Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt NÕUSTUN

3-käiguline maitseelamus restoranis Lee

Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab eksklusiivset õhtusöögielamust restoranis Lee

Hind 69.00 – 110.00€

Pakkumine on lõppenud.
Vaata teisi sarnaseid pakkumisi ›

Pakkumisest lähemalt

 • Pakkumine kehtib kahele ja sisaldab valitud õhtueine eripaketti Lee restoranis. Tee oma valik pakkumise soetamisel:
  • 3-käiguline õhtusöök69 €
   * Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Veise antrekoodi puhul lisandub lisatasu 4€, mille saab tasuda kohapeal.
  • 3-käiguline õhtusöök koos sommeljee poolt valitud joogipaketiga110 €
   * Sobivaima eel- ja pearoa ning desserdi saavad külastajad hõrgutavast menüüst ise valida. Veise antrekoodi puhul lisandub lisatasu 4€, mille saab tasuda kohapeal. Joogipakett hõlmab sommeljee poolt valitud sobivat veini iga käigu kõrvale, samuti vett ning kohvi või teed. Pakkumine kehtib alates 18. eluaastast! Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist!
 • Pakkumine on mõeldud ainult kohapeal nautimiseks
 • Palume maitserikas külastus eelnevalt broneerida (tel. 53 043 562 või e-posti teel info@leeresto.ee), mainides võlusõna "Chilli pakkumine"
 • Kehtivus
  3 kuud
 • Asukoht
  Vanalinn
 • Osalejaid
  2
 • Lisainfo
  Eelnev broneerimine

Mida kliendid arvavad?

Käesolevad hinnangud pärinevad Chilli klientidelt

Lisainfo

Lee restoran on Leib restorani järeltulija, mida veab sama meeskond. Lee on esiisade tulekolle, mille ümber elu kees oma kirevates värvides ning kus valmis maitsev kõhutäis, mida jagas lõkkeäärne kogukond.

Tänapäevane LEE on inspireeritud samast iidsest elurõõmust, tuues meid üksteisele lähemale läbi jagamiseks mõeldud toidu. Armastus kodumaise tooraine vastu kombineeritud rahvusvaheliste oskuste ja mängulise uudishimuga juhib LEE maitserännakuid. Meie toidulaua kese on alati kohalik, pärinedes väiketootjatelt ja sõpradelt Eesti taludes ja metsades, mida rikastame kogemuse ja maitsetega mujalt maailmast.

Meie, eestlased, oleme ajas alati muutuvad olnud ning seda peegeldab ka Lee söögilaud, olles kohalik, hooajaline ja kaasaegne. Kutsume teid külla jagama roogasid ja lugusid ning seeläbi taaslooma iidset lee elurõõmu.

Tere tulemast!

 

14 päevane tagastusõigus

Soovid firmale arvet?

Teenusepakkuja

Lee Restoran

Aadress:
Uus 31, Tallinn

Tel. 53 043 562
E-mail: info@leeresto.ee

www.leeresto.ee

Sulle võiks veel meeldida

Vaata ka päevapakkumisi

Valitud pakkumised. Piiratud aeg. Jätkub vaid kiirematele.

×