Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Peter Broderick (USA) / Erased Tapes records

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Peter Broderick (USA) / Erased Tapes records Vaba Laval 20.09.2019 algusega kell 20:00
  • täispilet – 25 € (al.1 sept. 30 €)
  • üliõpilane, pensionär, laps kuni 10a. – 15 €
   - soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument
 • Kohapealne lisainfo
  • Sissepääs avatakse 19:30
  • Ratastooliga ligipääs olemas
  • vanusepiirang 8+
 • Asukoht
  Vaba Lava

Tutvustus

PETER BRODERICK on Ameerika multi-instrumentalist ja laulja. Lisaks koostööle Nils Frahmi, Yann Tierseni, Balmorhea, Dustin O’Hallorani, Efterklangi ja isegi Philipp Glassiga, on Broderick salvestanud mitmeid tunnustust pälvinud soolo-albumeid. Need ulatuvad haruldastest klassikalistest kompositsioonidest või kodukootud rahvamuusikast klaveri- ja häälesalvestusteni - pidevalt eksperimenteerides erinevate muusikaliste žanritega ja muutudes üha olulisemaks artistiks tänapäeva muusikamaastikul.

Peter Broderick on Spotify:
https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DZ06evO1TMcsU

Peter töötab Erased Tapes leibeli all, kus plaadistavad oma loomingut ka Olafur Arnalds, Nils Frahm, Kiasmos, Rival Consoles, Ben Lukas Boysen ja Woodkid. Kui sulle meeldib muusika sellistelt artistidelt nagu Ben Howard, Sufjan Stevens, Fink, Iron&Wine, Feist, Kings of Convenience ja Agnes Obel siis tule ja naudi!

Kõige prestiižsemate ürituste kõrval üle maailma, on Peter Broderick esinenud ka sellistel festivalidel, nagu Roskilde, Montreux Jazz Festival, Misty Fest, CTM Festival, Green Man, Supersonic ja OFF Festival.

Peter mängib kitarri, klaverit, viiulit ja kasutab oma häält ning teeb mõnikord seda kõike samaaegselt.

_____________________________________________________________

DANIEL O'SULLIVAN on Londonis tegutsev helilooja, multi-instrumentalist ja produtsent. Ta osaleb järgmistes projektides: Grumbling Fur, This Is Not This Heat, Mothlite, Laniakea, Ulver, Sunn O))), Guapo, Miasma & the Carousel of Headless Horses, Miracle & Æthenor. O'Sullivan űhendab oma loomingus laia valikut muusikastiile vabas vormis improvisatsioonist hallutsinatoorse dreampopi, laiendatud drone'i ja elektrilise kammermuusikani

https://dosullivan.bandcamp.com/

RÄNDAJA laululooja Indrek Tammoja toob endaga meloodilist emakeelset kitarrimuusikat, mis põimitud pärimuse ja folkloorimustritega. Rändaja muusikat ilmestab Indreku isikupärane hääl ning lähenemine muusikale kui teraapilisele vahendile, mis loob ruumi iseenda sügavuste kompamiseks. Kaasahaaravad palad jutustavad igapäevasest teekonnast ja inimeseks olemise keerukusest ja lihtsusest.
Rändajal on ilmunud kolm helialbumit, millest viimane „Hinge Kodu“, koondab laululooja viimaste aastate loomingu.

https://www.youtube.com/watch?v=5nXkuBP5nFM
http://randaja.ee

Peter Broderick (USA)

Toimumiskoht
Vaba Lava Tallinna teatrikeskus
Telliskivi 60A, Tallinn

Korraldaja
Hää Heli OÜ
+372 56285229 / info@helid.ee 

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×