Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

MetalShake by Sweden külmaelemendiga šeiker - hoiab joogi 4-6 tundi külmana! (600 ml)

MetalShake by Sweden Shaker on taaskordne revolutsiooniline toode fitness-ja treeningmaastikul. 

PP kiududest ja 100% toksiinivabast terasest multifunktsionaalne spordipudel, mis on loodud kõikidele treeninghuvilistele, kes naudivad hästi segunenud spordijooke enne ja pärast treeningut.

MetalShake by Sweden šeikeri teeb innovatiivseks omadus hoida jooke külmana 4-6 h, sest šeiker on varustatud IcePuck külmaelemendiga.

Šeikeri ehitus ja omadused:

  • Lekkimiskindel kaas. Kaanel on twist lock lukustussüsteem, mis hoiab selle kindlalt suletuna isegi tugevate raputusliigutuste korral.
  • Roostevabast terasest sõel. Sõelal on uuendusliku suurusega augud, mis tagavad sekunditega pulbri/tükivaba segatud joogi.
  • Peamine konteiner. Vedelike mahutavus on kuni 600 ml.
  • IcePuck külmaelement. Valmistatud PP kiududest ning sobitub keskmise konteineri külge. Hoiab joogi pudelis külmana 4-6 h. Valmistatud külmageelist, mis on 100% mittetoksiline ning pole mõeldud tarbimiseks. NB! Aseta külmaelement enne kasutamist mõneks ajaks sügavkülma!
  • Keskmine konteiner. Kasutage seda IcePuck’iga, et hoida jooke tõeliselt külma ja värskena. Samuti võib seda kasutada pulbrite ja teiste toidulisandite hoistamiseks. Ideaalne, kui soovite tarbida ühe treeningu jooksul treeningeelseid ja –järgseid lisandeid.
  • Alumine konteiner. Hoiukonteiner, kuhu võib lisada näiteks toidulisandid, võtmed, kapivõti, ehteid, raha või teisi pisemaid esemeid.

Alumised kaks konteinerit keeratakse väikese keerme abil põhikonteineri külge. Alumistesse konteineritesse ei ole soovitatav lisada vedelikke siis, kui asetate pudeli pikali trennikotti.

Konteinereid ei pea kasutama korraga. Omavahel võib kokku keerata ka ainult 2 või 3 konteinerit – täpselt nii palju, kui vajad.

Šeiker on valmistatud roostevaba terasest (kategooria 304 , mis kuulub ka 18-8 kategooria alla), mis on immuunne toiduainete, steriliseerivate lahuste, enamuse orgaaniliste ja mitteorgaaniliste kemikaalide/värvainete ning teiste roostet tekitavate ainete suhtes.

Šeikerit on soovitatav pesta käsitsi.

Põhikonteineri küljes olev MetalShake logo on graveeritud.

The MetalShake on TM kaubamärk ning omab disainikaitset üle kogu maailma.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn) – otsas
Poodide avamisajad ja asukohainfo