Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
-60%

Tõhusaim ja kiiretoimelisem rasvapõletaja - Cobra Labs The Ripper™

Cobra Labs The Ripper™(150g) on kõige tõhusam ja kiiretoimelisem rasvapõletaja. Suurepärase maitse ja koostisega ning seguneb sekunditega. Hakkab toimima mõne minuti möödudes pärast tarbimist. See on rasva põletamine, mida tunned. The Ripper sisaldab kiiretoimelisi kontsentreeritud koostisosi rasva põletamiseks ning hoidmaks söögiisu kontrolli all. Annab energiat kogu päevaks ilma judinate ja värinateta, mida tihti teised kaalualandavad tooted võivad tekitada.

Võta oma trennist maksimum ning kaota kilod kiiresti!

Omadused:

  • Täisvõimsusega rasvapõletaja
  • Kiiretoimeline
  • Hea maitsega
  • Energia kogu päevaks
  • Hoiab söögiisu kontrolli all
  • 30 serveeringut
  • Maht: 150 g

Kasutamine: alusta toote tarbimist 1 mõõtelusika kaupa, mis on segatud 180-250 ml külma veega. Tarbi tühja kõhuga 15-30 minutit enne hommikusööki. Sellist tarbimist on soovitatav teha 2 päeva, et hinnata taluvust. Edaspidiselt võib võtta lisa mõõtelusikatäie 5-6 tunni möödudes. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada 60 päeva jooksul kombineerituna tervisliku toitumise ja füüsilise treeninguga. Mitte ületada 2 serveeringu kogust 24 h jooksul.

Tähelepanu: Rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel mitte kasutada. Hoida lastele kättesaamatus kohas.The Ripper lisand on mõeldud kasutamiseks ainult alates 18. eluaastast. Retsepti- või käsimüügiravimite tarvitamisel konsulteerida enne The Ripper lisandi kasutamist arstiga. Kui esineb vastunäidustusi toote suhtes, lõpetada toote kasutamine ja pidada nõu arstiga. Mitte kasutada inimestel, kes on tundlikud kofeiini või beetalaiini suhtes. Mitte kasutada koos kofeiini, alkoholi või muude stimulantidega. Mitte kasutada toodet 4h enne magamaminekut, et vältida unetust. Toote kasutamise ajal juua vähemalt 2 liitrit vett päevas ja tarbida piisaval hulgal kaloreid. Säilitada kuivas ja jahedas kohas, sest niiskus võib põhjustada pulbri tükki minemist ja värvuse muutust.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.