Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Fast šeiker (800 ml)

FAST šeiker on spetsiaalne vahend taastusjookide ja valgupulbrite segamiseks ning kaasas kandmiseks. Sõelaga varustatud šeikeris segunevad kõik pulbrid, mis on teatavasti raskema lahustuvusega kui spordijoogid, võrreldamatult paremini kui spordijoogipudelis.

800 ml šeiker võimaldab kaasa võtta mitme joogi jagu pulbrit ja on piisavalt suur, et sobida ka trenniaegse isotoonilise spordijoogi või vee mahutamiseks. Pealt keeratav kork lubab valgupulbreid lihtsalt šeikerisse kallata, mis tavapudeli puhul oleks võimatu. Šeikeri peale on märgitud milliliitrid ja kuupsentimeetrid 50se sammuga. See võimaldab tooteid täpselt doseerida ka inimestel, kel puudub täpne köögikaal.

Šeiker on valmistatud plastikust ja on seega põrutustele palju vastupidavam. Šeiker on asendamatu abimees taastusjoogi kaasa võtmiseks, kuna treeningutest kiirema taastumise huvides on tooteid vajalik tarbida võimalikult kohe peale trenni.

  • Varustatud mõõteskaalaga täpseks doseerimiseks;
  • Keeratav kork - ei mingit kotis laialivalgumist;
  • Parema segunemise huvides varustatud sõelaga;
  • Sobib nii veepudeliks kui taastusjoogi segamiseks.

KELLELE? Fast šeiker on vajalik kõigile, kes kasutavad treeningjärgseid taastusjooke ning otsivad valgupulbrite ja spordijookide mahutamiseks sobivaimat vahendit.  

KASUTAMINE: Fast šeikerit kasutada taastusjookide doseerimiseks, lahustamiseks ja kaasaskandmiseks. Tooteid doseerida vastavalt pakil kirjutatule.  

MAHUTAVUS: 800 ml

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo