Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
-47%

Aasia liiliate juhusegu 15 sibulast

8.80 8.80€ 16.50€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Üks komplekt sisaldab 15 aasiahübriidliilia sibulat 5-7 erinevast sordist. Sibulad on pakendatud käsitsi ja sortide valik on juhuslik. Sibula hind 0,58 senti. Sibula suurus 14+

Aasia hübriidide esivanemad on pärit karmidest oludest ja neist saadud sordid on pikaealised ja kaunid. Sordid on oranzid, valged, kollased, roosad, punased, mustad, kreemid, lumivalged, ühevärvilised, kirjud, täpilised, õrnad toonid, puhtad toonid jne.
 Nad on väga haiguskindlad ja lühikese vegetatsiooniperioodiga st puhkevad õide teistest liiliatest varem. Varajaisemad sordid puhkevad juba juuni keskel. Kõrgus on olenevalt sortidest 60cm-100cm.

Kiirekasvuline, kergesti paljundatav sibullill eelistab päikselist kuni poolvarjulist kasvukohta ja vett hästi läbilaskvat, avatud kasvukohta. Poolvarjuline kasvukoht tuleks valida kindlasti roosadele sortidele, siis päike ei pleegita õisi. Kõik sordid õitsevad poolvarjus kauem. On täiesti talvekindlad, neid pole vaja katta. Alles siis, kui taimed hakkavad vähem õitsema ning õied on jäänud väiksemaks, tuleb sibulapesa üles kaevata, laiali jagada ja ümber istutada. Sellepärast et puhmik on kasvanud liiga tihedaks ning sibulatele ei jätku ruumi ega toitaineid.

Olenevalt sibula suurusest istutage see 3–4 korda nii sügavale (kuni 30 cm) Pigem pange sügavamale, seal on ühtlasem temperatuur. Pealegi tekivad liilial ka maa alla jäävale varreosale juured, tänu millele saab taim omastada rohkem toitaineid. Varrel arenevad tütarsibuladki. Seega peab sibulal olema viljakat mulda nii peal- kui ka allpool.

Kui pole võimalik kohe sibulaid istutada, hoidke neid niiskes keskkonnas (sammal, kangas, turvas vm). Liiliasibul kuivab kergest, sest tal pole kaitseks välist kesta. Kosumiseks läheb mitu aastat.

Shopping Center OÜ
www.shopshop.ee
E-mail: order@shopshop.ee

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.
Kaup kätte
Turvaline Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Mugav tagastamine

Mugav tagastamine

Chillist soetatud tooteid, vouchereid ja kinkekaarte saab tagastada 14-päeva jooksul (v.a seadusest tulenevad erandid)

Tasemel klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

Vaata kõiki päevapakkumisi ›
hetkel 38 head pakkumist