Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

Lõõgastav massaažipakett kahele Saaremaal Asa Spa Hotellis

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab majutust koos hommikusöögiga, massaaži ning soolakambri külastust. Samuti jõusaali kasutamist ning soodustust restoran Sabba a’la carte menüüle

Soovi korral saad ostust taganeda 24h enne check-in.

Kehtib kahele inimesele, laps kuni 3a (k.a) tasuta kui vanematega samas voodis
Sisaldab majutust mugavas kahekohalises toas
Hommikusöök hinnas
Klassikaline massaaž kahele (20 min)
Soolakamber kahele (30 min)
Sisaldab jõusaali kasutamist

 10% soodustus restoran Sabba a’la carte menüüle

Check-in alates 16:00 – Check-out kuni 12:00

(Asa Spa Hotelli veekeskus ja saun on suletud kuni aasta lõpuni)

Kuressaare maalilise linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses kaunil promenaadil asuv Asa Spa Hotell on oma huvitava arhitektuuri, sõbraliku personali ja mitmekesise teenusevalikuga saanud paljude klientide vaieldamatuks lemmikuks erinevate puhkekohtade seas.

See on ideaalne puhkusekoht nii kallimatele kui ka lastega peredele, pakkudes hulgaliselt ajaveetmis- jalõõgastusvõimalusi igas vanuses puhkajatele. Aktiivset ja tervislikku ajaviidet pakub veekeskus. Veerõõme saab nautida näiteks 25 m ujumisbasseinis, adrenaliiniküttidele on avatud 52 m pikkune veeliutoru. Lastele on avatud soe bassein, kus on mullipõhi ja erinevad veemassaažiseadmed. Peale suplust pakub ideaalset lõõgastust kuum leilisaun.

Restoran Sabba pakub rahulikku ja avarat keskkonda, kus avastada uusi maitseelamusi pere ja sõprade seltsis. Restoranist avardub unustamatu vaade lossipargile ja jahisadamale. Majesteetliku kaldkatuse, pöögiparketi ja hubase sisekujundusega restorani saal mahutab kuni 250 inimest, olles ideaalseks paigaks pulmade, sünnipäevade, firmapidude pidamiseks. Spordihuvilistele on avatud jõusaal.

Asa Spa Hotell