Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

OstroVit D-vitamiini tilgad (30 ml)

OstroVit D-vitamiin on väga hea imenduvusega ja kõrge kontsentratsiooniga D-vitamiini allikas. Suurepäraselt sobib neile, kellel esineb neelamisraskusi tablettide ja kasplite manustamisel.

D-vitamiin on vajalik luude ja hammaste tugevdamiseks ning eriti tähtis lastele kasvuperioodil kõhrkoe, luukoe ja hammaste arengus. D-vitamiin aitab kaltsiumil ja fosforil imenduda. Lisaks toetab D-vitamiin normaalset südametegevust, verehüübimist ning närvisüsteemi funktsioneerimist. Samuti aitab see kaasa lihaste talitlustele. D-vitamiin eraldi toidulisandina on vajalik manustada ka eakatel inimestel, kelle D-vitamiini sünteesimine on muutunud vähem efektiivseks.

Kuna Eestis on talvisel perioodil päikest vähe, siis on soovituslik manustada D-vitamiini eraldi toidulisandina. Hiljutised uuringud on näidanud, et D-vitamiin on võimas immuunsüsteemi stimulant ja on võitlusest haiguste ja viiruste vastu võimsam vahend kui C-vitamiin.

Kasutamine: D-vitamiini tilku võib segada vee või mahlaga või tilgutada otse keele alla. Täiskasvanud: 5 tilka päevas, lastel 0-12 kuud: 1 tilk päevas, 1-6 aastased lapsed: 1 tilk päevas, üle 6 aasta vanused lapsed: 3 tilka päevas.

Koostis: täiteaine – kesmise ahelaga triglütseriidid (MCT), kolekaltsiferool (vitamiin D3)

Tähelepanu! Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada päevast soovitusliku kogust. Mitte tarbida, kui oleteallergiline mõne koostisaine suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas kohas toatemperatuuril tihedalt suletud pakendis.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo