Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Narva hotelli romantiline puhkusepakett kahele koos õhtusöögiga

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab romantilist puhkusepaketti ööbimisega Junior Suite toas, koos hommiku- ja õhtusöögiga Narva Hotellis. Lisaks saabumisel toas suupisted

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele täiskasvanule
Sisaldab majutust Junior Suite toas koos saunaga
Hommikusöök hinnas
Saabumisel suupisted toas
3-käiguline romantiline õhtusöök à la carte restoranis M.Chagall
Tasuta WiFi
Parkimise võimalus vabade kohtade olemasolul
Lastega puhkamisel lisatasu:
– lapsed 0-5a - 10€ 
– lapsed 6-12 - 26€
– lapsed 13+ ja täiskasvanud - 43€

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Narva hotell asub Narva kesklinnas, raudteejaama ning bussijaama vahetus läheduses. Ühel pool on Narva linnus ja teisel Narva jõgi.

Hotelli akendest avaneb imeline vaade ajaloolistele XIII-XV saj. mälestusmärkidele ning Hermanni linnusele ja Ivangorodi kindlusele. Hotelli esimesel korrusel asub a la carte restoran M. Chagall, mille menüü on koostatud põhinedes Euroopa köögi traditsioonidele. Narva linn on tuntud oma hästi säilinud ajalooliste objektidega ja Teil on võimalus külastada ühte neist, peatudes hubases Narva Hotellis! 

Ajaloolise ja romantilise puhkuse käigus on sul võimalus tutvuda Narva Linnuse püsiekspositsiooniga, teha jalutuskäike looduskaunil Narva jõe promenaadil ning avastada Narva bastioni kasemattide saladusi.

Ole kursis ka Narva Hotelli Facebooki tegemistega.

Narva Hotell