Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Arensburg Boutique Hotel & Spa lõõgastuspakett kahele

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab majutust Superior-toas koos hommikusöökidega. Samuti sisaldab pakett basseini ja saunade piiramatut kasutust

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust ajaloolise või modernse hõnguga Superior-toas
Hommikusöök hinnas
Basseini ja saunade piiramatu kasutus (avatud 9.00 - 21.00)
Lastega puhates on lisatasu lapse kohta kuni 3a +11€/öö beebivoodi tasu ja 4-15a +21€/öö lisavoodi tasu
Check-in alates 16:00 – Check-out kuni 12:00

Maalilise Kuressaare vanalinna peatänaval asuv Arensburg Boutique Hotell & Spa on oma külastajatele lõõgastavaid, värskendavaid ja privaatseid spa elamusi pakkunud juba tervelt 15 aastat.

Väärika vanusega Hotell-Spa on oma laiahaardelise hoolitsuste valiku, saunade, vannide, basseinide, luksusliku hotellipoolega loonud oma külastajatele parimad puhkamisvõimalused.

Meelelahutusliku poole eest hoolitseb Arensburg Lounge Restoran Muusa, kus leiavad aset erinevad kontserdid ja üritused. Meelt lahutavad nii Eesti paremik ja tegijad kui ka artistid kaugematest maailmapunktidest nagu USA ja Lõuna-Ameerika. Lisaks on külastajatele avatud piduliku õhkkonna ja maitsvate gurmeeroogadega Arensburg Restoran ning hubane kaminaga Veinikelder.

2012. aastal valiti Arensburg Boutique Hotell & Spa Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks!

Arensburg Boutique Hotel & Spa