Australian Gold Accelerator™ losjoonid päikese käes ja solaariumis päevitamiseks (250 ml)

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

Valikus:

  • Australian Gold Accelerator™ Dark Tanning Lotion (250 ml). Aroom: Cocoa Dreams. Ikoon päevitusmaailmas! Austraalia kohalike õlide ning A- ja E-vitamiinide eksootiline segu moodustab suurepärase päevituskompleksi, mis lubab Sinu loomulikul pigmentatsiooniprotsessil areneda nii kiiresti kui võimalik. Eksklusiivne Biosine Complex® sisaldab toitaineid, niisutab ja kaitseb nahka. Sa lausa jumaldad seda siidist tunnet ning klassikalist värsket troopika aroomi. Ei sisalda pruunistajaid.
  • Australian Gold Bronzer Accelerator™ Dark Tanning Lotion (250 ml). Aroom: Cocoa Dreams. Ikooniline päevitussegu, mis on küllustatud naturaalsete pruunistajatega kohese, hämmastavalt tumeda päevitustulemuse saavutamiseks. Eksklusiivne Biosine Complex® sisaldab toitaineid, niisutab ja kaitseb päevitustulemust. Taruvaiguekstrakt on segatud Austraalia kohalike õlide ning A- ja E-vitamiinidega, et kaitsta nahka negatiivsete keskkonnamõjude eest tervema, toidetuma pronksja rahulolu nimel. Sa lausa jumaldad seda siidist tunnet ning klassikalist värsket troopika aroomi.

Kasutamine: kanda losjooni nahale enne päevitamist.

 

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo