Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Romantikapakett Pärnus hotellis Victoria

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab romantilist majutuspaketti, koos hommikusöögiga, saabumisel toas vahuveini ja puuviljavaagnat, pääsmed ööklubidesse Vaarikas, Sugar ja Kassa ning võimalusel hilist Check-out'i

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises standard toas
Rikkalik buffee hommikusöök koos vahuveiniga
Saabumisel toas vahuvein ja puuvilja-juustuvaagen
Priipääsmed ööklubidesse Vaarikas, Sugar ja Kassa
15% soodutustust restoran Café Grand joogikaardist
Võimaluse korral hiline Check-out kuni 14:00

Check-in 14:00 – Check-out kuni 12:00

Hotell Victoria on Pärnu südames asuv ajaloohõnguline ainulaadne hotell, kus Teid ootavad ees komfortaablilt sisseseatud numbritoad ja 20ndate stiilis à la carte restoran Café Grand.

Hotellis on 23 numbrituba, millest 19 on kahe- ja 4 ühekohalised.  Kogu hotell on mõjutatud eelmise sajandi alguse kaunist arhitektuurist, mis annab kõigile tubadele erineva suuruse ja unikaalse ruumilahenduse. Hoonele lisavad ruumikust avarad aknad, millest Lõuna tänava poole jäävatest numbritubadest avaneb kaunis vaade Lydia Koidula pargile.

See omapärane hoone valmis 1926 aastal ja tänasel päeval on Victoria Hotell hubane ning kvaliteetteenindusega majutusasutus Eestis.

Pärnu Teater Endla asub hotellist Victoria vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Teatris Endla saate nautida põnevaid näitemänge ja muusikale erinevale maitsele!

 

Hotell Victoria