Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

5x paketid Fysiopark esinduses

Pakkumine sisaldab 5x klassikalist, spordi-, laavakivimassaaži või refleksoloogiat Fysiopark keskuses

Hind 190.00 – 262.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine sisaldab valitud massaaži 5x kaarte Fysiopark keskuses:
  • 5x klassikaline massaaž 30 min – 190 € 
   – massaažiseanss vähendab väsimust, tasakaalustab närvisüsteemi ning parandab ainvevahetust
  • 5x spordimassaaž 30/60 min – 190 €/ 262 €
   – massaažiseanss lõdvestab valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust ja parandab verevarustust
  • 5x refleksoloogia 60 min 262 €
   – keskendub peamiselt jalalabadele. Keha mõjutamiseks masseeritakse mõlemat labajalga pöialde, sõrmede, sõrmenukkide ja ka spetsiaalsete pulkadega kindlas järjekorras, suunas ja tugevusega
  • 5x laavakivimassaaž 60 min – 262 €
   – massaaž on sügavalt lõõgastav, kaotab väsimuse ja stressi, toidab elujõudu ning aitab väljutada jääkaineid ja toksiine. Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust
 • Pakkumine kehtib Fysiopark OÜ keskuses:
 • Palume külastus eelnevalt broneerida (5173356 või fysiopark@fysiopark.ee), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Kehtivus
  12 kuud
 • Asukoht
  Tallinn
 • Kestvus
  30-90 min
 • Osalejaid
  1
 • Hooaeg
  Aastaringselt
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

Lisainfo

Fysiopark on 2011. aastal asutatud professionaalne massaaži ja liikumisravi keskus Tallinnas.

Tänaseks Eesti juhtivaks teraapiakeskuseks kasvanud Fysiopark pakub võrdselt tähelepanu nii olümpiavõitjatele, noorsportlastele, kontoritöötajatele kui vanavanematele. Nende professionaalsed terapeudid ja esmaklassilised vahendid tagavad kvaliteetse töö tulemuse. Hubane õhkkond ja meeldiv teenindus loob nauditavaks iga hetke.

Klassikaline massaaž aitab lõdvestada valulikke ja pinges lihaseid, kiirendada ainevahetust ning parandada verevarustust. Massaaž tõstab naha toonust ja elastsust ning vähendab stressitaset.

Spordimassaaž aitab kaasa treenija füsioloogilisele arengule, vähendab väsimust ning tõstab treeninguvõimet. Spordieelne massaaž aitab parandada soorituse taset ning ennetada vigastusi. Spordijärgse massaaži eesmärk on aidata kaasa lihaste taastamisele ning eemaldada kudedesse kogunevat piimhapet ja teisi jääkaineid.

Füsioteraapia sobib hästi istuva tööviisiga või füüsilist tööd tegevatele inimestele. Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, asendravil, füüsikalistel meetoditel ja massaažil põhinev taastusravi osa. Füsioteraapia eesmärgiks on võimalike tervisekahjustuste ennetamine, liigeste liikuvusulatuse ja lihaste jõu säilitamine või parandamine, häirunud funktsioonide taastamine ning valu leevendamine. Füsioteraapia sobib sporditrauma järgselt, pärast ning enne operatsiooni, ülekoormusvigastuste korral ning sporditraumade ja ülekoormusvigastuste ennetamiseks.

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia põhineb avastusel, et organism peegeldab infot oma organite seisundist jalatalla tsoonidesse. Refleksoloogia (peegeldus) tähendab, et igal elundil on oma koht jalalabal, käel ja kõrval. Tsooniteraapia keskendub peamiselt jalalabadele. Keha mõjutamiseks masseeritakse mõlemat labajalga pöialde, sõrmede, sõrmenukkide ja ka spetsiaalsete pulkadega kindlas järjekorras, suunas ja tugevusega.

Ole kursis ka Fysiopark Facebooki tegemistega.

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Fysiopark

Fysiopark
(Pärnu mnt 139E/11, Tallinn

Telefon: +3725173356
E-mail: fysiopark@fysiopark.ee

www.fysiopark.ee

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×