Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Linnapuhkus kahele Kuressaares Staadioni Hotellis

Pakkumine sisaldab majutust koos hommikusöögiga Kuressaares koduses perehotellis Staadioni hotell.

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust kahekohalises toas
– võimalus lisada 1 lisavoodi
Rikkalik buffet-hommikusöök hinnas
– hommikusöök 8:00-10:00
Tasuta Wifi
Tasuta parkimine üle tee asuvas avalikus parklas
Võimalus rentida rattaid ning kasutada sauna
Tasuta tühistamine 24h enne saabumist

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Oled mõelnud sellele, et Saaremaa on kuidagi kauge koht ja alati ei jõua sinna? Siin on sulle võimalus. Tule ja naudi Kuressaares oma puhkust. Meie juurest on kõik kohad ainult jalutuskäigu kaugusel. Samuti on meie juurest mugav sõita nii auto kui ka jalgrattaga igasse Saaremaa punkti. Kõiki huvitavaid kohti oskame me soovitada, mida kõike Saaremaal head näha on.

Staadioni Hotell on kodune perehotell, kus pereisa Villi võtab külalised vastu ja pereema Annika küpsetab head-paremat hommikusöögi lauale. Vanaisa Mait aitab oma inseneriteadmistega. Vanem perepoeg Paul-Mark vaatab, et oleksime leitavad sotsiaalmeedias ja erinevates broneerimiskeskkondades. Ka nooremad lapsed Karl-Mathias ja Lenna-Marie on tasapisi abiks kus võimalik.

Meie hubases hotellis on 27 avarat tuba vaatega üle Kuressaare Linnastaadioni merele või ajaloolisele Piiskopilinnusele. Hommikuti pakume Sulle teise korruse söögitoas buffet hommikusööki. Kuressaare ratastel avastamiseks on meie juurest võimalus rentida rattaid ning pärast lõõgastumiseks saad kasutada sauna.

Esimese korruse vastuvõtus saad igal ajal soetada kohvi, väikese šokolaadi ning lubada endale muud maitsvat. Soovid üllatada sõpra ilusa postkaardiga või otsid hoopis põnevaid soovitusi, kuidas Kuressaares või Saaremaal aega veeta? Oleme su jaoks olemas ja aitame hea meelega!

Staadioni Hotell