Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
-33%

Gillette Mach3, Fusion, Proglide ja Proshield terad meestele

Gilette on maailmakuulus kõrgekvaliteetsete raseerimisvahendite tootja. Gilette'i leiutise kasutuselevõtt tõi kaasa tõelist revolutsiooni meeste igapäevaelus. Gillette terad tagavad nahalähedase raseerimise ning sileda lõpptulemuse. 

Valikus:

 • Mach3. Tagab võimalikult nahalähedase raseerimise. 3-teralised peenikesed raseerimisterad jõuavad iga üksiku karvani. Teral on ülemises osas niisutatud sinine riba, mis annab valgeks muutudes märku sellest, et on aeg tera vahetada. Nii võid alati kindel olla, et sinu raseerijatera ei kahjusta nahka! Alumises osas on 5 niisutavat riba, mis muudab naha siledaks ja pehmeks. Sobivus: Mach3 terad sobivad kõikidele Mach3 raseerijatele.
 • Mach3 Sensitive Power. 3-teralised raseerimisterad, mis pakuvad vähem ärritust isegi tundlikule nahale. Nahalähedane raseerimine. Kaitsvad mikroribad aitavad vältida sisselõikeid. Muudab naha pehmeks ja siledaks. Sobivus: Mach3 Sensitive Power terad sobivad kõikidele Mach3 raseerijatele.
 • Mach3 Turbo. Varustatud 3 tihedalt paigutatud teraga, mis tagavad sileda ja pehme naha. Raseerija liikuv ots ja 10 mikroriba järgivad naha iga kontuuri. Raseerija teral on niisutatud riba, mis annab valgeks muutudes märku sellest, et on aeg tera vahetada. Nii võid alati kindel olla, et sinu raseerijatera ei kahjusta nahka! Sobivus: Mach3 Turbo terad sobivad kõikidele Mach3 raseerijatele.
 • Fusion. 5–teralised peenikesed raseerimisterad jõuavad iga üksiku habemekarvani, vähendades tera-tera haaval survet nahale ning muutes nahaärrituse vähemtuntavaks. Tagab maksimaalse kokkupuute näokontuuridega ning tagab nahalähedase raseerimise ning puhta ja veatu lõpptulemuse. Täpsustera aitab pääseda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse põskhabeme ja nina juures. Raseerija teral on niisutatud riba, mis annab heledaks muutudes märku sellest, et on aeg tera vahetada. Nii võid alati kindel olla, et sinu raseerijatera ei kahjusta nahka. Sobivus: Fusion terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.
 • Fusion Power. Võimas 5-teraline süsteem tagab mugava ja nahalähedase raseerimise. Teral on PowerGlide® riba, mis aitab vähendada survet ühele terale ning ärritust on märgatavalt vähem tunda. Lisaks on mugavusriba, mis järgib näo kontuure. Täpsustera aitab pääseda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse põskhabeme ja nina juures. Sobivus: Fusion Power terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.
 • Fusion Proglide. 5-teralised õhemad ja peenemad terad, mis tagavad parima kokkupuute näokontuuridega. Terade vahel on stabilisaator, mis säilitab optimaalse terade vahe raseerimise ajal ning tagab mugava ja täpse raseerimise. Täiustatud Lubrastrip® ribaga, mis tagab hea libisemise ning jätab naha pehmeks ja niisutatuks. Sobivus: Fusion Proglide terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.
 • Fusion Proglide Power. Võimas 5-teraline süsteem tagab mugava ja nahalähedase raseerimise. Teral on PowerGlide® riba, mis aitab vähendada survet ühele terale ning ärritust on märgatavalt vähem tunda. Lisaks on mugavusriba, mis järgib näo kontuure. Täpsustera aitab pääseda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse põskhabeme ja nina juures. Sobivus: Fusion Proglide Power terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.
 • Fusion Proshield Chill. Gillette terade kõige edasijõudnum valik. Sisaldab enne ja pärast niisutavaid terasid, mis vähendavad raseerimise ajal ärritust. 5-teralised peenikesed raseerimisterad tagavad täpse ja nahalähedase raseerimise. Lisaks on teral jahutav tehnoloogia raseerimise ajal. Sobivus: Fusion Proshield Chill terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.
 • Fusion Proshield. Terad tagavad maksimaalse kokkupuute näokontuuridega ning tagab nahalähedase raseerimise ning puhta ja veatu lõpptulemuse. 5–teralised peenikesed raseerimisterad jõuavad iga üksiku habemekarvani, vähendades tera-tera haaval survet nahale ning muutes nahaärrituse vähemtuntavaks.  Sobivus: Fusion Proshield terad sobivad kõikidele Fusion, Fusion Proglide ja Fusion Proshield raseerijatele.

Tutvu ka naiste terade valikuga SIIN!

Saadavus Chilli esinduspoodides
 • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
 • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.