Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskuse pääse

Kingitus sisaldab Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskuse pääset

Hind 15.00 – 30.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

Tallinna külje all, maalilises Viimsis asuv Lavendel Spa Hotel pakub rahulikku ja lõõgastavat miljööd väljaspool linnakära. Merest 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele jääv spa-hotell on igati romantiliseks ja värskendavaks puhkusepaigaks.

SPA Hotel Lavendli sauna- ja lõõgastuskeskus pakub kustumatuid, erilisi ning lausa harukordseid spaakogemusi. Puhkuseoaasis on külastajate päralt neli erinevat sauna (soola-, auru-, suitsu- ja madala temperatuuriga lõõgastussaun) ning erinevad lõõgastavad basseinid ja vannid (Jaapani vann, jacuzzi vann, veekosk, massaažidüüsid, vastuvooluga kümblusbassein, külmaveetünn).

Kingitus sisaldab Lavendel Spa sauna- ja lõõgastuskeskuse pääset. NB! Pane tähele, R ja L (eriti just vahemikus 17.00-21.00) võib olla täituvus suur ning peame külastajate arvu piirama. Aga see ei ole reegel. Alati tasub hotelliga ühendust võtta enne külastuse planeerimist ja uurida, mis olukord saunakeskuses on.

 • Kehtivus
  6 kuud
 • Asukoht
  Viimsi
 • Osalejaid
  1
 • Hooaeg
  aastaringselt

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Lisainfo

Sauna- ja lõõgastuskeskusesse sisenemise pääsmel ei ole kasutusaja piirangut. Keskus on avatud iga päev ajavahemikul 9:00-22:00

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Lavendel Spa Hotel

Sõpruse tee 9, Haabneeme (vaata kaarti)

+ 372 603 59 00

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×