Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Meelelahutuslik teatripakett kahele Rakvere hotellis Wesenbergh

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab majutust hotellis Wesenbergh koos hommikusöögiga, Rakvere Teatri pileteid ning lisasoodustust Aqva Spa pääsmetelt

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises toas
Hommikusöök hinnas
Sisaldab teatripileteid kahele Rakvere Teatrisse. Pakkumine ei kehti teatri eriprojektide puhul.
Parkimisvõimalus hotelli parkas
Lisasoodustus 20% Aqva Spa vee- ja saunakeskuse pääsmetelt

Check-in 14:00 - 20:00 – Check-out kuni 12:00

Hotell Wesenbergh on ajaloolise hõnguga puhkamispaik Rakvere kesklinnas.

Puhkajale ja lõõgastujale pakume mugavat ja hubast majutust ning samuti aitame tegevuse leidmisega Rakvere linnas ja selle ümbruses.

Läti Henriku „Liivimaa kroonikas“ mainitakse iidset Tarvanpea puitlinnust. Peale Liivi sõda ehitati puitlinnuse varemetele kivilinnus. Linnuse varemed on täna Rakvere peamine vaatamisväärsus.

Linnuses saab maitsta keskaegseid toite ja uudistada keskaegsete relvade näitust. Soovi korral saab ka vibu lasta. Rakvere on ligitõmbav ja kiirelt arenev väga sõbralik linn, kus asub teater, mitu toredat hotelli ja palju muudki.

Rakvere linn pakub avastamisrõõmu aastaringselt. Hotelli lähedal asuvad niisugused vaatamisväärused nagu Rakvere piiskopilinnus ja Lahemaa rahvuspark. Teatrisõbrad on aga ootatud Rakvere Teatrisse, kus meeldejääv kultuurielamus on alati garanteeritud.

Hotell Wesenbergh