Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN
-50%

Gillette Venus terad naistele

Gillette on maailmakuulus kõrgekvaliteetsete raseerimisvahendite tootja. Gilette'i leiutise kasutuselevõtt tõi kaasa tõelist revolutsiooni naiste igapäevaelus. Gillette Venus on disainitud eksklusiivselt naistele arvestades naiselikke unikaalseid kurve ja kontuure. Gillette terad tagavad nahalähedase raseerimise ning sileda lõpptulemuse. 

NB! Sobivus - kõik valikus olevad terad sobivad kõikidele Gillette Venus vahetavate teradega raseerijatele!

Valikus on:

 • Venus Original. 3-teralised peenikesed raseerimisterad jõuavad iga üksiku karvani, vähendades tera-tera haaval survet nahale ning muutes nahaärrituse vähemtuntavaks. Tagab nahalähedase raseerimise ning sileda lõpptulemuse.

 

 • Venus & Olay. Niisutavad ribad pehmendavad nahka raseerimise ajal ning aitavad efektiivselt kaitsta Sinu nahka kuivamise eest ka raseerimisjärgselt. 5-teralised peenikesed raseerimisterad tagavad taevalikult pehme tunde, jättes nahale mõnusa vanilli aroomi.

 

 • Venus Proskin Moisturerich. 3-teralised raseerimisterad ekstra niisutavate ribadega, millele on lisatud nahka pehmendavat niisutavat kehavõid. Tagab nii libeda raseerimise, et raseerimisgeeli ei ole vaja kasutada. Jätab naha niisutatuks ning pehmeks ja mõnusa aroomiga.

 

 • Venus ProSkin Sensitive. Sisaldab nahka kaitsvaid ja niisutavaid ribasid, mida on rikastatud aaloega. 5 tihedalt paigutatud tera tagavad siidiselt pehme ja niisutatud naha. Tänu aaloe sisaldusele on nahaärritust märgatavalt vähem tunda.

 

 • Venus Breeze. See on saladus võimalikult nahalähedaseks raseerimiseks. 3-teralised raseerimisterad jõuavad iga üksiku karvani. Muudab naha mõnusalt siledaks. Tera on kaetud geeliribaga ning eraldi raseerimisgeeli pole vaja kasutada.

 

 • Venus Embrace. Esimene 5-teraline raseerija naistele. Peenikesed raseerimisterad tagavad taevalikult pehme tunde.

 

 • Venus Embrace Sensitive. Dermatoloogiliselt testitud tundliku naha puhul. Embrace Sensitive 5-teralised raseerimisterad on 8x parema libisemisega, tagavad nahalähedasema raseerimise ning ärritavad vähem nahka. Niisutavad ribad on rikastatud aaloega.

 

 • Venus Spa Breeze.  see on saladus võimalikult luksuslikuks nahalähedaseks raseerimiseks. 3-teralised raseerimisterad jõuavad iga üksiku karvani. Muudab naha mõnusalt siledaks. Tera on kaetud rikkalikult niisutava värske valge tee lõhnalise geeliribaga ning eraldi raseerimisgeeli pole vaja kasutada. Sobivus: Gillette Venus Spa Breeze lisaterad sobivad kõikidele Gillette Venus käepidemetele.

 

 • Gillette Venus & Olay Sugarberry raseerimistera on varustatud 5 tihedalt paigutatud teraga, mis tagavad nahalähedase raseerimise ning siidiselt pehme tulemuse. Spetsiaalsed niisutavad ja nahka kaitsvad padjakesed tagavad libeda raseerimise nii, et raseerimisgeeli ei ole vaja kasutada. Padjakesed on rikastatud Olay kehavõiga. Jätab naha niisutatuks ning pehmeks ja mõnusa magusa marja aroomiga. Sobivus: Gillette Venus & Olay Sugarberry lisaterad sobivad kõikidele Gillette Venus käepidemetele.

 

Saadavus Chilli esinduspoodides
 • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
 • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo

Tootehinnangud

Käesolevad tootehinnangud põhinevad inimestel, kes on soetanud kauba Chilli ostukeskkonnast.