Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Majutus ühele koos spaalõõgastuse ja 2-käigulise õhtusöögiga Pesa Hotellis

Pakkumine sisaldab majutuspaketti ühele koos spaalõõgastuse ja 2-käigulise õhtusöögiga

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib ühele

Sisaldab majutust mugavas toas
– Kõikide mugavustega standardtoas on kaks kitsamat voodit või üks lai voodi.

Lõunapoolsete tubade akendest avaneb vaade rohelistesse aedadesse ning tänavapoolsetest tubadest on võimalik pilk peale heita oma autole parklas.

Kui soovite kasutada fööni või hommikumantlit, edastage oma soov vastuvõtuletti.

Hommikusöök hinnas

2-käiguline õhtusöök hotelli restoranis

Minispaa Sõstar piletid ja sõstrasmuuti
– Minispaa Sõstar on avatud E-P 16.00-22.00. Külastusajaks on arvestatud 2 tundi. Kindlasti broneeri kohad eelnevalt

Tasuta parkimine

Tasuta Wifi

Check-in alates 14:00 – Check-out kuni 12:00

Hotell Pesa palub oma külalistel kanda maski ja teenuste kasutamiseks esitada Covid-19 vaktsineerimispass või läbipõdemistõend.

Võta ette sõit Põlvasse! Puhkuse või töö asjus, meie ootame sind igal ajal! Pesa hotell asub kiviviske kaugusel bussijaamast ja kesklinnast. Naudi minispaa hubast meeleolu koos maheda mustsõstrasmuutiga. Bioptron valgusteraapia toetab sinu keha tervist igal aastaajal. Peale saunamõnusid maitseb Pesa restorani õhtusöök eriti kosutavalt ja uni on lausa magus.

Pesa hotell pakub rahulikku miljööd ja hubast peatumispaika nii puhkajatele kui ärireisijatele. KUPLAND-i ehk Kagu-Eesti kaugtöökohtade hulka kuuluva kohana pakume Pesa hotellis majutujatele nii lühemaks kui ka pikemaks ajaks töötegemiseks Kuplandi tuba tasuta.Hotell ja restoran sobivad puhkuseks, seminariks, firmapeoks või hoopis pidupäevaks.

Maitseelamusi pakub hotelli esimesel korrusel asuv à la carte restoran, mis mahutab kuni 55 inimest. Roogade valmistamisel lähtume kohalikust toorainest, mida meie loodus, kohalikud põllumehed, kalamehed ja teised väiketootjad pakuvad. Suvel on avatud Päikeseterass.

Pesa hotelli minispaa Sõstar pakub mõnusat lõõgastust hotellis majutujatele. Talvisel ajal on hea end turgutada valgusteraapiatoas.

Olete alati oodatud!

Hotell Pesa