Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Romantikapakett ''Romantiline Kuressaare'' Staadioni Hotellis

Pakkumine sisaldab romantilist majutuspaketti koos jalgrataste rendi ja hommikusöögiga Kuressaares koduses perehotellis Staadioni hotell. Hotell naaseb talvepuhkuselt aprillis

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust kahekohalises toas
– võimalus lisada 1 lisavoodi
Rikkalik buffet-hommikusöök hinnas
– hommikusöök 8:00-10:00
Hind sisaldab kahe ratta renti kuni kolmeks tunniks ja kahte väikest pudelit vahuveini
– sobivad rattad vali kindlasti välja meie kodulehelt www.staadionihotell.ee 
Tasuta Wifi
Tasuta parkimine üle tee asuvas avalikus parklas
Lisatasu eest võimalus kasutada sauna
Tasuta tühistamine 24h enne saabumist

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00

Romantilisi paiku on Kuressaares ja Saaremaal palju. Miks mitte avastada neid ratastel? Meie pakume sulle võimalust majutuda meie juures Staadioni Hotellis. Anname Sulle kolmeks tunniks rattad ja väikese mulli kaasa ning ongi võimalus minna avastama kõiki neid romantilisi paiku. Olgu need siis Mändjala mändide all või siis Roomassaares päikeseloojangut vaadates.

Staadioni Hotell on kodune perehotell, kus pereisa Villi võtab külalised vastu ja pereema Annika küpsetab head-paremat hommikusöögi lauale. Vanaisa Mait aitab oma inseneriteadmistega. Vanem perepoeg Paul-Mark vaatab, et oleksime leitavad sotsiaalmeedias ja erinevates broneerimiskeskkondades. Ka nooremad lapsed Karl-Mathias ja Lenna-Marie on tasapisi abiks kus võimalik.

Meie hubases hotellis on 27 avarat tuba vaatega üle Kuressaare Linnastaadioni merele või ajaloolisele Piiskopilinnusele. Hommikuti pakume Sulle teise korruse söögitoas buffet hommikusööki. Kuressaare ratastel avastamiseks on meie juurest võimalus rentida rattaid ning pärast lõõgastumiseks saad kasutada sauna.

Esimese korruse vastuvõtus saad igal ajal soetada kohvi, väikese šokolaadi ning lubada endale muud maitsvat. Soovid üllatada sõpra ilusa postkaardiga või otsid hoopis põnevaid soovitusi, kuidas Kuressaares või Saaremaal aega veeta? Oleme su jaoks olemas ja aitame hea meelega!

Staadioni Hotell