Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Puhkus kahele looduskaunis Pühajärve Spa & Puhkekeskuses

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab puhkust looduskaunis Pühajärve Spa & Puhkekeskuses, koos rikkaliku hommikusöögi ja ujula, saunade ja jõusaali külastusega.

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

10-21.06 toimub ujula korraline hooldusremont ja sel ajal on ujula ning saunad suletud

Kehtib kahele
Sisaldab majutust kahekohalises Standard toas
Rikkalik buffet hommikusöök
Piiramatu ujula, saunade ja jõusaali külastus lahtiolekuaegadel

1 hoolitsus mõlemale järgnevast valikust: soolakamber 30min, infrapunasaun 20min, vesimassaaživoodi 20min, massaažitool 20min
Palume eelnevalt broneerida: spa@pjpk.ee või 76 65 555

Hommikumantlid toas
10% soodustust hotelli pubis
Tasuta WiFi
Tasuta parkimine
Lastega puhkamisel (sisaldab hommikusööki ning ujula ja saunade kasutamist):
– kuni 3a. (k.a) beebivoodi kasutamine 10 € viibimise kohta
– 4- kuni 12-a. (k.a) kohapeal lisatasu 20 €/öö
– vanema kui 13a. (k.a) kohapeal lisatasu 30 €/öö

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

10-21.06 toimub ujula korraline hooldusremont ja sel ajal on ujula ning saunad suletud

Eesti kauneima järve kaldal ja talvepealinna Otepää vahetus läheduses paiknev Pühajärve Spa & Puhkekeskus on juba aastaid üks armastatumaid puhkepaiku nii eestlaste kui välisturistide seas. Pühajärve mõisapargi südames paiknev spaahotell pakub külastajaile hubast, kõigi mugavustega majutust, spaa- ning konverentsiteenuseid.

Paljud toad ning hoolitsuste ruumid on viimastel aastatel värskenduskuuri läbinud, lastele on valminud avar mängutuba. Samuti on täielikult renoveeritud hotelli vastuvõtt. Pubi ja restoran on saanud juurde uued stiilse sisekujundusega saaliosad, kust avaneb suurepärane panoraamvaade järvele. Uuenenud fuajee avab imelised vaated loodusesse kahelt korruselt, lisandunud on mitu mõnusat puhkenurka.

Pühajärve on ideaalne sihtkoht nii spordihuvilisele, tervisekliendile kui ka luksuslikuma spaapuhkuse sõbrale – laiast teenuste ja hoolitsuste valikust leiab igaüks endale midagi meelepärast. Pühajärve spaakeskus koosneb kahest osast: endisest taastusravikeskusest on välja kasvanud kaasaegne ja hubane tervisespaa, kehale ja hingele pakutakse rahu ja lõõgastust luksuslike spaahoolitsustega. Lisaks osutavad teenuseid kosmeetik ja juuksur.

Tegevust jätkub Pühajärvel igaks päevaks – majas asuvad bowling, jõusaal ja ujula, hotelli ümbruses on rohkesti suusa- ja matkaradu ning täismõõtmetes golfiväljak. Elegantses 110-kohalises restoranis, saavad külalised nautida buffeehommikueinet ning paketi lõuna- ja õhtusööke. Siin saab korraldada sünnipäeva- või pulmapidusid, vastuvõtte ning erinevaid firmaüritusi. Vanas mõisakeldris asub sopiline avatud grillköögiga pubi. Privaatseks kohvinautimiseks sobib hästi eksklusiivne klaasseintega tornikohvik.

 

Pühajärve Spa & Puhkekeskus