-20%

5 Aasia liilia must/valge juhusegu

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Effektne vävikombinatsioon ja pikk õitsemisaeg. Üks komplekt sisaldab 5 sibula juhuslikku valikut tuntud aasia liilia sortidest LANDINI ja LITOUWEN.

Sibulad on pakendatud käsitsi ja valik on juhuslik 2+3 või 3+2. Sibulate suurus 18+

Aasia hübriidide esivanemad on pärit karmidest oludest ja neist saadud sordid on pikaealised ja kaunid. Sordid on oranzid, valged, kollased, roosad, punased, mustad, kreemid, lumivalged, ühevärvilised, kirjud, täpilised, õrnad toonid, puhtad toonid jne.
 Nad on väga haiguskindlad ja lühikese vegetatsiooniperioodiga st puhkevad õide teistest liiliatest varem. Varajaisemad sordid puhkevad juba juuni keskel. Kõrgus on olenevalt sortidest 60cm-100cm.

Kiirekasvuline, kergesti paljundatav sibullill eelistab päikselist kuni poolvarjulist kasvukohta ja vett hästi läbilaskvat,avatud kasvukohta. Poolvarjuline kasvukoht tuleks valida kindlasti roosadele sortidele, siis päike ei pleegita õisi. Kõik sordid õitsevad poolvarjus kauem. On täiesti talvekindlad, neid pole vaja katta. Alles siis, kui taimed hakkavad vähem õitsema ning õied on jäänud väiksemaks, tuleb sibulapesa üles kaevata, laiali jagada ja ümber istutada. Sellepärast et puhmik on kasvanud liiga tihedaks ning sibulatele ei jätku ruumi ega toitaineid.

Olenevalt sibula suurusest istutage see 3–4 korda nii sügavale (kuni 30 cm). Pigem pange sügavamale, seal on ühtlasem temperatuur. Pealegi tekivad liilial ka maa alla jäävale varreosale juured, tänu millele saab taim omastada rohkem toitaineid. Varrel arenevad tütarsibuladki. Seega peab sibulal olema viljakat mulda nii peal- kui ka allpool.

Kui pole võimalik kohe sibulaid istutada, hoidke neid niiskes keskkonnas (sammal, kangas, turvas vm). Liiliasibul kuivab kergest, sest tal pole kaitseks välist kesta. Kosumiseks läheb mitu aastat.

Saadavus Chilli esinduspoodides
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.