Olaplex Hair Perfector N°3 koduhoolduseks kasutatav toode (100 ml)

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest. Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab Olaplex taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Kasutamine: 1) kanna toodet rätikukuivadele juustele otstest juurteni ning hoia peas vähemalt 10 minutit (mida kauem hoida, seda tõhusam tulemus). Eriti kahjustatud juuste puhul korda tegevust ilma loputamata. 2) Loputa toode juustest ning pese juukseid nagu tavaliselt šampooni ja palsamiga.

  • Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.
  • Olaplex ei sisalda silikoone, sulfaate, DEA-d,aldehüüde ega gluteeni. Tootesarja ei ole katsetatud loomadel.

 

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo