Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
-20%

8 lõhnava liilia juhusegu

8.80 8.80€ 11.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Segu sisaldab 8 sibulat ning on 6 erineva sordist lõhnava idahübriidliilia juhuslik valik. Sibula suurus 14/16.

Idahübriidid on hinnatud eelkõige eksootilise ilu tõttu. Nad on hiljaõitsevad, laiade vahelduvate lehtedega, hiigelsuurte laialt avanevate, hästi lõhnavate õitega. Kasvutingimuste osas on nad nõudlikumad. Eelistavad päiksepaistelist tuulte eest varjatud sooja kasvukohta. Poolvarjuline koht sobib roosaõielistele sortidele, sest päike ei pleegita seal nende õisi. Poolvarjus õitsevad kõik sordid kauem. Ei talu kuiva. Talvituvad avamaal, kuid ei talu niiskust ja seisvat vett.

Liiliatele meeldib juurdumiseks jahe muld, seega on parim istutusaeg kevadel aprillis ja sügisel augustist oktoobrini. Sobib nõrgalt happeline kuni neutraalne sügav huumusrikas lehe- või turbakompostmuld. Kergete muldade puhul võib istutada sügavamale kui raskete puhul. Nt 4 cm kõrgune sibul istutatakse 12 cm sügavusele. See tagab varrejuurte hea kasvamise sibula peal maapinnas. Raskes pinnasas oleks hea sibula ümber panna liiva. Kuivanud õied lõigata ja lasta varrel kuivada. Väetada!

Shopping Center OÜ
www.shopshop.ee
E-mail: order@shopshop.ee

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.
Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 38 head pakkumist