Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Luksuslik romantiline puhkus kahele koos õhtusöögiga hotellis L'Ermitage

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab majutust Superior-klassi toas koos pudeli vahuveini ja magusa üllatusega, roosi kroonlehtedega kanistatud voodit, buffet-hommikusööki ja 2-käigulist õhtusööki restoranis L’Ermitage.

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele
Sisaldab majutust Superior-klassi toas koos vahuveini ja magusa üllatusega
Roosi kroonlehtedega kaunistatud voodi ja vannituba ning küünlad vannitoas
Romantiliste elamuste kaart: avasta koos kaaslasega muinasjutulise Tallinna Vanalinna kõige romantilisemad paigad #lermitageromance
Rikkalik buffet-hommikusöök hinnas
Sisaldab 2-käigulist õhtusööki küünlavalgel restoranis L’Ermitage

Võimalusel hiline check-out kell 14:00

Check-in alates 15:00 – Check-out kuni 12:00
 

Armas hotelli L’Embitu külaline!

Alates 01.11.2021 jõustuvad Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti uued korraldused ning seetõttu oleme sisse viinud muudatused. Kõigil L’Embitu Hotelli külalistel (alates 18. eluaastast), kes soovivad majutuda ning kasutada kõiki hotelliteenuseid, on vaja esitada COVID tõend.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul üks nendest alljärgnevatest tõenditest:

- kehtiv vaktsineerimispass

- COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend

Kõigil L’Embitu Hotelli külalistel (12-17 eluaastat), kes soovivad majutuda ning kasutada kõiki hotelliteenuseid, on vaja esitada COVID tõend.

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul üks nendest alljärgnevatest tõenditest:

- kehtiv vaktsineerimispass

- COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend

- negatiivne PCR test (tehtud kuni 72h varem), antigeeni test (tehtud kuni 48h varem) või apteegis tehtud negativne testitulemus (tehtud kuni 48h varem).

Lisainfot saate lugeda meie kodulehelt: https://lembituhotel.ee/covid-19-informatsioon/

Hotell L’Ermitage on justkui rahuoaas Tallinna linna südames vanalinna piiril. Hotelli interjööri iseloomustavad põhjamaine ilu ja rahu. Mugavate ja vaiksete tubade kujundus lähtub ajatust põhjamaisest elegantsist, millesse on miksitud hetke kuumimaid sisustustrende. Akendest avaneb suurepärane vaade Hirvepargile ja Toompeale või Tallinna ühele vanimale asumile, Kassisabale.

Hotellis peatudes soovitame kindlasti külastada ka hotelli elegantset restorani Katze ning klassikalist fine-dining a la carte restorani L’Ermitage, mis oma mõnusa atmosfääri ja ahtvaleva menüüga ei suuda ühtegi gurmeehuvilist külmaks jätta.

Romantiliste elamuste kaart: avasta koos kaaslasega muinasjutulise Tallinna Vanalinna kõige romantilisemad paigad. #lermitageromance

Hotel L'Ermitage