Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Puhkus 4-le koos majutusega Männi Talu puhkemajas

Pakkumine sisaldab puhkust koos majutusega Männi Talu puhkemajas

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kuni 4-le inimesele
Sisaldab majutust Männi Talu puhkemajas 
– majutus 2-s kahekohalises toas
– sisaldab puhkemaja ja selles oleva inventari kasutamist: voodiriided, käterätid, toidunõud, toidu valmistamise nõud, kaminapuud, lauajalgpall, koroona laud
Lisatasu eest võimalik juurde tellida ainulaadne saunaelamus sajandivanuses suitsusaunas koos kümblustünni kasutamisega

Check-in alates 16:00 – Check-out kuni 12:00

Männi talu puhkemaja

Puhkemaja Männi talus Põlvamaal Lõuna- Eesti kaunis looduses pakub aastaringselt majutust 14 inimesele. Puhkemajas on meil  6 magamistuba, kaks wc-d, üks duširuum, kaminatuba, köök ning koridor mängude ja puhkenurgaga.

Lisaks puhkemajale leiab aastaringset kasutamist suitsusaun, mis paljudele rõõmu ja uusi emotsioone pakkunud ja saunamaja terrassil paiknev suur köetav kümblustünn. Suitsusaunaga ühe katuse all on 2 puhkeruumi: ühte on paigutatud massiivsed lauad ja pingid, teises saab mängida piljardit. Neid ruume on mõnusam kasutada soojal ajal, sest eraldi kütet neil pole. Sooja annavad vaid saun ja sepaääsile tehtud tuli.

Soojal ajal on puhkemaja rentijatel palju lisavõimalusi: lisaks puhkemajale ja saunamajale üürime välja ka peoküüni, kus hea suveseminare, tantsuõhtuid, firmapidusid, pulmi ja muid üritusi korraldada. Küünis mahub laudade taha istuma 65 inimest, ruumi jääb ka tantsimiseks. Puhkemaja territoorium on suur ja pakub palju võimalusi: saab tulla oma haagissuvila või telgiga, teha lõket, mängida palli, ujuda tiigis ja grillida.

Soovi korral võid lasta sisustada oma vaba aega matkade või seiklusmängudega.

Männi Talu Puhkemaja