Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Genetic Nutrition Milk Thistle maarjaohaka kapslid – tõhusaim kaitse maksale

Ükski inimorgan ei oma nii palju elutähtsaid funktsioone nagu maks. Maks töötab 24/7 ja on pideva koormuse all.

Maarjaohaka aktiivaineks on silimariin (Genetic Nutrition kapslid sisaldavad 80% standardiseeritud silmariini), millel on selge maksarakkusid kaitsev ja taastav toime, on antioksüdantse, toksiine ja mürke väljutava toimega. Silimariin ennetab mürgiste ainete moodustumist maksarakkudes ning lagundab teisi mürke enne kui need jõuavad oma hukutavat mõju avaldada. See on teadaolevalt ainus looduslik ühend, mis kaitseb maksarakke ja taastab maksa funktsioone.

Omadused:

  • 300 mg maarjaohaka ekstrakti ühes kapslis
  • säilitab optimaalse ja kahjustamata maksafunktsiooni
  • toetab maksarakkude uuenemist
  • alandab kolesterooli

Sobivus:

Tänapäeva ühiskonnas, kus on kõrge saaste ja levimas ebatervislik eluviis, regulaarne alkohli tarbimine, rasvaste toitude tarbimine on raske leida sihtgruppi, kes ei saaks maarjaohaka kapslitest kasu. Sobib kõigile, kes teavad, et tarvitavad regulaarselt alkoholi, kasutavad hormoone või steroide, mis annavad maksale ülekoormuse. Samuti sobib ka sportlastele ja kulturistidele, kes kasutavad tihti toidulisandeid füüsilise jõudluse parandamiseks, mis samuti koormavad maksa.

Annustamine: nagu toidulisandit, 1 kapsel 1-2 korda päevas pärast sööki. Ärge ületage soovituslikku annust. Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Ühes purgis on 90 kapslit.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.
×