-20%

1 pakk Aasia hübriidliilia LANDINI (must liilia) sibulaid

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Üks pakk sisaldab 5 aasia hübriidliilia LANDINI sibulat . Profikvaliteetsed liiliasibulad on pakendatud käsitsi ja on suurusega 16/18.Oma tumedate kroonlehtede tõttu kutsutakse, seda sorti mustaks liiliaks. Mustade õitega lillede aretamine on olnud aastaid lillekasvatajatele erialane hasart.  Aasia liilial LANDINI on suured tumedad, mustjaspunased õied. Kroonlehed on kitsad. Lehestik läikiv, sügavroheline ja õievarred ülespidi vaatavad.

Maagiliselt mõjuv värvilaik püsikupeenrasse. Hea lõike- ja vaasilill.

Musta liiliat istutatakse augusti teisest poolest kuni külmadeni, sest liilia vajab juurdumiseks madalat temperatuuri. Kuni meetrikõrguseks kasvav tugeva varrega lill õitseb juunist augustini ning säilitab oma läikivmusta värvi kogu õitsemise ajaks. Külma talve pole põhjust peljata, sest lill on aretatud spetsiaalselt pakasekindlaks, vähemalt meie kliimas talvitub see sibul hästi. Must liilia eelistab päikeselist või poolvarjulist kasvukohta.

  • Sibulad tuleks istutada kolmekordse sibula suuruse sügavusele arvates sibula kannast. Nt 4 cm kõrgune sibul istutatakse 12 cm sügavusele. Eelistab viljakat, vett hästi läbilaskva pinnasega kasvukohta.
  • Üks pakk sisaldab 5 aasia hübriidliilia LANDINI sibulat
Saadavus Chilli esinduspoodides
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.