Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Sport Definition Muscle Minerals - lihastele vajalike mineraalainete kompleks (120 kapslit)

Täiustatud mineraalide kompleks spetsiaalselt lihastöö efektiivsuseks. Väga hästi imenduvate magneesiumi, kaaliumi ja B6 vitamiini kooslus. Need mineraalained on tihti pidevas defitsiidis füüsiliselt aktiivsetel inimestel.

Mineraalained on iga inimese toitumises oluline osa, nad osalevad keha biokeemilistes protsessides ja on seega olulised tervisliku seisundi säilitamiseks.

Füüsiliselt aktiivsed inimesed peaksid tagama omale piisava magneesiumi ja kaaliumi koguse hulga igapäevases toitumises, kuna need mõjutavad lihaste ja kogu organismi funktsioonide säilimist. Väärib märkimist, et kohvi, alkoholi, karastusjookide ja tee pidev tarbimine vähendab organismist magneesiumisisaldust.

  • Magneesium osaleb enam kui 300 ainevahetuse reaktsioonides ning seetõttu on see eluliselt tähtis mineraal, mis reguleerib närvi- ja lihasfunktsiooni ning on oluline luudele, proteiini ning rashvapete moodustamiseks.
  • Kaalium osaleb lihaste töös, toitainete transportimisel ja ainevahetusprotsessides. See on hädavajalik närvisüsteemi korrapäraseks toimimiseks (parandab keskendumisvõimet). Tänu kaaliumile on võimalik säilitada vee-elektrolüütide tasakaal organismis. See mõjutab omakorda vererõhku ja neerufunktsioone.
  • B6 vitamiin on äärmiselt oluline, et hoida energia metabolism õigel tasemel, mis on omakorda seotud süsivesikute ja rasva metaboolse ainevahetusega. Osaleb vererakkude moodustumise protsessis (hemopoees).

Annustamine: 3 kapslit päevas. Võtta närimata ning piisava vedeliku hulgaga.

Ühes karbis on 120 kapslit.

Saadavus Chilli esinduspoodides
  • Mustika Kaubanduskeskus (Tallinn)
  • Sikupilli Kaubanduskeskus (Tallinn)
Poodide avamisajad ja asukohainfo
×