Logi sisse / Registreeru
-40%

Elus muusika! Maailmamuusika Trubaduurid kontserdid -40%

12.00€ 20.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Tingimused

  • Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 15.08.2017

📺 Vaata videot

Tutvustus

Mantrad ja südamelaulud Kevin James Carrolliga (AUS)

Tallinna külastab 18. juunil maailmakuulus väelaulude ja südamelaulude laulja Kevin James Carroll. Kevin on andnud kontserte Austraalias, USA-s, Jaapanis, Euroopas, Indoneesias ja mujal üle maailma ning see on tema kuues kord külastada Eestit. Seekord lauldakse koos mantraid ja südamelaule, mis kutsuvad üles erinevaid mehelikke- ja naiselikke energiaid ning ürgset naiselikku väge.

Kõrilaulja ja helimaag Darpan (AUS)

Kolmekümneaastase esinemiskogemusega Darpan on üle maailma tuntust kogunud muusiku, jutuvestja, kõnekoolitaja ja heli-terapeudina. Kõik need kvaliteedid on koos ka tema kontsertidel, kus segunevad helid, kõne, meditatsioon ja ülemhelid. Tema fenomenaalse soundiga CD “Lovelight” on loodud koostöös kõige tuntuma vaimse muusika produtsendi Maneesh De Mooriga, kes sai tuntuks Deva Premali muusikalise arranžeerija ja produtsendina. Darpan on erinevate šamanistlike kultuuride muusika asjatundja ja ta esitab nii omi laule, improvisatsioone kui traditsiooniliste kultuuride maailmamuusikat. Eelmise aasta kontsert müüdi välja täissaalile, nüüd on uus võimalus kogeda seda maailmaklassi meistrit.

Hingelaulik Peia (USA)

Peia on Ameerikast pärit lauluvestja, kes on kogunud ja üles äratanud laule kümnetest iidsetest kultuuridest üle maailma. Klassikaline muusikaharidus New Englandi konservatooriumis Bostonis ja hilisemad India klassikalise laulu õpingud on segunenud Peia huviga šamanistlike traditsioonide vastu ja loonud temast erakordse ja unikaalse ingelliku lauljatari, keda austavad sajad tuhanded inimesed üle maailma.

Mantraguru Satyadev Barman ja trummiguru Pepe Danza helirännak

Mantraguru Satyadev Barman (India) ja Pepe Danza (Uruguai) on vaimse taustaga pullivennad ning maailma tasemel muusikud, kes saavad kokku korra aastas, et pakkuda sügavat energiast pakatavat ja rõõmust läbi imbunud kontsertrännakut. Seekordseks kohtumispaigaks on Eesti!

Mantrate pop-staar Vijay Krsna

Vijay Krsna alustas mantrate laulmist 11-aastaselt. Tema õpetaja esimene nõuanne oli :”Laula mantraid igal võimalusel, selles peitub tõeline vägi”. Seda Vijay ka tegi, olles nüüdseks juba kakskümmend aastat mööda ilma rännanud, ja temast on saanud professionaalne kirtani-õhtu juht, mrdanga trummi ja harmooniumi mängija, kes on õppinud templites ja aashramites paljude munkade, babade ja swamide hoole all.

See ei ole tavaline mantrate kontsert. Me alustame akustiliselt, laulame hääled lahti ja peo teises pooles läheme üle elektroonilistele rütmidele, mis teeb kontsertelamusest korraliku mantra-tantsupeo.

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Maailmamuusika Trubaduurid

Sulle võiks veel meeldida

Kõige populaarsemad päevapakkumised

Vaata ka kaubamajja

Suur valik tooteid kuni -80% allahindlusega

Vaata kõiki tooteid ›
hetkel 2623 head toodet

Esinduspoed

Mustika keskus

A.H.Tammsaare tee 116, Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus

Sikupilli keskus

Tartu maantee 87, 11412 Tallinn
E-L 10.00–20.00, P 10.00–18.00
Kaart ja tutvustus