Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Sport Definition That's The Whey® ZERO [THAT'S FOR HER] - aminohapetega valgupulber spetsiaalselt naistele (1.2 kg)

That’s The Whey Zero That's For Her valgupulber on välja töötatud spetsiaalselt naistele. On kõrge valgusisaldusega, sisaldab vähesel määral süsivesikuid ja rasva ning laktoosi ei sisalda praktiliselt üldse (ühes serveeringus vähem kui 0.01 g) – see on hea informatsioon eriti neile naistele, kellel on laktoositalumatus ning ei tarbi piimatooteid.

That’s For Her Whey Zero on loodud eelkõige nõudlikele naistele – seega on väga hea maitsega ning kergesti lahustuv. Samuti ei tohiks unustada ka tervisliku valgu (75% kuivainesisaldus) suurt kontsentratsiooni.

Koostis põhineb puhtal vadakuvalgu kontsentraadil (WPC), millele ei ole lisatud ühtegi taimse valgu koostisainet. Koostises olev vadakuvalgukontsentraat on saadud ultrafiltreerimise ja mikrofiltratsiooni teel (vähendatud temperatuuril), mis tagab minimaalse valgu denaturatsiooni ja säilitab looduslikud immuunoglobuliinid, millel on märkimisväärne mõju immuunsüsteemi parandamisele. Tootes on säilitatud täielik bioloogiline väärtus.

That’s For Her Whey Zero omab peaaegu täiuslikku aminohapete profiili, mis on väga lähedane standartsele aminogrammile (inimese valguprofiilile). Seda tarbides saate kindel olla, et iga serveering annab Sinu kehale parima taastumise ja toetab keha kudede (sealhulgas lihaskoe) uuenemist.  BCAA ja EAA aminohapete kõrge sisaldus on katabolismi vastu võitlemisel ja anaboolsete protsesside edendamisel ülioluline.

Väärib märkimist, et proteiinitoodete regulaarne tarbimine aitab kaasa kaalulangetamisele ning mõjutab ainevahetusele seda kiirendades. Loomulikult ei oma see rasvapõletusefekti, kuid valgu seedimiseks kulub organismil rohkem energiat kui see ise organismile annab.

  • Sisaldab puhast tervislikku vadakuvalgu kontsentraati ilma taimsete lisanditeta.
  • Lai maitsete valik ja lahustub kergesti.
  • Praktiliselt ei sisalda laktoosi - ideaalne inimestele, kes ei tarbi piimatooteid.
  • Täiustab kõikide aktiivsete naiste igapäevast valguvajadust.
  • Iga serveering sisaldab kuni 75% kõrge kvaliteediga valku ja väikeses koguses rasva ja süsivesikuid.
  • Rikkalik BCAA, EAA ja glutamiini aminohapete allikas.
  • Vähendab vedelike kinnihoidmist organismis.
  • Sobilik tarbimiseks päeva jooksul rikastamaks valguvaeseid toidukordi ja/või vahetult pärast treeningut.

SPORT DEFINITION THAT'S THE WHEY® ZERO – 21. sajandi toidulisand!

Kasutamine: segada 1 mõõtelusikatäis (30 g) pulbrit 200 ml vähendatud rasvasisaldusega piimaga või veega. Tarbi esimene serveering enne treeningut ning teine serveering vahetult pärast treeningut.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo
×