Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Hammaste valgendamine Roseni Hambakliinikus -50%

Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab hammaste LED valgendamist Roseni Hambakliinikus

-50% Soodushind 125.00€ Tavahind 250.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 30.12.2019
 • Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab hammaste LED valgendamist Roseni Hambakliinikus
 • Enne valgendamist tuleks konsulteerida oma hambaarstiga, et hinnata hammaste olukorda. On oluline, et enne protseduuri oleks parandatud kõik hambaaugud, igemed terved ning oleks eemaldatud hambakivi ja katt
 • Valgendamise eelduseks on terved hambad ning valgendamisele allub vaid hambakude, olemasolevad kroonid ja täidised valgendamisel oma värvust ei muuda
 • Protseduuri kestvus on ligi 2 tundi 
 • Valgendamise tulemus võib püsida 3-5 aastat, kuid see sõltub palju hügieenist, toitumistavadest ja kahjulikest harjumustest
 • Palume valgendamine eelnevalt broneerida (603 6020), mainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Asukoht
  Tallinn
 • Kestvus
  2 tundi
 • Osalejaid
  1
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

📺 Vaata videot

Tutvustus

Hammaste LED, laser, fläsh või zoom valgendus on üks populaarseimaid kosmeetilisi protseduure hambaravis, kuidas muuta oma naeratus säravamaks. Professionaalne hammaste valgendamine on ka üks ohutumaid ja tõhusamaid protsesse esteetilises hambaravis. Roseni hambakliinikus kasutatakse üle 20 aastase kogemusega Saksa firma Whitesmile Fläsh LED valgendussüsteemi. LED lamp ei eralda UV-kiirgust ega liigset soojust, mistõttu väheneb protseduuri käigus ja hiljem tekkida võiv hammaste tundlikkuse risk.

Enne valgendamist

Hammaste pigmenteerumist põhjustavad nii toidus kui ka jookides sisalduvad parkained, suitsetamine, hammaste üldine vananemine, trauma ning ka mõned ravimid. Enne valgendamist tuleks konsulteerida oma hambaarstiga, et hinnata hammaste olukorda. On oluline, et enne protseduuri oleks parandatud kõik hambaaugud, et igemed oleks terved ning oleks eemaldatud hambakivi ja katt. Parima tulemuse saavutamiseks peaksid hambapinnad olema võimalikult puhtad, et geel saaks mõjuda kõikidele hambapindadele ühtlaselt.

Hammaste LED valgendus ei ole soovitatav rasedatele, imetavatele emadele, lastele vanuses alla 18 aastat ning patsientidele, kellel on allergia või ülitundlikkus mõne valgendusgeelides kasutatava komponendi suhtes. Selline valgendamine ei sobi ka juhul, kui esineb tundlikkus valgusreaktsioonide suhtes.

Valgendamise protseduur

Protseduurile tulles määratakse esmalt Teie hambatoon ning hammastest tehakse pildid, mis annavad võimaluse näha oma hambatooni enne ja pärast valgendust. Igemed kaetakse spetsiaalse igemekaitse geeliga ning seejärel kantakse hammastele vesinikperoksiidi sisaldav valgendusgeel, mida aktiveeritakse selleks ettenähtud LED valgustiga 15 minutit. Seejärel geel eemaldatakse ja kaetakse hambad uue geeliga. Protseduuri korratakse kokku 1-3 korda. Protseduuri lõppedes loputatakse geel maha ja eemaldatakse igemekaitse ning hambapinnad töödeldakse tundlikkust vähendava geeliga. Ajakulu kogu protseduurile võib olla kuni kaks tundi.

Hammaste valgendusjärgne hooldus

Protseduuri järgselt võivad hambakaelad ja igemed olla tundlikud. Soovitav on vältida väga külmi või kuumi sööke ning jooke. Samuti tuleks vähemalt kahe päeva kuni nädala jooksul hoiduda tugevalt pigmenteeruvate toitude ja jookide (kohvi, tee, mustikad, vein jne) tarbimisest ning suitsetamisest.

Valgendamise tulemus võib püsida 3-5 aastat, kuid see sõltub palju hügieenist, toitumistavadest ja kahjulikest harjumustest nagu näiteks suitsetamine. Tulemuse pikemaks püsimiseks oleks hea kasutada Opalescence, Whitesmile või fläsh hambapastat ning kord aastas teha soodapuhastust ehk pärlipesu.

Ole kursis ka Roseni Hambakliiniku Facebooki tegemistega.
 

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Roseni Hambakliinik

Aadress:
Roseni 12, Tallinn (vaata kaarti)
Rotermann City Valge maja II korrus

Avatud:
E-R 9:00 - 17:00 

www.roseni.ee
Telefon: 603 6020

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised