Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Kalev Spa perepakett ''Minu pere ja muud loomad''

Kehtib kahele täiskasvanule ja kuni kahele lapsele ning sisaldab majutust kõigi mugavustega peretoas. Hommikul saate nautida maitsvat hommikusööki, samuti veekeskuse ja jõusaali piiramatut kasutamist

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele täiskasvanule + kaks last (0-18a.)
- tasuta majutus pere lemmikkassile või -koerale perega samas toas
Sisaldab majutust kõigi mugavustega narivoodiga peretoas
Hommikusöök hotelli restoranis Allee
Toas hommikumantlid

Sisaldab veekeskuse ja jõusaali piiramatut külastust
– võimalus osta hotelli vastuvõtust Sauna-Oaasi pääsmed erihinnaga

Tasuta Wi-Fi kogu hotellis

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Kalev Spa 4**** hotell ühendab endas pikaaegse traditsiooni mugavust ja lõõgastust pakkuvate uuendustega. Asume Eesti peamise vaatamisväärsuse, UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinna vanalinna serval. Hoone on ühelt poolt ümbritsetud romantilise Tallinna vanalinna iidse auraga, teiselt poolt aga looduslähedust pakkuva hoolitsetud hekkide, purskkaevu ja lastesõbraliku Kanuti pargiga. 

Meil saad magada täiuslikult magusa une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordiklubis,  nautida hoolitsusi salongis Ilu & Tervis ja ujuda Põhja-Eesti suurimas ning sügavaimas 50-meetrises basseinis! Vanalinna vaatamisväärsused ning kaubandus- ja ärikeskused asuvad hotelli vahetus läheduses, transpordiühendus ülejäänud linnaga on suurepärane.

Meie restoranis Allee on Sul võimalus nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Tänu kohaliku tooraine kasutamisele on meie road värsked, tervislikud ja maitseküllased.

Kalev Spa sobib oma suurepärase asukoha ja mitmekülgsete võimalustega ühtviisi hästi puhkamiseks paaridele, sõpruskondadele, lastega peredele; nii üksikreisijatele kui ka äripeatuseks. Hotellis on mugav viibida ka liikumispuudega inimestel. Tule paranda oma tervist, lõõgastu argipäevast ja külasta imelist Tallinna!

Kalev spa – sinu uus traditsioon!

Kalev SPA Hotell & Veekeskus