Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Pääsmed Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtule Urban Baris

Pakkumine sisaldab kahte pääset Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtule Urban baris

-22% Soodushind 28.00€ Tavahind 36.00€

 • Pakkumise lõpuni67:43:32
 • Pakkumist ostetud 1/20
 • Kehtib kuni 13.12.2022
Osta
Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

 • Hinnagarantii
 • 14p tagastusõigus
 • Üle 2 miljoni õnneliku kliendi
Turvaline Ostukoht
Turvaline
Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine
Mugav
tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus
Tasemel
klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Kliendid kiidavad
Kliendid
kiidavad

Kliendid kiidavad

Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Tingimused

 • Pakkumist saab kasutada ajavahemikus 13.12.2022 kuni 13.12.2022
 • Pakkumine sisaldab kahte pääset Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtule Urban Baris, 13.12.2022 algusega kell 20:00
  • Pilet ei garanteeri automaatselt istekohta. Broneeri kindlasti laud (tel 58848575 või e-maili vihmavari@urbanbar.ee) kaudumainides võlusõna ''Chilli pakkumine''
 • Tähelepanu! Ostetud Chilli pakkumist ei saa ümber vahetada ega tagastada
 • Asukoht
  Urban bar Tallinn
 • Osalejaid
  2
 • Lisainfo
  Broneeri külastus enne saabumist

Tutvustus

INGA LUNGE laval koos Improteater IMPEERIUMiga!

Paneme INGA ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.

Inga Lunge on vabakutseline näitleja, laulja, kirjanik, koolitaja, kirglik kalanaine, motoentusiast ning raadiohääl ehk hunt kriimsilm. Ta lõpetas 2004. aastal Eesti Humanitaar-instituudi teatriõppe ja 2011. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli magistriõppe. Ta on eelkõige tuntud osatäitmisega Eesti vaadatuimas telesarjas "Pilvede all" . Avatud oleku ja hea huumorimeelega sobib Inga ideaalselt improkampa, et üheskoos publikule häid emotsioone pakkuda.

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik.

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid.

13.detsembril kell 20.00 URBAN BARIS laval INGA LUNGE, Erki Aule, Mairi Tikerpalu ja Ragnar Toompuu.

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Inga Lunge & Improteater Impeerium - Koomiliste Sketšide Õhtu

Toimumiskoht ja aeg
13.12.2022, algus 20.00
Urban Bar
Roseni 9, Tallinn

www.urbanbar.ee

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised
×