Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Marvis flooriühenditeta hambapastad (25-75 ml)

  • Aquatic Mint (mereline piparmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. „Pehme, Külm“ maitse, et anda meeldiv mereline värskus. Ei sisalda flooriühendeid. Koostis: Aluminum Hydroxide, Aqua (Deionized Water), Glycerin, Silica, Aroma (Flavour), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Hydroxycitronellal, Farnesol, Benzyl Alcohol.
  • Jasmin Mint (jasmiin/piparmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. Selle üllatavalt võluv magus lilleline mindimaitse on pühendatud just naistele. Koostis: Aluminum Hydroxide, Aqua (Deionized Water), Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Aroma (Flavour), Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Linalool, Benzyl Alcohol.
  • Whitening Mint (valgendav piparmünt) - Valgendava mõjuga piparmündimaitseline hambapasta. Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde. Valgendades hambaemaili eemaldab edukalt katu ja hambakivi muutes naeratuse veelgi säravamaks ja ilusamaks. „Külmast“ mindist tulenev jäine värelus annab sulle kestva ja unustamatu värske tunde. Koostis: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua (Water), Tetrapotassium Pyrophosphate, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma (Flavour), Cellulose Gum, Xylitol, Titanium Dioxide, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Saccharin, Silica, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Eugenol, Methylparaben, Limonene, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben.
  • Classic Strong Mint (klassikaline tugev piparmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. Tuntavalt vürtsikas mint teeb kasutamise intensiivselt nauditavaks ja pakub kauakestvat värskustunnet. Koostis: Aluminum Hydroxide, Aqua (Deionized Water), Sorbitol, Glycerin, Silica, Aroma (Flavour), Cellulose Gum, Sodium Laureth Sulfate, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Citric Acid, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Eugenol, Limonene.
  • Cinnamon Mint (kaneel/piparmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta kaneelihõngulise piparmündiga, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. Värskendav Mint tõstab esile kaneeli eksootilist magusat maitset ning selle üllatavat, kauakestvat aroomi. Koostis: Aluminum Hydroxide, Aqua (Deionized Water), Sorbitol, Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Aroma (Flavour), Sodium Laureth Sulfate, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Flouride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Citric Acid, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Limonene, Eugenol.
  • Amarelli Licorice (lagrits/piparmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. Koostöö Amarelli firmaga, kes toodab lagritsat juba 1731.aastast, on andnud elegantse aroomi, mis ühtib puhta võrgutava lagritsa maitsega koos värske minditooniga. Koostis: Aluminum Hydroxide, Aqua (Deionized Water), Glycerin, Silica, Cellulose Gum, Aroma (Flavour), Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Citric Acid, Cinnamal, Anise Alcohol, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol.
  • Ginger Mint (ingver/piprmünt) - Rikkalik kreemjas hambapasta, mis annab värske õhetava tunde ja eemaldab edukalt katu ja hambakivi, et tuua esile sädelev särav naeratus. Harmooniline „Kuum ja Külm“ toon koos õrna vürtsise toimega. Ei sisalda flooriühendeid. Koostis: Glycerin, Aluminium Hydroxide, Aqua (Water/Eau), Silica, Aroma (Flavor), Cellulose Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Benzyl Alcohol.

Kasutamine: 6 aastased ja nooremad lapsed: panna herneterasuurune kogus hambapastat hambaharjale ning harjata järelvalve all, et minimeerida allaneelamist.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo
×