Pateklių SPA21+ sauna centrą Elamus Spa's iki -26%
Pasiūlymas galioja ilgalaikiam įėjimui į SPA21+ sauna centrą
Sąlygos
- Pasiūlymą galima naudoti iškart po pirkimo iki 30.09.2026
- Pasiūlymas netaikomas valstybės šventėmis
- Pasiūlymas galioja vienam ir apima neribotas apsilankymas SPA21+ sveikatingumo centre. Pasirinkite savo turimą:
- Rytinis bilietas – 27€ (įprasta kaina 34€)
– bilietas galioja naudojimui (E-R 10.00-13.00). Įėjimas į SPA turi būti ne vėliau kaip 12.59, tačiau apsilankymo trukmei nėra jokių apribojimų
– įėjimas į SPA21+ sveikatingumo centrą leidžiamas nuo 18 metų
– taip pat įeina į Elamus Spa sektorių
– kitu metu naudojimui taikomas papildomas mokestis vietoje (pagal kainyno kainų skirtumą, įprasta kaina kitu metu iki 54€) - Vakarinis bilietas – 30€ (įprasta kaina 41€)
– bilietas galioja naudojimui (E-N visomis valandomis)
– įėjimas į SPA21+ sveikatingumo centrą leidžiamas nuo 18 metų
– pasirinkime taip pat yra įėjimas į Elamus Spa sektorių
– kitu metu naudojimui taikomas papildomas mokestis vietoje (pagal kainyno kainų skirtumą, įprasta kaina kitu metu iki 52€) - Neribotas bilietas – 49€ (įprasta kaina 54€)
– bilietas galioja naudojimui visomis apsilankymo valandomis E-P
– įėjimas į SPA21+ sveikatingumo centrą leidžiamas nuo 18 metų
– taip pat įeina į Elamus Spa sektorių - 10 vizitų kortelė – 285€ (įprasta kaina 345€)
– bilietas galioja naudojimui (E-N)
– 10 vizitų kortelė išduodama ID kortele ir galioja 1 metus nuo pirmo apsilankymo (galiojimo laikotarpis nėra pratęsiamas)
– 10 vizitų kortelę gali naudoti ir du žmonės, jei kortelės savininkas yra tarp lankytojų
– 10x kortelė kitu metu naudoti nėra galimybės
- Rytinis bilietas – 27€ (įprasta kaina 34€)
- Elamus Spa antrame aukšte naujas interaktyvus boulingo centras Elamus Bowling, kuris yra didžiausias Estijoje ir vienas unikalių visoje Europoje!
- Sujungta SPA ir boulingo zona, galimybė judėti tiesiai iš SPA į boulingą
- Nauja stilinga klientų zona ir restoranas
- Penktadieniais ir šeštadieniais GYVOJI muzika
- Interaktyvūs takeliai, kurie yra visoje Europoje unikalūs (žiūrėkite pristatymo vaizdo įrašą apačioje)
- Rytinis bilietas, 10 vizitų kortelė ir neribotas bilietas apima:
- Spa21+ apsilankymą
- Elamus Spa apsilankymą
- morgenmantel ir rankšluosčio naudojimą
- 22 ypatingų saunų su įdomiais saunų ritualais
- atsipalaidavimo baseinai ir 25 metrų sporto baseinas
- 3 multimedijomis praturtinti šildomi vandens vamzdžiai, kur galima varžytis su draugais dėl laiko!
- baseino vandens aerobikos pamokos (privalomas išankstinis rezervavimas)
- Elamus Spa terasoje atvira valčių pirtis ir karštoji vonia
- transporto registracijos kioske parkavimas NEMOKAMAS
- galimybė užsisakyti už papildomą mokestį: privatūs saunų ritualai ir masažai. Apie procedūras galite sužinoti čia
– prašome pranešti apie norą (elamused@elamusspa.ee)
- Įėjimas į SPA21+ sveikatingumo centrą leidžiamas nuo 18 metų
Ką mano klientai?
Chilli klientų atsiliepimai apie šį teikėją
Sobis
Kõik ok,soovitan!5+
Supper!!!
väga meeldis see 21+ pool spaast
Parim Spa Eestis....
Väga väga äge, me lemmik chilliga veidike soodsam! Aitäh!
Väga meeldis.
Super !!!!! Super !!!! Super !!!!!
Käin pidevalt. Kuid ei meeldi, et paljud käivad duši all peake, mitte enne spad. Mesine koorimine peaks olema viimane protseduur, rituaalide järjekord võiks seda soisida
ok
super
Elamus Spas on alati meeldiv viibida. Olen osalenud ka saunarituaalidel ja kogemus on väga positiivne. meeldibki vaheldusrikkus saunade osas.
Suurepärane uus lastetsoon! Söök hea, rituaalid mõnus!
Uuenenud laste- ja kohvikuteala on väga hubane ja mõnus.
We spend great time. Only that it was more expensive the voucher than the price they asked.
Meid üllatas heas mõttes see, et uus ära remonditud lasteala on nii hubaseks muudetud, lisaks on sinna tekkinud liutorud. Toiduvalikuga olen täiesti rahul, menüüs on peale kiirtoidu ka tervislikke toite, jookide valik on suur. Kingin edaspidi ka sõpradele Elamus Spa kinkekaarte.
Jätkuvalt parim spa Eestis! Saunahooliku lemmik :).
super
Super
Super!
Tore koht lõõgastuda.
Kaunis sisekujundus, vägevad saunavanad ja rituaalid, mis on ainulaadne ja mõnus kogemus!Tänud!
Mega tore personal, ja uus ala on vaga huvitaval lastele:) Aitah !
Jäin rahule. Minule oli kõik meeldiv.
Mõnus
Võimas !
Mulle ja mu perele meeldib väga Mustamäe Elamus Spa
Lihtsalt mu lemmik SPA Tallinnas ja ilmselt terve Eestis :)
Mustamäe ELamus Spa on ainulaadne ja äga hubane.
Sageli ülerahvastatud. Palju erinevaid saunasid. Parim 18+ osa Eestis.
Väga hea!
seal ma naudin elu!
Väga toredad saunarituaalid, soovitan!
Mõnus?
Superkoht!
Väga meeldis Elamus spaas lõõgastuda. Eriti meeldisid saunarituaalid.
Parim Spa Tallinnas
Olen vaid nädala sees hommiku-lõuna paiku käinud, on olnud rahulik ja mitte liialt rahvast. Spa ja saunad meeldivad, vesi on õige temperatuuriga ja uus lasteala on ka väga laheda väljanägemisega.
Väga mõnus Spa. Külastan meelsasti uuesti.
Hea koht
Sooviksin,et oleks võimalik püsikliendi soodustust.
mõnus. peale renoveerimist on veel ägedam
Parim SPA linnas.
Vàga ilus ja hubane uus lastenurk ning see ülisuur saun, mida pole varem külastanud. Lastealal meeldis vàga ka see, et olid esimesel korrusel ekraanid jàlgimiseks, kas laps on üleval vòi ei. Ja et tóôtajad toruse juures ohutust tagasid. Kòik oli vàga puhas ja jàin vàga rahule!
Tublid! Inimlikud, asjalikud, lahked, pädevad. Kas oskate öelda mitu korda olen teie juures veemõnusid nautinud? Hetkel oma arust alla saja. Edu!
???
Täitsa tore kena kohake
Kõige parem päevaspaa Eestis. Avar ja ruumikas, palju saunasid ja basseine, ägedad rituaalid.
Väga meeldis. Tähelepanu soovin juhtida õue alale seal mega libe nii sillad kui õues oleva sauna ja välibasseini ees.
Tiptop koht. Soovitan :)
Super!!!
Mõnus ja hubane spa, palju saunasi.
Väga rahul.
Väga mõnus koht! Noormees tegi ka väga hea saunarituaali:)
super
Kõik oli suurepärane
Väga mõnus! Tõeline minipuhkus! Söök hea! Saunad mõnusad!
Kasutan saunakompleksi. Mulle meeldib. Väga hea, et on bassein.
Vaga meldib
väga ilus ja hubane spa.
Mega mõnusa atmosfääriga spaa
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas
Väga mõnus paik. Tulen kindlasti veel. Siiralt soovitan
Mõnus ja seda mõnusam mida rohkem ja soodsamaid pakkumisi
Uus jungle zoon on väga hea!
Kõik on meeldiv
Väga äge ja vahva koht!
Alati väga mõnus ja lõõgastav.
Garderoobis tunnen puudust tsentrifuugist mis aitaks trikoost vee välja väänata.
Väga mõnus keha ja hinge kosutus, 21+ hommikupoolikul keskmise täituvusega ja hubane koht
Minule ja Mu perele väga sobib lihtsalt super
Super hea koht lõõgastuseks, Eesti parim.
Jäin väga rahule!
Aurusaun oli seekord külmavõitu.
Väga mõnus lõõgastus, head saunad, huvitavad rituaalid, head söögid suhteliselt mõistliku hinnaga. Ettepanek: ujula naiste riietusruumis võiks olla mõni tualettruum rohkem.
Superkoht lõõgastumiseks! Üks mu lemmikuid ❤️
Väga meeldiv,vaikne,parajalt ruumi,meeldiv teenindus.Jäin väga rahule.
Super lux koht
Meeldiv kogemus, hea teenindus, super lõõgastus.
Väga hea
Super!
Väga hubane,puhas korralik ! Teenindus hea ?
Rahvast mõõdukalt, kõik hästi.
Super!
Väga tore oli.
Kõik läks väga ladusalt.
Päev ei olnud sobiv (laupäev peale lõunat), palju inimesi. Aga muidu OK!
Väga mõnus spa.
Väga hea.
Väga 5+
Olen varemgi Chilli pakkumisi kasutanud ja alati väga rahul. Mugav ostuvõjmalus, kasutan kindlasti veel.
Super spa
Soovitan
Väga mõnus koht ja lastel ka tore olla oma ala peal.
Väga mõnus, tulge kindlasti kõik kaema!
Rahvast oli küll liiga palju aga lastel oli tore.
meeldis:)
Kõik endiselt tore, täna veel vedas, et vähe rahvast.
Väga monus_ mulle meeldib seal käia_ palju sauni, ja väikest sporti on võimalik teha
Kõik oli hea :)
Kõik oli ilus ja mõnus. Kindlasti lähen veel.
Suurepärane võimalus päevaseks lõõgastuseks
Tore koht,tulen jälle.
SUPER SPAA JA TEENINDUS
Aitäh, väga mõnus Spa- armsad saunad ja kosutav bassein
Super.5+,lähen kindlasti veel
super
Suurepärane!!!!!?
Kõige parem spa eestis, meeldib, et ruumid on liigendatud ja basseinid-saunad in üheskoos. Pidevalt tehakse täiustusi ja hubasust juurde
Kuna oli koolivaheaega - ja rahvast palju, siis ootasome oma friikaid kanakebabiga 15 min ja kui lauale toodi olid friikad täiesti külmad ja kanakebab jahtunud ning rasvane. see oli pettumus. Muidu oli tore päeva. mahtusime nii vette kui saunadesse kenasti ära, Olukord oleks parem ehk olnud kui meie tellimust oleks lauda toodud osade kaupa - valmimise järjekorras vast ... jäärisekokteil ja küüslauguleivakesed olid aga väga ok! Kindlasti läheme veel ja veel. aga kas toitu tellime ... see pole kindel.
Väga meeldiv oli
Väga nauditavad saunarituaalid
Hetkel on kõige parem SPA Tallinnas. Kõik on puhas ja ilus. Kuid hind on normaalne ainult voucheriga, ilma selleta on liiga kõrge.
Külastan ka edaspidi.
Vaga meeldib.
uus saun äge
Super ???
Lasteala on liiga hämar, ei tundu turvaline.
Kõik oli hästi meeldis?
Tore Koht!l Uus saun-uus šhow???
Parim spa universumis:-)
Väga mõnus lõõgastus oli ja jäime väga rahule
Meile tütrega meeldis väga. Külastame kindlasti veel.
Super on see uuenud spa. Ainult koolivaheaega tuleb vältida?
Super!
Siiani olen kõigega rahul
Võiks olla ka laupaevane pakkumine
Ma kõige rohkem käinud klient 6 aasta jooksul
Väga hea teenusepakkuja!
Kōige mōnusam spa
Jäin väga rahule. Rituaalid toredad. Tänud.
Tere. Väga tore ja kaunis . Võiks olla ujumisriiete kuivataja?
Ootame lasteala valmimist!!!
Aroomi saunas väga halb lõhn,nii et ei saanud minutitki olla ! Väga kahju
Auperkoht! Julgen soovitada kõigile!
Saunad - super! Uus saun imeline! Basseinid imemõnusad ! Kuid kui on raske lavale minna ja alla tulla, siis oleks normaalne,et ka mõni käsipuu oleks ( uskumatu,et keegi pole alla kukkunud või siis need inimesed ei saagi lavale minna ). Ja need kaldu sillakesed ( ainult aeg-luubis saab neid ületada,et ei libiseks , aga võib-olla ongi see SPA ainult tervetele noortele). Vastuvõtus imetore noormees ( abivalmis, heatujuline, väga viisakas ).
Võiks pakkuda eraldi ruum pidude jaoks
Hea koht lõõgastuda, rohkem võiks olla nädalavahetuseks pakkumisi
Tänan! Olen väga rahul.
Väga rahul,mä'ö vä mmmmmm Mõnus koht puhkuseks.
Väga meeldis. Külastan kindlasti veel :)
Suur saun on võimas, ilusa ekraani ja hea ventilatsiooniga. Naiste riitusruumis haiseb (solgitoru lõhn) juba mitmendat külastuskorda, tundub, et peale remonti pidevalt.
Hea,kodu lähedal.
Väga tip top, aga õlu võiks veidi odavam olla :)
Tänan, mulle meeldivad vesi, rituaalid ja vesiaeroobika, olen väga rahul! Ainult kahju, et kümnekorra kaart on kallimaks läinud!
väga tore koht ! total relax!
Ilus ja mõnus ka Roosi saun:))
Hea variant kui vòimalik minna tööpäevadel ja varasemal ajal, rahvast ka siis vähem
Kõik oli väga mõnus ainult saunarituaali tegija eile jäi kuidagi lahjaks. Olen käinud eelnevalt kus üks tavapärasest turskem ja suurem mees teeb seda ja tema rituaal oli väga mõnus. Peale seda andis ikka ka tunda, et tervise poole pealt oli parem kohe olla.
väga meeldib
Võiks veel olla need 10 korra piletid soodus hinnaga
Väga mõnus, nagu ikka ja piiramatu külastusaeg on ka väga suur boonus :)
Lastehommik oli tore, 1,5a sai ka palle korjata. Toidud olid supermaitsvad - kiidan kokka. Teenindajad väga abivalmid
Väga rahul.
Äitah
Hea paik vee ja sauna mõnude nautimiseks☀️Soe
Super! Aga rahvast palju :/
Väga super!
Väga mônus puhkus! Soovitan!
Tore oli
Superlux päev oli ja Junk ja Alex teevad ikka väga hästi rätikuga rituaali :D võimas vaatemäng!
Väga kohe väga mõnus koht, kuid kohati liiga ülerahvastatud ja eks aru saada ka. Paistab, et tallinna üks kõige populaarseimaid kohti.
Väga hea koht kuhu perekonnaga tulla!!
Väga lahe ja iga asi omal kohal. Jäime väga rahule.
tore koht, vahva teenindus ja atmosfäär
Ainult head kogemused! Ootan taas allahindluseid!
Meeldiv keskkond, teenindus ja vahvad saunarituaalid
Super elamus.Kõige rohkem meeldib suur saun,saunarituaalid ja muusika
Aroomirituaal oli võrratu:-)
Oli meeldiv
It's super nice to have a voucher from Chilli and attend spa for a reasonable price.
Väga SUPPER saunavana oli .Aurusaunas võiks natuke tugavam aroom olla. Soolasaunas võiks võimaluse korral olla veel sool meega. Jäin ikkagi väga rahule .Suured tänud SAUNAVANALE.!!!
ok
Väga hea!
Mulle meeldis ,super teenus
Väga mõnus töönädalasisene lõõgastus.
Koht ise suurepärane, mõnus hubane, saunad suurepärased. Ainult rahvast oli liiga palju :)
Super!
Koik on OK.
soolasaunas rituaalis noormehe jutt puudulik,
Meeldis Lähen veel
Tore ja meeldiv teenindus.
Super pakkumine
Väga meeldis.
Mõnus lõõgastus?
Kõik oli super hästi!
Väga meeldiv külastus. Väga värviküllane koht. Meeldivalt vähe rahvast oli hommikupoolikul. Meeldisid saunarituaalid.
10 korra kaart on väga mugav ja soodne.
Kvaliteedi ja hinna suhe super
Alguses oli väga palju rahvast aga prst rahulikum. Peale spas käiku tekkis tugev kurguvalu ja neelamisraskus aga ei tea kas on sellest
Sel korral jagasime SPApäeva kaheks 10:30-14:45 lapselapsega ja al 15 nautisime saunarituaale 21+ Kiidan väga Teie vesiaeroobika treenereid ja saunarituaalide juhendajat Karl Peetrit. Kui millegiga nuriseda siis juhime tähelepanu, et ka friikartuleid serveerides tuleb neile pilk peale visata - idudega koos ei ole apetiitne neid manustada. Muidu oli väga mõnus ja rõõmus reede. Aitäh, eriti uuenduste ja stiilse sisekujunduse eest
Kvaliteetne personal. Ruumid/saunad uued, puhtad. Kõik saunad on tööl ning on ka 100°C. Väga meeldis.
Kõik hästi, puhas ja soe
Väga hubane ja mõnus. Eriti meeldisid serinevad aunarituaalid
Käime seal lastelastega, juba suuremad 12 a +. Meile kõigile väga meeldib!!
4 tundi laste nimel.
Väga meeldib
Suur valik saunu, mullivannid, basseinid, baar - kõik vajalik olemas ja heal tasemel
Olen väga väga rahul
Väga hubane,õdus,meeldiv teenindus,riietusruumi kahekordsed kapid ei meeldinud.
Super
Kõik oli OK!
parim
Väga meeldis
Mulle väga meeldib Elamus SPA .
Super hea kogemus!
Kõik oli hästi!
Super koht!!!Meie Lemmik spa!
mõnus paik väikelastele ja täiskasvanutele, sest tsoonid on eraldatud. Kohvikus kiire ja meeldiv teenindus.
Tore koht
Lemmik spa ( rituaale võiks olla sagedasemalt, eriti neid kuhu mahub korraga vähe inimesi, kuna ruumi ei ole)
Suurepärane saunaseltsis koos vihtlemine ? Seest puhas,söögid ja joogid on maitsvad muidu megakallid ja tuli meelde eks lasteeine oleks mõistlik mõelda ja joogi üass : maksad mingi summa joo mittu jooke ..karastuspass alkoholi pass . Sõbralik meeskond,
See SPA mulle rohkem meeldib kui teised^^^)))
Liiga palju valjuhäälseid vene rahvusest ebakaines olekus külastajaid, kes segavad teiste külastajate lõõgastumist ja saunarituaalidel osalemist.
Tore koht !
Kena koht!
Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Jätkuvalt on kõik puhas, isegi kui rahvast on väga palju.
kõik, mis on, meeldib. ainuke asi - muusika saunades võiks tasemini mängida
Ochen vse krasivo. Chisto I teplo
Super.
Külastasin eile teie spaad 21+ .probleem on hommikumantlitega ,nimelt lähevad ühevärvislised mantlid segamini ja taskutes olevad asjad satuvad tahtmatult võõraste inimeste kätte.minu ujumiseprillid nimelt läksid rändama koos mantliga ja ujumistreening jäigi ära.teeks ettepaneku mantlid nummerdada klepsuga nagu kunstimuuseumis tehakse näiteks nipukas riputusaasa külge .Selline märgistus väldiks lisa probleemide lahendamist ja ebamugavust klientidel.
??? hea koht
Väga mõnus koht , 5 +
Super Elamus!!!
Väga ilus ja puhas koht. Esmakordne kogemus oli väga hea.
Super koht
Väga meeldis. Spa on hingega disainitud, väga hubane, õhk on soe, bassein on pikk, mullivannid, massaazhi basseinid, saunad... kõik on väga hea. Väga armas ja päris suur ala väikelastele, mis on ka ereldatud saunadest. Suur tänu!
Meeldis väga.
Super koht
proovime kuidagi hommikumantlid äramärgistada siis ei lähe segamini -muidu kõik sobravad seal taskuid kellel mis kadunud on jne.tänades vello siidar
Ise olen käinud, aga praegu haiglas ja saatsin enda asemel täiskasvanud poja- tema polnud seal käinud. Ta kutsus veel oma sõpruskonna kaasa ja nautisid täiega
Super elamus. Vesi soe, koht puhas ja korralik. Väga positiivne elamus!
Super koht väikeste lastega puhkamiseks
Kõik oli ok. Rahvast oli väga palju
Väga tore koht puhkuseks ja lõõgastuseks. Ja hea, et ajapiirangut peale ei ole.
Tere. Oleme abikaasaga väga rahul. Praegu on koolivaheaeg ja palju lapsi, aga lapsed ei seganud, sai käidud mitmes saunas ja aroomirituaalil, külastame uuesti!
Spa21 on mugavam, uus kogemus. Igati rauhul
Olen väga rahul.Baari teenindus oli supper sel päeval.
Super!
Kõik oli viimase peal
Laste ala uuendus oli väga äge. Lastel lõbus ja vanematel väga hubane samaaegselt lõõgastuda ja lapsi jälgida. Muu osa endiselt oma headuses.
Elamus spa meeldib mulle juba selle pärast, et siin koguaeg toimivad uuendused! Personaal on väga meeldiv aga kurb on jätkuvalt, et kõik inimesed ei oska silti lugeda ja hõivavad oma hommikumantlitega kõik voodid ja lebamistoolid ära (spa 21 poole peal) tava spaa peal oli sellega kõik väga hästi
Mõnus spa, eriti lasteala - see on lahe džungel!
Liiga Palju rahvast.
Väga ilus ja mõnus spa.
Timmu ja Sander olid super ägedad.
Eriti ilus oli lastespaa osa. Muidu ka rahul ja meeldis?
Eesti parim SPA!?
Mõnus lõõgastus töönadala sees.
suurepärane, et saab olla piiramatult sees. Väga mõnus ajaveetmise koht.
Meeldis varane kellaaeg, sest siis vähem rahvast ja eriti rahuline õhkkond. Teenindus väga hea- vastutulelikud ja naeratavad noored inimesed.
Esimene kogemus uuel lastealal oli positiivne - eriti meeldisid pesad ja suured skulptuurid. Järgmine külastus lasteta ja siis 21+ jõudu soovides
Jäin väga,väga rahule, Aitäh ka personalile,kes juba uksest tulles,juhendasid mind vanainimest.
Väga tore seal
Väga mõnus koht lõõgastumiseks. Lahedad saunad.
Palju saunasid. Hea enesetunne.
Esmakordselt külastasin Spa21+, E’amus Spas olen korduvalt käinud. Meeldivad mõlemad väga!
Super spa!
Parim SPA Eestis!!!
SPA21 olin 1.korda aga Elamus Spad külastan päris palju. Mulle meeldiks kui seal oleks rohkem erinevaid massazijugasid. Head saunad,puhas,asukoht mulle sobiv.
Mõnus lõõgastus
Parimaid kohti, kus tõesti aeg maha võtta ja nautida seda atmosfääri.
Väga hea,imeline puhkus!!!!
Kahjuks saunarituaalid järjest kesisemaks muutuvad. Viimasel korral piirdus mõnes saunas rituaal ainult ritaali läbi viinud noorhärra enda tutvustamisega, et minu nimi on.... ja mina olen teie tänane saunavana ning paari lausega rituaalist. Kestvus 10-15 min ikka kordades ülehinnatud, mõni rituaal oli läbi 5-6 minutiga.
Infrapuna sauna tahaks spa-21 poolele juurde. Saunavanad võiksid rahulikumalt ja pikemalt rääkida, hetkel käiks nagu võistlus, et kes kiiremini tehtud saab ja võiks mingi vaheldus olla, mitte ei kõik teevad täpselt ühte moodi. Leilisaunas liiga tugev mentool, silmad jooksevad hiljem rääma ning see karjumine ei meeldi ka sugugi seal.
väga hea kogemus
Kõik sobib!!!
suurepärane!
Väga mõnus on SPA 21. Kui sügis käes, on hea suve pikendus.
Väga suur SPA Palju ruumi
Väga ilus, puhas ja suurepärase teenindusega
Kuna ajad on rasked, siis seekord seal veedetud pika päeva jooksul märga ja rasket hommikumantlit kuiva vastu vahetada ei saanud, aga see on arusaadav ja igati ok. Kõik sujus hästi, rituaalid algasid õigel ajal ja toidud olid endiselt maitsvad. Meeldiv üllatus oli, et üldise suure hinnatõusu taustal oli Spa 21+ pileti täishind võrreldes aasta taguse ajaga samaks jäänud! Söökide jookide hinnad olid muidugi kerkinud, aga see kõik mõistetav. Oli meeldiv päev sõpradega!
Igati korralik tervise turgutamise koht parimate saunadega
Meeldis, et paketil ei olnud ajalist piirangut, et sai pikalt lõõgastuda. Ja tore, et on saunarituaalid millest osa võtta ning meeldis ka vesiaeroobika trenn.
super
Väga meeldib
5+
OK
Super.
Kena koht, ilus kujundus. Hea meel on sellest, et on mitmed külma veega basseinid, mitte vaid üks ja väike.
Meeldib väga!
Hommikul käies oli natuke vähem rahvast kui tavaliselt. Kindlasti külastan uuesti.
Aitäh, meeldis väga ?
Super koht. Mitu erinevat sauna, mullivann jne. Saab tellida sööke lausa vees olles leti äärde. Pärastlõunast alates erinevad protseduurid. Tellida saab ka nt massaaži, siis on külastus tasuta.
Aitäh. Kõik oli hästi.
Kõige mõnusam SPA Tallinnas ?
Aitäh, väga mõnus oli.?? Väike soov on küll, et muusika saunades võiks vaiksem ja mõnes ka rahulikum olla. Oleks parem lõõgastuda, müra on mujal niigi palju. Teile kõike head soovides, ? Juta
Meeldis väga!
Super!
meeldis, et oli uusi saunu ka juurde tehtud/avatud
Mustamäe Elamus Spa on üks Eesti parimaid spaasid (top 5-s koos Nooruse, Estonia Resorti, Viimsi 18+ ja V Spaga) ning kindlasti kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega kaasaegne spaa Tallinnas. Erinevalt mõnest teised on nad spaad edasi arendanud ka koroonakriisi kiuste ning tore on näha, kuidas toredaid detaile tekib spaasse pidevalt juurde. Aitäh Andres Tiik ja meeskond jätkuvalt hea töö eest!
Väga meeldis
Olen rahul. Mugav, kiire, usaldusväärne!
Suurepärane kogemus!
Väga hea teenindus ja lõõgastust pakkuvad valikud! Kõik on supet pluss ?
väga meeldis
Meeldis väga
Kõige parem spaa Tallinnas. Mega mega rahul.
Soovitan panna auru sauna ette libisemist takistavad kleebised, põrandal olev veekile on muutnud selle ülilibedaks. Tänan.
Kindlasti soovitan Elamus Spa külastust. Mul oli päevapilet. 10 korra kaart oleks ka mõistlik valik. Väga meeldisid Elamus Spa
OK
Väga hea teenindus, hea saunarituaal
Nagu alati on văga mõnus ja lõdvustav puhkus keset nădalat
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus :)
Meri kogemus, aitäh!
Tõden et saunad olid mõnusad ja ning spa külastus oli suures plaanis meeldiv. Miinuseks võib välja tuua rahvarohkuse. Saunad olid kohati üle rahvastatud, nii et mõnelgi tuli püsti seista. Ja muidugi õlle hind baaris on taunimist väärt! Sest juba vahva sõdur Šveik manitses, et kes õlle hinda tõstab, see kaua ei püsi! ;)
Mõnus spaa, kena sisekujundus, head saunad/basseinid, lõõgastusalad, maitsev toit.
Super
Mônus ja puhas?
Olen käinud 2019 a algusest palju kordi, sageli 1 kord nädalas. Väga meeldib, minu jaoks parim spa. Kahjuks viimased 2 kuud olen saanud kopsupõletiku ja COVID pärast ainult 2 korda käia ja ilmselt ei jõuagi kõike kasutada..
Enam vähem elamus võiks parem olla
Mõnus koht.
väga soovitan
15 euroga ostaks Chilli kaudu hommikuse pääsme ka järgmine kord, AITÄH
Jälle sai hea pakkumine ära kasutatud. Peab ruttu uue ostma.
21+ poole türgi saun haises päris rõvedalt higi järgi. 8.02.22
Supermõnus, käiks hea meelega iga päev!
Väga mõnus, hubane ja õdus
Väga rahul olen.Kasutan edaspidigi seda teenusepakkujat koos chilli soodsa pakkumisega.
Väga meeldiv kogemus. Üldujumisala vee temperatuur oleks võinud natuke soojem olla. Baariteenindus meeldiv, toit väga maitsev.
Võib rahule jääda ja teistele soovitada. Tavahindadega ehk kallivõitu.
Olen väga rahul!
???????❤️❤️❤️❤️❤️❤️????❤️❤️?????????
Jäime rahule. Aitäh!
Mõnus, rahulik, sõbralikud teenindajad. Väga hea koht lõõgastumiseks.
väga mõnus lõõgastus
Mõnusad rituaalid ning visuaalselt väga kena ja huvitav erinevaid saunu nautida.
Olen väga rahul, kõik oli supper ja lapsed olid võga õnnelikud.
Kõik oli Supper??
Kahjuks 28.04 kui ma käisin 21+ spaas rituaalid ei ole toimunud, sellest ei ol kaasas ete teavitatud, samuti ka ei teatanud kohapeal. Kuid personaal on viisakas ja tähelepanelik. Sissenemisel spaasse kassas seisin järjekorras ja seetõttu jäin hiljaks 3 min peale ning minu vautsher enam ei sobinud (sissepääs 10-14), teenindaja ütles, et tal kassa enam ei lase läbi minu vautsher ning hakkas nõudma 20 euri juurdemaksmist, see summa isegi ületab vautsheri hinda. Suhtumine võis ka paindlikum olla.
Minule väga meeldivad saunarituaalid.
Rahvast on palju, aga ikka koik mahume, vaga hea ja lemmik koht teil!
Kõik väga meeldiv!
Väga meeldib, kodu lähedal, hea puhkuseks ja lõõgastuseks
Köik oli vàga tore.
Väga meeldiv ja lõõgastuv SPA? Kindlasti tulen veel ?? tul
Köik oli väga tore ja mönus. Mina jäin väga rahule ning tulen kindlasti veel.
Toredad töötajad , tore koht
❤️surepärane
väga meldiv
mugav koht, sõbralik personal
Mõnus atmosfääriga spa ja hea pakkumine Chilli poolt
??
Väga korralik ja mitmekesine koht
Väga meeldis ja väga hea pakkumine. Kuna kunagi pole enne kasutanud chilli.ee pakkumisi, siis nüüd sain julgust edaspidigi kasutada?
5+++++
Kahjuks ei olnud saunade osas nagu ennem peale mudasauna vahet kas oled tavalises või 21+ ning 21+ osa oli ikka väga rahvast täis ka neljapäeva päeval
hubane ja mõnus veekeskus.
Väga mõnus koht!
Väga soodne ja mõnus
Teie juures on Alati meeldiv ja tore :)
Spbos väga, meeldiv kogemus, kvaliteetne geenus. Võtaks veel :-)
Väga mõnus puhkus
SUPER!!!
5+
Väga väga positiivne üllatus! Jäime kaaslasega väga rahule ja nautisime täiel rinnal kogu Elamus Spas veedetud tunde :) Aitäh!
21 elamus - alati vahva koht
Edu!
Hea asukoht
Kokkovõttes hästi mõnus
Kõik oli suurepärane.
Minu arvates parim spa, mida külastanud olen.
Oli tore!
Väga hubane
Jäin väga rahule,
väga soovitan, super koht
Väga tore lõõgastuskeskus!
Super!
Rohkem niii häid pakkumisi :)
Super, super super aga ju koroona on teinud oma töö ja enam maitseveedele ei ole puuviljalõike vahepalaks
Oli väga meeldiv ja lõõgastav. Veetsin seal arvatust 2 h kauem.
Väga armas koht! Tuleme kindlasti veel )
Vàga ilus ja hea koht. Hetkl vàhe rahvast ka
kõik oli ok
Suuper!
Väga meeldis, soovitan!
Suurepärane teenindus ja õhkkond. Aitäh, puhkuse eest!
Väga hea valik.
Väga hea koht lõdvestuseks
Väga meeldis, tänud!
Pole enne käinud SPA21-s ja jäin rahule. AITÄH!
Oleme rahul teenusega
Väga rahul
Väga meeldis, surepärane !!! Loodan, et varsti on jälle CHILLI jaoks häid pakkumisi.
Suurepärane kogemus. Lahke pererahvas. Tegevust jätkus igale maitsele.
Vaga chill!
Väga hea privaatne koht,mõnusad saunad,toredad rituaalid!! Super koht lõõgastuseks ja puhkamiseks!!
Väga meeldis, hea et saab mõlemasse Spaasse ja ujulasse.
väga meeldis!!!
Täna õnneks rahvast vähe.
Mõnus puhkus 21Spa´s, kõik mis vaja lõõgastumiseks. Regulaarselt külastame koos sõbrannaga.
OLEME VÄGA HÄSTI PUHANUD. TÄNAME!
Vaikus ja rahu, mõnus!
super spa ! väga meeldib. rahulik, ilus.
Väga suurepärane koht, parim üldse!
Kõik super!
Pole paremat saanud. Edu teile!
Aitäh!
Meeldis väga.
Suuuuper SPA! Oootan veel kampaaaniat 21+ jaoks
Super. Võimalusel alati.
väga hea spa
Väga meeldis spaas. Soovitan.
Kõik oli suurepärane, puhas, korras, hea soe vesi, mõnusad saunad ja suurepärane teenindus
super
Super mõnus !
Vaucher tuli koheselt peale ostu meilile ja seda sai koheselt ka kasutada. Elamus apas skänniti vaid QR kood - kõik sujus uskumatult kiiresti ja probleemideta. Me jäime Chilli ja Elamus spaga väga, väga rahule. Kiidame teenust ja soovitame 100% teistelegi. Suured tänud!
Super mõnus!
Oli külm vesi
väga meeldiv
Olen väga rahul!
Alati naudime. Kui on võimalik, siis oleks tore ka muusikat vahetada, eriti müztilises kõesängis - Tätte laulud on ilusad, aga juba liiga tihti ja kaua kuuleme neid. Ka õue paadisaunas võiks muusikat vahetada. Aitähh!!
21+ käisin esimest korda.Super kogemus? Puudu jääb veel infrapunasaunast?
Suurepärane elamus
super
Väga hubane
5
Spasibo,vse ponravilos!
Väga tore koht! Tuleme jälle
kohvikus krõbedad krabisabad-korvis võiks olla 10 tk. 8 jääb natuke väheks :)
Lihtsalt mõnus,meeldiv spa,hubane,mulle väga meeldib.
Soovin eriliselt tänada SPA administraatorit, kes aitas üli-kiirelt leida kaduma läinud Chilli vautšerit. Kuna nende kasutusaeg aina pikeneb siis tundub, et sellise nn abiteenuse vajalikkus üsna täenäosusega ka kasvab. Kasutan antud soodustust kindlasti ka tulevikus. Täname!
Super
Spa 21+ on hea rahulik oaas ja imeilus lisaks. Tunnen seal ennast alati hästi,sest see pole ülerahvastatud. Kaks külastust on mul veel broneeritud ja need ootavad peatset tulemist. Rõõmsat taaskohtumist! Edu Teile edaspidiseks!
Väga mõnus koht, kus lõõgastuda
tanan saatke millal tulevad soodustused .head paeva
Hea pakett, just mulle sobiv, suur aitäh!
Suurepärane kogemus. Mulle väga meeldib Mustamäe Elamus Spa
Kui purjus külastajad välja arvata, oli väg tore külaskäik.
Aitäh! Väga mugav ja praktiline!
Kõik korras, vaid kallis:(
Väga hea koht lõõgastamiseks
Hubane spa
Väga mõnus koht lastega käimiseks. Parkimiskohta peab aga viimasel ajal tükk aega otsima.
Täna hästi rahvast vähe!
Ääretult mônus puhkuseks ja lôôgastumiseks!
Väga dope
Väga mõnus spa, ainult väga purjus inimesed võiks sealt ära saata.See häiris seekord.
Väga mõnus spa lastega käimiseks. Õhk on soe ja vesi on ka mõnusalt soe. :)
21+ ala on jätkuvalt super! Täna oli kolmas kord, kuid panime tähele et teenindajad vaesekesed on väsinud ja närtsinud olekuga. Andke neile puhkust või suuremat töötasu, et nad jaksaks ka naeratada.
Super mõnna!
Väga hea oli?
Tõeliselt elamust pakkuv. Ei jõudnudki esimrsel korral kõiki münusid proovida. Jääb järgmisteks kordadeks ka avastamist. Suur tänu!?
Väga mõnusad saunad, hea teenindus, hubane.
Suurepärane!!!!
Väga meeldiv lihtne ja kiire. Õhtul sai voucher ostetud ja järgmine hommik läks juba kasutusse.
Suurepärane! Tänud teie meeskonnale ja eriti naiskonnale! Olete tublid!
Super!
Suurepärane saunade ja lõõgastumiste võimalustega, ja veel väga soodne perehind on sobiv ka ebatraditsioonilise "pere" puhul.
Hea koht lôôgastumiseks
Jàin spa21 külastusega vàga rahule, meeldisid ka riietusruum ja pesuruum, elamusspa jâäb selles osas kôvasti maha.
Tore nagu alati! On meeldiv, et spa ka uuendatakse.
Väga mõnusad saunad olid, tore külastus, soovitan!
Täna oli supper
Soodsa hinnaga saab suure valiku, piiramatu külastusajaga
Väga lahe oli . Eriti meeldisid saunarituaalid .
Parim Spa Eestis. Mõnus atmosfäär ning saab spa mõnusid piiramatu ajaga nautida. Lisaks tehakse seal vapustavaid vaarika mojitosid ;)
Väga mõnus, rahulik, meeldiv taustamuusika erinevates saunades.Võrratu koht lõõgastumiseks!
Väga hea on alati seal käia. Super-koht!
Saunarituaalid olid super
Väga hea Spa
Oli väga mõnus!
Väga meeldib külastada Elamus Spad
Kenad ruumid, toredad rituaalud. Viisakas teenindus. Maitsvad toidud joogid.
Super mõnus lõõgastus! Väga andekas sisekujundus!Parim maailmas!
Väga tore, soe, palju erinevaid võimalusi, head saunad, väga maitsvad toidud. Ainuke asi, mis ei meeldi, lastealal suur ämber mis täitub ja paiskab vett alla, 3-aastane ehmatab ja kardab. Lisaks teeb trepi väga märjaks, väikestel libe, oht kukkuda.
Väga mtmekesine, hubane. Mõnus söögikoht
Väga mõnus koht
Perfect place to relax and have good time. Very well designed, clean place with great staff.
Hea ja soodne argipäeva hind.
Väga mõnus.
Esmaspäeval, Esimene kord peale avamist sattusin saunavana otsa kes teadis ka mida teha. VÄga äge oli. Sellised vanad võikisid igapäev tööl olla olla.
Parim spa
kahjuks,vesi oli külm
Lahe koht :)
Väga mugav kasutada chilli pakkumist, mõnus spa, super rituaalid.Kasutan ka edaspidi pakkumisi.
Sooduspakkumisega soetatud piletid on hea hinnaga.
Mõnus koht kus lõõgastuda!
Super koht! Meeldib, et on palju saunasid ja erinevaid valikuid. Ainult dušigeeli võiks ikka jaguda , viimati olid kõik potsikud otsakorral. Kui veel midagi tahta, siis oleks veelgi super kui juurde ehitataks ka hotelli osa, siis saaks ka mitu päeva veeta, a la spa puhkus
Mõnus koht!
Kõik on parem ja parem.
Kôik on super peale hinna...see võiks soodsam olla.
Hea valik basseine ja saunasid. Ruumid olid korras ja puhtad.
Väga super!
Meeldis väga.Mõnusad saunarituaalid.
Vaga meeildib
Kõik hästi. Oleks kena ka puuvilju pakkuda nagu see Viimsi Spa-s
Olen rahul.
Meile väga meeldib seal spaas. Hea teenindus, puhtus. Kindlasti läheme veel, kui saab soodukaid.
Vesi basseinis oli oodatust jahedam ning mudasaunas oli keegi kõik muda ära varastanud :D Aga muidu spaa on super nagu alati. Ma püsiklient.
Väga hubane ja mõnus koht. Meeldis väga, tuleme tagasi.
Meeldiv teenindus, puhas keskkond, mõnus atmosfäär. Aitäh!
Väga hea hinna-kvaliteedi suhe. Palju mõnusaid saunu ja elavad küünlad. Hiljuti on tehtud ka uuendusi interjööris.
Väga tore oli, aga päris palju rahvast oli kolmapäeva õhtu kohta:)
Suurepärane ELAMUS! Ma ei oodanud, et siin Mustamäel on loodud nii hästi läbi mõeldud, tõesti lõdvestamiseks, inimeste nautimiseks ja nende hoolitsemiseks SPA. Tänan kõike, kes on seotud selle ettevõttega: proekteeriajaid, disainereid, ehitajaid, teenindamispersonali! See oli üks parimatest hetkedest :)
soola rituaal võiks olla natukene pikem , mitte nii et lihtsalt tuled ja jagad soola
Lõõgastus igale maitsele.
Väga mõnus koht ja hea teenindus
Väga meeldis. Head saunad ja teenindus.
Väga hea oli! Võiks veel tulla soodus pakkumisi
väga hea lõõgastus ja saunakompleks
Oli väga mõnus elamus! Saunarituaalid võiksid varemgi alata kui 16.00, siis saavad hommikused mõnulejad ka nendest osa. Kevadrullid, mozzarellapulgad ja jäätisekokteil - väga maitsvad ja isuäratavad :) Tulen kindlasti veel! :)
soovitan kindlasti ka teistele.
Mõnusad saunad ja lihtne parkimine.
Liiga palju rahvast juba hommikul - ärge müüge nii palju soodukaid :)
Mõnus
Supper mugav ja hea hind
Maailma parim SPA
super
Meeldis väga!
Väga mõnus on iga kord kui seal käin!
-
Soovitan
Väga mõnus tõesti. Soovitaksin kõigile❤️
Oli tore :)
Suurepärane päev spaas. Mõnusad rituaalid, hea söök ja tore päev lõõgastumiseks.
Jätkuvalt hea?
Väga tore.
Häiris, et enda joogipudeliga ei või vett juua. Kummaline keeld, mida mujal pole esinenud. Muus osas oli kõik hea.
Rohkem kui oskasin oodata!
Väga hea koht
Õuealal asuvas mullivannis oli vesi liiga jahe ja ei mullitanud piisavalt, aga muus osas oli elamus positiivne.
Kõik oli tore ja toimiv - nii Chilli kui ka Mustamäe Elamus Spa poolt :)) Võib mulle uue analoogse pakkumise teha :))
Lasteala oli jahe. Fôönid on kehvakesed. Rituaalid meeldisid väga, aga ei meeldinud, et enne rituaali saunaruumi kett ette pannakse. Nagu loomakarja taltsutamine. Varem sai enne rituaali juba siseneda.
Super
Nädalavahetuse hommikul oli järjekord päris pikk. Avamise ajal oleks ehk hea, kui oleks kaks kassat avatud.
Teenus on alla käinud. Rituaalidel saunad ülerahvastatud. Aroomirituaalil veevihma asendamine jääkuubikuga polnud nauditav. Samas kolm aroomipalli oli hea uudis. Kokkuvõttes väga hea spa, aga vajaks pisut organiseeritust rohkem
Väga meeldiv üllatus, et nii lähedal on nii hubane koht lõõgastumiseks. Eriti kiidan rõõmsameelseid ja viisakaid noori teenindajaid. Parkla oli täis ja lumega polnud veel jõutud tegeleda, kuid see on mõistetav.
Mõnus spa ja eriti meeleolukad on saunavana Carl Peetri saunarituaalid.
Super!
Super tore koht!
Tere! Elamus Spa - see on tõesti hea koht! Soovitan kõigile! Natalja
Ainuke asi, oli liiga palju inimesi ja seega oli raske mõmikord leida kohta
Olen jätkuval väga rahul Mustamäe Elamus Spa teenustega. Kõik on väga puhas, saunad mugavad ja hästi läbi mõeldud. Ka Chilli pakkumised on olnud soodsad ja ja soodustanud SPA kasutamist.
Very good
Super
ostsin vale pileti ja pidin jurde maksma seega maksin ikkagi täishinna :(
SUPER
Super!
Hea oli lõõgastuda piiramatu külastusajaga, ei pidanud kella jälgima.
Väga hea ja tore oli.
Suured tänud pakkumise eest. Väga meeldib seal!!!
kogemus oli väga meeldiv
the best spa in Tallinn, hands down!
Tõesti suurepärane spaa, vaimustav sisekujundus ja imelised detailid: hubane, mitmekülgne, ilus, heade hindadega söögid-joogid, vaheldusrikkad saunad. Super!
Suurepärane pakkumine! Väga kosutav lõõgastus ajalimiidita.
Saab elamuse saunarituaalidelt
Super koht
Saunarituaalid on mõnusad, kuigi saunamees Alex räägib tutvustusi nii ruttu, nagu ravimireklaamides on lõpus see hoiatus. Raske oli jälgida. Aga nahk on nii pehme peale sheavõi rituaali :)
Rituaalid väga head.
Super lahe!?
Muusika võiks saunades vaiksem ja eestimaisem olla.
Tänan, olen väga rahul! Mõnus lõõgastus eriti koleda ilmaga!
Väga hubane ja mõnus koht lõõgastumiseks ja puhkamiseks.
Väga mõnus ja lõõgastav kogemus. Suur saun oli lemmik ning jäin saunarituaalidega väga rahule. Ainult see nukumaja rituaal oli veidi kahtlane - muusika vali, valgus nagu reivil. Kahjuks puudus ka aurisaunas aur. Muidu üli chill
Oli väga meeldiv kogemus
Teenindus on ülimalt muhe, saunad mõnusad ja saunarituaalid ägedad.
Soodne ja kvaliteetne teenus.
Mulle väga meeldis kõik. Aitäh.
armastan vett????
Väga mõnus spaa,oleks tahtnud kauemakski jääda. Super teenindajad leti taga ????
Super!
????????????
Kõik on kaunis ja maitsekalt kujundatud ja kaasajastatud
Mõnus atmosfäär ja suurepärane laste ala. Soojad ruumid, ei pea hommikumantlit kogu aeg peal hoidma. Maitsev ja hea valikuga toit, vesi kogu aeg saadaval. Mõnusad saunad, äge saunarituaal ja toredad läbiviijad. Super töötajad - rõõmsad, lahked, hoolivad.
Kõik oli suurepärane!
Jäin väga rahule. Veetsin spaas 9 tundi. Lõpetasin suitsusaunarituaaliga - väga äge kogemus.
Kõik oli okei????
Sõbralik ja abivalmis teenindus. Suur kompleks, puhas, piisavalt istumiskohti, mõnusad basseinid. Erilised ja ägedad on muidugi saunarituaalid. Respect saunameistritele.
Kõik super, õnneks rahvast vähe!
Väga meeldiv koht ajaveetmiseks.
Uueneneud lasteala on täitsa tore, natuke tundsime puudust veidi sügavamast vannilaadsest asjast, sest külm hakkab seal, kui laps möllab ja ise nt ei viitsi seal kaasa hullata, vaid tahaks lihtsalt olla. Torudes oli vesi jube külm, torud ise muidu toredad. Aga laias laastus oli siiski väga tore, kuna tulime ka suhteliselt vara, siis saime nautida seda aega, kus massiivselt rahvast igal pool ei olnud. Üldmulje puhas ja viisakas. Menüüs võiks midagi tervislikku ka olla. :) Pubisse ja bowlingusse see kord ei jõudnud, aga väga lahe uuendus. Kindlasti soovitaks tuttavatele ja ise tuleme ka kindlasti uuesti. Ainus asi, mis häiris, mis otseselt küll pole Elamuste süü, on suured paksud tädid, kes end lihtsalt mullivanni suruvad, kus on juba maks arv inimesi. Me lapsega just istusime vanni, mis siis peale meid suhteliselt täis juba oli, päris kaissu nagu ei taha endale võõrast inimest, ja siis mingi tädi tuli ja hea, et mu lapsele sülle ei istunud. Väga veider käitumine. Ehk aitaks mingi piirangu panemine, palju vannis inimesi korraga olla võiks ja meeldetuletus seinale vms, et palun oota, kuni teised on lõpetanud. Tegevust on ju küll ja veel seal.
Endiselt kõik väga mõnus!
Super koht puhkamiseks perega.
Ilus, mugav, soe! Soovitan!
Avar ja mitmekülgne päevaspaa, head toidud ja suupisted, hubane atmosfäär.
Hea, nagu ikka.
Supper positiivne üllatus, kena koht, palju toredaid saunasid ja supper toredad saunarituaalid????
Väga meeldiv meile väga meeldib see spa Eesti parim
Spa osa võiks olla ka avatud varem kui kella 10st alles. Muidu väga äge koht igas vanuses inimestele. Soovitan kindlasti külastada ????
Meeldis väga
Mugav, soodne! Aitähh!
Olen väga rahul.
Oli tore.
Iseteeninduskassas vautsheriga sisenemine kerge ja kiire.
Olin meeldivalt üllatunud,et kõik nii puhas ja ilus peale remonti.Suur pluss ,et enam pole seda kemikaalihaisu,mis enne silmad kipitama ajas.Tulen jälle .
Oli mõnus
vàga puhas, meeldiv, kaunis ja hubane interjöör
30.01 oli liiga palju rahvast. Muidu kõik ok. Teenindajad väga sõbralikud ja viisakad. Mõnusad saunarituaalid.
Laste sõbralik. Meeldis ujula , saunad ja spa pool. Eriti meeldis Spa 21+ mida külastasime detsembris 2025.
Väga tore.Meeldiv personal.
Teenus on väga hea,eriti kui aegajalt tulevad -10% sooduskoodid:Kasutan jätkuvalt.
Super
Super ?
Väga meeldib chilli pakkumised
Parim spa Eestis
Spa väga meeldib, mitmekesine, hubane, lähen kindlasti veel.
Kõik toimis hästi ja lubatud soodustused sain kasutatud.
Väga hea atmosfäär ja kiire meeldiv teenindus?
See oli kingitus vennale,tal väga meldinud
Väga meeldiv ja tasemel teenindus. Olen palju seda kohta külastanud ja alati hea kogemus.
alati meeldiv.
Väga meeldis.
Jäin väga rahule ja kindlasti olen varsti jälle platsis.
Jäin väga rahule ja soovitan! :)
Hea koht
Jäin väga rahule,käisin koos sõbrannaga,kellele ka väga meeldis
Oli väga hea!
Sauna rituaalid meeldisid väga
Väga supper,Olen teie püsiklient ,mulle väga meeldib. Kokkadele suured tänud,väga maitsvad road. Igal vôimalusel tulen jälle.Aitäh!!!
vahva atmosfäär! super teenus
Väga ilus ja mõnus spa.
Väga okei
väga super koht, ilusad saunad ja mõnus spa.
teenindaja oli vastutulelik ja kompetentne
Kõige parim ja lemmik spa21+
Väga rahul
Tore oli!
Üldiselt rahul aga esines probleeme tualetides kus ei olnud vett ,et peale lasta. Ja kuum saun on veidi kitsaks jäänud. Samuti veesurve probleemid basseinides.
Jäime väga rahule. Aitäh!
Suurepärane koht, kus saab lõõgastuda.
Hubane,puhas ja eriti hea,kui vähem rahvast.
Parim spa, üle 10 korra kindlalt käinud. Kõik meeldib.
Väga rahul
Olin kõigega väga rahul
Suurepärane
Kõik ok
Kõik oli hästi!
Mulle ei meeldi teenusepakkuja puhul see, et see telefoni nr , mis on neil pakutud, seal ei võta keegi kunagi vastu . Mul oli vaja tühistada ost ja ma ei saanud kontakti teenusepakkujaga. Kui teate, et nr ei toimi,siis pole vaja klienti petta.
Väga meeldis, saab olla nii üksinda kui perega ja lastega, tegevust on kõikidele?
tavahind on liiga kallis. Meile meeldis,et on voimalik soodsama hinnaga voucheriga kulastada. Aitah chilli.
Väga mõnus koht perega aja veetmiseks. Lastele meeldisid eelkõige liutorud, täiskasvanutele äge saunaetendus suures saunas.
Meile väga meeldib!
Alati super!
Rahul.Kõik oli ok.
Suurepärane saunakompleks, väga vahvad leilirituaalid
Mõnus nagu alati?
Elamus spa on parim. Üllatusime uute saunade üle. Väga hea teenindus.
suurepärane
uskumatu ???
Väga mõnus ainult kui tahtsid saunarituaalidel osaleda just tipp hetkel siis ei saanud kuna rahvast on siis palju ja saunad ei ole nii suured.
Parim spa, parimad saunameistrid ja saunarituaalid
Mulle meeldib ja soovitan ka teistele.
Kellad seintel võiksid suured ja selged olla, et kergesti aega lugeda.
Tore kogemus jälle. Kahjuks sai päev vale valitud ning ootejärjekord oli pikk. Enne pühi ja vaheajal pole soovitatud kui tahad rahulikult käia.
Suurepärane
Kõik super,vaid 1 pretensioon-peaaegu täis pokaal lihtsalt oli ära koristatud ,kuigi riuded,mantel olid ka seal☹️v pettumus
jah väga tore
Väga ladus klienditeenindus - Chilli saadetud ostukupongi lisa (pdf) miskipärast ei avanenud mobiilis , teenindaja leidis, et saadan e-posti talle, avas pdf ja andis lubas spa-sse. Väga meeldiv teenindus.
Teenus on jätkuvalt väga kvaliteetne. Ulula ja spa on puhtad ja mugavad kasutada. Olen rahul, et saab spa-d külastada ka veidi soodsama hinnaga.
Väga mõnus puhkus.
Super koht, hea kõigest eemale saada
Alari tore koht puhkamseks
Ülimõnus koht, saime suurepärase elamuse. Soovitan soojalt, Eestis kõige ägedam Spa.
Peale väikest pausi külastasin jälle Elamus SPA. Lasteala muudatus on vahva. Tore, et Tarkade Kivi on endise headuses.
Leilisauna keris on nõrk selle suure ruumi jaoks. Leilisauna muusika võiks veidi mahedam olla kui madala häälega jorisev mees. Muidu nii enamvähem :)
Kohati ülerahvastatud.
head saunad, mõnus muusika, soe vesi...kõik lõõgastumiseks suurepärane
Super
Nice, joogi hind võiks olla mõistlikum
Suurepärane! Kõik saunad väga head ja vesi väga soe??? Kindlasti veel tuleksin!
super
Meile väga meeldib Mustamäe Elamus Spa, seal on puhas, mitmeid saunu, lastele palju tegevust, toidud ja kokteilid on maitsvad - ühesõnaga - super!
Kõik on suurepärane. Ostsin kogemata valed piletid. Ja kõik asjad laabusid suurepäraselt.
Olen väga rahul teenusega!
Ost kiire ja teenus meeldis väga! Külastan kindlalt veel ;) Aitäh!
Mulle meeldib Elamus Spa. Seal on suur valik erinevaid saunasid ja erinevaid basseine. Käisime esimest korda peale lasteala uuendamist. See ala meeldis ka väga.
Väikese lapsega käimiseks kõige mugavam ja mitmekülgsem SPA.
Ylihea hinnaga, toeliselt sydamega tehtud spa. Vâgev interjoor mis teeb silmad ette paljudele suurlinna spadele. Meie pere lemmik spa nyyd kuhu tuleme isegi kui vaja tund aega soita.
Väga hea diil.
Väga mõnus paik aja mahavõtmiseks
seal olen pidevalt käinud perega ,ta on tõesti üle Tallinna parim SPA ja nüüd veelgi võimsam ,saunad ,laste ala ,meeldivad toidud ja kõige põnevamad on rituaalid. Kõik lihtsalt super.
Supper toredad teenindajad ja spa puhtus. Väga vägevad sauna rituaalid, soovitan minna
Mõnus lõõgastus, soovitan!
Hea koht spa mõnede nautimiseks Tallinnas
Mulle meeldib Elamusspaa. Hea asukoht, mõnusad saunad ja basseinid. Meeldib toiduvalik, mida on natuke tehtud ka tervislikumaks. Külastan ka edaspidi.
Ilus, puhas, hubane atmosfäär.
See oli kurb, et laste mõõt liutoru kasutamiseks on 120 cm, 1 lapselaps on suurem ja sai torudesse, teine kahjuks lühem ja ei saanud, ja ei saanud ka täiskasvanuga. Aga teised liulaskmiskohad olid väga titekad peaaegu 6 aastasele.
Total relax!
See hind oli okei.
Väga mõnus elamus. Aitäh!
Uus lasteala meeldis lapsele väga.
Seekord õnnestus ajaliselt SPA21+ külastada kui spa polnud veel ülerahvastatud.
Mõnus, puhas, palju tegemist tervele perele ja sees on toiduhinnad väga mõistlikud
Töötajad väga sõbralikud ja liutorud väga ägedad!
Väga tore ja mõnus keskus vaba aja veetmiseks. Soovitan kõikidele, eriti mulle meerdis see, et pärast rituaalist leilisaunas oli võimalus nautida puuvilju.
Väga hubane ja kift kujundus sauna rituaalid toredad, väga mõnus spa
Väga mõnus oli aastaid pole käinud ja nii rahulik kui soovid taieliku vaikust siis tõesti 21+ valida
Meeldis väga!
Ootan uut korda.
Tere. Käisime eile 14.03.2025 kallimaga. Meile väga meeldis. Oleme nagu uued inimesed peale Elamus spa külastust.
Väga mõnus spa
Aitäh, tšilli, võimaluse eest lõõgastuda mõistliku hinnaga. Elamus spaa on suurepärane koht keha ja hinge lõõgastumiseks.
Mõnus ja tore
Tore
Väga mõnus ja tore oli kõik. Osalesin lausa seitsmes saunarituaalis. Väga meeldis! Teenindus oli lahke ja sõbralik.
Väga meeldib. TÄIESTI nuti ja sotsmeedia vaba päev. Keha ja meeled puhkasid. Isegi silmad nägid selgemalt. 8 tundi saunatada pole mingi probleem Teie spaas.
Hea
No megalahe. Detailidele on palju rõhku pandud ja sopiline kujundus pakub avastust ja üllatusi
Väga meeldis
Võiks olla võimalus nn enda järjekord ette broneerida, ca 1 h või rohkem ootasime sisse pääsu, see veidi nihutas ka kliendikogemust sel korral. Aga muidu oli kõik tavapärasele super. Üks mõte siiski on, et nende lodzadele pikali saada on alati veidi nagu kes ees see mees, varaint, vb võiks seda ala suurendada või üldse mõelda laienemise plaanidele kuna see on tõesti hetkel parim Spa minu jaoks Eestis ja tundub et mitte ainult minu jaoks, seda siis järjekorra järgi otsustades.... siis võimalusel vb kaalute seda mõtet... Edu ja kohtumisteni!
Eesti parimate saunadega spa.Kahjuks alati väga palju rahvast.Kindlasti parim spa.Olen käinud väga paljudes.
Kōik meldis super jain rahuöe ja soovin teistele ka sijä tulla
Mulle väga meeldis.
Alati mõnus olla, palju valikuid ja kehale kasulik
Ok
Väga meeldis vesiaeroobika ekraani vahendusel, saab igal ajal sobivuse korral seda harrastada. Meistrivõistluste eel oli võimalus osa saada mitmest showst. Aitäh!
Väga äge oli!
Tänane kogemus oli suurepärane. Eriline tänu vastuvõtu leti teenindajale, meeldiv ja professionaalne teenindus. Tänan!
Väga rahul
Kõige parem spa Tallinnas soovitan kõigile mõbikord palju inimesi aga noh mis teha parem spa ju linnas ???❤️
Saunarituaal oli väga äge! Komplimendid Karlile??
Väga hea!!!
Super! Teine kordki tuleme!
Teenus toimib.
Suurepärane elamuskeskus igas vanuses külastajale, lisaks saunaetendused ??
Väga ilus ,puhas ,avar - laia valikuga spa. Mulle väga meeldisid erinevad saunad ja mullivann. Hommiku poole oli väga rahulik olla ja vähe rahvast sai kõike kasutada ja avastada. Sünnipäev läks korda ,oli väga tore päev nautisime elukaaslasega. ??
Käisin oma tütre perega, kes elavad Inglismaal. Meile kõigile oli see väga suur elamus. Suvel 3-aastaseks saav lapselaps, kes kartis varem vett, sai lastealas sõbraks veega ja nautis liumäel alla laskmist. Toitlustuse osas oli teenindus super! Aitäh!
5+
Väga mõnus koht
Meeldib, et Spa on avatud südaööni. Mulle meeldib kuum saun, ja ka teiste erinevate temperatuuridega saunad.
Väga mõnus. Lihtne osta ja soodne.
Mõnus lõõgastav olemine. Täna oli kahjuks mullivannis külm vesi.
Tore oli
Parim spa!
Olen varem ka käinud ja minule meeldib ning ikka külastan .Väga armas koht .
Kõik oli vastas ootustele.
Uus pardirinna salat on võrratu!
Ilus ja puhas koht. Hea teenindus.
Muidu tore aga saunades liiga tugevad lõhmad
Oli tore, uued rajad.
Super!
Jäime väga rahule
Mõnus ja väga super
Väga tore, lastele meeldis
Sobib
Parim Spa
väga tore!
Ma pühkasin fantastiline.
Vägev ja kompaktne spa kompleks. Mõned saunarituaalid olid natukene lõdvad, aga igatepidi tore külastus.
Elamus Spa on tõesti kõige parem spa ja seal on alati midagi uuendatud-parendatud. Seekord käisin ka pubi poolel ja sõin suppi, hea võimalus
Kõik oli super!
Väga rahul. Väga ilus ja tore spa. Rõõmsameelsed teenindajad. Supper head ja ilusad kokteilid.
Väga hea, rahulik, mugav koht, et ennast välja puhata
Väga hea teenindus ning kindlasti külastab uuesti
Parim Spa Tallinnas, vbl kogu Eestis. Loodan, et nad suudavad oma taset hoida.
Parim spa Eestis!!!
Kõik on tore. Eriti meeldisid liumäed lapselapsele.
super
Väga meeldiv ja lõõgastav õhtu, hea teenindus, toredad saunarituaalid.
Kõik oli super
Naudin üxinda ta hetke seal
Alati tore. Mõnus, mugav. Kõik vajalik olemas :)
Suurepärane on alati!
Rituaalid tõmbavad olukorra välja
Mulle väga meeldib elamusspa21+.Jaks se oli esimene kogemus. Seal oli vaikne ja mugav.Melle meeldib vel, seal andsid rätiku ja hommikumantli
Väga mõnusad saunad, basseinid ja mullivannid. Saime ja 2 rituaali (vihtlemise ja shea või), jäime väga rahule! Pole kunagi üheski spas veetnud aefa 6 tundi.
Väga kena
Väga tore koht ja väga positiivne kogemus.
Mõnusalt hubane ja suurepärase teenindusega
Suurepärane kogemus, kõik meeldis, oli mugav teenust kasutada, eriti meeldiv on piiramatu külastuse aeg. Miinuseid ei tuvastanud.
Saunameiter Oliver super pluss, teeb igast rituaalist etenduse ja valdab suurepäraslt šamaani laulu. Mulle meeldis ja Oliverile palun kindlasti anda ka tagasiside
Väga mõnus, nagu alati.
Super
Kõik on korras
Tore
Kogemus oli mega
Jäime vága rahule. Eriti meelis šou afguss saunas. Ja muidugi rituaalid ka.
Hea koht kus nautida ja olla
kõik väga tore
Vaga meeldis
A beautiful place, peaceful and clean ! Food is good. ? stuff members are wonderful - customer service at the top! Even though I got a fine for parking, they said to bring the paper and they’d sort it out.
Super! Väga hea! Toit oli ka maitsev. Hommikuti on vähem rahvast. Saab mõnuleda.
Väga meeldis
Väga tore ja lõõgastav elamus
Väga okei.super
Mulle väga meeldis.
Super hubane atmosfäär, mitmekesine saunavalik ja saunarituaalid - ülimõnus! Olen käinud varem ja lähen veel.
Spa 21+ on väga mõnus koht lõõgastumiseks. Seal on palju erinevaid saunasid ning soojad basseinid ja mullivannid. Ennem seda ma arvasin, et ma lihtsalt pole "spa inimene", aga see koht muutis mu arvamust :D Kui hinnad oleksid sellised nagu Cilli see kord pakkus, käiksin vist iga nädal ;)
Olen väga rahul, sojad saunad, hea teenindamine,maitsvad toidud. Suured tänud kôikidele kes teeb meile mugavust ja hinge rahu .❤️
Tore ja lõbus koht lastele
Kõik meeldis
tiptop
Väga hea
Väga äge, mõnus
Chilli pakkumistel tasub silma peal hoida. Kui soovid elu nautida aga mitte üle maksta, siis Chilli on koht kust saab inimeste hinnaga elu täiel rinnal nautida.
kõik ok
Elamus Spa on meie pere lemmik! Vanematele hea sauna valik, lastele torud ja mõnus lasteala ja toit on samuti väga hea!
Kõik oli OK! Kui midagi paremaks teha, siis Chilli.ee keskkonnast ostetud vaucheril on liiga palju infot, mis viib segadusse. Et kui ostad 49€ eest paketi, siis seletuses võiks olla ainult sellele hinnatasemele mõeldud hüved (eraldi hinna sees ja eraldi lisatasu eest). Päikest! Aivar.
Hetkel lähen alles ostu realiseerima, aga olles ka varem chilli kaudu teenust ostnud ja olles väga rahul Elamus Spa pakettidega siis kiidan väga kohta ning soovitan soodustusi kasutada.
Oli väga tore. Nii lastel kui ka täiskasvanutel oli tegevust küllaga. Lasteala oli väga huvitavalt tehtud, nagu džungel (linnupesad jne). Spale lisasid vürtsi saunarituaalid. Osad olid nagu täitsa show omaette. Tore, et Kaupo sai miljonäriks :)
Väga tore ja lõõgastav!
Poleks arvanud, et 4 tundi seal aega veedan :) Saunarituaalid omaette kogemus, nagu oleks mingi näidendiga tegemist.
Üks mõnusamaid spaasid Eestis
Super
Kõik oli suurepärane. Mul oli imeline aeg ja ma lõõgastusin. Seal on palju saunasid ja suur bassein.
Mõnus külmal ajal
Väga mõnus
Suurepärased rituaalid Spa21+ osakonnas, saunameister Heidi juhtimisel.
Soovin südamest tänada kogu Mustamäe Elamus Spa meeskonda suurepärase töö eest! Iga külastus on olnud väga positiivne kogemus ning tunnen end alati oodatuna ja hoituna. Teenindus on professionaalne, sõbralik ja tähelepanelik – personal teeb oma tööd südamega ning see on igas detailis tunda. Eriti hindan seda, kui abivalmilt ja naeratusega külaliste küsimustele vastatakse ning kuidas luuakse rahulik ja meeldiv õhkkond juba esimesest hetkest alates. Puhtus on laitmatu nii saunades, basseinialal kui ka riietusruumides. Kõik on korras, hoolitsetud ja läbimõeldud. Üldine keskkond on hubane, kaasaegne ja tõeliselt lõõgastav – ideaalne koht, kus igapäevaelust välja lülituda ja end päriselt välja puhata. Olen püsiklient ning tulen alati hea meelega tagasi. Teie spaakeskus on koht, kus kvaliteet ja kliendikogemus on selgelt esikohal. Soovitan teid soojalt kõigile, kes hindavad head teenindust, puhtust ja tõeliselt mõnusat saunakogemust. Suur tänu kogu tiimile – jätkake samas vaimus! ?
Väga rahul
Suurepärane koht lõgastamiseks, kõige parimad saunad, ja muidugi suured tänud kokkadele maitsva toidu eest. Alati olen õnnelik veeta vaba aeg teie spa 21+ .
Elamus Spa on väga hea koht sellele, kes tahab ennast jõukohaselt liigutada, saada veemassaazhi ja nautida saunasid.
Kogu perekond väga tänulik,et olemas selline võimalus,kasutame pidevalt!Kõige parim võimalus lõõgastada talvel!Armastame Elamuste SPA,ja südamlikult täname CHILLY antud pakkumise eest!
Meeldis
Meelids, ilus atmosfäär
Tip-top spaa lastele.
Võiks olla ka värskendavad puuviljad 21+ poole peal
Such a beautiful place and the staff went above and beyond!! The rituals were beautiful and the performers were fantastic!!
Vâga meeldis. Soovitasin juba mitmele sõbrale ja perele. Töötajad olid ka väga toredad. Respa inimesed oleksid võinud kúsida,kas oleme enne spad külastanud või mitte. Ja teha kiire ülevaate,kus mis on. Kadunud 14 aastase poisi leidsime ka kiiresti ,kui kogu spa töölised aitasid otsida❤️ 10/10:)
ok
Saunad on väga mõnusad.
Super
Hubane, mõnus disain, palju erinevaid, võimalusi, meeldiv teenindus. Aitäh!
Uuenenud lasteala on väga ilus! Argipäeval enne lõunat oli piisavalt ruumi ja privaatsust. Rätikud võiksid olla piletihinna sees.
Väga lahe oli
Saun oli vahepeal välimuselt uuenenud, väga meeldis.
Mulle väga meeldib teie spaa, aga mis kõige rohkem häirib, on basseini kasutamise pakkumise muudatused. Varem said vautšerid sisse kuni kella 15-ni, siis kuni kella 14-ni ja nüüd kuni kella 13-ni. Varsti pole enam mõtet sinu juurde tulla; pean teisi otsima. Kahju, sest sinu oma on väga mõnus ja hubane.
5+
Spa rohkem ikkagi mitme inimesega ettevõtmine. Üksinda minnes peale saunade külastuste ei oskagi otseselt midagi teha. Sellegi poolest oli kvaliteetne klienditeenindus ja kogemus.
Suurepäraselt
Kõik on super! Altäh!!!
Põrandaid tõmmati küll ilusasti tihti kuivemaks aga naiste WC põrand ujus kogu viibitud 5 tunni vältel. Ettepanek : tore oleks mõni amps puuvilju juures saada ( nagu Viimsi 18+Spas)
Äge!
Imeline koht sünnipäeva pidamiseks.
SUPER
Olen kõigera rahul.❤️
Vaga hea!
Väga super teenindus, söögid on väga head, saunad veelgi paremad ♥️
Väga mugav ja kindlasti kasutan veel!
Tänan, väga meeldis ja olen rahul.
Mulle meeldis väga. Täielik lõõgastus.
Suurepärane!
Äge! Meeldis väga!
Väga tore, kuinon vewl häid pakkumisi siia kindlasti kasutan.
Olen väga rahul. Interjöör ja tausta muusika on rahustav.
Teenindus oli vastutulelik ja sõbralik. Olen spaad kiitnud mitmele sõbrale ja nad on ka seda juba ka külastanud. Lootsime, et paadisaun on juba avatud, aga ei olnud. Aga külastame teid ka edaspidi. Mõnusad on mullivannid. Eriti meeldivad Tätte-, aroomi- ja soolasaun. Väga hea on ka, et dušširuumis on saun.
Mulle väga meeldis lõõgastuda Elamus Spa 21+s. Kiidan interjööri ja hubasust. Osalesin saunarituaalides Aufgussi saunas, showd olid ülilahedad. Teenindajad toredad, kiired, sõbralikud. Külastan kindlasti seda kohta veel.
Olen väga rahul! Aitäh!
Super
Väga mõnus kogemus ja palju häid võimalusi. Ideaalne puhkuseks ja lõbusaks nautimiseks.
Kavatsesin olla 3 tundi, kuid lõpuks olin 6 ja kogu aeg oli midagi avastada ning olin emotsioonide jahist sõltuvuses. Üks paremaid kohti puhkepäeva veetmiseks.
Väga ilus ja mõnus koht lõõgastumiseks.
Super!!!
Mullle väga meeldiv seal ķõike
Super!!!
väga hea saunade valik, suurepärane ujula; lisaks meeldis paindlik ajalimiit-ei pidanud kiirustama väljumisega ega kella jälgima; kindlasti soovin korrata
Suurepärane koht lõõgastumiseks! Veetsime perega imelise päeva. Tuleme kindlasti veel ja veel tagasi!
Kõige parem ja luksuslikum spaakogemus mu elus. Sõprade seltskond ja saunarituaalid lisasid punkte.
Väga lahe koht.Soovitan kõigile tuttavatele.
Laupäeva õhtul, kui rahvast vähemaks jäi - oli väga chill :D
Kõik OK!
5+
Mõnus, nagu alati!
Täitsa mõnus oli, väga meeldis muda.
Hirmus palju rahvast
Väga, väga meeldib seal puhata ???
Ei meeldinud. Seepi ei olnud, mett soola ei lisanud, muusikat eukalupt-saunas polnud ka. Liiga palju inimest… tekkis olukord, et mõned inimesed ootasid järjekorras vaba kappi. Halb reede kogemus.
Suurepärane koht lõõgastumiseks ja mõnus ujula - aitäh!
Puhas kuld koht Mustakal ja eepiliselt head rituaalid! Saab alati tervise korda kui nädalavahyetus on pikale veninud :D püsiklient Jaanus
Aitäh, mõnus oli! Tore, et selliseid pakkumisi on, muidu pensionärina polekski võimalik tulla, liiga kallis. Head pühade teist päeva! Rahu ja päikest! Juta
tore koht, sain lõdvestus ja buster edasi tööd teha
See on Minu lemmik SPa Tallinnas.
Ennelõunat on nii mõnusalt vähe rahvast ja saunad ägedalt kuumad. Soovitan
väga hubane ja mõnus koht.
Külastasid peaaegu täisealised lapsed, neile väga meeldis.
Olin varem saunakeskuses Elamus Spa's käinud, kuid SPAs21+ olin täna esimene kord
Kõik on väga hea. Puhas,mugav ja kõik töötab.Käisin tööpäeval,rahvast oli vähe.
Kõik oli väga tore, aga föön riietusruumis oli aeglane ja halva kvaliteediga, juukseid täiesti kuivaks ei saanudki.
Käisin spasse tütraga, kõik meeldis meile. Soovitan ka teistele.
väga mõnus, uus suur saun oli väga hea ja saunameister Ksenja tubli
Mulle meeldib seda teenust kasutada.
Kõik oli super.
Meelib
Parim spa parima personaaliga
Suured tänud kogu tiimile. AITÄH
Väga meeldis. Mõnus interjöör
Kõik oli sujuv ja hubane
Mulle ja mu perele meeldib seal väga käia
Suurepärane spa, soovitan!
Kassas teenindati kiiresti vaatamata rahvarohkusele- oli palju lapsi ja väjumisel ei töötanud väravasüsteem. Eriti meeldiv oli õhtu lõpuks, et mul jäi tähelepanuta parkimise registreerimine, sest oli rahvatohke ja sebimine, liikusin oma rätiku ja mantliga võimalikult ruttu riietusruumi, kuigi olin parkimiskella fikseerinud. Õhtul ootas ebameeldiv üllatus trahvikviitungi näol. Läksin tagasi kassase ja selgitasin olukorda, noormees oli mõistev- oli ju arusaadav märgade juuste tõttu, et ma olin äsja spaast tulnud, mitte suvaline parkija, trahvi ta tühistas, järgmine kord pean kindlasti meeles. Minule on nüüd üks jõulukingitus käes, soovin kogu spaa kollektiivile töist, aga ikka meeldivat jõuluaga ja aastavahetust!
Koht spa-tamiseks hea, saunad mõnusad ja baarist saab ka kõhutäidet. Kohapeal hoopis odavamad hinnad, kui siin Chilli pakkumises (ei ole 335 eurost hinda 10 korra piletile, soodustanud vaid 142)
Väga meeldiv koht, lisaks uuele lastealale on seal ka uus äge saun uue ägeda rituaaliga.
Väga hea keskus ja hea pakkumine, tänud !
Mulle meeldib väga Mustamäe Elamus Spas käia!
väga meeldiv
Eile oli basseini äär väga must, äkki aitaks pesu, muidu norm!
Mõnus kodulähedane koht lõõgastumiseks
Igati rahul pakutavate teenustega.
Best of the best!
Kõik oli super, soovitan sõbrale ka.
meeldib mulle väga
Väga meeldib, korra kuus ikka külastan ja siis kohe 4-5 tundi:))
Alati rahul!
Meeldis, oli palju rahvast, kuid igale oli ruumi, mulli ja auru.
Alati väga lõõgastav kogemus. Eriti meeldib Spa 21+ hubane keskkond, erinev (kuid rahustav) muusika igas saunas/ruumis ning väga maitsvad toidud ja joogid.
Gut sehr gut!!!!!
Väga meeldisid rituaalid
Väga hea kogemus igal ajal.
Nagu alati, kõrgel tasemel!!! Tulen lastega veel, veel ja veel!!!
Kohati oli kitsas. Rahvast oli minu jaoks palju aga saunasid oli piisavalt. Tundsin puudust infrapuna-saunast. Aga tegelikult oli ju mõnus!
SPA21+ külastades saunalina ja hommikumantlil võiks mingi eraldusmärk olla. Keegi oli minu kasutuses olnud hommikumantli kogemata ära võtnud seinal oleva konksu pealt. Piinlik oli võtta kellegi teise hommikumantli asemele.
Kõik ok
Fantastiline elamus! Suurepärased rituaalid, väga hästi läbi viidud! Kõik oli super! Ülivõrdes kiiduavaldused!
Saunad igale maitsele, mitu erinevat "vesimassaazi", suur pesuruum ja garderoob - kõik on OK.
Alati lahe elamus
Väga hea Spa, hea teenindus, head saunad.
Oli meeldiv üllatus et Spaas on vahepaeal uuendusi tehtud,iśisustuse osas. Tundub palju hubasem. Ilusat sügist!
Väga meeldib see teenus
Puhas ja lõõgastav.
Teie teenindaja leidis ülesse minu “internetiavarustesse” kadunud vautšerid. Olen Juliale südamest tänulik ?
Väga hea lõõgastumas käia.
Väga positiivne ja meeldiv kogemus!
Väga mõnus, nagu teises maailmas;))
Meeldiv kogemus korduvalt.
Väga väga,väga meeldis.Käisin esimest korda ja kõik oli lihtsalt super lux. Tulen kindlasti uuesti. ?Aitähh? Maile
Väga hea lõõgastav koht
Oli tore, natuke ülerahvastatud.
Väga rahul ?
Väga hea on see et pole ajapiirangut ! Super elamus - täielik lõõgastus, ei pidanud vahtima kella:)
Hea tase
Kõik meeldis üldiselt. Ka parima tahtmise korral pole millegi üle nuriseda.
Käisin oma emaga, ta pole elu sees sellistes kohtades käinud. Lihtsalt pole sellise tasemega kohti varem olnud. Väga kõrgelt hindan võimaluse andmise eest ka pensionäridele ja väikese sissetulekuga inimestele, et ka need saavad end kasvõi mõnikord inimesena tunda. Tänud! õ
Väga lahe õhtu sai
Super
Kiitus
Väga meeldis
Menüüs võiks olla köögiviljavaagen dipiga.
Natuke üle rahvastatud, kuid üks mõnusamaid SPAsid üldse!
Garderoobis võiks olla veel prügikaste, pidin otsima... Muidu kõik väga meeldis.
Väga head saunad ja hea miljöö. Kuna olen suur sauna fänn, siis olen ka ise kasevihtade valmistaja ja need on väga kvaliteetsed. (kiletatud ja jääkülmas). Kahjuks ei lubata enda vihta kasutada ehk siis PEAN OSTMA MINGI viha, mis pole just kõige kvaliteetsem.. aga samas ..nojah...ajab asja ära. Minu jaoks on see teadmine on väga halb, Eestis on väga palju spaasid, kus võib oma viht kaasas olla,,kui on vastav saun. Olen Eestimaal nende aastate jooksul pea kõik !!! spaad puhtast entusiasmist läbinud ja seega on kellega/millega võrrelda. Lõppkokkuvõtteks Mustamäe Elamusspaa 21+ on igati kaasaegne ja soovitan ka teistele. Samas teavitan, et kahjuks kui oma viht on keelatud.. ja seega ise vihtlemise eesmärgil oma vihaga ei kõlasta edaspidi Teie spaad. Ainult erand juhul,,NB! Saunarituaal oli väga huvitav ja mõnus saunamees! Edu Teiule!
Hubane ja mõnus soovitan käija
Elamus Spa 21+ on mu lemmikspa Tallinnas. Ainuke arenduskoht oleks tõhusamad föönid naiste riietusruumis. Aitäh!
meeldiv vaheldus, normaalne hulk rahvast tööpäeva keskel
mõnus
Kõik toimib
Uue laste alaga on Mustamäe spa täielik maagia maailm. Aitäh, et sellest osa saame. Ülisuured tänud ka Mustamäe Spale, et kohvikus toit on imeline. Valik on üle ootuste suur nii, et päriselt saab igaüks midagi meeldivat. Toit on imeline ja serveeritud ilusates nõudes. Mind tohutult häirib spades pakutav toidukvaliteet mis on nagu kehvas sööklas. Kuna me oleme perega pikki tunde spas mõnulejad, siis toit on ülioluline minu jaoks. Sageli on see suur mure allikas. Mitte aga teie juures. Eriti tänulik olen tervislike salatite eest. Samuti selle eest, et toidu hind on väga mõistlik. See hakkab haruldaseks jääma Tallinnas. Mustamäe Spas on tänaseks kõik täiesti ideaalne igas osas. Sauna osa oli juba ammu meie pere lemmik. Aitäh!
Tore uus lasteala, lihtne toitu ja jooke tellida
Thank you very much for your attentive, professional service. The party room was beautiful and your food delicious!
Parim spa Tallinnas
Väga meeldiv oli
Väga hea teenindus, sõbralik ja kiire. Spa21+ oli natuke ületäitunud esmaspäeva jaoks, aga ikka võimalus rituaale kogeda oli. Meeldib käia nii sõpradega, kui ka üksinda. Väga head uued 2 sauna tehtud lahti aurusauna juures, tublid!
Tere, naudin väga Teie SPA rituaale, kahjuks muudeti taas neid minu arvates vales järjekorras 21+ sheavõi peaks kõige lõpus olema21:30 varem oli koorimine 17:30 nüüd 21:00, määrid hea kraami peale ja enne koju minekut koorid selle kenasti maha ... kurb kuidagi ?! Või tundub see vaid mulle nii ?! Samal ajal kaks head rituaali ?! 19:00 ainulaadne saunaetendus ja Helirännak (19:00) saan aru, et elu on valikutes AGA kui soovin tutvustada inimestele kes 1x Elamus SPAs siis ei tundu rituaalid 100% läbimõeldud. Kiidan väga teenindajaid - nii vastuvõtus kui 21+ baaris - üli positiivsed ja abivalmid ? Täna siis selline sünnipäevapidu, Tänan et olemas olete ?
mõnus spaa ja hea teenindus.
Kõik oli väga tore ja mõnus. Külastan jälle.
Kena koht, aga veidi ülerahvastatud aegajalt.
avastamist jätkub veel järgmisteks kordadekski.
Suur aitäh, väga hea oli lõdvestuda): suve ajal eriti...
Tänane saunavana Karl Peeter oli väga rore
Käisin tööpäeva õhtul.Oli vaikne,mõnus.Aitäh!
klass
Väga tore kogemus nagu väike reis või suure sünnipäeva külastus. Väga meeldis ülimugav maksmise viis kiibiga kohvikus. Ainuke üllatus oli see, et meid ei istrueeritud sisenemisel, et kingad tuleb kindlasti ette ukse juurde jätta. See tekitas olukorra, kus ilmselt koristaja oli mu jalanõud viinud ette ning konfiskeerinud minu plätude kilekoti. Mis tekitas esialgu ehmatuse, et keegi on mu jalanõud varastanud ning pärast tuli leiutada, kuhu märjad plätud panna.
Suurepärane koht lõõgastumiseks .Kui väike vahe jääb külastuste vahele ,siis alati on jälle avastamiseks midagi juurde ehitatud.Seekord oli väga huvitav Roosisaun .Ja märkasin et kõrvale kerkib juba midagi erilist :) Teisele poole võiks veidi suurematele lastele ka olla mänguala,liutorud .Praegune ala on vaid lasteaia lastele.
Super
Super äge oli!
Parimast parim koht! Klienditeenindus ka üliviisakas ja teenindajad on rõõmsad, teeb kohe endalgi tuju heaks ja kisub naeratuse suule!
Mulle väga meeldib ja kui on edaspidi veel hommikusi soodustusi siis käin edasi. :)
Parim spa
väga hea, uued saunad on ehitatud
Väga põnev ja meeldiv koht. Väga meeldis uuendused, milleks on siis all sõitmise torud ja mõnus suur 4 aasta ajaga sauna rituaal. Soovitan soojalt :)Aitäh!
Uuendused on super.
Super
Väga mõnus ja soe oli!
Puhas ja ilus.
Olen varem käinud Mustamäe Elamus SPAs. 21+ osas esimest korda ja väga meeldis. Super teenindus baaris, kõik oli väga puhas, saunavalik väga hea. Eriti meeldis roosisaun, turbasuitsusaun, võlusaun ja mudasaun.
Kõik oli super!!! Miinus üks ainuke- liiga palju rahvast ja me ei mahtunud sauna rituaalidele
Väga hea oli.
Meeldib. vahel puhub külm tuul kohviku koridoris
Head saunad, piiramatu ajakasutus.
Väga meeldiv spa , palju saunu ja lastel erinevaid tegevusi☺️
Kõik meeldib ?
Mõnusad saunad
Kõik on OK !
Sin saab korralikult puhata, väga head saunarituaalid. Suur pluss et ei pea aja pärast muretseda
mulle meldib
Super nagu alati ja meeldivad rituaalid, ning uued torud ka nüüd lahedad
Kõik oli OK.
Soe ja meeldiv kliima, vaheldusrikas ja põnev ruum. Uuendused on head. Hea teenindus.
Super super!!! Olin spas 7 tundi! Suurepärane päev!!!
Meie pere veedab seal tavaliselt vähemalt 4-5 tundi :). Uuendatud ElamusSpa on tõesti maailmatasemel! Tunda on, et see koht on südamega loodud!
Super head ja asjalikud saunameistrid baari ja info inimesed. Edu ja palju palju toredaid kliente.
Saunamehed super!!!
Mustamäe Spa 21+ külastajateks on ainult täiskasvanud. Saab baarist jooki osta, saab saunades käia ja erinevates basseinides aega veeta.
Kõik on super!
Tõeliselt toredada elamused nii suuretele kui väikestele. Torude lisamine spa alale oli ainuõige otsus. Väga super koht kus aega veeta.
Väga mõnus elamus
Väga meeldis tantsuetendus Ksenjaga, kõik muu samuti
Väga meeldib elamus spa
Supper
Tänane saunaetendus kell 19 oli super!!!
Väga hubane SPA ja mõnus ujula!
Suurepärane koht, lähen sinna kindlasti veel
Hubane ülemine kohvikuosa!
Väga meeldib
Väga meeldis! Suur saunate valik, väga hea lasteala. Lai toiduvalik hea hinnaga.
Super uuendus lastealal!
Püsiklientidele ehk spa fännidele võiks veelgi paremaid pakkumisi olla :)
Väga tore ja ilus koht...aga tükati väga palju rahvast...Peab valima aega...Aitäh! Edu edaspidiseks!
Super!
Meeldivaks üllatuseks oli uus Roosiaia saun!
Vaga meldis
Super, meeldivad rituaalid, vesiaeroobika, hea toit ja üleüldiselt mõnus!
Hea koht mitmete erinevate spaade ja saunadega. Kahjuks inimesi oli palju.
Meeldis
Lastele meeldis väga ja oli tore
Võiks olla soodus pakkumine 10 korra kaart.
Super mõnus koht lõõgastumiseks.
Kõik oli super! Tänan puhkuse eest!)
Mugav ja odavam, tänan!
kõik OK. Ujulas võiksid vesivõimlejad teha omi harjutusi ühes ujumisrajas terves ulatuses, mitte ujula radade lõpus kogu radade alas. Selliselt ei ole võmalik harrastusujujatel kogu ujula pikkust kasutada ja pool basseini eespoolt on tühi.
Hullult Syper SPA Keskus- tänu Kuule ja tagasi kolm korda :) Olge terved :)
Väga hea Spa. Soovitan.
Arvan, et parim spa Tallinnas.
Väga tore oli
Vinge SPA. Soovitan.
Selle kupongiga on sissepääs tõesti soodsam kui kassas. Aga jarjekorras tuleb ikka seista!
Väga mõnus olemine. Erinevad saunad aitavad mõnusalt lõõgastuda.
Seal on see kõige parem et ei ole ajapiirangut
Järgmise korrani?
SUPER
Oli hea! Kuid liiga palju inimesi selle väikse koha jaoks.
Külastasime 03.08.2023. Rituaalid olid fantastilised! Kella 22:00-ne rituaal oli tõeliselt lõõgastav ja meeldiv. Aitäh!
Kõik meeldis nagu alati. Ainus mis häiris oli ebakvaliteetne föön...ka teised kliendid kurtsid,et töötab halvasti. Tänud!
Spa oli suur ja vaheldusrikas. Sai nautida nii rahulikke saunasid kui ka meeleolukat baariala. Siiski oli veidi lärmakama kui oleksin lootnud.
Mulle väga meeldib see keskkond. Ka teenindus on paremaks muutunud. Tänan.
Ikka kalli võitu!
Väga tore ja uhke !
super kogemus
Kõik oli nii ilus,mõnus koht lõõgastumiseks,aja maha võtmiseks.Teenindajad sõbralikud,abivalmid.Väga meeldis.Kindlasti tulen veel mõnulema.Aitäh Teile!
Väga hea koht!
mulle meeldivad saunad ja kõik on hästi
Meeldib
Väga hubane keskkond, pakkus palju avastamisrõõmu. Tõeline meelerahu meka. Meeldisid erinevad rituaalid.
Vaga meeldib
Kõik oli väga hea!
Väga ok oli, esmakordselt osalesin ka ühel saunarituaalil - väga mõnus! Aga mudasaunas võiks küll helilinti vahetada, see nn mereäärne lindude kisa on häiriv, sest meenutab pigem mingit kilgilaulu ja käib kõrvadele. Pigem peaks seal ju mingi rahulik muusika olema, kasvõi vaalade laul vms.
Käisin koos lastelastega ja me kõik nautisime väga. Nii vett sauna toitu kui õhkkonda
Super!
Meeldib, et palju erinevaid saunasid. Naiste riietusruumis vähe nagisid, polnudki enne kuskile asju riputada, kui üks inimene ära läks.
Tore koht, palju erinevaid saunasid. Lastealal ehmatas last suur ämber mis veega täitudes kallutab vee suure müraga välja.
Väga mõnus!!!Kindlasti külastanveel.
Minu sünnipäev pereringis oli väga elamuslik. Eriti kiidan vastuvõtu leti töötajat!
Mõnus, oivaline ning värskendav
Väga tore kogemus, soovitan teistelegi! Sauna valikud-super lahe!
Väga mõnus oli! ? Aitäh, et olete muusika vaiksemaks keeranud ja tore, et vähemalt ühes saunas kuuleb ka klassikalist muusikat.
Olen ostnud chilli läbi Kokku 8 piletit.... Kes minuga on käinud või Kellele kinkinud.. Kõgile väga meeldinud Rahu,vaikus,hea teenindus..
Olen väga rahul , väga kohe meeldis, tänan,et teil on head pakkumised.
Mõnus ja hubane koht
Väga mõnus päev puhkuseks. Palju erinevaid saunasid, hea toit, mõnusad saunarituaalid.
super 5++
Mina olen väga rahul. Olen spaad aastaid külastanud ja külastan ka edaspidi.
väga meeldib,aga liiga palju rahvast.Hea aeg on hommikul kohe
Siiani väga hea koht.
Väga mõnus lõõgastus , kindlasti külastame uuesti
Mõnus?
Parim kiirpuhkus hallis eestimaa talves
Mõnus koht saunatamiseks.
Kuigi ma ei ole püsiklient, vaid 10-korra kaartide kasutaja (abikaasa muretses õhtupooliku sisustamiseks 10-korra kaardi) olen korduvalt nautinud seda ilu, mida pakuvad stiilselt sisustatud saunad, üldruumid, mõnus muusika jne. ja seda kõike alates Mustamäe Elamus Keskuse avamisest alates. Tore on näha, kuidas hoolitsetakse puhtuse ja korra eest. Suur tänu.
Soovitan kõigile.
Kõik sobis. Aitäh.
SAUNAVANA SUPPER!
Hea pakkumine, mis paraku on toonud spaasse liiva palju rahvast! Aga mis teha, tuleb leppida ?
Kõik oli jätkuvalt hea.
Väga ilus koht! Romantiline ka
Kõik oli hästi-
Väga mõnus! Soovitan!
Kõik ok, kuid oht liigsele rahvamassile tuntav. Ări on mõistetav, kuid liiga palju rahvast, siis ei ole kellelgi enam privaatsust. Viimasel külastusel näit. kohvik ülerahvastatud, leti juures järjekord juba istuvate klientide seljas.
Все отлично! Всем очень рекомендую. Приветливый, отзывчивый и профессиональный персонал. Приятно, когда тебя встречают искренней доброжелательной улыбкой. Спасибо им! Пожелания: в раздевалке хорошо-бы поставить сушилку для купальников. С уважением, Ольга.
Самый лучший спа не только в Эстонии, но и пожалуй по всей Европе. После ремонта стал ещё лучше. хочется бывать там снова и снова.
Супер
Всё хорошо,только тесновато.Много народу одновременно.?
Как всегда ВСЁ СУПЕР!!!!
СУПЕР
Очень круто, но есть парочка нюансов, которые следует доработать. 1 WC на детской зоне вход слишком близко к ступеням, можно ногу подвернуть, рекомендую поставить дверь чтобы открывалась влево. 2 Это гнездо со столиком, которое находится прямо над лестницей, с которой стекает вода на стол, туда мало кто захочет сесть. Рекомендую сделать купол в виде какого-то декоративного зонта. А вообще нам очень понравилось, особенно то что есть касса самообслуживания.
все классно!
Замечательно. Рекомендую.
Хорошо.
Всё очень понравилось
Отлично провели время с семьей.
Замечательный отдых! Спасибо!
Мне у вас нравиться одыхать с семьёй,поэтому мы ходим к вам постоянно.Спасибо вам!
Замечательное место , чтоб провести время с друзьями. Были в 21+ Очень уютно , комфортно , красиво! Придём обязательно ещё не один раз ???
В 21+ есть такая сушилка для купальников это очень хорошо и удобно . хотелось бы чтоб такую поставили и в эламус спа.. в остальном все отлично спасибо огромное за отдых.
Все супер, спасибо ?
Очень хорошее обслуживание все понравилось как всегда
Очень уютное место с разнообразным выбором бань, процедур ухода за телом, приветливыц персонал. Все очень понравилось!
Всё очень нравится и бани и бассейны и ритуалы.
Очень понравилось! Вернёмся!
Все отлично , удобно и с маленьким ребенком и для родителей в 21+
превосходно отдохнули с мужем!прекрасная романтическая атмосфера!
всё отлично
Очень понравилось!!!
Очень все хорошо! Молодцы! Замечательные ритуалы! Браво, Elamus Spa!
Всё прекрасно! Персонал вежливый,чисто и интересно. Спасибо.
Обожаю фирмуChilli.ee быстро, чётко, ясно. Рекомендую. Спасибо вашей команде
Много места,чисто, красиво и хлоркой не пахнет.
Все отлично, но на баре девочки не справляются с количеством заказов напитков. В коктейлях очень много льда, по напиткам минус (для цены 9,50 коктейль весь и до льда)
Обслуживание отличное,
Нравится
Все отлично! Спасибо!
Супер, спасибо
Аболденное место,люблю в этот Спа захаживать,рекомкндую. Особенно,что мне лично нравится нету ограничении по времени и ритуалы в цене❤️
интерьер стал еще более уютным! благодарим. баня и бочка на улице - прям особый колорит! рекомендуем к посещению настоятельно!
Всё замечательно!
Mulle väga meeldib teie asutus! Ma saan alati rõõmu ja täielikku taastumist. Tahaksin ära märkida töötajate tööd vastuvõtus ja kohvikus (ma ei tea nende nimesid, aga tegemist on noorte inimestega), nad on väga sõbralikud ja abivalmid ning ma tunnen kliendist hoolimist, mis on väga kena. Mulle väga meeldivad rituaalid, samuti saunameistrite töö. Viimasel ajal olen märganud, et rituaalid on muutunud rahvarohkeks, mistõttu soovitan rituaale teha korraga kahes väikeses saunas, et kõik saaksid rituaale nautida. Soovin teile jätkuvat õitsengut ja jään ootama lasteala avamist. Очень нравится ваше заведение! Всегда получаю удовольствие и полноценное восстановление. Хочется отметить работу персонала на регистратуре и в кафе (не знаю имен, но это молодые люди), очень приветливы и доброжелательны помогают и чувствуется забота о клиенте, что очень приятно. Очень нравятся ритуалы, а также работа мастеров сауны. В последнее время замечаю, что в на ритуалах стало тесно, поэтому предлагаю делать ритуалы одновременно в двух маленьких саунах, чтобы все желающие могли насладится ритуалами. Желаю дальнейшего процветания, с нетерпением жду открытия детской зоны.
Очень приятная атмосфера. Чисто. Разные развлечения. Вкусная еда
Было круто. Расслабились, отдохнули и вышли свежими
Идеальная обстановка и красота
Очень нравится.Рекомендую!!!
Доступно, дёшево, удобно.
Понравилось. но в женской раздевалке можно добавить еще хотя бы 1 фен.
Хороший спа. Много бань,мест отдыха. Все нравится отличный ,вежливый персонал .быстрый и профессиональный
Мне очень нравится этот водный центр. Здесь есть всё для счастья, отдыха для души и тела! Всем советую. Обновлённый детский уголок приятно порадовал своим дизайном, горками и впечатлениями.
Первый раз покупала билет через приложение. Всё прошло очень хорошо . Быстро,понятно, просто. Времени заняло буквально 3 минуты, никаких очередей .Придя в заведение, плюс ещё 2 минуты времени. Сканируешь qr-код, получаешь свой браслетик ,и вау. Ты уже наслаждаешься процедурами Спа .Спасибо за предоставленный сервис.
Все очень удобно и быстро. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество.
При любой возможности я всегда посещаю спа центр. Спасибо
Всё очень нравится!
Очень понравилось. От души
Все было хорошо. Только мало где можно полежать на лежаках. Пока мы заказывали еду в баре, наши полотенца и халат выкинули другие посетители и сказали нечего здесь лежать
Всё очень понравилось!!!
самый хороший спа в Таллинне но грязновато.
немного прохладно было в Spa21+ и вода и возду...в целом впечатление хорошее.
мне очень нравится
Очень поноавилось!
Здравствуйте! Меня полностью устраивает ваш спа-центр, но испорченное настроение посещением тоже бывает. Но это бывает исключительно редко, поэтому претензий не высказываю. Обслуживающий персонал у вас тоже на должном уровне, жалоб и претензий нет. Спасибо всем.
Спа отличное! Проводят церемонии. Единственный минус - это очень жирная кухня... В спа приходишь оздоровиться, а получаешь калорийную бомбу на обед..
Пользуюсь давно,можно экономить.
Можно было бы и подешевле сделать акции
Самое лучшее приобретение в CHILLI - 10-кратная карта в Elamus Spa (Пн-Чт) . Каждый раз ELAMUS SPA вызывает восторг : новая зона с 3 горками, банный ритуал на 100 человек - настоящий спектакль , новые места-гнезда для отдыха и перекуса! Провели с детьми 5 часов ! 100/10 - Супер место для активного отдыха и новых впечатлений ! Спасибо !!!
Хороший отдых
Все было очень круто
Очень хорошие бани
Очень понравилось. Буду рекомендовать друзьям!! И еще прийду обязательно.
Всё супер.Было бы ещё круче если можно было с ночёвкой в номер ?
Замечательное место, обязательно вернусь сюда ещё.
все было супер
Очень хорошо.
Отличная работа! Всё быстро и чётко, мне очень нравится!
Всё очень понравилось спасибо. Главное что очень дружелюбно.
Все очень продумано и отлично организованно
спасибо, мне понравилось
все на высшем уровне
Очень нравится Elamus Spa . Хотелось бы посещать чаще.?
Буду и в дальнейшем пользоваться chilli.
Посещаю с открытия, очень нравится, хотелось бы чтоб добавили сушку для купальников.Спасибо.
Посещение СПА прошло превосходно! Буду продолжать заплывы и пропарки.
Mulle väga meeldib, vapustavad saunad, imeline atmosfäär. Очень нравится, потрясающие бани, замечательная атмосфера
Отличный спа, за отличную цену! Всегда радуют сервисом, чистотой, интересными банными ритуалами и вкусной кухней. В общем всем рекомендую!
Самый лучший спа в Таллинне,жаль, что в районе Ласнамяэ нет такого спа.
Периодически пользуюсь Вашими предложениями.Мне это нравится. Ваучеры в СПА беру уже не первый раз. Хожу с удовольствием.
Лучший спа !
Всё отлично!!
Всё было супер! Мы были в Спа 21+. Самое главное для нас, что не было детей и ни кто не прыгал в воду. Но есть один не большой минус, который мы пережили ? Грязевую глину принесли после 14.30. А мы уходили в 15.20 уже. Поэтому этим мы насладились только 5 минут ? Ещё было бы не плохо поставить функцию чаевых девочкам в баре. Чтоб каждый желающий мог оставить им чаевые которые они бы 100% получили ? К примеру табличку, что каждый может к своему счёту добавить любую сумму чаевых, которую гость сам пожелает ?
Всё великолепно!!!
Прекрасный СПА, возвращаемся к вам снова и снова!
Ходили небольшой компанией,правда очень много посетителей было,но всё понравилось!
приятно, качественно, современно, спасибо
Elamus Spa хорошее место для отдыха
Очень нравится и часто ходим... ждём ещё ваши скидки ,ваучеры на спа.
Все очень понравилось, новая зона с детскими горками ! А также ритуалы, как в театре побывали ! Буду рекомендовать своим друзьям и знакомым.
Все ок ,спасибо
Была в спа21+. Понравилось. Довольно тихо и чистенько. Есть питьевая вода. Хотелось бы написать какие то указатели, чтобы посетители не открывали двери бань без особой надобность. Можно же сначало заглянуть через стекло есть там места или нет, а не напускать воздуха. Показалось странным то, что вода в бассейне с белыми камешками( +8) теплее чем в холодном (+12) бассейне у бани в 100 .градусов. Это пожалуй единственная странность. А так всё понравилось. ..
все круто, а главное чисто и аккуратно) Спасибо придем еще )
Супер
Очень понравилось:современный дизайн, хорошее обслуживание, разнообразные сауны. Рекомендую
Очень хорошо отдохнули, замечательный сервис. Рекомендуем всем желающим.
Очинь хорошая спа мне понравилась и вернусь не один ещо рас.
ТОП
После очередного посещения Н2О в Ростове на Дону 4 балла для Эстонии 5 баллов.
Всё очень нравится! Банщик весёлый с чувством юмора, провёл прекрасный ритуал! Мы остались позитивными и радостными. За барной стойкой нас тоже обслуживали отлично, парнишка там молодой всё понял и сделал наивкуснейший коктейль, мы провели там много времени, еще играл диджей очень крутую музыку. Мы с удовольствием еще вернёмся! Единственное в парилках уж очень завывающая музыка, как в деревне эстонской, не расслабляла ,а наоборот напрягала. А так супер!
Спасибо большое. Мы в восторге.
Очень нравится этот спа и через Chilli преложение всегда выходить дешевле! Всегда пользуюсь вашеми предложениями.Спасибо большое!
Мне очень понравилось.Буду в сегда пользоваться этой услугой.
были до обновления. тогда не произвело впечатление. Сейчас это суперское времепревождение. хочу обратно!
это очень хороший отдых, а если с компанией, то можно быть весь день!
Чисто тепло,атмосферно,красивово
Услуга понравилась. Спасибо!
Всё очень хорошо всем всё понравилось
Приветливый персонал, чисто, красиво, удобно.
Лучшее СПА в Таллинне. ???? Являюсь клиентом с 2017года,с первого дня открытия!!!???????? Хожу каждую среду???? Советую всем своим знакомым!????????????
Как всегда супер! Ходим сами и всех своих гостей из разных стран обязательно продим в Elamus spa! Все в восторге, особенно наши американцы из Лас Вегаса ( у них там есть все, но таких спа, как Elamus 21+ НЕТ!!! Спасибо вам!!!
Всё нравиться
Прекрасное место где можно отбросить всю суету и просто расслабится. Очень поноавился ритуал в аромабане
Очень нравится! Всегда рекомендуем этот отдых своим знакомым и друзьям!
Все супер
По чаще выгодных предложений
Красиво, уютно . Доброжилательный персонал. Ритуал..... посетите и узнаете
очень понравилось . Посещаю часто и другим советую.
Всё супер!
Прекрасная услуга Осталась рчень довольна ?
Как всегда всё отлично ? хорошое место и супер персонал ?
Всё было превосходно.
Очень хорошо
Потрясающий спа! Буду приходить ещё, очень вкусная еда, спасибо вам огромное!
Супер
Отлично
Всё очень хорошо, как всегда! Очень любим это место!
Отлично
Всё хорошо,народу конечно многовато,но в общем хорошая обстановка! Спасибо
На высшем уровне.
Всё отлично!
Спасибо отлично.
Отлично
Обслуживание на 10 из 10!
Супер-пупер
Прекрасный SPA в Таллине, все для комфортного отдыха и релакса!
Прекрасный спать, ходим всей семьей с удовольствием и вернемся снова! Благодарим за теплый прием!
Самый лучший спа в Эстонии! Самая уютная атмосфера??
Ходили 29.03. В целом все понравилось, но обслуживание на баре в 21+ оставляет желать лучшего(парни молодцы, а вот девушка со светлыми волосам, явно не желает работать с клиентами)
Оценка ОТЛИЧНО
Прекрасный, удобный SPA, где есть место каждому. Отдельное спасибо за все банные ритуалы!
Здравствуйте. На террасе покрытой льдом очень скользко. Я поскользнулся два раза и один раз упала очень сильно ударившсь. Необходимо выставить предупреждающие знаки. С уважением. Инеса Литовченко.
Всё очень хорошо,придём ещё раз!!!
Как всегда всё супер!!! Мы постоянные клиенты Elamus Spa???
Мне очень понравилось ваше прежложение!!! Я уже порекомендовала его своим друзьям и коллегам.
Чисто, уютно, расслабляющая обстановка, очень приятно проведённое время. Спасибо.
Жаль ,что теперь вместо 10-разового (165.-) надо покупать одноразовые по 15.- (выгоднее ,но не удобно). Продумайте пожалуйста , почему бы не за 150.-
Всё отлично,нареканий нет.
Всё нравится ,спасибо за такую услугу,после тяжёлой работы это настоящий релакс
Все очень хорошо, обязательно еще прийду !
Замечательно
Мне очень понравилось
Я всем очень довольна. Благодарю Вас за представленные мне - пожилому человеку (9 ноября 2024 г мне исполнится 78 лет) такие положительные эмоции. Удачи Вам в Вашей работе
Каждый раз , когда прихожу в elamus spa,очень довольна.и летом приходила и зимой всегда прекрасно.
Очень хорошо, если хотите расслабиться, только ELAMUS SPA+21, 9 разных саун, массажи, банные ритуалы, если не хотите присоединяться ко всем, можно заказать индивидуально или с компанией, бассейн, джакузи, кафе , бесплатный вход в детскую зону ELAMUS SPA (еще 10 саун, водные аттракционы и т.д.). Приезжаю специально из Риги Very good if you want to relax, only ELAMUS SPA+21, 9 different saunas, sauna, massages, bath rituals, if you don’t want to join everyone, you can order individually or with a group, swimming pool, jacuzzi, cafe, free entry to the ELAMUS children’s area SPA (10 more saunas, water attractions, etc.). I came specially from Riga Ļoti labi, ja vēlies atpūsties, tikai ELAMUS SPA+21, 9 dažādas pirtis, sauna, masāžas, pirts rituāli, ja nevēlies pievienoties visiem, var pasūtīt individuāli vai ar grupu, baseins, džakuzi, kafejnīca , bezmaksas ieeja ELAMUS bērnu zonas SPA (vēl 10 pirtis, ūdens atrakcijas u.c.). Atbraucu speciāli no Rīgas
Очень быстро и качественно оказана услуга. Как интернет магазином, так и поставщиком услуг. Мгновенная покупка и шикарнейший спа цент, всегда свежий и чистый , приятный и отзывчивый персонал. Всегда рекомендую друзьям.
Ходить можно только на неделе или когда на улице жарко,потому что в это время мало народу,а в выходные или в праздники как селёдки в банке и это при цене 45 евро на человека,я думаю надо делать ограничения по количеству людей, все шкафчики которые там есть уменьшить как минимум на треть,но ясно что никто этого делать не будет,это бизнес,так что надо ловить удачный момент чтобы реально отдахнуть.
Семейный билет можно сделать дешевле.
Посещаю spa elamus два раза в месяц. Я постоянный клиент. Очень довольна этим центром. Живу рядом, поэтому хожу часто. Рекомендую всем друзьям. Чисто, уютно,красиво.развлечения есть для каждого возраста.спасибо за такой чудесный spa elamus.
Очень ,все ноавитснравится ,ретуалы ,выход на улицу,
C удовольствием бы купила такой же пакет, по данной цене ещё несколько раз. Ранее уже пользовались подобными пакетами.
Всё чётко, услуга такая и есть, как о ней заявлено в предложении! Очень понравилось.
Спасибо, все понравилось
Великолепно отдохнули, благодарим желаем процветания!
Очень хорошее ценовое предложение. Оформление ваучера очень понятно. Спасибо!
Все замечательно! Полное расслабление!
все супер
Отличное спа , вкусная еда , прекрасные бани, веселые горки , все замечательно !
Как всегда отлично!!! Спасибо!!
Очень здорово !
Все было отлично!
Иногда прохладно в помещении общего СПА
Спасибо большое, мне нравится у вас всё и бани и бассейн и всё устроено очень удобно для комфорта
Все понравилось, только некоторые бани были совсем холодные (турецкая например)
Отличное место, чтобы отдохнуть и расслабиться. Отличный комплекс бань и бассейнов на любой вкус. Персонал приветливый и доброжелательный. Рекомендую всем, кто хочет забыть о проблемах и сбросить накопившуюся усталость.
Огромное удовольствие получили во время презентации горячей сауны с вениками, которую проводили Александр и Андрей. Молодцы ребята, с душой попарили и со знанием дела !
Всё понравилось, спасибо! Очень вкусный бургер ?
Супер
спасибо, очень довольна
Большая территория комплекса: басейны, джакузи, сауны. Свободного места достаточно для комфортного отдыха, даже при большом количестве людей.
Постоянно пользуюсь вашей услугой.
Отлично!
Мне всё понравилось
Žiūrėti vaizdo įrašą
Papildoma informacija
Elamus Spa yra netoli Männi parko, Mustamäe Elamuste Keskuse pirmame aukšte.
Nauja vaikų zona atidaryta ir laukia visų mažųjų spa gerbėjų:
- 3 šildomos vandens žarnos, aprūpintos garso ir šviesos efektais
- ekzotinė džiunglių aplinka, kuri nuves vaikus ir jų šeimas į jaudinančią nuotykį
- unikalūs maitinimo taškai, esantys paukščių lizduose, kur galima mėgautis skaniais užkandžiais ir gėrimais unikalioje atmosferoje, kuri leidžia jaustis lyg būtumėte tikrame paukščių lizde







Elamus Spa taip pat atidaryta visa Šiaurės Europos unikaliausia nauja mistinė Rituaalisaun, talpinanti net 90 žmonių, kur vyko ir pirmosios Estijos saunos meistrų Aufgussi varžybos! Šiame į kino salę panašiame garų malonumų rojuje yra neįtikėtinas multimedijos sprendimas, o jei anksčiau buvo sakoma, kad geriausi saunos ritualai yra Elamus Spa, dabar verta pačiam būti liudininku, kiek aukščiau Elamus Spa saunos meistrai dar sugebėjo pakelti savo nustatytą kartelę.


Didžiausiame Estijos SPA ir saunų centre yra 22 specializuotos saunos, 6 takelių baseinas (4 sportiniai + 2 maudymosi takeliai), kinderbazzine, vaikų zona, suaugusiems skirta SPA 21+ zona.
Be to, gimtadienio ir seminarų salės, saunų barai ir galimybė mėgautis daugybe įvairių procedūrų ir paslaugų iš savo srities profesionalų (įskaitant nemokamus saunos ritualus ir vandeninę aerobinę mankštą). Paversti odą šilkiniu minkštumu su naujomis atnaujinančiomis procedūromis, siūloma sviesto ir greipfruto Negyvosios jūros druskos kūno šveitimas.
Suaugusiems skirtas SPA 21+ siūlo atsipalaidavą tylą, ramybę ir asmeninę aptarnavimą, sukurdamas unikalią patirtį detalėmis ir paslaugomis

Sužinokite apie Elamus Spa Facebook naujienas.
Adresas:
Akadeemia tee 30, Talinas (žiūrėti žemėlapį)
Elamus Spa (šeimos SPA)
I-V 10:00-00:00
SPA21+ (suaugusiųjų SPA)
I-V 10:00-00:00
Baseinas
I-V 08:00-23:00
Š–Pn 10:00-23:00
