Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

MyVegies Vegetarian BCAA kompleks taimetoitlastele ja veganitele (200 tabletti)

MyVegies BCAA kompleks pärineb taimsetest allikatest ja on rikastatud vitamiinidega B2 ja B6, sobib veganitele ja taimetoitlastele, rahuldades nende organismi vajadusi ning toetades nende keha energiatootmist.

MyVegies Vegetarian BCAA sisaldab teaduslikult testitud valemit, mis põhineb hargnenud ahelaga aminohapete kogumil: leutsiinil, isoleutsiinil ja valiinil vahekorras 2: 1: 1. BCAA hargnenud ahelaga aminohappeid peetakse olulisteks, kuna inimese organism ei saa neid ise sünteesida ning seega tuleb neid manustada toiduga või toidulisandite abil. Need aminohapped moodustavad ligikaudu 35-40% olulistest aminohapetest meie kehas ning ligikaudu 18% lihaskoes esinevatest aminohapetest, mistõttu on need sportlaste jaoks väga olulised.

MyVegies Vegetarian BCAA on rikastatud B2 vitamiiniga, mida nimetatakse ka riboflaviiniks ja vitamiiniga B6, mida tuntakse kui püridoksiini. Need vitamiinid toetavad organismi üldist heaolu, toetavad energiatootmise protsesse ning närvisüsteemi, aidates vähendada väsimust ja kurnatust. Vitamiinid B2 ja B6 on eriti olulised sportlaste ja füüsiliselt aktiivsete inimeste jaoks.

Omadused:

  • BCAA hargnenud ahelaga aminohappeid ( leutsiin, isoleutsiin ja valiin vahekorras 2: 1: 1)
  • Rikastatud B2 ja B6 vitamiinidega
  • Toetab keha energiatootmise protsesse
  • Taimse päritoluga toidulisand
  • GMO-vaba
  • Sobib taimetoitlastele ja veganitele

Soovituslik päevane annus: 2 tabletti enne trenni ja 4 pärast trenni.

Tähelepanu! Mitte ületada päevast soovitusliku annust. Toidulisand ei asenda tervislikku ja mitmekesist toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo
×