Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Happy Fly Batuudikeskuse & Jalkamaja päevapilet -58%

Pakkumine kehtib ühele hullajale ja sisaldab valitud päevapääset Happy Fly Batuudikeskusesse ja Jalkamajja

-58% Soodushind 5.00€ Tavahind 12.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.03.2021
  • Pakkumine kehtib ühele hullajale ja sisaldab päevapääset Happy Fly Batuudikeskusesse ja Jalkamajja:
    • päevapääse5 € (tavahind 12 €) 
  • Pakkumine kehtib kõikidel lahtiolekuaegadel (v.a eriüritustel, mille toimumisi saad jälgida keskuse Facebooki lehel)
  • Lapsevanemale, kes last saadab, kuid ise atraktsioone ei kasuta, on sissepääs tasuta
  • Hüppamiseks palume kaasa võtta sileda- või kummitallaga sussid/vahetusjalanõud; hüpata võib ka sokkis
  • Külastajatel on kohapeal tasuta parkimise võimalus

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Tutvustus

Uuenenud ja Eesti suurimaks laienenud 2000 m2 suurune Happy Fly Batuudikeskus & Jalkamaja missioon on saada lapsed eemale nutiseadmetest ning meelt lahutada läbi aktiivsete tegevuste!

Happy Fly Batuudikeskuses ja Jalkamajas on batuutidest hüppamismaastik, mis koosneb 14 põranda- ja 11 seinabatuudist, mille vahel on turvalised pehmendused. Lisaks batuutidele on keskuses 3-korruseline liumägedest, labürintidest ja võimsast liutorust koosnev ronimislinnak, mis mahutab korraga mängima palju lapsi ning mis on põnev koht lihtsalt avastamiseks, turnimiseks, peituse ja kulli mängimiseks. Linnakus saab ronida, seigelda, pallimeres ujuda, torust alla sõita ja liumäest alla tuhiseda.

Jalkamajas on Eesti kõrgeim täispuhutav liumägi, millel kõrgust koguni 7 meetrit! Ning mis oleks Jalkamaja ilma jalgpalli väljakuta? Happy Fly Jalkamajas saavad jalgpalli mängida kõik suured ja väiksed spordihuvilised ning korraldada põnevaid võistluseid!

Peale kõige selle on olemas väikelaste ala, lauajalgpalli ja -hokimängimise võimalus. Lisaks saab vaadata meie juures 9D kino ja kogeda PlayStation VR-i imelist maailma. Tegevusi leidub ka vanematele piljardi ning erinevate mänguautomaatide näol.

Kinokuul on liikuva funktsiooniga 9D virtuaalreaalsus elamuskino, milles kasutatakse spetsiaalseid VR prille. 9D kinos koged ja tunnetad põnevaid filmi elamusi. Virtuaalsete prillidega näed visuaalseid efekte ja oleksite nagu ise filmi sees (720* nägemisulatus). Dünaamilised istmed liiguvad ja tekitavad vibratsiooni. Valikust leiab erinevaid filme igale maitsele erinevatest žanritest: seiklus, meelelahutust, õudus, thriller, atraktsioonid, laste jne. Virtuaal reaalsus elamus on lahe elamus kõigile inimestele, olenemata nende vanusest või soost (kuid siiski ei soovita me seda rasedatele, südame- ja epilepsia haigetele ning väga tundlikele inimestele).

PlayStation VR on sobilik kasutamiseks vanuses 8+ ja sobiva mängu leiab endale iga mänguhuviline! Hetkel valikus olevaid mänge näed siit. VR saavutatakse kõrgtehnoloogiliste seadmete abil, millega tekitatakse inimestele läbi visuaalse projektsiooni tunne, et nad on arvuti poolt loodud simulatsiooni või mängu reaalne osa. VR (virtuaalreaalsus) pakub lisaks pidevale kogu keha kasutamisele ka reaalset kolmedimensioonilist pilti vaataja ümber ja võimaldab mängijale oluliselt dünaamilisemat liikumist ja suuremat mängukeskkonna reaalsustaju.

Lisaks hiiglaslikule mängumaale on Batuudikeskuses 13 erineva sisekujundusega peotuba, millest igaüks leiab oma lemmiku ning kus on mõnus parimate sõpradega pidu pidada.

Happy Fly Batuudikeskuses on ka sõbralike hindadega kohvik, kus kosutust saab karastus- ja kuumadest jookidest, soojadest söökidest mida valmistatakse kohapeal, snäkkidest, maiustustest ja jäätistest. Tutvu kindlasti kohviku uue imemaitsva menüüga, kus valikut krõbedatest kanafileeribadest lõpetades kartulitähestikuga! Samuti pakutakse laste lemmikuid jääjooke erinevate maitsetega.

Happy Fly Batuudikeskusesse võid tulla mugavalt nii auto (tasuta parkimine) kui ka ühistranspordiga (trollid 1,3,5 ja bussid 9, 11, 13, 20, 20A, 23, 24, 24A, 25, 36), kuna asutakse Mustamäe trollide lõpp-peatuse taga.

Happy Fly Batuudikeskus ootab hüppama ja lõbutsema nii noori kui vanemaid, kuna hüppamine on ühtaegu nii mõnusalt sportlik tegevus kui ka tõeline lõbu!

Jälgi Happy Fly Batuudikeskuse & Jalkamaja tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Happy Fly Batuudikeskus

Aadress:
Vilde tee 150, Tallinn (vaata kaarti)

Avatud:
E-N 12:00-21:00
R 12:00-22:00
L-P 10:00-22:00

 

www.happy-fly.ee
Telefon: 5521510
E-mail: info@happy-fly.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised