Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Pääse Kalev SPA veekeskusesse ja spordiklubisse -50%

-50% Soodushind 7.45€ Tavahind 14.90€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 13.03.2016
 • Voucher kehtib ühele ja sisaldab 3-tunnist täisteenuse pääset Kalev SPA-sse, millega on võimalik külastada:
  • veekeskust ja saunakompleksi
  • aeroobika ja vesiaeroobika treeninguid
  • jõusaali
 • Rühmatreeningute plaaniga saad lähemalt tutvuda Kalev SPA kodulehel. Soovitame kindlasti treeningutesse eelnevalt registreerida selleks ette nähtud spetsiaalsel broneerimislehel www.bronn.ee (jõusaali eelnev registreerimine pole vajalik)
 • Kui soovid veekeskuses, aeroobikas või jõusaalis kauem aega veeta kui ette nähtud 3-tundi, siis saad mugavalt kohapeal juurde tasuda iga ületatud minuti eest 0.10 €
 • Voucheriga külastajatele kohapeal:
  • Kalev SPA 30-päevane täisteenuse pakett69 € (tavahind 85 €)
  • lõõgastav 60-minutiline aroomimassaaž25 € (tavahind 46 €)
 • Märka, et voucherit ei pikendata ning seda ei saa vahetada mistahes muu teenuse või pääsme vastu

📺 Vaata videot

Tutvustus

Tallinna südames asuv Kalev SPA Hotell & Veekeskus pakub lõõgastavat ja aktiivset puhkuse veetmise võimalust ilma linnast lahkumata! Külastajate päralt on muljetavaldav valik erinevaid spaa-teenuseid ja sportimisvõimalusi.

Kalev SPA avar ja kaasaegne Veekeskus on tõeline suplejate meka! Veesõprade päralt on lisaks Eesti suurimale 50 m basseinile mitmeid veeatraktsioone, väiksemaid basseine ja mullivanne. Pärast veemõnude nautimist on Sul võimalus lõõgastuda värskendavas saunakompleksis.

2016 on teadliku treeningu aasta ning just sellest mõttest juhinduvalt pakub Kalev SPA hulgaliselt valikuid suurematele ja väiksematele tervisesõpradele. Veekeskuse teisel korrusel asub spordiklubi, mis on varustatud rühmatreeningute stuudio ja kauni pargivaatega jõusaaliga. Hästi varustatud jõusaalis on tööpäeviti kõiki spordihuvilisi nõustamas professionaalsed treenerid. 

Rühmatreeninguvalikus on esindatud nii lihastreeningudintensiivsed ja liikuvad tunnid kui ka rahulikud keha ja meele tunnid. Lisaks eelmainitule leiab Veekeskusest ohtralt erinevaid veetreeninguid, sealhulgas näiteks vesiaeroobika.

Kas üks Sinu lubadustest uueks aastaks oli, et hakkad aktiivsemalt trenni tegema ja oma tervisele mõtlema? Miks mitte sellisel juhul alustada oma lubaduse täitmist tõhusate personaaltreeningutegaNii saad treenida endale sobival ajal, teha seda eesmärgipõhiselt ja õigesti, muuta oma toitumis- ja liikumisharjumusi, langetada tõhusalt kaalu, suurendada jõuvarusid ning saada tuge professionaalselt personaaltreenerilt, kes Sind innustab ja motiveerib.

Kui tunned, et turgutavatest vee-, sauna- ja sportimiselamustest jääb väheks, siis saad täiendavat värskendust nautida Kalev SPA ilu- ja Wellness-keskuses. Keskuse mitmekülgses teenusevalikus on esindatud näiteks personaalne ilunõustamine ning erinevad mittekirurgilised protseduurid.

Turguta keha ja vaimu Kalev SPA-s!

Jälgi Kalev SPA Hotelli & Veekeskuse tegemisi ka nende Facebook'i lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Kalev SPA Hotell & Veekeskus

Aadress: 
Aia 18, Tallinn (vaata kaarti)

Avatud:
E-R
6:45-21:30
L-P 8:00-21:30

Kalev SPA koduleht
Telefon: 649 3370
E-mail: waterpark@kalevspa.ee

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×