-29%

Orgaaniline Võluväe klorella pulber

4.95 4.95€
6.95€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Lisa lemmikutesse

Salvestades pakkumise lemmikuks leiad selle pärast menüüribalt südame ikooni alt üles ning saad teavituse, kui pakkumine hakkab lõppema või limiit hakkab täituma.

Klorella on üherakuline magevee rohevetikas, mis sisaldab rohkelt klorofülli, proteiini ja vitamiine, ning märkimisväärselt rauda ja kaltsiumi. Suurepärane toidulisand sportlastele ja on hea organismi tugevdamiseks.

Klorella nimi tuleneb suurest klorofülli sisaldusest – 3-5%, seda on rohkem kui ühelgi teisel taimel. Klorella püüab kinni raskemetalle ja aitab neid kehast eemaldada (uraani, baariumit, plutooniumit, dioksiine, elavhõbedat ja kaadmiumi).

Klorella sisaldab kõiki kaheksat aminohapet, mida täiskasvanud inimese organism ise ei suuda sünteesida. Klorellas leidub rohkesti ka mitmesuguseid vitamiine. Soovitav ööpäevane kogus: 0,5-1 tl. Segage vee, mahla, smuuti või jogurtiga.

Kogus: 200g

 

 

Võluvägi

Sinu keha on Sinu tempel ja seda kogu eluks. Et Sinu keha oleks puhas, tervis tugev ning organismist saaks Sinu vastupidav kaaslane, on Võluvägi läinud tagasi juurte juurde ja taasavastanud looduse võimsa jõu.

Võluvägi ei toeta ainuüksi mitmekülgset toitumist, vaid tervislikkust kui elustiili. Tegemist on brändiga, mida iseloomustavad naturaalsus, tervislikkus ja orgaanilisus.

Võluvägi hoolitseb selle eest, et sööksid seda, mis on päris ja puhas. Naudi organismi täiustavaid toidulisandeid, sest see on ainus tõeline saladus kauakestva ilu ning raudse terviseni.

Tervis tuleb võluväel!

  Mustika Sikupilli
Orgaaniline Võluväe klorella pulber 4.95 0 0

Shopping Center

Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 41 head pakkumist