Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Fast Muscle+ jõualadele suunatud taastusjoogipulber (900 g)

Fast Muscle+ on jõualadele suunatud taastusjoogipulber treeningjärgseks kasutamiseks.

Muscle+ on välja töötatud pidades silmas eelkõige jõualade harrastajaid. Muscle+ sisaldab kõiki olulisi koostisosasid, mis aitavad treeningjärgselt paremini taastuda kui ka lisada jõudu. Sobib suurepäraselt edasijõudnud jõusaalitreenijale, kelle huvides on maksimaalne taastumine peale treeninguid.

Muscle+ sisaldab valke ja süsivesikuid suhtes 1:1, mis on väga optimaalne kogus, millele saab vajadusel lisada juurde süsivesikuid kas mahla või süsivesikupulbrina.

Lisaks sisaldab Muscle+ lisakogus aminohapet LEUTSIINI ja GLUTAMIINI, mis loob parema valgusünteesi võimendades sellega lihaskasvu ja taastumist ning aitab ära hoida ületreeningut.

Ka sisaldab CREAPURE® kvaliteediga KREATIINI, mis suurendab lihassuutlikkust treeningu ajal ning lisab jõudu, et treeningutest välja võtta maksimumi.

Süsivesikute allikaks on MALTODEKSTRIIN, DEKSTROOS ning MAISITÄRKLIS, mis taastab täielikult lihaste glükogeenivarud, luues ideaalse metaboolse keskkonna peale raskeloomulisi treeninguid.

  • Tagab maksimaalse treeningust taastumise
  • Sobib väga hästi raskejõustikualade harrastajatele
  • Hoolikalt läbimõeldud koostis edasijõudnud treenijale

Tänu madalale süsivesikusisaldusele, sobib hästi ka neile, kel eesmärgiks rasvapõletamine.

KELLELE: Sobib kõige paremini raskejõustiku alade harrastajatele. Suurepärane valik edasijõudnud jõusaalitreenijale.  Sobib kõigile, kes hindavad maksimaalset toimet treeningjärgsest taastusjoogist, mis aitab taastuda ning lisab ka jõudu. 

KASUTAMINE: Sega 2 kulbitäit (65g) toodet 3-5dl külma vee või piimaga ning tarbi treeningjärgselt. Vajadusel võib segada ka mahlaga või süsivesikupulbriga, et tõsta süsivesikute kogust. 

KOOSTIS:

  • Šokolaadi: Vadakuvalgu kontsentraat (piimast), dekstroos, maltodekstriin, kakaopulber, tärklis, vahamaisi tärklis, Creapure® kreatiinmonohüdraat, L-glutamiin, vadakuvalk (piimast), hüdrolüüsitud vadakuvalk (piimast), vadakuvalgu isolaat (piimast), lõhnaained, L-leutsiin, fruktoos, emulgaator (sojaletsitiin), magusained (sukraloos, atsesulfaam K). 
  • Maasika: Vadakuvalgu kontsentraat (piimast), dekstroos, maltodekstriin, tärklis, vahamaisi tärklis, Creapure® kreatiinmonohüdraat, L-glutamiin, vadakuvalk (piimast), hüdrolüüsitud vadakuvalk (piimast), vadakuvalgu isolaat (piimast), lõhnaained, L-leutsiin, fruktoos, naturaalsed värvid (punapeet), emulgaator (sojaletsitiin), magusained (sukraloos, atsesulfaam K).
  • Mint-šokolaadi: Vadakuvalgu kontsentraat (piimast), dekstroos, maltodekstriin, kakaopulber, tärklis, vahamaisi tärklis, Creapure®kreatiinmonohüdraat, L-glutamiin, vadakuvalk (piimast), hüdrolüüsitud vadakuvalk (piimast), vadakuvalgu isolaat (piimast), lõhnaained, L-leutsiin, fruktoos, emulgaator (sojaletsitiin), magusained (sukraloos, atsesulfaam K).

MAITSED: Šokolaadi, maasika, mint-šokolaadi

PAKEND: 900 g

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo
×