Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Matk Nõiariigi salarajal ja kohtumine nõidadega seltskonnale

Hind 200.00€

Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi

Pakkumisest lähemalt

Muinasjutulisel Võrumaal, Uhtjärve Ürgorus asuv Nõiariik on kõige väiksem ja põnevam riik, mis pakub oma külastajatele aktiivseid puhkamisvõimalusi ja unustamatuid elamusi. Kohapeal elav eriline nõiapere kostitab külalisi huvitavate ja aastatetaguste legendidega ning tutvustab Nõiariigi kauneid valdusi.

Kingitus sisaldab põnevat matka Nõiariigi salarajal koos juhendajaga ja kohtumist nõidadega kuni 20 liikmelisele seltskonnale.

Saabudes Nõiariiki tutvutakse nõiamajadega ning seejärel liigutakse nõiasalarajale. Teekond viib üle heinamaa, läbi metsa ja soostusnud niiduala. Matkates näeb kopra elutegevust ning kogutakse ekstreemusust ja tasakaalu harjutusi. Metsas ootab lõke ning vana posija August, kes pakub külakostiks keerusaia ja taimeteed. Rajalt naastes ootab nõiatants ja luuaviske võistlus ning autasud.

 • Kehtivus
  12 kuud, aastaringselt
 • Asukoht
  Uhtjärve Ürgorg, Võrumaa
 • Kestvus
  2 tundi
 • Osalejaid
  1-20

Lisainfo

Vajalik eelnev broneerimine.

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Uhtjärve Ürgoru Nõiariik

Urvaste vald, Võrumaa (vaata kaarti)

E-mail info@noiariik.ee
Tel. +372 5333 2253

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×