Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Tondi Lasketiiru uus laskepakett ''Võidupauk'' -40%

Pakkumine sisaldab adrenaliinirohket laskepaketti ''Võidupauk'' Tondi Lasketiirus

-40% Soodushind 67.80€ Tavahind 113.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.08.2020
 • Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab adrenaliinirohket laskepaketti ''Võidupauk'' Tondi Lasketiirus, mis hõlmab:
 • See pakett on sobilik kingitus igale relvafanatile, kellele meeldib lasketiirus uusi asju proovimas käia. Kuid samas annab see hea ülevaate ka päris esimest korda tiiru tulevale inimesele. Igatahes ei jäta see pakett kedagi külmaks ja me võime lubada, et adrenaliinilaks on korralik! 
 • Pakkumine kehtib Tondi Lasketiiru Tallinna Keskuses
 • Pakkumine hõlmab ohutustehnika reeglite tutvustamist ja instruktaaži, millele järgneb relvade tutvustamine ja proovimine professionaalse instruktori juhendamisel
  • Paketi juurde kuuluvad ka kaitseprillid ja kuulmiskaitse
 • Pakkumine kehtib huvilistele alates 12. eluaastast!
 • Palume aeg eelnevalt broneerida (tel. 5558 5416 või e-posti teel sale@laskmine.ee), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
  • Kokkulepitud ajal kohale mitteilmumisel ja sellest teatamata jätmisel on teenusepakkujal õigus lugeda Chilli pakkumine kasutatuks
 • Asukoht
  Tallinn
 • Osalejaid
  1
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

📺 Vaata videot

Tutvustus

Tondi lasketiiru Tallinna keskuses võib ainsana Eestis kasutada kõiki kaliibreid ning igat tüüpi laskemoona!

Võidupauk on pakett, mis sisaldab endas eriti põnevaid relvi. Leiad siit mõne vana tuttava nii tootjanime kui mudeli poolest, aga ka Eesti relvatootja Nord Arms põnevad eksemplarid! Võidupüha auks on võimalik teha kokku 63 lasku kuuest erinevast relvast! Headest tuttavatest on paketti lisatud Tauruse revolver (Ragin Bull .44) ning Winchesteri pumppüss. Need on klientide suured lemmikud. Uued sõbrad (ning äsja meie relvade valikusse lisandunud) kannavad nimesid CZ Scorpion EVO 3, Heckler & Koch 5SP ning NA9 ja NA .223. Viimased kaks on just need samad eelpool mainitud Eesti relvatootja Nord Armsi poolt valmistatud relvad. Ning kuidas Sa ikka Võidupühale pühendatud paketi kokku paned ja jätad Nord Armsi välja. Ei jäta ju!

Baltikumi suurimas ja uuenenud interjööriga siselasketiirus saab tulistada sihtmärkide pihta, samuti on lisandunud liikuvate märkidega ala. Olemas on ka seminariruum, mis sobib suurepäraselt nii koolituste kui ka erinevate ürituste pidamiseks. 

Tõeliselt soodsad, mugavad ja kvaliteetsed tingimused võimaldavad ohutult proovida laias valikus erinevaid tulirelvasid. Põnevad erinevat tüüpi relvadega täidetud paketid annavad võimaluse ehedalt ja meelelahutuslikult tundma õppida filmides nähtud lahingute adrenaliinirohket tagamaad. Tutvu tiiru kõigi põnevate pakettidega siin.

Loomulikult saab tiirus rohkelt infot nii relvaseaduse, relvaloa koolituse, püstolite, jahirelvade, vintpüsside kui ka kõige muu relvadega seonduva kohta.

Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

Jälgi Tondi Lasketiiru tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Tondi Lasketiir

Tondi Lasketiiru Tallinna keskus
Pärnu maantee 142, Tallinn 

Avatud ettebroneerimisel:
E-P
12:00-20:00
 

www.laskmine.ee
Telefon: 55585416
E-mail: sale@laskmine.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised