Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Majutuspakett kahele koos hommikusöögiga Oru Hub hotellis

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab majutust Tallinna hotellis koos hommikusöögiga.

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele
Sisaldab majutust kahekohalises standardtoas
– Sinu toas on üks kaheinimese- või kaks eraldi voodit. Samuti konditsioneer, smart-TV, tasuta WiFi, laud, telefon ja föön. Vannitoas on põrandaküte ja dušš.
Rikkalik hommikusöök hinnas
Tasuta Wi-Fi ja Co-working ala kasutus
Jooga toa kasutamine
Värkstoa kasutamine
Tasuta Oru Lätte
– Spetsiaalsest Oru Lättest saad täita pudeli kvaliteetse filtreeritud veega.
10% soodustust ORU Bistros
Tasuta parkimine

Check-in alates 14:00 – Check-out kuni 12:00

Oru Hub hotellis saad puhata, tööd teha ja süüa täiesti uutmoodi.

1. korrusel ootab sind unikaalne Hub, kus tööd teha, lugeda, puhata ja end lihtsalt hästi tunda. Me oleme oma 1. korruse loonud nii, et sul ei olekski otsest vajadust hotellist lahkuda. Siin saad tööd nokitseda, hästi süüa, mängida ja isegi uusi sõpru leida. Vahepeal tasub muidugi värsket õhku hingamas käia. Tuleb kindlasti kasuks.

Me oleme päris palju pingutanud, et sind ümbritseksid praktilised, kuid stiilsed detailid. Neid võib märgata igal pool üle hotelli. Nii et hoia silmad lahti. Vähemalt päevasel ajal.

Tere hommikust! Tänasest oled sa meie pereliige ja püüame sind juba hommikul naeratama panna. Sellepärast on meie hommikusöögi menüü väga hoolega valitud. Siin on kohalikke maitseid, täiesti uusi retsepte, midagi külma ja midagi sooja ning taimseid ja vähemtaimseid valikud. Palun ole elevil. Meie küll oleme. Igal hommikul.

Joogatuba – Lõdvestu! Hinga sisse ja hinga välja. Nüüd mine meie joogatuppa ja tee seda sama. Seal ootab sind omaette olemine ja merevaade. Joogatoas saad ühendada oma nutiseadme kõlaritega, et just sulle meeldiva muusika saatel joogatada. Samuti on siin joogamatid, joogaplokid, hantlid, seljarull ja desinfitseerimisvahend.
Avatud 24h

Värkstuba – Kas pead oma riideid paikama või tahad end lihtsalt loominguliselt välja elada? Tule meie värkstuppa. Siin on igat masti vahendeid, et õmmelda, triikida või oma riideid parandada. Samuti on siin paberit, värvilisi pliiatseid ja teisi kunstivahendeid, et oma loominguline loom valla päästa.

Oru Hub Hotel