Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Tondi Lasketiiru laskepakett ''Minu esimene pauk'' -44%

Pakkumine sisaldab adrenaliinirohket laskepaketti ''Minu esimene pauk'' Tondi Lasketiirus

-44% Soodushind 25.00€ Tavahind 45.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 31.05.2024
 • Pakkumine kehtib ühele ja sisaldab adrenaliinirohket laskepaketti ''Minu esimene pauk'' Tondi Lasketiirus, mis hõlmab:
  • laskmist kahest valitud relvast – 20 padrunit
   – Sig-Sauer
   – Glock 17 või 19
   – Taurus PT908
   – karabiin Beretta CX4 Storm
 • ''Minu esimene pauk!'' on mõeldud neile relva- ja laskmishuvilistele, kel siiani vastav kogemus puudub. Karta pole midagi, sest kõik tehakse algajale paugutajale eelnevalt selgeks, vaatamata sinu soost või east, haridustasemest või päästikusõrme agarusest
 • Pakkumine kehtib Tondi Lasketiiru Tallinna Keskuses
 • Pakkumine hõlmab ohutustehnika reeglite tutvustamist ja instruktaaži, millele järgneb relvade tutvustamine ja proovimine professionaalse instruktori juhendamisel
  • Paketi juurde kuuluvad ka kaitseprillid ja kuulmiskaitse
 • Pakkumine kehtib huvilistele alates 12. eluaastast!
 • Palume aeg eelnevalt broneerida (tel. 5558 5416 või e-posti teel sale@laskmine.ee), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
  • Kokkulepitud ajal kohale mitteilmumisel ja sellest teatamata jätmisel on teenusepakkujal õigus lugeda Chilli pakkumine kasutatuks
 • Asukoht
  Tallinn
 • Osalejaid
  1
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

📺 Vaata videot

Tutvustus

Tondi lasketiiru Tallinna keskuses võib ainsana Eestis kasutada kõiki kaliibreid ning igat tüüpi laskemoona!

Sa oled mõelnud, et mis tunne oleks relvast lasta? Aga Sa pole veel julgust kokku võtnud, et proovida? Tondi lasketiiru Minu Esimene Pauk laskmispakett on mõeldud just sulle! See on laskmispakett, mis annab Sulle täpselt sellise esimese kogemuse, mida Sa vajad. Karta pole midagi, sest kõik tehakse algajale paugutajale eelnevalt selgeks, vaatamata sinu soost või vanusest, haridustasemest või päästikusõrme agarusest. Selle jaoks on kohapeal abiks meie instruktorid, kes hoolitsevad selle eest, et Sinu turvalisus oleks tagatud ning kõik Sinu küsimused saaksid vastatud.

Baltikumi suurimas ja uuenenud interjööriga siselasketiirus saab tulistada sihtmärkide pihta, samuti on lisandunud liikuvate märkidega ala. Olemas on ka seminariruum, mis sobib suurepäraselt nii koolituste kui ka erinevate ürituste pidamiseks. 

Tõeliselt soodsad, mugavad ja kvaliteetsed tingimused võimaldavad ohutult proovida laias valikus erinevaid tulirelvasid. Põnevad erinevat tüüpi relvadega täidetud paketid annavad võimaluse ehedalt ja meelelahutuslikult tundma õppida filmides nähtud lahingute adrenaliinirohket tagamaad. Tutvu tiiru kõigi põnevate pakettidega siin.

Loomulikult saab tiirus rohkelt infot nii relvaseaduse, relvaloa koolituse, püstolite, jahirelvade, vintpüsside kui ka kõige muu relvadega seonduva kohta.

Adrenaliinirohke elamus on garanteeritud!

Jälgi Tondi Lasketiiru tegemisi ka nende Facebooki lehel

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Tondi Lasketiir

Tondi Lasketiiru Tallinna keskus
Pärnu maantee 142, Tallinn 

Avatud ettebroneerimisel:
E-P
12:00-20:00
 

www.laskmine.ee
Telefon: 55585416
E-mail: sale@laskmine.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×