Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Vabastava hingamise seanss paarile

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab vabastava hingamise seanssi paarile

-25% Hind 150.00€ 200.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab vabastava hingamise seanssi paarile
 • Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem® (BBTRS®) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises
  • põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga; spetsiaalse puudutuste- ja kehatöö tehnikatel; keha tuumas oleva pinge vabastamise harjutustel; õrnal emotsioonide vabastamisel ja meditatsioonipraktikate oskuslikul kombineerimisel
 • Oodatud on kõik. Vabastav hingamine ei eelda väljapaistvaid füüsilisi võimeid, praktika kohandatakse vastavalt osaleja vanusele ja tervislikule seisule
 • Palume seanss eenlevalt broneerida (5099920 või info@teadlikhingamine.ee), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Kehtivus
  12 kuud
 • Asukoht
  Tallinn
 • Riietus
  Palun tule meie kohtumisele mugavate, keha jaoks vabade riietega
 • Kestvus
  1.5-2 tundi
 • Osalejaid
  2
 • Hooaeg
  Aastaringselt
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

Lisainfo

VABASTAVA & SPIRITUAALSE HINGAMISE SEANSS PAARILE

Soovid kogeda midagi erakordset? Oled sa valmis sügavateks muutusteks iseendas ja oma paarisuhtes? Vabastava & spirituaalse hingamise kombinatsioon on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. See põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga; spetsiaalse puudutuste- ja kehatöö tehnikatel; keha tuumas oleva pinge vabastamise harjutustel; õrnal emotsioonide vabastamisel ja meditatsioonipraktikate oskuslikul kombineerimisel.

Dan Brulé, globaalse spirtuaalse hingamise liikumise looja on öelnud: „Hingamine ja teadlikkus on nagu kuningas ja kuninganna. Hingamine on energia ja teadlikkus on teadvus. See jumalik  abielu. Kõik tahavad abielluda nende kahe asjaga.“ Süsteem baseerub kehas ja mõttemustrites kinniolevate pingekollete tuvastamisel. Teraapia on loodud selleks, et murda läbi keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada nende tehnikatega mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge nii kehast kui meelest. Selline paaris hingamisseanss loob sügavama usalduse ja läheduse inimeste vahele ning vähendab ja puhastab sügavaid primaarseid, religiooni ja ühiskonnaga seotud uskumusi.

Seansi jooksul sa saad puhata oma kontrollivast meelest, mida kutsutakse ka „egoks“, mis on seotud sinu ajutüvi algsete funktsioonidega. Sellegipoolest oled sa suuteline suhtlema minuga igal ajal (isegi siis, kui sa seda ei taha).

Ma aitan sul jõuda sellesse imelisse seisundisse, mille maagia hakkab sulle peatselt meeldima!

Ma hoian seansi ajal ruumi ja reageerin turvalise metoodika ning muusikapalade vahetustega, mida sa koged madratsil lebades.

Kui teed hingamisteraapiat koos minuga, siis sind juhatatakse läbi seansi Dan Brulélt  7 astmelise spetsiaalse väljaõppe saanud Blue Sky International Life Skills & Healing Arts Institute sertifitseeritud  hingamispraktiku poolt.
 

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Teadlik Hingamine

Aadress:
Gonsiori 13, Tallinn

Telefon: 5099920
E-mail: info@teadlikhingamine.ee

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.