Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Perepakett Tartus hotellis Sophia

Pakkumine sisaldab perepuhkust Tartus, majutust Superior toas koos rikkaliku hommikusöögi ja tasuta parkimisega, perepääsmeid AHHAA keskusesse ja Aura veekeskusesse. Lisaks üllatus pere kõige pisematele.

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Majutus perele (2 täiskasvanut + 2 last)
Sisaldab majutust mugavas Superior toas
Hommikusöök hinnas
Perepääse teaduskeskusesse AHHAA (2 täiskasvanut ja kõik alla 18a lapsed) 
Perepääse Aura Veekeskusesse (2 täiskasvanut ja 2 alla 16a last)
Tasuta WIFI
Saabumisel üllatus pere kõige pisematele
Tasuta parkimine 

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Hotell Sophia on loodud soovist ühendada suurepärane hotellikogemus ja hea hind. Eesmärk on pakkuda külastajatele enamat kui lihtsalt majutust, olgu tegemist puhkuse-, äri- või konverentsireisiga.

Hotell Sophia toad on ruumikad ja kaasaegsed. Siseviimistlusel on kasutatud looduslikke ja allergiavabasid materjale. Hotelli asukoht on heaks sõlmpunktiks erinevate Eesti linnade vahel ning muudab hotelli autoga saabuvatele külastajatele kergesti ligipääsetavaks, pakkudes tasuta parkimisvõimalust.

Soovi korral on külastajatel võimalus käia kinos, uisutamas, seikluspargis, ilusalongis ja poodlemas Lõuna- Eesti suurimas kaubandus- ja vabaajakeskuses – Lõunakeskus. Külastajate mugavuseks on hotell ühendatud ostukeskusega, tänu millele on kõik teenused majasiseselt kättesaadavad. Hoone kõrvalt alguse saavad kergliiklusteed sobivad jalgrattasõiduks ning hotellist 800 meetri kaugusel asuv Sanatooriumi parkmetsa terviserada on ideaalne koht jalutuskäikudeks või jooksudeks.

Restoran Fii pakub kõigile külastajatele hõrke roogasid, ühendades visuaalse atraktiivsuse ja põnevad maitsed.

Hotell Sophia