AllNutrition AAKG Shock treeningeelne shot (80 ml)

NB! Mõne nädala jooksul muudavad Chilli Mustika ja Sikupilli keskuse esinduspoed oma välimust ja uuenenud kauplused täituvad värske Iluversumi kaubavalikuga, pakkumaks senisest veelgi paremat kaubavalikut ilu, tervise ja fitness valdkonnas.

AllNutrition AAKG Shock on valmisjook l-arginiin alfa-ketoglutaraadist (AAKG) 8000 mg ja l-tsitrulliinist (3000 mg). Tõhus treeningeelne shot, mis annab treeninguks energiat ja tõhusust.

Tsitrulliin on aminohapete l-tsitrulliini ja õunhappe kombinatsioon. Tsitrulliin toetab organismi toimimist, vähendab väsimust ja kiirendab regeneratsiooni. Toetab lihastes verevoolu, tugevdab organismi ja eemaldab toksiine (sealhulgas piimhapet ja ammoniaaki).

Alfa-ketoglutaraat l-arginiin (AAKG) on toitaine, millel on otsene mõju organismis neile ühenditele, mis mõjutavad lihasmassi. L-arginiin on oluline aminohape organismis.

  • Maksimaalne energia vallandumine
  • Aitab parandada treeningsooritust
  • Annab võimsa “pump” tunde lihastes

Maitse: pirn

Kasutamine: tarbi üks serveering (½ pudelist = 40 ml) 30 minutit enne treeningut. Mitte juua rohkem kui üks pudel päevas. Loksutada enne tarbimist.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo