldiv,vaikne,parajalt ruumi,meeldiv teenindus.Jäin väga rahule.
Super spa
Super!
Kõige parem spa eestis, meeldib, et ruumid on liigendatud ja basseinid-saunad in üheskoos. Pidevalt tehakse täiustusi ja hubasust juurde
Väga mõnus lõõgastus, head saunad, huvitavad rituaalid, head söögid suhteliselt mõistliku hinnaga. Ettepanek: ujula naiste riietusruumis võiks olla mõni tualettruum rohkem.
Tore koht,tulen jälle.
Väga hubane,puhas korralik ! Teenindus hea ?
Suurepärane võimalus päevaseks lõõgastuseks
Kõik endiselt tore, täna veel vedas, et vähe rahvast.
Suurepärane!!!!!?
Väga mõnus, tulge kindlasti kõik kaema!
Väga monus_ mulle meeldib seal käia_ palju sauni, ja väikest sporti on võimalik teha
Väga hea.
Väga mõnus spa.
Päev ei olnud sobiv (laupäev peale lõunat), palju inimesi. Aga muidu OK!
Kõik oli hea :)
Soovitan
Super!
Rahvast oli küll liiga palju aga lastel oli tore.
Ma kõige rohkem käinud klient 6 aasta jooksul
Väga hea teenusepakkuja!
Ootame lasteala valmimist!!!
Super lux koht
Auperkoht! Julgen soovitada kõigile!
Super.5+,lähen kindlasti veel
Väga tore oli.
Aroomi saunas väga halb lõhn,nii et ei saanud minutitki olla ! Väga kahju
Super mõnus!
Aitäh, väga mõnus Spa- armsad saunad ja kosutav bassein
Tere. Väga tore ja kaunis . Võiks olla ujumisriiete kuivataja?
Väga mõnus koht ja lastel ka tore olla oma ala peal.
Olen rahul. Mugav, kiire, usaldusväärne!
SUPER SPAA JA TEENINDUS
Väga hea
Jäin väga rahule. Rituaalid toredad. Tänud.
Kōige mōnusam spa
Ilus ja mõnus ka Roosi saun:))
Väga meeldis
meeldis:)
Väga lahe spaa
Siiani olen kõigega rahul
Kõik oli viimase peal
Väga tore seal
Jäin väga,väga rahule, Aitäh ka personalile,kes juba uksest tulles,juhendasid mind vanainimest.
Esimene kogemus uuel lastealal oli positiivne - eriti meeldisid pesad ja suured skulptuurid. Järgmine külastus lasteta ja siis 21+ jõudu soovides
Meeldis varane kellaaeg, sest siis vähem rahvast ja eriti rahuline õhkkond. Teenindus väga hea- vastutulelikud ja naeratavad noored inimesed.
suurepärane, et saab olla piiramatult sees. Väga mõnus ajaveetmise koht.
Mõnus lõõgastus töönadala sees.
Eesti parim SPA!?
Timmu ja Sander olid super ägedad.
Super!
Väga ilus ja mõnus spa.
Liiga Palju rahvast.
Mõnus spa, eriti lasteala - see on lahe džungel!
Elamus spa meeldib mulle juba selle pärast, et siin koguaeg toimivad uuendused! Personaal on väga meeldiv aga kurb on jätkuvalt, et kõik inimesed ei oska silti lugeda ja hõivavad oma hommikumantlitega kõik voodid ja lebamistoolid ära (spa 21 poole peal) tava spaa peal oli sellega kõik väga hästi
Laste ala uuendus oli väga äge. Lastel lõbus ja vanematel väga hubane samaaegselt lõõgastuda ja lapsi jälgida. Muu osa endiselt oma headuses.
Super.
Spa21 on mugavam, uus kogemus. Igati rauhul
Täitsa tore kena kohake
Sooviksin,et oleks võimalik püsikliendi soodustust.
mõnus. peale renoveerimist on veel ägedam
Parim SPA linnas.
Vàga ilus ja hubane uus lastenurk ning see ülisuur saun, mida pole varem külastanud. Lastealal meeldis vàga ka see, et olid esimesel korrusel ekraanid jàlgimiseks, kas laps on üleval vòi ei. Ja et tóôtajad toruse juures ohutust tagasid. Kòik oli vàga puhas ja jàin vàga rahule!
Olen vaid nädala sees hommiku-lõuna paiku käinud, on olnud rahulik ja mitte liialt rahvast. Spa ja saunad meeldivad, vesi on õige temperatuuriga ja uus lasteala on ka väga laheda väljanägemisega.
Tublid! Inimlikud, asjalikud, lahked, pädevad. Kas oskate öelda mitu korda olen teie juures veemõnusid nautinud? Hetkel oma arust alla saja. Edu!
Kõige parem päevaspaa Eestis. Avar ja ruumikas, palju saunasid ja basseine, ägedad rituaalid.
väga tore koht ! total relax!
Väga meeldis. Tähelepanu soovin juhtida õue alale seal mega libe nii sillad kui õues oleva sauna ja välibasseini ees.
Tiptop koht. Soovitan :)
Super!!!
Mõnus ja hubane spa, palju saunasi.
Tänan, mulle meeldivad vesi, rituaalid ja vesiaeroobika, olen väga rahul! Ainult kahju, et kümnekorra kaart on kallimaks läinud!
Aurusaun oli seekord külmavõitu.
Eriti ilus oli lastespaa osa. Muidu ka rahul ja meeldis?
Super koht
Väga mõnus Spa. Külastan meelsasti uuesti.
Väga meeldib
5+
OK
Super.
Kena koht, ilus kujundus. Hea meel on sellest, et on mitmed külma veega basseinid, mitte vaid üks ja väike.
Meeldib väga!
Hommikul käies oli natuke vähem rahvast kui tavaliselt. Kindlasti külastan uuesti.
Aitäh, meeldis väga ?
Palju saunasid. Hea enesetunne.
Aitäh. Kõik oli hästi.
Kõige mõnusam SPA Tallinnas ?
Aitäh, väga mõnus oli.?? Väike soov on küll, et muusika saunades võiks vaiksem ja mõnes ka rahulikum olla. Oleks parem lõõgastuda, müra on mujal niigi palju. Teile kõike head soovides, ? Juta
Meeldis väga!
Super!
meeldis, et oli uusi saunu ka juurde tehtud/avatud
super
Olen väga rahul.Baari teenindus oli supper sel päeval.
Tere. Oleme abikaasaga väga rahul. Praegu on koolivaheaeg ja palju lapsi, aga lapsed ei seganud, sai käidud mitmes saunas ja aroomirituaalil, külastame uuesti!
Külastasin eile teie spaad 21+ .probleem on hommikumantlitega ,nimelt lähevad ühevärvislised mantlid segamini ja taskutes olevad asjad satuvad tahtmatult võõraste inimeste kätte.minu ujumiseprillid nimelt läksid rändama koos mantliga ja ujumistreening jäigi ära.teeks ettepaneku mantlid nummerdada klepsuga nagu kunstimuuseumis tehakse näiteks nipukas riputusaasa külge .Selline märgistus väldiks lisa probleemide lahendamist ja ebamugavust klientidel.
??? hea koht
Väga mõnus koht , 5 +
Super Elamus!!!
Väga ilus ja puhas koht. Esmakordne kogemus oli väga hea.
Super koht
Väga meeldis. Spa on hingega disainitud, väga hubane, õhk on soe, bassein on pikk, mullivannid, massaazhi basseinid, saunad... kõik on väga hea. Väga armas ja päris suur ala väikelastele, mis on ka ereldatud saunadest. Suur tänu!
Meeldis väga.
Väga mõnus koht lõõgastumiseks. Lahedad saunad.
proovime kuidagi hommikumantlid äramärgistada siis ei lähe segamini -muidu kõik sobravad seal taskuid kellel mis kadunud on jne.tänades vello siidar
Ise olen käinud, aga praegu haiglas ja saatsin enda asemel täiskasvanud poja- tema polnud seal käinud. Ta kutsus veel oma sõpruskonna kaasa ja nautisid täiega
Super elamus. Vesi soe, koht puhas ja korralik. Väga positiivne elamus!
Super koht väikeste lastega puhkamiseks
Kõik oli ok. Rahvast oli väga palju
Väga tore koht puhkuseks ja lõõgastuseks. Ja hea, et ajapiirangut peale ei ole.
Hea koht
Väga rahul.
Väga nauditavad saunarituaalid
Mustamäe ELamus Spa on ainulaadne ja äga hubane.
Mega tore personal, ja uus ala on vaga huvitaval lastele:) Aitah !
Jäin rahule. Minule oli kõik meeldiv.
Mõnus
Võimas !
Super!
Mulle ja mu perele meeldib väga Mustamäe Elamus Spa
Väga hea!
Tore koht lõõgastuda.
seal ma naudin elu!
Väga toredad saunarituaalid, soovitan!
Mõnus?
Lihtsalt mu lemmik SPA Tallinnas ja ilmselt terve Eestis :)
Tore nagu alati! On meeldiv, et spa ka uuendatakse.
ok
Kaunis sisekujundus, vägevad saunavanad ja rituaalid, mis on ainulaadne ja mõnus kogemus!Tänud!
Super hea koht lõõgastuseks, Eesti parim.
Supper!!!
Lasteala on liiga hämar, ei tundu turvaline.
Hetkel on kõige parem SPA Tallinnas. Kõik on puhas ja ilus. Kuid hind on normaalne ainult voucheriga, ilma selleta on liiga kõrge.
Külastan ka edaspidi.
Vaga meeldib.
uus saun äge
Super ???
Väga meeldiv oli
Tore Koht!l Uus saun-uus šhow???
Parim Spa Tallinnas
Parim spa universumis:-)
Väga mõnus lõõgastus oli ja jäime väga rahule
Meile tütrega meeldis väga. Külastame kindlasti veel.
Super on see uuenud spa. Ainult koolivaheaega tuleb vältida?
Super!
Jäin väga rahule!
Jätkuvalt parim spa Eestis! Saunahooliku lemmik :).
väga meeldis see 21+ pool spaast
???
Kõik on meeldiv
väga ilus ja hubane spa.
Mega mõnusa atmosfääriga spaa
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
Kõik oli suurepärane
Väga mõnus paik. Tulen kindlasti veel. Siiralt soovitan
Uus jungle zoon on väga hea!
Väga äge ja vahva koht!
Kasutan saunakompleksi. Mulle meeldib. Väga hea, et on bassein.
Alati väga mõnus ja lõõgastav.
Garderoobis tunnen puudust tsentrifuugist mis aitaks trikoost vee välja väänata.
Väga mõnus keha ja hinge kosutus, 21+ hommikupoolikul keskmise täituvusega ja hubane koht
Minule ja Mu perele väga sobib lihtsalt super
Mõnus ja seda mõnusam mida rohkem ja soodsamaid pakkumisi
Väga mõnus koht! Noormees tegi ka väga hea saunarituaali:)
Vaga meldib
Väga mõnus! Tõeline minipuhkus! Söök hea! Saunad mõnusad!
Parim Spa Eestis....
Elamus Spas on alati meeldiv viibida. Olen osalenud ka saunarituaalidel ja kogemus on väga positiivne. meeldibki vaheldusrikkus saunade osas.
Väga väga äge, me lemmik chilliga veidike soodsam! Aitäh!
Väga meeldis.
Super !!!!! Super !!!! Super !!!!!
Kõik ok,soovitan!5+
Käin pidevalt. Kuid ei meeldi, et paljud käivad duši all peake, mitte enne spad. Mesine koorimine peaks olema viimane protseduur, rituaalide järjekord võiks seda soisida
super
Suurepärane uus lastetsoon! Söök hea, rituaalid mõnus!
super
Uuenenud laste- ja kohvikuteala on väga hubane ja mõnus.
We spend great time. Only that it was more expensive the voucher than the price they asked.
Meid üllatas heas mõttes see, et uus ära remonditud lasteala on nii hubaseks muudetud, lisaks on sinna tekkinud liutorud. Toiduvalikuga olen täiesti rahul, menüüs on peale kiirtoidu ka tervislikke toite, jookide valik on suur. Kingin edaspidi ka sõpradele Elamus Spa kinkekaarte.
Superkoht!
Super
Väga meeldis Elamus spaas lõõgastuda. Eriti meeldisid saunarituaalid.
super
Suurepärane elamus
Suurepärane!!!!
Nagu alati on văga mõnus ja lõdvustav puhkus keset nădalat
Väga rahul olen.Kasutan edaspidigi seda teenusepakkujat koos chilli soodsa pakkumisega.
Väga meeldiv kogemus. Üldujumisala vee temperatuur oleks võinud natuke soojem olla. Baariteenindus meeldiv, toit väga maitsev.
Võib rahule jääda ja teistele soovitada. Tavahindadega ehk kallivõitu.
Olen väga rahul!
21+ poole türgi saun haises päris rõvedalt higi järgi. 8.02.22
Enam vähem elamus võiks parem olla
Olen käinud 2019 a algusest palju kordi, sageli 1 kord nädalas. Väga meeldib, minu jaoks parim spa. Kahjuks viimased 2 kuud olen saanud kopsupõletiku ja COVID pärast ainult 2 korda käia ja ilmselt ei jõuagi kõike kasutada..
väga meeldis
Meeldis väga
Kõige parem spaa Tallinnas. Mega mega rahul.
Soovitan panna auru sauna ette libisemist takistavad kleebised, põrandal olev veekile on muutnud selle ülilibedaks. Tänan.
Kindlasti soovitan Elamus Spa külastust. Mul oli päevapilet. 10 korra kaart oleks ka mõistlik valik. Väga meeldisid Elamus Spa
OK
uus dušši ruum, tehti mugavad riiulid ja kabiinid, uus saun on lahe, suur ja mõnus
Suurepärane! Väga-väga meeldib uuenenud lasteala, linnupesad ja toidud on ka maitsvad nagu alati. Juba ootame oma järgmist külastust :)
Väga hea teenindus, hea saunarituaal
Kokkovõttes hästi mõnus
väga soovitan
15 euroga ostaks Chilli kaudu hommikuse pääsme ka järgmine kord, AITÄH
Kõik oli tore!
Väga mõnus koht!
Kodu lähedal
Meeldib.Tallinna parim.
Väga mõnus koht!
Väga hea teenindus ja lõõgastust pakkuvad valikud! Kõik on supet pluss ?
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus :)
Mõnus atmosfääriga spa ja hea pakkumine Chilli poolt
5+
Väga väga positiivne üllatus! Jäime kaaslasega väga rahule ja nautisime täiel rinnal kogu Elamus Spas veedetud tunde :) Aitäh!
21 elamus - alati vahva koht
Edu!
Hea asukoht
Spbos väga, meeldiv kogemus, kvaliteetne geenus. Võtaks veel :-)
Väga meeldib, kodu lähedal, hea puhkuseks ja lõõgastuseks
Väga mõnus puhkus
mugav koht, sõbralik personal
Mõnusad rituaalid ning visuaalselt väga kena ja huvitav erinevaid saunu nautida.
Olen väga rahul, kõik oli supper ja lapsed olid võga õnnelikud.
Kõik oli Supper??
Kahjuks 28.04 kui ma käisin 21+ spaas rituaalid ei ole toimunud, sellest ei ol kaasas ete teavitatud, samuti ka ei teatanud kohapeal. Kuid personaal on viisakas ja tähelepanelik. Sissenemisel spaasse kassas seisin järjekorras ja seetõttu jäin hiljaks 3 min peale ning minu vautsher enam ei sobinud (sissepääs 10-14), teenindaja ütles, et tal kassa enam ei lase läbi minu vautsher ning hakkas nõudma 20 euri juurdemaksmist, see summa isegi ületab vautsheri hinda. Suhtumine võis ka paindlikum olla.
Minule väga meeldivad saunarituaalid.
SUPER!!!
Teie juures on Alati meeldiv ja tore :)
Meri kogemus, aitäh!
Jäime rahule. Aitäh!
Tõden et saunad olid mõnusad ja ning spa külastus oli suures plaanis meeldiv. Miinuseks võib välja tuua rahvarohkuse. Saunad olid kohati üle rahvastatud, nii et mõnelgi tuli püsti seista. Ja muidugi õlle hind baaris on taunimist väärt! Sest juba vahva sõdur Šveik manitses, et kes õlle hinda tõstab, see kaua ei püsi! ;)
Mõnus spaa, kena sisekujundus, head saunad/basseinid, lõõgastusalad, maitsev toit.
Super
Mônus ja puhas?
???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️????❤️❤️?????????
Mõnus koht.
??
Väga korralik ja mitmekesine koht
Väga meeldis ja väga hea pakkumine. Kuna kunagi pole enne kasutanud chilli.ee pakkumisi, siis nüüd sain julgust edaspidigi kasutada?
5+++++
Kahjuks ei olnud saunade osas nagu ennem peale mudasauna vahet kas oled tavalises või 21+ ning 21+ osa oli ikka väga rahvast täis ka neljapäeva päeval
hubane ja mõnus veekeskus.
Väga mõnus koht!
Väga soodne ja mõnus
Mõnus, rahulik, sõbralikud teenindajad. Väga hea koht lõõgastumiseks.
väga mõnus lõõgastus
Oli tore!
Väga hubane
Jäin väga rahule,
väga soovitan, super koht
Minu arvates parim spa, mida külastanud olen.
Vàga ilus ja hea koht. Hetkl vàhe rahvast ka
Super!
Rohkem niii häid pakkumisi :)
Super, super super aga ju koroona on teinud oma töö ja enam maitseveedele ei ole puuviljalõike vahepalaks
Oli väga meeldiv ja lõõgastav. Veetsin seal arvatust 2 h kauem.
Väga tore lõõgastuskeskus!
Väga meeldis, tänud!
Väga hea privaatne koht,mõnusad saunad,toredad rituaalid!! Super koht lõõgastuseks ja puhkamiseks!!
Suuper!
Väga meeldis, soovitan!
Suurepärane teenindus ja õhkkond. Aitäh, puhkuse eest!
Väga hea valik.
Väga hea koht lõdvestuseks
Vaga chill!
Pole enne käinud SPA21-s ja jäin rahule. AITÄH!
Oleme rahul teenusega
Väga rahul
Väga meeldis, surepärane !!! Loodan, et varsti on jälle CHILLI jaoks häid pakkumisi.
Suurepärane kogemus. Lahke pererahvas. Tegevust jätkus igale maitsele.
Väga armas koht! Tuleme kindlasti veel )
kõik oli ok
Täna õnneks rahvast vähe.
Mõnus puhkus 21Spa´s, kõik mis vaja lõõgastumiseks. Regulaarselt külastame koos sõbrannaga.
OLEME VÄGA HÄSTI PUHANUD. TÄNAME!
Vaikus ja rahu, mõnus!
väga meeldis!!!
Aitäh!
super spa ! väga meeldib. rahulik, ilus.
Väga suurepärane koht, parim üldse!
Kõik super!
Pole paremat saanud. Edu teile!
väga hea spa
Väga meeldis, hea et saab mõlemasse Spaasse ja ujulasse.
Meeldis väga.
Suuuuper SPA! Oootan veel kampaaaniat 21+ jaoks
super
Super. Võimalusel alati.
Väga meeldis spaas. Soovitan.
Kõik oli suurepärane, puhas, korras, hea soe vesi, mõnusad saunad ja suurepärane teenindus
Rahvast on palju, aga ikka koik mahume, vaga hea ja lemmik koht teil!
Kõik väga meeldiv!
Jàin spa21 külastusega vàga rahule, meeldisid ka riietusruum ja pesuruum, elamusspa jâäb selles osas kôvasti maha.
Täna hästi rahvast vähe!
Ääretult mônus puhkuseks ja lôôgastumiseks!
Väga dope
Väga mõnus spa, ainult väga purjus inimesed võiks sealt ära saata.See häiris seekord.
Väga mõnus spa lastega käimiseks. Õhk on soe ja vesi on ka mõnusalt soe. :)
21+ ala on jätkuvalt super! Täna oli kolmas kord, kuid panime tähele et teenindajad vaesekesed on väsinud ja närtsinud olekuga. Andke neile puhkust või suuremat töötasu, et nad jaksaks ka naeratada.
Super mõnna!
Väga mõnus koht, kus lõõgastuda
Hea pakett, just mulle sobiv, suur aitäh!
5
Spa 21+ on hea rahulik oaas ja imeilus lisaks. Tunnen seal ennast alati hästi,sest see pole ülerahvastatud. Kaks külastust on mul veel broneeritud ja need ootavad peatset tulemist. Rõõmsat taaskohtumist! Edu Teile edaspidiseks!
väga meeldiv
Olen väga rahul!
Alati naudime. Kui on võimalik, siis oleks tore ka muusikat vahetada, eriti müztilises kõesängis - Tätte laulud on ilusad, aga juba liiga tihti ja kaua kuuleme neid. Ka õue paadisaunas võiks muusikat vahetada. Aitähh!!
21+ käisin esimest korda.Super kogemus? Puudu jääb veel infrapunasaunast?
Väga mõnus koht lastega käimiseks. Parkimiskohta peab aga viimasel ajal tükk aega otsima.
Hubane spa
Oli külm vesi
Jätkuvalt hea?
Teenus on alla käinud. Rituaalidel saunad ülerahvastatud. Aroomirituaalil veevihma asendamine jääkuubikuga polnud nauditav. Samas kolm aroomipalli oli hea uudis. Kokkuvõttes väga hea spa, aga vajaks pisut organiseeritust rohkem
Väga meeldiv üllatus, et nii lähedal on nii hubane koht lõõgastumiseks. Eriti kiidan rõõmsameelseid ja viisakaid noori teenindajaid. Parkla oli täis ja lumega polnud veel jõutud tegeleda, kuid see on mõistetav.
Mõnus spa ja eriti meeleolukad on saunavana Carl Peetri saunarituaalid.
Super!
Super tore koht!
Tere! Elamus Spa - see on tõesti hea koht! Soovitan kõigile! Natalja
Super koht! Meeldib, et on palju saunasid ja erinevaid valikuid. Ainult dušigeeli võiks ikka jaguda , viimati olid kõik potsikud otsakorral. Kui veel midagi tahta, siis oleks veelgi super kui juurde ehitataks ka hotelli osa, siis saaks ka mitu päeva veeta, a la spa puhkus
Väga hea koht lõõgastamiseks
Väga mõnusad saunad, hea teenindus, hubane.
Mõnus koht kus lõõgastuda!
Suurepärane kogemus. Mulle väga meeldib Mustamäe Elamus Spa
Kui purjus külastajad välja arvata, oli väg tore külaskäik.
Aitäh! Väga mugav ja praktiline!
Kõik korras, vaid kallis:(
super
Väga hubane
Väga tore.
Väga hea Spa
Parim spa
kahjuks,vesi oli külm
Lahe koht :)
Väga mugav kasutada chilli pakkumist, mõnus spa, super rituaalid.Kasutan ka edaspidi pakkumisi.
Sooduspakkumisega soetatud piletid on hea hinnaga.
Hea ja soodne argipäeva hind.
Väga mõnusad saunad olid, tore külastus, soovitan!
Väga mõnus.
Saunarituaalid olid super
Väga meeldiv lihtne ja kiire. Õhtul sai voucher ostetud ja järgmine hommik läks juba kasutusse.
Suurepärane! Tänud teie meeskonnale ja eriti naiskonnale! Olete tublid!
Super!
Suurepärane saunade ja lõõgastumiste võimalustega, ja veel väga soodne perehind on sobiv ka ebatraditsioonilise "pere" puhul.
Hea koht lôôgastumiseks
Esmaspäeval, Esimene kord peale avamist sattusin saunavana otsa kes teadis ka mida teha. VÄga äge oli. Sellised vanad võikisid igapäev tööl olla olla.
Tänan, olen väga rahul! Mõnus lõõgastus eriti koleda ilmaga!
Spasibo,vse ponravilos!
tanan saatke millal tulevad soodustused .head paeva
Väga tore koht! Tuleme jälle
kohvikus krõbedad krabisabad-korvis võiks olla 10 tk. 8 jääb natuke väheks :)
Lihtsalt mõnus,meeldiv spa,hubane,mulle väga meeldib.
Soovin eriliselt tänada SPA administraatorit, kes aitas üli-kiirelt leida kaduma läinud Chilli vautšerit. Kuna nende kasutusaeg aina pikeneb siis tundub, et sellise nn abiteenuse vajalikkus üsna täenäosusega ka kasvab. Kasutan antud soodustust kindlasti ka tulevikus. Täname!
Super
Väga hea oli?
Tõeliselt elamust pakkuv. Ei jõudnudki esimrsel korral kõiki münusid proovida. Jääb järgmisteks kordadeks ka avastamist. Suur tänu!?
Väga meeldib külastada Elamus Spad
Oli väga mõnus!
Kenad ruumid, toredad rituaalud. Viisakas teenindus. Maitsvad toidud joogid.
Super mõnus lõõgastus! Väga andekas sisekujundus!Parim maailmas!
Väga tore, soe, palju erinevaid võimalusi, head saunad, väga maitsvad toidud. Ainuke asi, mis ei meeldi, lastealal suur ämber mis täitub ja paiskab vett alla, 3-aastane ehmatab ja kardab. Lisaks teeb trepi väga märjaks, väikestel libe, oht kukkuda.
Väga mtmekesine, hubane. Mõnus söögikoht
Väga mõnus koht
Perfect place to relax and have good time. Very well designed, clean place with great staff.
Super
Lasteala oli jahe. Fôönid on kehvakesed. Rituaalid meeldisid väga, aga ei meeldinud, et enne rituaali saunaruumi kett ette pannakse. Nagu loomakarja taltsutamine. Varem sai enne rituaali juba siseneda.
Köik oli vàga tore.
Supper mugav ja hea hind
super
Meeldis väga!
Väga mõnus on iga kord kui seal käin!
-
Soovitan
Väga mõnus tõesti. Soovitaksin kõigile❤️
Lõõgastus igale maitsele.
Mõnus
Meile väga meeldib seal spaas. Hea teenindus, puhtus. Kindlasti läheme veel, kui saab soodukaid.
soola rituaal võiks olla natukene pikem , mitte nii et lihtsalt tuled ja jagad soola
Kôik on super peale hinna...see võiks soodsam olla.
Hea valik basseine ja saunasid. Ruumid olid korras ja puhtad.
Väga super!
Meeldis väga.Mõnusad saunarituaalid.
Maailma parim SPA
Väga meeldis. Head saunad ja teenindus.
Kõik hästi. Oleks kena ka puuvilju pakkuda nagu see Viimsi Spa-s
Kõik oli suurepärane.
Väga meeldiv ja lõõgastuv SPA? Kindlasti tulen veel ?? tul
Köik oli väga tore ja mönus. Mina jäin väga rahule ning tulen kindlasti veel.
Toredad töötajad , tore koht
❤️surepärane
väga meldiv
Super mõnus !
Vaucher tuli koheselt peale ostu meilile ja seda sai koheselt ka kasutada. Elamus apas skänniti vaid QR kood - kõik sujus uskumatult kiiresti ja probleemideta. Me jäime Chilli ja Elamus spaga väga, väga rahule. Kiidame teenust ja soovitame 100% teistelegi. Suured tänud!
Liiga palju rahvast juba hommikul - ärge müüge nii palju soodukaid :)
Mõnus koht!
Väga hea oli! Võiks veel tulla soodus pakkumisi
väga hea lõõgastus ja saunakompleks
Oli väga mõnus elamus! Saunarituaalid võiksid varemgi alata kui 16.00, siis saavad hommikused mõnulejad ka nendest osa. Kevadrullid, mozzarellapulgad ja jäätisekokteil - väga maitsvad ja isuäratavad :) Tulen kindlasti veel! :)
soovitan kindlasti ka teistele.
Mõnusad saunad ja lihtne parkimine.
Vaga meeildib
Kõik on parem ja parem.
Kõik oli tore ja toimiv - nii Chilli kui ka Mustamäe Elamus Spa poolt :)) Võib mulle uue analoogse pakkumise teha :))
the best spa in Tallinn, hands down!
Suurepärane pakkumine! Väga kosutav lõõgastus ajalimiidita.
Saab elamuse saunarituaalidelt
Super koht
Saunarituaalid on mõnusad, kuigi saunamees Alex räägib tutvustusi nii ruttu, nagu ravimireklaamides on lõpus see hoiatus. Raske oli jälgida. Aga nahk on nii pehme peale sheavõi rituaali :)
Rituaalid väga head.
Super lahe!?
Olen jätkuval väga rahul Mustamäe Elamus Spa teenustega. Kõik on väga puhas, saunad mugavad ja hästi läbi mõeldud. Ka Chilli pakkumised on olnud soodsad ja ja soodustanud SPA kasutamist.
kogemus oli väga meeldiv
Nädalavahetuse hommikul oli järjekord päris pikk. Avamise ajal oleks ehk hea, kui oleks kaks kassat avatud.
Ainuke asi, oli liiga palju inimesi ja seega oli raske mõmikord leida kohta
Häiris, et enda joogipudeliga ei või vett juua. Kummaline keeld, mida mujal pole esinenud. Muus osas oli kõik hea.
Rohkem kui oskasin oodata!
Väga hea koht
Õuealal asuvas mullivannis oli vesi liiga jahe ja ei mullitanud piisavalt, aga muus osas oli elamus positiivne.
Tõesti suurepärane spaa, vaimustav sisekujundus ja imelised detailid: hubane, mitmekülgne, ilus, heade hindadega söögid-joogid, vaheldusrikkad saunad. Super!
Super
Olen rahul.
Oli tore :)
Vesi basseinis oli oodatust jahedam ning mudasaunas oli keegi kõik muda ära varastanud :D Aga muidu spaa on super nagu alati. Ma püsiklient.
Väga hubane ja mõnus koht. Meeldis väga, tuleme tagasi.
Meeldiv teenindus, puhas keskkond, mõnus atmosfäär. Aitäh!
Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Palju mõnusaid saunu ja elavad küünlad. Hiljuti on tehtud ka uuendusi interjööris.
Väga tore oli, aga päris palju rahvast oli kolmapäeva õhtu kohta:)
Suurepärane ELAMUS! Ma ei oodanud, et siin Mustamäel on loodud nii hästi läbi mõeldud, tõesti lõdvestamiseks, inimeste nautimiseks ja nende hoolitsemiseks SPA. Tänan kõike, kes on seotud selle ettevõttega: proekteeriajaid, disainereid, ehitajaid, teenindamispersonali! See oli üks parimatest hetkedest :)
Väga mõnus koht ja hea teenindus
Suured tänud pakkumise eest. Väga meeldib seal!!!
Suurepärane päev spaas. Mõnusad rituaalid, hea söök ja tore päev lõõgastumiseks.
Very good
ostsin vale pileti ja pidin jurde maksma seega maksin ikkagi täishinna :(
SUPER
Super!
Hea oli lõõgastuda piiramatu külastusajaga, ei pidanud kella jälgima.
Väga hea ja tore oli.
Mustamäe Elamus Spa on üks Eesti parimaid spaasid (top 5-s koos Nooruse, Estonia Resorti, Viimsi 18+ ja V Spaga) ning kindlasti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega kaasaegne spaa Tallinnas. Erinevalt mõnest teised on nad spaad edasi arendanud ka koroonakriisi kiuste ning tore on näha, kuidas toredaid detaile tekib spaasse pidevalt juurde. Aitäh Andres Tiik ja meeskond jätkuvalt hea töö eest!
Väga lahe ja iga asi omal kohal. Jäime väga rahule.
Super koht. Mitu erinevat sauna, mullivann jne. Saab tellida sööke lausa vees olles leti äärde. Pärastlõunast alates erinevad protseduurid. Tellida saab ka nt massaaži, siis on külastus tasuta.
Väga mõnus spaa,oleks tahtnud kauemakski jääda. Super teenindajad leti taga ????
Kõik super, õnneks rahvast vähe!
Oli väga meeldiv kogemus
Teenindus on ülimalt muhe, saunad mõnusad ja saunarituaalid ägedad.
Soodne ja kvaliteetne teenus.
Mulle väga meeldis kõik. Aitäh.
armastan vett????
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus. Suur saun oli lemmik ning jäin saunarituaalidega väga rahule. Ainult see nukumaja rituaal oli veidi kahtlane - muusika vali, valgus nagu reivil. Kahjuks puudus ka aurisaunas aur. Muidu üli chill
Väga meeldiv koht ajaveetmiseks.
Super!
Kõik on kaunis ja maitsekalt kujundatud ja kaasajastatud
Mõnus atmosfäär ja suurepärane laste ala. Soojad ruumid, ei pea hommikumantlit kogu aeg peal hoidma. Maitsev ja hea valikuga toit, vesi kogu aeg saadaval. Mõnusad saunad, äge saunarituaal ja toredad läbiviijad. Super töötajad - rõõmsad, lahked, hoolivad.
Kõik oli suurepärane!
Jäin väga rahule. Veetsin spaas 9 tundi. Lõpetasin suitsusaunarituaaliga - väga äge kogemus.
Kõik oli okei????
Sõbralik ja abivalmis teenindus. Suur kompleks, puhas, piisavalt istumiskohti, mõnusad basseinid. Erilised ja ägedad on muidugi saunarituaalid. Respect saunameistritele.
????????????
Meeldis väga
Uueneneud lasteala on täitsa tore, natuke tundsime puudust veidi sügavamast vannilaadsest asjast, sest külm hakkab seal, kui laps möllab ja ise nt ei viitsi seal kaasa hullata, vaid tahaks lihtsalt olla. Torudes oli vesi jube külm, torud ise muidu toredad. Aga laias laastus oli siiski väga tore, kuna tulime ka suhteliselt vara, siis saime nautida seda aega, kus massiivselt rahvast igal pool ei olnud. Üldmulje puhas ja viisakas. Menüüs võiks midagi tervislikku ka olla. :) Pubisse ja bowlingusse see kord ei jõudnud, aga väga lahe uuendus. Kindlasti soovitaks tuttavatele ja ise tuleme ka kindlasti uuesti. Ainus asi, mis häiris, mis otseselt küll pole Elamuste süü, on suured paksud tädid, kes end lihtsalt mullivanni suruvad, kus on juba maks arv inimesi. Me lapsega just istusime vanni, mis siis peale meid suhteliselt täis juba oli, päris kaissu nagu ei taha endale võõrast inimest, ja siis mingi tädi tuli ja hea, et mu lapsele sülle ei istunud. Väga veider käitumine. Ehk aitaks mingi piirangu panemine, palju vannis inimesi korraga olla võiks ja meeldetuletus seinale vms, et palun oota, kuni teised on lõpetanud. Tegevust on ju küll ja veel seal.
Väga meeldiv meile väga meeldib see spa Eesti parim
Suurepärane
Super koht puhkamiseks perega.
Ilus, mugav, soe! Soovitan!
Avar ja mitmekülgne päevaspaa, head toidud ja suupisted, hubane atmosfäär.
Hea, nagu ikka.
Supper positiivne üllatus, kena koht, palju toredaid saunasid ja supper toredad saunarituaalid????
Endiselt kõik väga mõnus!
vàga puhas, meeldiv, kaunis ja hubane interjöör
Spa osa võiks olla ka avatud varem kui kella 10st alles. Muidu väga äge koht igas vanuses inimestele. Soovitan kindlasti külastada ????
Mugav, soodne! Aitähh!
Olen väga rahul.
Oli tore.
Iseteeninduskassas vautsheriga sisenemine kerge ja kiire.
Olin meeldivalt üllatunud,et kõik nii puhas ja ilus peale remonti.Suur pluss ,et enam pole seda kemikaalihaisu,mis enne silmad kipitama ajas.Tulen jälle .
Oli mõnus
30.01 oli liiga palju rahvast. Muidu kõik ok. Teenindajad väga sõbralikud ja viisakad. Mõnusad saunarituaalid.
Laste sõbralik. Meeldis ujula , saunad ja spa pool. Eriti meeldis Spa 21+ mida külastasime detsembris 2025.
Kõik ok
Teenus on väga hea,eriti kui aegajalt tulevad -10% sooduskoodid:Kasutan jätkuvalt.
Super
Super ?
Väga meeldib chilli pakkumised
Parim spa Eestis
Spa väga meeldib, mitmekesine, hubane, lähen kindlasti veel.
Kõik toimis hästi ja lubatud soodustused sain kasutatud.
Väga hea atmosfäär ja kiire meeldiv teenindus?
See oli kingitus vennale,tal väga meldinud
Väga meeldiv ja tasemel teenindus. Olen palju seda kohta külastanud ja alati hea kogemus.
alati meeldiv.
Väga meeldis.
Jäin väga rahule ja kindlasti olen varsti jälle platsis.
Jäin väga rahule ja soovitan! :)
Hea koht
Võiks olla võimalus nn enda järjekord ette broneerida, ca 1 h või rohkem ootasime sisse pääsu, see veidi nihutas ka kliendikogemust sel korral. Aga muidu oli kõik tavapärasele super. Üks mõte siiski on, et nende lodzadele pikali saada on alati veidi nagu kes ees see mees, varaint, vb võiks seda ala suurendada või üldse mõelda laienemise plaanidele kuna see on tõesti hetkel parim Spa minu jaoks Eestis ja tundub et mitte ainult minu jaoks, seda siis järjekorra järgi otsustades.... siis võimalusel vb kaalute seda mõtet... Edu ja kohtumisteni!
Jäin väga rahule,käisin koos sõbrannaga,kellele ka väga meeldis
Oli väga hea!
Sauna rituaalid meeldisid väga
Väga supper,Olen teie püsiklient ,mulle väga meeldib. Kokkadele suured tänud,väga maitsvad road. Igal vôimalusel tulen jälle.Aitäh!!!
vahva atmosfäär! super teenus
Väga ilus ja mõnus spa.
Väga okei
väga super koht, ilusad saunad ja mõnus spa.
teenindaja oli vastutulelik ja kompetentne
Kõige parim ja lemmik spa21+
Väga rahul
Tore oli!
Üldiselt rahul aga esines probleeme tualetides kus ei olnud vett ,et peale lasta. Ja kuum saun on veidi kitsaks jäänud. Samuti veesurve probleemid basseinides.
Jäime väga rahule. Aitäh!
Suurepärane koht, kus saab lõõgastuda.
Hubane,puhas ja eriti hea,kui vähem rahvast.
Parim spa, üle 10 korra kindlalt käinud. Kõik meeldib.
Väga rahul
Olin kõigega väga rahul
Väga tore.Meeldiv personal.
Olen väga rahul teenusega!
Eesti parimate saunadega spa.Kahjuks alati väga palju rahvast.Kindlasti parim spa.Olen käinud väga paljudes.
Alati super!
Mõnus nagu alati?
Kellad seintel võiksid suured ja selged olla, et kergesti aega lugeda.
Väga meeldis, saab olla nii üksinda kui perega ja lastega, tegevust on kõikidele?
tavahind on liiga kallis. Meile meeldis,et on voimalik soodsama hinnaga voucheriga kulastada. Aitah chilli.
Väga mõnus koht perega aja veetmiseks. Lastele meeldisid eelkõige liutorud, täiskasvanutele äge saunaetendus suures saunas.
Meile väga meeldib!
Rahul.Kõik oli ok.
Peale väikest pausi külastasin jälle Elamus SPA. Lasteala muudatus on vahva. Tore, et Tarkade Kivi on endise headuses.
Mulle ei meeldi teenusepakkuja puhul see, et see telefoni nr , mis on neil pakutud, seal ei võta keegi kunagi vastu . Mul oli vaja tühistada ost ja ma ei saanud kontakti teenusepakkujaga. Kui teate, et nr ei toimi,siis pole vaja klienti petta.
Suurepärane saunakompleks, väga vahvad leilirituaalid
Elamus spa on parim. Üllatusime uute saunade üle. Väga hea teenindus.
suurepärane
uskumatu ???
Väga mõnus ainult kui tahtsid saunarituaalidel osaleda just tipp hetkel siis ei saanud kuna rahvast on siis palju ja saunad ei ole nii suured.
Parim spa, parimad saunameistrid ja saunarituaalid
Tore kogemus jälle. Kahjuks sai päev vale valitud ning ootejärjekord oli pikk. Enne pühi ja vaheajal pole soovitatud kui tahad rahulikult käia.
super
Meile väga meeldib Mustamäe Elamus Spa, seal on puhas, mitmeid saunu, lastele palju tegevust, toidud ja kokteilid on maitsvad - ühesõnaga - super!
Super koht, hea kõigest eemale saada
Kōik meldis super jain rahuöe ja soovin teistele ka sijä tulla
Väga lahe koht.Soovitan kõigile tuttavatele.
jah väga tore
Väga ladus klienditeenindus - Chilli saadetud ostukupongi lisa (pdf) miskipärast ei avanenud mobiilis , teenindaja leidis, et saadan e-posti talle, avas pdf ja andis lubas spa-sse. Väga meeldiv teenindus.
Teenus on jätkuvalt väga kvaliteetne. Ulula ja spa on puhtad ja mugavad kasutada. Olen rahul, et saab spa-d külastada ka veidi soodsama hinnaga.
Väga mõnus puhkus.
Alari tore koht puhkamseks
Suurepärane! Kõik saunad väga head ja vesi väga soe??? Kindlasti veel tuleksin!
Kõik super,vaid 1 pretensioon-peaaegu täis pokaal lihtsalt oli ära koristatud ,kuigi riuded,mantel olid ka seal☹️v pettumus
Ülimõnus koht, saime suurepärase elamuse. Soovitan soojalt, Eestis kõige ägedam Spa.
Leilisauna keris on nõrk selle suure ruumi jaoks. Leilisauna muusika võiks veidi mahedam olla kui madala häälega jorisev mees. Muidu nii enamvähem :)
Kohati ülerahvastatud.
head saunad, mõnus muusika, soe vesi...kõik lõõgastumiseks suurepärane
Super
Nice, joogi hind võiks olla mõistlikum
Mulle meeldib ja soovitan ka teistele.
Suurepärane
Väga mõnus elamus. Aitäh!
seal olen pidevalt käinud perega ,ta on tõesti üle Tallinna parim SPA ja nüüd veelgi võimsam ,saunad ,laste ala ,meeldivad toidud ja kõige põnevamad on rituaalid. Kõik lihtsalt super.
Uus lasteala meeldis lapsele väga.
Mulle meeldib Elamus Spa. Seal on suur valik erinevaid saunasid ja erinevaid basseine. Käisime esimest korda peale lasteala uuendamist. See ala meeldis ka väga.
Väikese lapsega käimiseks kõige mugavam ja mitmekülgsem SPA.
Ylihea hinnaga, toeliselt sydamega tehtud spa. Vâgev interjoor mis teeb silmad ette paljudele suurlinna spadele. Meie pere lemmik spa nyyd kuhu tuleme isegi kui vaja tund aega soita.
Väga hea diil.
Väga mõnus paik aja mahavõtmiseks
Ost kiire ja teenus meeldis väga! Külastan kindlalt veel ;) Aitäh!
Seekord õnnestus ajaliselt SPA21+ külastada kui spa polnud veel ülerahvastatud.
Supper toredad teenindajad ja spa puhtus. Väga vägevad sauna rituaalid, soovitan minna
Hea koht spa mõnede nautimiseks Tallinnas
Mulle meeldib Elamusspaa. Hea asukoht, mõnusad saunad ja basseinid. Meeldib toiduvalik, mida on natuke tehtud ka tervislikumaks. Külastan ka edaspidi.
Ilus, puhas, hubane atmosfäär.
See oli kurb, et laste mõõt liutoru kasutamiseks on 120 cm, 1 lapselaps on suurem ja sai torudesse, teine kahjuks lühem ja ei saanud, ja ei saanud ka täiskasvanuga. Aga teised liulaskmiskohad olid väga titekad peaaegu 6 aastasele.
Total relax!
See hind oli okei.
Mõnus lõõgastus, soovitan!
Aitäh, tšilli, võimaluse eest lõõgastuda mõistliku hinnaga. Elamus spaa on suurepärane koht keha ja hinge lõõgastumiseks.
Laupäeva õhtul, kui rahvast vähemaks jäi - oli väga chill :D
Tere. Käisime eile 14.03.2025 kallimaga. Meile väga meeldis. Oleme nagu uued inimesed peale Elamus spa külastust.
Kõik on suurepärane. Ostsin kogemata valed piletid. Ja kõik asjad laabusid suurepäraselt.
Mõnus, puhas, palju tegemist tervele perele ja sees on toiduhinnad väga mõistlikud
Väga tore ja mõnus keskus vaba aja veetmiseks. Soovitan kõikidele, eriti mulle meerdis see, et pärast rituaalist leilisaunas oli võimalus nautida puuvilju.
Väga hubane ja kift kujundus sauna rituaalid toredad, väga mõnus spa
Väga mõnus oli aastaid pole käinud ja nii rahulik kui soovid taieliku vaikust siis tõesti 21+ valida
Meeldis väga!
Ootan uut korda.
Töötajad väga sõbralikud ja liutorud väga ägedad!
Väga meeldis
Väga mõnus spa
Mõnus ja tore
Tore
Väga mõnus ja tore oli kõik. Osalesin lausa seitsmes saunarituaalis. Väga meeldis! Teenindus oli lahke ja sõbralik.
Väga meeldib. TÄIESTI nuti ja sotsmeedia vaba päev. Keha ja meeled puhkasid. Isegi silmad nägid selgemalt. 8 tundi saunatada pole mingi probleem Teie spaas.
Hea
No megalahe. Detailidele on palju rõhku pandud ja sopiline kujundus pakub avastust ja üllatusi
Kõik oli hästi!
Mulle väga meeldis.
Väga positiivne ja meeldiv kogemus!
Super! Teine kordki tuleme!
Väga äge oli!
Tänane kogemus oli suurepärane. Eriline tänu vastuvõtu leti teenindajale, meeldiv ja professionaalne teenindus. Tänan!
Väga rahul
Mulle väga meeldis.
Kõige parem spa Tallinnas soovitan kõigile mõbikord palju inimesi aga noh mis teha parem spa ju linnas ???❤️
Väga hea!!!
Teenus toimib.
Ok
Suurepärane elamuskeskus igas vanuses külastajale, lisaks saunaetendused ??
Väga ilus ,puhas ,avar - laia valikuga spa. Mulle väga meeldisid erinevad saunad ja mullivann. Hommiku poole oli väga rahulik olla ja vähe rahvast sai kõike kasutada ja avastada. Sünnipäev läks korda ,oli väga tore päev nautisime elukaaslasega. ??
Käisin oma tütre perega, kes elavad Inglismaal. Meile kõigile oli see väga suur elamus. Suvel 3-aastaseks saav lapselaps, kes kartis varem vett, sai lastealas sõbraks veega ja nautis liumäel alla laskmist. Toitlustuse osas oli teenindus super! Aitäh!
väga tore!
Meeldib, et Spa on avatud südaööni. Mulle meeldib kuum saun, ja ka teiste erinevate temperatuuridega saunad.
Ma pühkasin fantastiline.
Väga kena
Väga meeldis vesiaeroobika ekraani vahendusel, saab igal ajal sobivuse korral seda harrastada. Meistrivõistluste eel oli võimalus osa saada mitmest showst. Aitäh!
Alati mõnus olla, palju valikuid ja kehale kasulik
Suurepärane kogemus, kõik meeldis, oli mugav teenust kasutada, eriti meeldiv on piiramatu külastuse aeg. Miinuseid ei tuvastanud.
Super!
Olen varem ka käinud ja minule meeldib ning ikka külastan .Väga armas koht .
Kõik oli vastas ootustele.
Uus pardirinna salat on võrratu!
Väga mõnus. Lihtne osta ja soodne.
Ilus ja puhas koht. Hea teenindus.
Oli tore, uued rajad.
Jäime väga rahule
5+
Mõnus ja väga super
Väga tore, lastele meeldis
Sobib
Parim Spa
Muidu tore aga saunades liiga tugevad lõhmad
Väga mõnus koht
Saunarituaal oli väga äge! Komplimendid Karlile??
Mõnusalt hubane ja suurepärase teenindusega
Saunameiter Oliver super pluss, teeb igast rituaalist etenduse ja valdab suurepäraslt šamaani laulu. Mulle meeldis ja Oliverile palun kindlasti anda ka tagasiside
Tore oli
Naudin üxinda ta hetke seal
Parim Spa Tallinnas, vbl kogu Eestis. Loodan, et nad suudavad oma taset hoida.
Parim spa Eestis!!!
Elamus Spa on tõesti kõige parem spa ja seal on alati midagi uuendatud-parendatud. Seekord käisin ka pubi poolel ja sõin suppi, hea võimalus
Kõik on tore. Eriti meeldisid liumäed lapselapsele.
Väga meeldiv ja lõõgastav õhtu, hea teenindus, toredad saunarituaalid.
Kõik oli super
Alati tore. Mõnus, mugav. Kõik vajalik olemas :)
Väga hea, rahulik, mugav koht, et ennast välja puhata
Suurepärane on alati!
Rituaalid tõmbavad olukorra välja
Väga hea koht kuhu perekonnaga tulla!!
Suurepärane
Väga Tore Koht!
7 tundi 4 lapsega
Seal oli väga mõnus olla
Väga hea teenindus ning kindlasti külastab uuesti
Väga rahul. Väga ilus ja tore spa. Rõõmsameelsed teenindajad. Supper head ja ilusad kokteilid.
Väga mõnus, nagu alati.
kõik väga tore
Super
Kõik on korras
Väga tore koht ja väga positiivne kogemus.
Tore
Jäime vága rahule. Eriti meelis šou afguss saunas. Ja muidugi rituaalid ka.
Hea koht kus nautida ja olla
Vaga meeldis
Kõik oli super!
A beautiful place, peaceful and clean ! Food is good. ? stuff members are wonderful - customer service at the top! Even though I got a fine for parking, they said to bring the paper and they’d sort it out.
Super! Väga hea! Toit oli ka maitsev. Hommikuti on vähem rahvast. Saab mõnuleda.
Väga meeldis
Kogemus oli mega
Väga mõnusad saunad, basseinid ja mullivannid. Saime ja 2 rituaali (vihtlemise ja shea või), jäime väga rahule! Pole kunagi üheski spas veetnud aefa 6 tundi.
super
Mulle väga meeldib elamusspa21+.Jaks se oli esimene kogemus. Seal oli vaikne ja mugav.Melle meeldib vel, seal andsid rätiku ja hommikumantli
Parim spa!
Mõnus lõõgastav olemine. Täna oli kahjuks mullivannis külm vesi.
Mõnus külmal ajal
Väga äge, mõnus
Olen väga rahul, sojad saunad, hea teenindamine,maitsvad toidud. Suured tänud kôikidele kes teeb meile mugavust ja hinge rahu .❤️
Tore ja lõbus koht lastele
Kõik meeldis
tiptop
Väga hea
Super hubane atmosfäär, mitmekesine saunavalik ja saunarituaalid - ülimõnus! Olen käinud varem ja lähen veel.
kõik ok
Poleks arvanud, et 4 tundi seal aega veedan :) Saunarituaalid omaette kogemus, nagu oleks mingi näidendiga tegemist.
Elamus Spa on meie pere lemmik! Vanematele hea sauna valik, lastele torud ja mõnus lasteala ja toit on samuti väga hea!
Kõik oli OK! Kui midagi paremaks teha, siis Chilli.ee keskkonnast ostetud vaucheril on liiga palju infot, mis viib segadusse. Et kui ostad 49€ eest paketi, siis seletuses võiks olla ainult sellele hinnatasemele mõeldud hüved (eraldi hinna sees ja eraldi lisatasu eest). Päikest! Aivar.
Hetkel lähen alles ostu realiseerima, aga olles ka varem chilli kaudu teenust ostnud ja olles väga rahul Elamus Spa pakettidega siis kiidan väga kohta ning soovitan soodustusi kasutada.
Oli väga tore. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli tegevust küllaga. Lasteala oli väga huvitavalt tehtud, nagu džungel (linnupesad jne). Spale lisasid vürtsi saunarituaalid. Osad olid nagu täitsa show omaette. Tore, et Kaupo sai miljonäriks :)
Väga tore ja lõõgastav!
Saunad on väga mõnusad.
Super
Spa 21+ on väga mõnus koht lõõgastumiseks. Seal on palju erinevaid saunasid ning soojad basseinid ja mullivannid. Ennem seda ma arvasin, et ma lihtsalt pole "spa inimene", aga see koht muutis mu arvamust :D Kui hinnad oleksid sellised nagu Cilli see kord pakkus, käiksin vist iga nädal ;)
Chilli pakkumistel tasub silma peal hoida. Kui soovid elu nautida aga mitte üle maksta, siis Chilli on koht kust saab inimeste hinnaga elu täiel rinnal nautida.
Suurepärane!
Elamus Spa on väga hea koht sellele, kes tahab ennast jõukohaselt liigutada, saada veemassaazhi ja nautida saunasid.
Väga mõnus
Suurepärased rituaalid Spa21+ osakonnas, saunameister Heidi juhtimisel.
Soovin südamest tänada kogu Mustamäe Elamus Spa meeskonda suurepärase töö eest! Iga külastus on olnud väga positiivne kogemus ning tunnen end alati oodatuna ja hoituna. Teenindus on professionaalne, sõbralik ja tähelepanelik – personal teeb oma tööd südamega ning see on igas detailis tunda. Eriti hindan seda, kui abivalmilt ja naeratusega külaliste küsimustele vastatakse ning kuidas luuakse rahulik ja meeldiv õhkkond juba esimesest hetkest alates. Puhtus on laitmatu nii saunades, basseinialal kui ka riietusruumides. Kõik on korras, hoolitsetud ja läbimõeldud. Üldine keskkond on hubane, kaasaegne ja tõeliselt lõõgastav – ideaalne koht, kus igapäevaelust välja lülituda ja end päriselt välja puhata. Olen püsiklient ning tulen alati hea meelega tagasi. Teie spaakeskus on koht, kus kvaliteet ja kliendikogemus on selgelt esikohal. Soovitan teid soojalt kõigile, kes hindavad head teenindust, puhtust ja tõeliselt mõnusat saunakogemust. Suur tänu kogu tiimile – jätkake samas vaimus! ?
Väga rahul
Suurepärane koht lõgastamiseks, kõige parimad saunad, ja muidugi suured tänud kokkadele maitsva toidu eest. Alati olen õnnelik veeta vaba aeg teie spa 21+ .
Kõik oli suurepärane. Mul oli imeline aeg ja ma lõõgastusin. Seal on palju saunasid ja suur bassein.
Meeldis
Üks mõnusamaid spaasid Eestis
Meelids, ilus atmosfäär
Tip-top spaa lastele.
Võiks olla ka värskendavad puuviljad 21+ poole peal
Such a beautiful place and the staff went above and beyond!! The rituals were beautiful and the performers were fantastic!!
Vâga meeldis. Soovitasin juba mitmele sõbrale ja perele. Töötajad olid ka väga toredad. Respa inimesed oleksid võinud kúsida,kas oleme enne spad külastanud või mitte. Ja teha kiire ülevaate,kus mis on. Kadunud 14 aastase poisi leidsime ka kiiresti ,kui kogu spa töölised aitasid otsida❤️ 10/10:)
ok
Kogu perekond väga tänulik,et olemas selline võimalus,kasutame pidevalt!Kõige parim võimalus lõõgastada talvel!Armastame Elamuste SPA,ja südamlikult täname CHILLY antud pakkumise eest!
Super
Väga tore, kuinon vewl häid pakkumisi siia kindlasti kasutan.
Väga tore ja lõõgastav elamus
Imeline koht sünnipäeva pidamiseks.
5+
Spa rohkem ikkagi mitme inimesega ettevõtmine. Üksinda minnes peale saunade külastuste ei oskagi otseselt midagi teha. Sellegi poolest oli kvaliteetne klienditeenindus ja kogemus.
Suurepäraselt
Uuenenud lasteala on väga ilus! Argipäeval enne lõunat oli piisavalt ruumi ja privaatsust. Rätikud võiksid olla piletihinna sees.
Kõik on super! Altäh!!!
Äge!
SUPER
Saun oli vahepeal välimuselt uuenenud, väga meeldis.
Olen kõigera rahul.❤️
Vaga hea!
Väga super teenindus, söögid on väga head, saunad veelgi paremad ♥️
Väga mugav ja kindlasti kasutan veel!
Hubane, mõnus disain, palju erinevaid, võimalusi, meeldiv teenindus. Aitäh!
Väga okei.super
Vägev ja kompaktne spa kompleks. Mõned saunarituaalid olid natukene lõdvad, aga igatepidi tore külastus.
Mulle väga meeldib teie spaa, aga mis kõige rohkem häirib, on basseini kasutamise pakkumise muudatused. Varem said vautšerid sisse kuni kella 15-ni, siis kuni kella 14-ni ja nüüd kuni kella 13-ni. Varsti pole enam mõtet sinu juurde tulla; pean teisi otsima. Kahju, sest sinu oma on väga mõnus ja hubane.
Väga lahe oli
Olen väga rahul. Interjöör ja tausta muusika on rahustav.
Super!!!
Teenindus oli vastutulelik ja sõbralik. Olen spaad kiitnud mitmele sõbrale ja nad on ka seda juba ka külastanud. Lootsime, et paadisaun on juba avatud, aga ei olnud. Aga külastame teid ka edaspidi. Mõnusad on mullivannid. Eriti meeldivad Tätte-, aroomi- ja soolasaun. Väga hea on ka, et dušširuumis on saun.
Mulle väga meeldis lõõgastuda Elamus Spa 21+s. Kiidan interjööri ja hubasust. Osalesin saunarituaalides Aufgussi saunas, showd olid ülilahedad. Teenindajad toredad, kiired, sõbralikud. Külastan kindlasti seda kohta veel.
Olen väga rahul! Aitäh!
Super
Äge! Meeldis väga!
Väga mõnus kogemus ja palju häid võimalusi. Ideaalne puhkuseks ja lõbusaks nautimiseks.
Väga ilus ja mõnus koht lõõgastumiseks.
Mullle väga meeldiv seal ķõike
Tänan, väga meeldis ja olen rahul.
Super!!!
väga hea saunade valik, suurepärane ujula; lisaks meeldis paindlik ajalimiit-ei pidanud kiirustama väljumisega ega kella jälgima; kindlasti soovin korrata
Suurepärane koht lõõgastumiseks! Veetsime perega imelise päeva. Tuleme kindlasti veel ja veel tagasi!
Kõige parem ja luksuslikum spaakogemus mu elus. Sõprade seltskond ja saunarituaalid lisasid punkte.
Kavatsesin olla 3 tundi, kuid lõpuks olin 6 ja kogu aeg oli midagi avastada ning olin emotsioonide jahist sõltuvuses. Üks paremaid kohti puhkepäeva veetmiseks.
Mulle meeldis väga. Täielik lõõgastus.
Põrandaid tõmmati küll ilusasti tihti kuivemaks aga naiste WC põrand ujus kogu viibitud 5 tunni vältel. Ettepanek : tore oleks mõni amps puuvilju juures saada ( nagu Viimsi 18+Spas)
Kõik OK!
Hea pakkumine, mis paraku on toonud spaasse liiva palju rahvast! Aga mis teha, tuleb leppida ?
Meeldis, et paketil ei olnud ajalist piirangut, et sai pikalt lõõgastuda. Ja tore, et on saunarituaalid millest osa võtta ning meeldis ka vesiaeroobika trenn.
Parimast parim koht! Klienditeenindus ka üliviisakas ja teenindajad on rõõmsad, teeb kohe endalgi tuju heaks ja kisub naeratuse suule!
Käisin tööpäeva õhtul.Oli vaikne,mõnus.Aitäh!
mõnus spaa ja hea teenindus.
klass
Suurepärane koht lõõgastumiseks .Kui väike vahe jääb külastuste vahele ,siis alati on jälle avastamiseks midagi juurde ehitatud.Seekord oli väga huvitav Roosisaun .Ja märkasin et kõrvale kerkib juba midagi erilist :) Teisele poole võiks veidi suurematele lastele ka olla mänguala,liutorud .Praegune ala on vaid lasteaia lastele.
Super
Super äge oli!
Mulle väga meeldib ja kui on edaspidi veel hommikusi soodustusi siis käin edasi. :)
Suur aitäh, väga hea oli lõdvestuda): suve ajal eriti...
Parim spa
väga hea, uued saunad on ehitatud
Väga tore kogemus nagu väike reis või suure sünnipäeva külastus. Väga meeldis ülimugav maksmise viis kiibiga kohvikus. Ainuke üllatus oli see, et meid ei istrueeritud sisenemisel, et kingad tuleb kindlasti ette ukse juurde jätta. See tekitas olukorra, kus ilmselt koristaja oli mu jalanõud viinud ette ning konfiskeerinud minu plätude kilekoti. Mis tekitas esialgu ehmatuse, et keegi on mu jalanõud varastanud ning pärast tuli leiutada, kuhu märjad plätud panna.
Väga hea teenindus, sõbralik ja kiire. Spa21+ oli natuke ületäitunud esmaspäeva jaoks, aga ikka võimalus rituaale kogeda oli. Meeldib käia nii sõpradega, kui ka üksinda. Väga head uued 2 sauna tehtud lahti aurusauna juures, tublid!
meeldiv vaheldus, normaalne hulk rahvast tööpäeva keskel
Väga meeldiv oli
Väga meeldis
Tänane saunavana Karl Peeter oli väga rore
avastamist jätkub veel järgmisteks kordadekski.
Natuke üle rahvastatud, kuid üks mõnusamaid SPAsid üldse!
Väga hubane ja mõnus. Eriti meeldisid serinevad aunarituaalid
10 korra kaart on väga mugav ja soodne.
Kvaliteedi ja hinna suhe super
Alguses oli väga palju rahvast aga prst rahulikum. Peale spas käiku tekkis tugev kurguvalu ja neelamisraskus aga ei tea kas on sellest
Väga meeldis.
Sel korral jagasime SPApäeva kaheks 10:30-14:45 lapselapsega ja al 15 nautisime saunarituaale 21+ Kiidan väga Teie vesiaeroobika treenereid ja saunarituaalide juhendajat Karl Peetrit. Kui millegiga nuriseda siis juhime tähelepanu, et ka friikartuleid serveerides tuleb neile pilk peale visata - idudega koos ei ole apetiitne neid manustada. Muidu oli väga mõnus ja rõõmus reede. Aitäh, eriti uuenduste ja stiilse sisekujunduse eest
Kõik hästi, puhas ja soe
Käime seal lastelastega, juba suuremad 12 a +. Meile kõigile väga meeldib!!
Kena koht, aga veidi ülerahvastatud aegajalt.
4 tundi laste nimel.
Väga meeldib
Suur valik saunu, mullivannid, basseinid, baar - kõik vajalik olemas ja heal tasemel
Muusika võiks saunades vaiksem ja eestimaisem olla.
Suurepärane kogemus!
Väga hubane ja mõnus koht lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Kõik oli väga tore ja mõnus. Külastan jälle.
Menüüs võiks olla köögiviljavaagen dipiga.
Garderoobis võiks olla veel prügikaste, pidin otsima... Muidu kõik väga meeldis.
Kõik oli super hästi!
Väga meeldib
Super head ja asjalikud saunameistrid baari ja info inimesed. Edu ja palju palju toredaid kliente.
Väga meeldib elamus spa
Tänane saunaetendus kell 19 oli super!!!
Väga hubane SPA ja mõnus ujula!
Suurepärane koht, lähen sinna kindlasti veel
Hubane ülemine kohvikuosa!
Väga meeldis! Suur saunate valik, väga hea lasteala. Lai toiduvalik hea hinnaga.
Väga mõnus elamus
Super uuendus lastealal!
Supper
Super super!!! Olin spas 7 tundi! Suurepärane päev!!!
Kõik meeldib ?
Soe ja meeldiv kliima, vaheldusrikas ja põnev ruum. Uuendused on head. Hea teenindus.
Puhas ja ilus.
Olen varem käinud Mustamäe Elamus SPAs. 21+ osas esimest korda ja väga meeldis. Super teenindus baaris, kõik oli väga puhas, saunavalik väga hea. Eriti meeldis roosisaun, turbasuitsusaun, võlusaun ja mudasaun.
Väga meeldis tantsuetendus Ksenjaga, kõik muu samuti
Tõeliselt toredada elamused nii suuretele kui väikestele. Torude lisamine spa alale oli ainuõige otsus. Väga super koht kus aega veeta.
Väga head saunad ja hea miljöö. Kuna olen suur sauna fänn, siis olen ka ise kasevihtade valmistaja ja need on väga kvaliteetsed. (kiletatud ja jääkülmas). Kahjuks ei lubata enda vihta kasutada ehk siis PEAN OSTMA MINGI viha, mis pole just kõige kvaliteetsem.. aga samas ..nojah...ajab asja ära. Minu jaoks on see teadmine on väga halb, Eestis on väga palju spaasid, kus võib oma viht kaasas olla,,kui on vastav saun. Olen Eestimaal nende aastate jooksul pea kõik !!! spaad puhtast entusiasmist läbinud ja seega on kellega/millega võrrelda. Lõppkokkuvõtteks Mustamäe Elamusspaa 21+ on igati kaasaegne ja soovitan ka teistele. Samas teavitan, et kahjuks kui oma viht on keelatud.. ja seega ise vihtlemise eesmärgil oma vihaga ei kõlasta edaspidi Teie spaad. Ainult erand juhul,,NB! Saunarituaal oli väga huvitav ja mõnus saunamees! Edu Teiule!
Tore uus lasteala, lihtne toitu ja jooke tellida
Hubane ja mõnus soovitan käija
Kiitus
Elamus Spa 21+ on mu lemmikspa Tallinnas. Ainuke arenduskoht oleks tõhusamad föönid naiste riietusruumis. Aitäh!
mõnus
Kõik toimib
Uue laste alaga on Mustamäe spa täielik maagia maailm. Aitäh, et sellest osa saame. Ülisuured tänud ka Mustamäe Spale, et kohvikus toit on imeline. Valik on üle ootuste suur nii, et päriselt saab igaüks midagi meeldivat. Toit on imeline ja serveeritud ilusates nõudes. Mind tohutult häirib spades pakutav toidukvaliteet mis on nagu kehvas sööklas. Kuna me oleme perega pikki tunde spas mõnulejad, siis toit on ülioluline minu jaoks. Sageli on see suur mure allikas. Mitte aga teie juures. Eriti tänulik olen tervislike salatite eest. Samuti selle eest, et toidu hind on väga mõistlik. See hakkab haruldaseks jääma Tallinnas. Mustamäe Spas on tänaseks kõik täiesti ideaalne igas osas. Sauna osa oli juba ammu meie pere lemmik. Aitäh!
Thank you very much for your attentive, professional service. The party room was beautiful and your food delicious!
Kõik on super!
Parim spa Tallinnas
Väga põnev ja meeldiv koht. Väga meeldis uuendused, milleks on siis all sõitmise torud ja mõnus suur 4 aasta ajaga sauna rituaal. Soovitan soojalt :)Aitäh!
Tere, naudin väga Teie SPA rituaale, kahjuks muudeti taas neid minu arvates vales järjekorras 21+ sheavõi peaks kõige lõpus olema21:30 varem oli koorimine 17:30 nüüd 21:00, määrid hea kraami peale ja enne koju minekut koorid selle kenasti maha ... kurb kuidagi ?! Või tundub see vaid mulle nii ?! Samal ajal kaks head rituaali ?! 19:00 ainulaadne saunaetendus ja Helirännak (19:00) saan aru, et elu on valikutes AGA kui soovin tutvustada inimestele kes 1x Elamus SPAs siis ei tundu rituaalid 100% läbimõeldud. Kiidan väga teenindajaid - nii vastuvõtus kui 21+ baaris - üli positiivsed ja abivalmid ? Täna siis selline sünnipäevapidu, Tänan et olemas olete ?
Uuendused on super.
Meie pere veedab seal tavaliselt vähemalt 4-5 tundi :). Uuendatud ElamusSpa on tõesti maailmatasemel! Tunda on, et see koht on südamega loodud!
Saunamehed super!!!
Mustamäe Spa 21+ külastajateks on ainult täiskasvanud. Saab baarist jooki osta, saab saunades käia ja erinevates basseinides aega veeta.
Väga meeldiv külastus. Väga värviküllane koht. Meeldivalt vähe rahvast oli hommikupoolikul. Meeldisid saunarituaalid.
Mõnus lõõgastus?
Väga hea oli.
Väga SUPPER saunavana oli .Aurusaunas võiks natuke tugavam aroom olla. Soolasaunas võiks võimaluse korral olla veel sool meega. Jäin ikkagi väga rahule .Suured tänud SAUNAVANALE.!!!
kõik, mis on, meeldib. ainuke asi - muusika saunades võiks tasemini mängida
Meeldiv keskkond, teenindus ja vahvad saunarituaalid
Super elamus.Kõige rohkem meeldib suur saun,saunarituaalid ja muusika
Aroomirituaal oli võrratu:-)
Oli meeldiv
It's super nice to have a voucher from Chilli and attend spa for a reasonable price.
Ainult head kogemused! Ootan taas allahindluseid!
Ochen vse krasivo. Chisto I teplo
ok
Mulle meeldis ,super teenus
Väga mõnus töönädalasisene lõõgastus.
Koht ise suurepärane, mõnus hubane, saunad suurepärased. Ainult rahvast oli liiga palju :)
Super!
Koik on OK.
soolasaunas rituaalis noormehe jutt puudulik,
Super pakkumine
Esmakordselt külastasin Spa21+, E’amus Spas olen korduvalt käinud. Meeldivad mõlemad väga!
Hea paik vee ja sauna mõnude nautimiseks☀️Soe
Väga hea,imeline puhkus!!!!
väga hea kogemus
Igati korralik tervise turgutamise koht parimate saunadega
Parim SPA Eestis!!!
SPA21 olin 1.korda aga Elamus Spad külastan päris palju. Mulle meeldiks kui seal oleks rohkem erinevaid massazijugasid. Head saunad,puhas,asukoht mulle sobiv.
Mõnus lõõgastus
Parimaid kohti, kus tõesti aeg maha võtta ja nautida seda atmosfääri.
Kahjuks saunarituaalid järjest kesisemaks muutuvad. Viimasel korral piirdus mõnes saunas rituaal ainult ritaali läbi viinud noorhärra enda tutvustamisega, et minu nimi on.... ja mina olen teie tänane saunavana ning paari lausega rituaalist. Kestvus 10-15 min ikka kordades ülehinnatud, mõni rituaal oli läbi 5-6 minutiga.
Kuna ajad on rasked, siis seekord seal veedetud pika päeva jooksul märga ja rasket hommikumantlit kuiva vastu vahetada ei saanud, aga see on arusaadav ja igati ok. Kõik sujus hästi, rituaalid algasid õigel ajal ja toidud olid endiselt maitsvad. Meeldiv üllatus oli, et üldise suure hinnatõusu taustal oli Spa 21+ pileti täishind võrreldes aasta taguse ajaga samaks jäänud! Söökide jookide hinnad olid muidugi kerkinud, aga see kõik mõistetav. Oli meeldiv päev sõpradega!
Super spa!
Infrapuna sauna tahaks spa-21 poolele juurde. Saunavanad võiksid rahulikumalt ja pikemalt rääkida, hetkel käiks nagu võistlus, et kes kiiremini tehtud saab ja võiks mingi vaheldus olla, mitte ei kõik teevad täpselt ühte moodi. Leilisaunas liiga tugev mentool, silmad jooksevad hiljem rääma ning see karjumine ei meeldi ka sugugi seal.
Kõik sobib!!!
suurepärane!
Väga mõnus on SPA 21. Kui sügis käes, on hea suve pikendus.
Väga suur SPA Palju ruumi
Väga ilus, puhas ja suurepärase teenindusega
Väga hea!
Sobis
Olen väga väga rahul
Suurepärane saunaseltsis koos vihtlemine ? Seest puhas,söögid ja joogid on maitsvad muidu megakallid ja tuli meelde eks lasteeine oleks mõistlik mõelda ja joogi üass : maksad mingi summa joo mittu jooke ..karastuspass alkoholi pass . Sõbralik meeskond,
Super hea kogemus!
Kõik oli hästi!
Super koht!!!Meie Lemmik spa!
Kõik oli OK!
mõnus paik väikelastele ja täiskasvanutele, sest tsoonid on eraldatud. Kohvikus kiire ja meeldiv teenindus.
Lemmik spa ( rituaale võiks olla sagedasemalt, eriti neid kuhu mahub korraga vähe inimesi, kuna ruumi ei ole)
See SPA mulle rohkem meeldib kui teised^^^)))
Väga meeldis
Liiga palju valjuhäälseid vene rahvusest ebakaines olekus külastajaid, kes segavad teiste külastajate lõõgastumist ja saunarituaalidel osalemist.
Tore koht !
Kena koht!
Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Jätkuvalt on kõik puhas, isegi kui rahvast on väga palju.
Tore koht
Väga hubane,õdus,meeldiv teenindus,riietusruumi kahekordsed kapid ei meeldinud.
Kvaliteetne personal. Ruumid/saunad uued, puhtad. Kõik saunad on tööl ning on ka 100°C. Väga meeldis.
Mulle väga meeldib Elamus SPA .
parim
Kõik oli väga mõnus ainult saunarituaali tegija eile jäi kuidagi lahjaks. Olen käinud eelnevalt kus üks tavapärasest turskem ja suurem mees teeb seda ja tema rituaal oli väga mõnus. Peale seda andis ikka ka tunda, et tervise poole pealt oli parem kohe olla.
Super! Aga rahvast palju :/
väga meeldib
Võiks veel olla need 10 korra piletid soodus hinnaga
Väga mõnus, nagu ikka ja piiramatu külastusaeg on ka väga suur boonus :)
Lastehommik oli tore, 1,5a sai ka palle korjata. Toidud olid supermaitsvad - kiidan kokka. Teenindajad väga abivalmid
Väga rahul.
Hea variant kui vòimalik minna tööpäevadel ja varasemal ajal, rahvast ka siis vähem
Äitah
Väga super!
Super
Väga mônus puhkus! Soovitan!
Tore oli
Superlux päev oli ja Junk ja Alex teevad ikka väga hästi rätikuga rituaali :D võimas vaatemäng!
Väga kohe väga mõnus koht, kuid kohati liiga ülerahvastatud ja eks aru saada ka. Paistab, et tallinna üks kõige populaarseimaid kohti.
Meeldis Lähen veel
tore koht, vahva teenindus ja atmosfäär
Tore ja meeldiv teenindus.
Kõik oli super!!! Miinus üks ainuke- liiga palju rahvast ja me ei mahtunud sauna rituaalidele
Meeldib. vahel puhub külm tuul kohviku koridoris
Kõik oli hästi-
Võiks olla soodus pakkumine 10 korra kaart.
Väga mõnus olemine. Erinevad saunad aitavad mõnusalt lõõgastuda.
Väga mõnus!!!Kindlasti külastanveel.
Arvan, et parim spa Tallinnas.
kõik OK. Ujulas võiksid vesivõimlejad teha omi harjutusi ühes ujumisrajas terves ulatuses, mitte ujula radade lõpus kogu radade alas. Selliselt ei ole võmalik harrastusujujatel kogu ujula pikkust kasutada ja pool basseini eespoolt on tühi.
Kõik oli super! Tänan puhkuse eest!)
Super mõnus koht lõõgastumiseks.
Lastele meeldis väga ja oli tore
Kõik oli jätkuvalt hea.
Järgmise korrani?
mulle meeldivad saunad ja kõik on hästi
Käisin koos lastelastega ja me kõik nautisime väga. Nii vett sauna toitu kui õhkkonda
Väga ok oli, esmakordselt osalesin ka ühel saunarituaalil - väga mõnus! Aga mudasaunas võiks küll helilinti vahetada, see nn mereäärne lindude kisa on häiriv, sest meenutab pigem mingit kilgilaulu ja käib kõrvadele. Pigem peaks seal ju mingi rahulik muusika olema, kasvõi vaalade laul vms.
Kõik oli väga hea!
Vaga meeldib
Väga hea koht!
Tore koht, palju erinevaid saunasid. Lastealal ehmatas last suur ämber mis veega täitudes kallutab vee suure müraga välja.
Väga mõnus! Soovitan!
Väga tore ja uhke !
Soovitan kõigile.
Nagu alati, kõrgel tasemel!!! Tulen lastega veel, veel ja veel!!!
Kohati oli kitsas. Rahvast oli minu jaoks palju aga saunasid oli piisavalt. Tundsin puudust infrapuna-saunast. Aga tegelikult oli ju mõnus!
SPA21+ külastades saunalina ja hommikumantlil võiks mingi eraldusmärk olla. Keegi oli minu kasutuses olnud hommikumantli kogemata ära võtnud seinal oleva konksu pealt. Piinlik oli võtta kellegi teise hommikumantli asemele.
Kõik ok
Püsiklientidele ehk spa fännidele võiks veelgi paremaid pakkumisi olla :)
Super
Väga tore kogemus, soovitan teistelegi! Sauna valikud-super lahe!
Kõik ok, kuid oht liigsele rahvamassile tuntav. Ări on mõistetav, kuid liiga palju rahvast, siis ei ole kellelgi enam privaatsust. Viimasel külastusel näit. kohvik ülerahvastatud, leti juures järjekord juba istuvate klientide seljas.
Mõnus?
Mõnus ja hubane koht
Väga mõnus päev puhkuseks. Palju erinevaid saunasid, hea toit, mõnusad saunarituaalid.
super 5++
Mina olen väga rahul. Olen spaad aastaid külastanud ja külastan ka edaspidi.
Mõnus koht saunatamiseks.
Mõnus, oivaline ning värskendav
Kõik oli nii ilus,mõnus koht lõõgastumiseks,aja maha võtmiseks.Teenindajad sõbralikud,abivalmid.Väga meeldis.Kindlasti tulen veel mõnulema.Aitäh Teile!
Ikka kalli võitu!
Väga meeldisid rituaalid
Super, meeldivad rituaalid, vesiaeroobika, hea toit ja üleüldiselt mõnus!
Külastasime 03.08.2023. Rituaalid olid fantastilised! Kella 22:00-ne rituaal oli tõeliselt lõõgastav ja meeldiv. Aitäh!
Kõik meeldis nagu alati. Ainus mis häiris oli ebakvaliteetne föön...ka teised kliendid kurtsid,et töötab halvasti. Tänud!
super kogemus
Väga hubane keskkond, pakkus palju avastamisrõõmu. Tõeline meelerahu meka. Meeldisid erinevad rituaalid.
Mugav ja odavam, tänan!
Seal on see kõige parem et ei ole ajapiirangut
Meeldis
Oli hea! Kuid liiga palju inimesi selle väikse koha jaoks.
SAUNAVANA SUPPER!
Väga ilus koht! Romantiline ka
Kõik sobis. Aitäh.
Parim kiirpuhkus hallis eestimaa talves
Väga mõnus oli! ? Aitäh, et olete muusika vaiksemaks keeranud ja tore, et vähemalt ühes saunas kuuleb ka klassikalist muusikat.
Kuigi ma ei ole püsiklient, vaid 10-korra kaartide kasutaja (abikaasa muretses õhtupooliku sisustamiseks 10-korra kaardi) olen korduvalt nautinud seda ilu, mida pakuvad stiilselt sisustatud saunad, üldruumid, mõnus muusika jne. ja seda kõike alates Mustamäe Elamus Keskuse avamisest alates. Tore on näha, kuidas hoolitsetakse puhtuse ja korra eest. Suur tänu.
Olen väga rahul , väga kohe meeldis, tänan,et teil on head pakkumised.
Mulle väga meeldib see keskkond. Ka teenindus on paremaks muutunud. Tänan.
Super!
Spa oli suur ja vaheldusrikas. Sai nautida nii rahulikke saunasid kui ka meeleolukat baariala. Siiski oli veidi lärmakama kui oleksin lootnud.
SUPER
Meeldib
Vaga meldis
Hea koht mitmete erinevate spaade ja saunadega. Kahjuks inimesi oli palju.
Hullult Syper SPA Keskus- tänu Kuule ja tagasi kolm korda :) Olge terved :)
Väga tore oli
Vinge SPA. Soovitan.
Selle kupongiga on sissepääs tõesti soodsam kui kassas. Aga jarjekorras tuleb ikka seista!
Väga mõnus lõõgastus , kindlasti külastame uuesti
Meeldib, et palju erinevaid saunasid. Naiste riietusruumis vähe nagisid, polnudki enne kuskile asju riputada, kui üks inimene ära läks.
väga meeldib,aga liiga palju rahvast.Hea aeg on hommikul kohe
Olen ostnud chilli läbi Kokku 8 piletit.... Kes minuga on käinud või Kellele kinkinud.. Kõgile väga meeldinud Rahu,vaikus,hea teenindus..
Super!
Minu sünnipäev pereringis oli väga elamuslik. Eriti kiidan vastuvõtu leti töötajat!
Siiani väga hea koht.
Väga hea Spa. Soovitan.
Meeldivaks üllatuseks oli uus Roosiaia saun!
Väga hea kogemus igal ajal.
Alati väga lõõgastav kogemus. Eriti meeldib Spa 21+ hubane keskkond, erinev (kuid rahustav) muusika igas saunas/ruumis ning väga maitsvad toidud ja joogid.
Head saunad, piiramatu ajakasutus.
Mulle meeldib väga Mustamäe Elamus Spas käia!
Kõik oli sujuv ja hubane
Suurepärane spa, soovitan!
Kassas teenindati kiiresti vaatamata rahvarohkusele- oli palju lapsi ja väjumisel ei töötanud väravasüsteem. Eriti meeldiv oli õhtu lõpuks, et mul jäi tähelepanuta parkimise registreerimine, sest oli rahvatohke ja sebimine, liikusin oma rätiku ja mantliga võimalikult ruttu riietusruumi, kuigi olin parkimiskella fikseerinud. Õhtul ootas ebameeldiv üllatus trahvikviitungi näol. Läksin tagasi kassase ja selgitasin olukorda, noormees oli mõistev- oli ju arusaadav märgade juuste tõttu, et ma olin äsja spaast tulnud, mitte suvaline parkija, trahvi ta tühistas, järgmine kord pean kindlasti meeles. Minule on nüüd üks jõulukingitus käes, soovin kogu spaa kollektiivile töist, aga ikka meeldivat jõuluaga ja aastavahetust!
Koht spa-tamiseks hea, saunad mõnusad ja baarist saab ka kõhutäidet. Kohapeal hoopis odavamad hinnad, kui siin Chilli pakkumises (ei ole 335 eurost hinda 10 korra piletile, soodustanud vaid 142)
Väga meeldiv koht, lisaks uuele lastealale on seal ka uus äge saun uue ägeda rituaaliga.
Väga hea keskus ja hea pakkumine, tänud !
Mulle ja mu perele meeldib seal väga käia
Väga meeldis. Mõnus interjöör
Kõik oli väga tore, aga föön riietusruumis oli aeglane ja halva kvaliteediga, juukseid täiesti kuivaks ei saanudki.
Aitäh, mõnus oli! Tore, et selliseid pakkumisi on, muidu pensionärina polekski võimalik tulla, liiga kallis. Head pühade teist päeva! Rahu ja päikest! Juta
Kõik on väga hea. Puhas,mugav ja kõik töötab.Käisin tööpäeval,rahvast oli vähe.
Mõnus, nagu alati!
Täitsa mõnus oli, väga meeldis muda.
Hirmus palju rahvast
Väga, väga meeldib seal puhata ???
väga mõnus, uus suur saun oli väga hea ja saunameister Ksenja tubli
Suured tänud kogu tiimile. AITÄH
Suurepärane koht lõõgastumiseks ja mõnus ujula - aitäh!
Super nagu alati ja meeldivad rituaalid, ning uued torud ka nüüd lahedad
Väga mõnus ja soe oli!
Väga meeldiv spa , palju saunu ja lastel erinevaid tegevusi☺️
Mõnusad saunad
Kõik on OK !
Sin saab korralikult puhata, väga head saunarituaalid. Suur pluss et ei pea aja pärast muretseda
mulle meldib
Kõik oli OK.
Parim spa parima personaaliga
Super
Väga lahe õhtu sai
Mõnus kodulähedane koht lõõgastumiseks
Käisin oma emaga, ta pole elu sees sellistes kohtades käinud. Lihtsalt pole sellise tasemega kohti varem olnud. Väga kõrgelt hindan võimaluse andmise eest ka pensionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele, et ka need saavad end kasvõi mõnikord inimesena tunda. Tänud! õ
Mulle meeldib seda teenust kasutada.
Kõik oli super.
Meelib
Ei meeldinud. Seepi ei olnud, mett soola ei lisanud, muusikat eukalupt-saunas polnud ka. Liiga palju inimest… tekkis olukord, et mõned inimesed ootasid järjekorras vaba kappi. Halb reede kogemus.
5+
Igati rahul pakutavate teenustega.
Saunad igale maitsele, mitu erinevat "vesimassaazi", suur pesuruum ja garderoob - kõik on OK.
Oli tore, natuke ülerahvastatud.
Väga rahul ?
Väga hea on see et pole ajapiirangut ! Super elamus - täielik lõõgastus, ei pidanud vahtima kella:)
Hea tase
Kõik meeldis üldiselt. Ka parima tahtmise korral pole millegi üle nuriseda.
Meeldiv kogemus korduvalt.
Gut sehr gut!!!!!
Väga väga,väga meeldis.Käisin esimest korda ja kõik oli lihtsalt super lux. Tulen kindlasti uuesti. ?Aitähh? Maile
Fantastiline elamus! Suurepärased rituaalid, väga hästi läbi viidud! Kõik oli super! Ülivõrdes kiiduavaldused!
Best of the best!
Kõik oli super, soovitan sõbrale ka.
meeldib mulle väga
Väga meeldib, korra kuus ikka külastan ja siis kohe 4-5 tundi:))
Alati rahul!
Meeldis, oli palju rahvast, kuid igale oli ruumi, mulli ja auru.
Väga hea lõõgastav koht
Väga mõnus, nagu teises maailmas;))
Puhas kuld koht Mustakal ja eepiliselt head rituaalid! Saab alati tervise korda kui nädalavahyetus on pikale veninud :D püsiklient Jaanus
Käisin spasse tütraga, kõik meeldis meile. Soovitan ka teistele.
tore koht, sain lõdvestus ja buster edasi tööd teha
See on Minu lemmik SPa Tallinnas.
Ennelõunat on nii mõnusalt vähe rahvast ja saunad ägedalt kuumad. Soovitan
väga hubane ja mõnus koht.
Külastasid peaaegu täisealised lapsed, neile väga meeldis.
Olin varem saunakeskuses Elamus Spa's käinud, kuid SPAs21+ olin täna esimene kord
väga meeldiv
Eile oli basseini äär väga must, äkki aitaks pesu, muidu norm!
Väga hea Spa, hea teenindus, head saunad.
Alati lahe elamus
Oli meeldiv üllatus et Spaas on vahepaeal uuendusi tehtud,iśisustuse osas. Tundub palju hubasem. Ilusat sügist!
Väga meeldib see teenus
Puhas ja lõõgastav.
Teie teenindaja leidis ülesse minu “internetiavarustesse” kadunud vautšerid. Olen Juliale südamest tänulik ?
Väga hea lõõgastumas käia.
Väga tore ja ilus koht...aga tükati väga palju rahvast...Peab valima aega...Aitäh! Edu edaspidiseks!
Смотрите видео
Дополнительная информация
Эламус Спa находится в непосредственной близости от парка Мянни на первом этаже Центра удовольствий Мустамяэ.
НОВАЯ ДЕТСКАЯ ЗОНА ОТКРЫТА и там ждут всех маленьких поклонников спа:
- 3 подогреваемые водные трубы, оборудованные звуковыми и световыми эффектами
- экзотическая джунгли-окружающая среда, которая приведет детей и их семьи в захватывающее приключение
- уникальные места для еды, расположенные в птичьих гнездах, где можно насладиться вкусными закусками и напитками в уникальной атмосфере, которая заставляет чувствовать себя так, как будто вы находитесь в настоящем птичьем гнезде







В Эламус Спa также недавно открылась самая уникальная в Северной Европе мистическая Ритуальная сауна, которая вмещает целых 90 человек, и здесь прошли также первые соревнования мастеров сауны Эстонии по Aufgussi! В этом раю удовольствий, напоминающем кинотеатр, есть невидимое мультимедийное решение, и если ранее можно было сказать, что лучшие ритуалы сауны города находятся в Эламус Спa, то теперь стоит стать свидетелем того, насколько выше подняли планку мастера сауны Эламус Спa.



В самом большом спа- и сауноцентре Эстонии 22 специализированные сауны, 6 дорожек для плавания (4 спортивные дорожки + 2 купальные дорожки), детский бассейн, детская зона, зона SPA 21+ для взрослых.
Кроме того, есть комнаты для празднований и семинаров, сауна-бары и возможность насладиться множеством различных процедур и услуг от профессионалов своего дела (включая бесплатные ритуалы сауны и водную аэробику). Превратите кожу в шелковистую мягкость с новыми освежающими процедурами, в ассортименте скраб из масла ши и мертвой соли грейпфрута.

Для посетителей старше 18 лет SPA 21+ предлагает возможность отошления в тишине, спокойствии и персонализированном обслуживании, создавая уникальные впечатления в деталях и обслуживании


Будьте в курсе событий Эламус Спa в Facebook.
Адрес:
Akadeemia tee 30, Таллин (посмотреть карту)
Эламус Спa (семейное спа)
Пн-Вс 10:00-00:00
SPA21+ (спа для взрослых)
Пн-Вс 10:00-00:00
Бассейн
Пн-Пт 07:30-23:00
Сб-Вс 10:00-23:00
